جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۰۹Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت ورزش»

ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش گفت: در حوزه زیرساخت های ورزشی نزدیک به 50 هزار میلیارد تومان نیاز داریم که اگر همین امروز این میزان اعتبار را در اختیار داشته باشیم، تا دوسال آینده می توانیم پروژه ها را به اتمام برسانیم.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس و معاون توسعه منابع و پژوهش مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در سفری یک روزه به آذربایجان غربی علاوه بر حضور در جلسه شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان، از واحدهای دانش بنیان استان بازدید کردند.
معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی برخی از شهرستان های شرق استان اصفهان بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی جوانان و سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان با موضوع کشورهای توسعه یافته با در حال توسعه با حضور رئیس و معاون توسعه منابع و پژوهش مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان بهمراه مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با جمعی از نمایندگان و دبیران سازمان های مردم نهاد حوزه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۵    
معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش با تاکید بر اینکه وزارت ورزش نسبت به اماکن ورزشی نگاه تجاری ندارد، گفت: وزارت ورزش ظرفیت انسانی لازم برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی را ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان بر تعامل نخبگان و پژوهشگران شرکت های دانش بنیان در حوزه های ورزش و جوانان تاکید کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خسرو کفیلی عیار تیم های ملی وزنه برداری مردان و زنان ایران در رقابت با حریفان جهانی خود در بوگوتا کلمبیا محک خورده می شود. با گذشت نزدیک به پنج ماه از سپردن سرپرستی فدراسیون وزنه برداری از سوی وزارت ورزش وجوانان به سجاد انوشیروانی و حضور ملی پوشان دختر و پسر کشورمان در این مدت در دو رویداد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: با تلاش و عزمی جهادین بدنبال تحقق شعار سال از طریق پژوهش های کاربردی دانش بنیان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان و جواد محمدی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، از پروژه های ورزشی شرق اصفهان شامل شهرستان های جرقویه، ورزنه، هرند و کوهپایه بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۵    
معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت:بر اساس دستور رییس جمهور در حوزه ورزش دیگر کلنگ زنی نخواهیم داشت و تلاش ما بر تکمیل طرح ها خواهد بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی، مجلس وامور استان های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در سطح کشور 4200 پروژه نیمه تمام ورزشی با حدود پنج تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد گفت: تعداد طرح ها مربوط به سال هاو دوره های مختلف تصدی دولت هاست و برای تکمیل آنها به 50 هزار میلیارد تومان نیاز است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست مشترک رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و رؤسای هیئت های ورزشی استان اصفهان با حضور عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس، بنیامین شکوه فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و جمعی از روسای ادارات و هیئت های ورزشی برگزار شد
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پرتابگر دیسک ایران از پرداخت پاداش دلاری به فوتبالیست ها انتقاد کرد. به گزارش طرفداری، اعتراض ها به پرداخت پاداش نجومی به ملی پوشان فوتبال همچنان ادامه دارد ...
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۸    
در بازدید بنیامین شکوه فر، معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی استان اصفهان، نشستی میان وی و جواد محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از وضعیت پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری در کشور گفت: گرفتن 2 ضامن برای وام ازدواج، غیرقانونی است و اعتبارسنجی در بانک ها سلیقه ای انجام می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت :مردم عزیز کشورمان به عنوان هوادار در جام جهانی با همدلی،یکدست بودن و تشویق تیم کشورشان حماسه آفرینی کردند به طوری که تاثیر و تبعات ویژه ای در کل دنیا از خود برجای گذاشت .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۱    
با ارزیابی عملکرد سال 1400 ادارات ورزش و جوانان توسط دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، استان چهارمحال و بختیاری صدرنشین کشور شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۹    
مراسم اختتامیه برنامه ملی دانش افزایی مدیران، مشاوران و روانشناسان مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده وزارت ورزش و جوانان عصر امروز (16 آذر 1401) برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۸    
در نشستی با حضور نمایندگان مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار، کارشناسان دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها و معاون مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
* حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حکمی رضا زندی خواری را به عنوان سرپرست فدراسیون سوارکاری منصوب کرد. این در حالی است با شکایت مسعود خلیلی از وزارت ورزش و جوانان، به تازگی دیوان عدالت اداری دستور موقتی مبنی بر توقف اجرای ابلاغیه با موضوع انتصاب سرپرست فدراسیون سوارکاری را صادر کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه ما با تروریسم رسانه ای دشمن مواجهیم، گفت: شبکه هایی مثل پرس تی وی و العالم که روزی در جهان مخاطب های زیادی داشت، امروز از شمار رسانه های بین المللی توسط دشمن حذف شده اند؛ به همین دلیل با جریان اصلی رسانه ای قادر به مقابله نیستیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سجاد انوشیروانی درخصوص الحاق انجمن کراس فیت ایران به این فدراسیون اظهارداشت: شکی ندارم که هم وزنه برداری از ظرفیت های کراس فیت بهره مند خواهد شد و هم برای کراس فیتر ها در کنار قهرمانان و چهره های بنام وزنه برداری اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون تنیس از بازگشت رقابت های فیوچرز به تقویم این فدراسیون اظهار خوشحالی کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ کشاورز دبیر فدراسیون تنیس در خصوص مسابقات بین المللی فیوچرز اظهار داشت: ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون دو و میدانی از تلاش برای فراهم سازی شرایط مناسب برای دختران دونده خبر داد. به گزارش طرفداری و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، هاشم صیامی با توجه به دستاوردهای بانوان دو و میدانی کار در رویدادهای مهم این رشته اظهار داشت: ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۷    
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند؛ در راستای تفاهم نامه منعقد شده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با وزارت ورزش و جوانان و به منظور همکاری بین بخشی جهت حمایت متقابل از تشکیل تعاونی ها جوانان جلسه ای با حضور کسایی مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از مسئولان وزارت ورزش خواست به موضوع پرداخت بدهی آندره آ استراماچونی ملی نگاه شود تا این باشگاه بتواند بحران پیش رو را پشت سر بگذارد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یامین پور گفت: نظام نمی تواند نسبت به بعضی از موضوعات بازاندیشی کند؟ بازاندیشی می کند. آن هایی که می گویند حجاب اجباری نه فقط این نه، نه به حجاب اجباری است؟ در حاکمیت این نه به حجاب اجباری را یک پروژه می بینیم؛ نه به حجاب اجباری فقط نه به حجاب اجباری نیست. الان خودشان می گویند حجاب بهانه بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
وکیل رییس سابق فدراسیون سوارکاری نسبت به انتصاب سرپرست جدید این فدراسیون از سوی وزارت ورزش و جوانان واکنش نشان داد.
آنا / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت ورزش و جوانان طی یک ابلاغیه رسمی موافقت خود را با حضور رشته کراس فیت در قالب انجمن به عنوان زیر مجموعه فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۴    
عمر دوره سرپرستی فدراسیون دوچرخه سواری بیشتر از یک سال شده و در وضعیتی که همه شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم است اما وزارت ورزش همچنان تعلل می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس برکنار شده فدراسیون سوارکاری به انتخاب سرپرست جدید برای این فدراسیون، واکنش نشان داد. به گزارش طرفداری، حواشی پیرامون فدراسیون سوارکاری همچنان ادامه دارد. مسعود خلیلی رئیس وقت فدراسیون بعد از برکناری توسط وزارت ورزش و جوانان، شکایت به دیوان عدالت اداری برد و موفق شد به نفع خود حکم بگیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون تطبیق وزارت ورزش به منظور بررسی صلاحیت مدیریتی متقاضیان ریاست در 6 فدراسیون تشکیل جلسه داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: انتخابات دبیران شبکه های تخصصی تشکل ها و سازمان های مردم نهاد جوانان 12 تا 17 آذرماه جاری به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۵    
در خبرها داشتیم که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در یک اقدام جالب توجه قبل از بازی ایران و آمریکا پاداش صعود به جام جهانی را به ملی پوشان اهدا کردند. این درحالی است که قرار بر این بود پاداش مذکور به نفراتی داده شود که در صعود ایران به جام جهانی نقش داشتند و پاداش های مختص جا م جهانی جدا باشد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی تصمیم گیری درخصوص اعزام تیم را به شورای برون مرزی وزارت ورزش سپرد و این شورا نیز پس از بررسی موضوع و دفاعیات فدراسیون کشتی موافقت رسمی خود را با اعزام تیم ملی کشتی آزاد به آمریکا اعلام کرد.
آنا / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان بالاخره بعد از جنجال های اخیر در فدراسیون سوارکاری امروز سرپرست این فدراسیون را مشخص کرد.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۷۴ سایت دیگر  
ویزای چند نفر ازاعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی همچون سال گذشته توسط کشور آمریکا صادر نشد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که هیات رییسه فدراسیون گلف تاریخ برگزاری انتخابات این فدراسیون را سوم بهمن سال جاری پیشنهاد کرده است باید منتظر ماند و دید وزارت ورزش چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ می کند؟
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد شورای برون مرزی مخالفتی با اعزام تیم کشتی آزاد ایران به مسابقات جام جهانی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: آمریکا به 7 نفر از اعضای تیم ملی ویزا نداده است و اعزام تیم ملی کشتی آزاد منوط به تصمیم گیری شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۴    
مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات دارت و تنیس روی میز کارکنان ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان با حضور مسئولین و مدیران در نمازخانه این ساختمان برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم امید کاراته، ایران را در این رشته سرآمد دانست. به گزارش طرفداری و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علیرضا کتیرایی با تاکید بر اینکه کاراته از رشته های مدال آور به شمار می رود، اظهار داشت: ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فقط خدا کند آقای سجادی بعد از اینکه از جام جهانی فارغ شد و به محل کار برگشت نیم نگاهی به زونکن نامه های وزارت ورزش بیندازد و اگر نامه ای از قوه قضائیه در مورد فدراسیون فوتبال و پروندن ویلموتتس و ... داخل زونکن دید، روی دست بگذارد و پاراف کند!
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست، علیرضا کلانتری در اولین جلسه کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت ورزش و جوانان که با حضور دکتر یامین پور معاون امور جوانان و رئیس این کارگروه و سایر اعضا در ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس برکنار شده فدراسیون سوارکاری از دیوان عدالت اداری حکم گرفته و سرپرستی کنونی را باطل کرده اما وزارت ورزش و جوانان فعلا سکوت کرده است. به گزارش طرفداری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام از نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون با ثبت نام 13 نفر هفته گذشته به پایان رسید تا پرونده نفرات برای طی روال اداری به وزارت ورزش ارسال شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، تفاهمنامه همکاری های مشترک میان وزارت ورزش و جوانان، سازمان بهزیستی و سازمان آموزش و پرورش استثنایی به امضا رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۰    
نامزد فدراسیون اسکواش برای آنکه مشخص شود دلیل اعلام نشدن تایید صلاحیتش در مجمع انتخاباتی چه بوده از طریق وزارت ورزش پیگیری خواهد کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۸    
دومین دوره برنامه ملی دانش افزایی مدیران، مشاوران و روانشناسان مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده وزارت ورزش و جوانان به میزبانی استان البرز آغاز شد.