دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۵۸Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاقچیان مسلح»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۴   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) سه شنبه شب در اطلاعیه ای اعلام کرد: در درگیری که با اعضای این شبکه بوقوع پیوست پنج نفر از قاچاقچیان مسلح دستگیر و یک نفر از آنها به هلاکت رسید. در این اطلاعیه همچنین آمده است: سه قبضه اسلحه جنگی به همراه مهمات، آلات و [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از انهدام یک باند مسلح تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه، کشف 17 کیلوگرم گُل و شیشه و تعداد زیادی سلاح و مهمات از آن ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرزبانی کردستان از شهادت نیروی مرزبانی در درگیری با قاچاقچیان مسلح در بانه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست مرزبانی استان کردستان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان مسلح احشام در بانه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 657 کیلو تریاک در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف 969 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 168 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شبانه ماموران یگان تکاوری 116 شهرستان کهنوج با قاچاقچیان مسلح و کشف 473 کیلو تریاک در این عملیات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۶:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در مسیر ایرانشهر به خاش خبر داد و گفت: در این درگیری افزون بر یک تن مواد افیونی کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از جنایت، در عملیات ضربتی کاراگاهان پلیس در شهرستان سراوان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از در درگیری مسلحانه کاروان خودرویی قاچاقچیان با ماموران یگان تکاوری کهنوج خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی، دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 2 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد و گفت: بیش از 420 هزار لیتر سوخت قاچاق طی یک هفته در جنوب شرق کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی، دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 2 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا گفت: هرگونه تردد غیرمجاز در مرز جرم تلقی می شود و مرزبانان نیروی انتظامی با اشرار، تروریست ها و قاچاقچیانی که اقدام به درگیری مسلحانه و ایجاد ناامنی در مرزها می کنند، برخورد می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 6 سوداگر مرگ و کشف 544 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۹    
سردار جعفری از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف 230 کیلو تریاک و حشیش طی درگیری مسلحانه تکاوران پلیس شهرستان حاجی آباد با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار غلامرضا جعفری با اعلام خبر بازداشت عوامل شهادت سه مأمور پلیس، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شهادت سه تن از کارکنان انتظامی شهرستان “کهنوج”، توسط قاچاقچیان مسلح مواد مخدر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 715 کیلو تریاک در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس شهرستان "نیکشهر" با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
مکران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
دستگیری عوامل شهادت 3 نفر از مأموران انتظامی کهنوج به گزارش صبح مکران :رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: در پی شهادت مظلومانه 3 نفر از مأموران انتظامی شهرستان کهنوج به دست اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر و بنابر درخواست مسئولان قضایی و انتظامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 سوداگر مرگ در درگیری تکاوران پلیس نیکشهر با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: 5 نفر از اعضای یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر که پس از درگیری مسلحانه با پلیس استان اصفهان از محل متواری شده بودند در اقدام اطلاعاتی مشترک و منسجم شناسایی و در کرمان دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس خراسان جنوبی در مناطق کویری شهرستان خوسف یک کاروان موتوری قاچاقچیان مسلح مواد مخدر منهدم و 2 شرور مسلح به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 206 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۶    
گروه استان ها-کرمان-سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر استان از درگیری ماموران یگان تکاوری 114 شهرستان"بم" با کاروان موتوری قاچاقچیان مسلح خبر داد.
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پیامی شهادت سه نفر از غیور مردان جان بر کف پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان را تبریک و تسلیت گفت. در متن پیام سردار مجید کریمی آمده است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۳۹    
در حادثه درگیری پلیس با یک باند قاچاق موادمخدر در شهرستان کهنوج سه تن از مأموران نیروی انتظامی این شهرستان به شهادت رسیدند همچنین عامل اصلی تیراندازی به هلاکت رسید و سه نفر هم بازداشت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمان با تشریح جزییات حادثه درگیری با قاچاقچیان مسلح در شهرستان کهنوج که به شهادت 3 مامور انجامید توضیحاتی را در این زمینه و نیز توفیقات ناجا در مبارزه با باندهای شرارت و قاچاق مواد ارائه کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سه مامور پلیس روز گذشته (چهارشنبه) 23 تیرماه، در درگیری مسلحانه در جنوب استان کرمان با قاچاقچیان مسلح موادمخدر، در کهنوج به شهادت رسیدند. در این درگیری مسلحانه، یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر منهدم، دو قاچاقچی هلاک و یک نفر زخمی و سه نفر دستگیر شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - پیکر شهیدان سرگرد ناصر بشنام، سروان نظام تاجیک و ستوان دوم مسلم بناوند از ماموران انتظامی کهنوج که روز گذشته در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به شهادت رسیدند صبح پنجشنبه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان و استان تشییع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان: سه نفر از جان برکفان این نیرو عصر امروز در درگیری با قاچاقچیان مسلح به شهادت رسیدند.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ایرنا: فرماندار کهنوج در جنوب استان کرمان از به شهادت رسیدن سه نفر از ماموران انتظامی این شهرستان روز چهارشنبه در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 380 کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح در ایرانشهرخبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۴    
گروه استان ها – کرمان – سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر، ازدرگیری شبانه تکاوران یگان 115 بخش "زهکلوت" شهرستان "رودبار جنوب" با قاچاقچیان مسلح و کشف 233 کیلو تریاک، در این عملیات خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری هشت سوداگر مرگ و کشف 2 تن و 575 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 854کیلو گرمی مواد افیونی در درگیری تکاوران انتظامی استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار اجمد طاهری از کشف محموله مواد مخدر پس از درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف 460 کیلو و 800 گرم تریاک پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر "شرق تهران" و درگیری پلیس "بم" با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح و کشف محموله 700 کیلو گرمی مواد افیونی در جنوب شرق کشورخبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از کشف 503 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس شهرستان "سراوان" با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری رزمندگان قرارگاه ابوذر استان با قاچاقچیان مسلح موادمخدر در کویر لوت خبر داد و گفت: طی این درگیری 2 شرور مسلح هنگام تیراندازی به سمت ماموران کشته شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۹    
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح و دستگیری 5 سوداگر مرگ با 502 کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح و دستگیری 5 سوداگر مرگ با 502 کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح و دستگیری 5 سوداگر مرگ با 502 کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی استان با قاچاقچیان مسلح و کشف یک تن و 244 کیلو گرم تریاک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۵    
جذاب ترین و پربازدیدترین اخبار امروز چهارشنبه دوم تیر ماه 1400 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۷    
بابسته اخبار انتظامی امروز دوم تیر 1400همراه سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان باشید.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۴    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 412 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد. سرتیپ احمد طاهری افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سیب و سوران و خاش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 412کیلو مواد افیونی در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 412کیلو مواد افیونی در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۲    
گروه استان ها- کرمان- سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر از درگیری تکاوران یگان 116 شهرستان "کهنوج" با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات 148کیلو و 820 گرم مواد افیونی کشف، 2 قاچاقچی دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شد.