پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۱۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاقچیان مسلح»

نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۳    
نسیم آنلاین : مهدی بختیاری، خبرنگار حوزه نظامی در صفحه شخصی خود نوشت: در جریان درگیری نیروهای مرزبانی با قاچاقچیان مسلح در منطقه مرزی پاوه، سرباز وظیفه پوریا سلیمی اهل کرمانشاه به شهادت رسید. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پلیس در سیستان و بلوچستان در جریان درگیری با قاچاقچیان مسلح موفق به کشف بیش از 1.5تن انواع مواد مخدر شدند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که با خودروهای سواری 405 و سمند و وانت تویوتا در حال انتقال مواد افیونی بودند به محض مشاهده تکاوران انتظامی ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: طی این درگیری استواریکم اسماعیل جلالی صدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
انهدام بزرگ ترین باند خانوادگی سرقت طلا در تهران رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند بزرگ سرقت طلا در تهران خبر داد و گفت: متهمان که اعضای یک خانواده هستند در اکثر شهر های ایران اقدام به سرقت کرده اند. قربانی شدن مرد 35 ساله در زرینه رود ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شب گذشته ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: طی این درگیری استواریکم اسماعیل جلالی صدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شب گذشته ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: طی این درگیری استواریکم "اسماعیل جلالی صدر" به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
احمد سهرابی متولد سال 1340 در شهرستان بیجار، 28 بهمن سال 1364 در درگیری با قاچاقچیان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به انهدام 24 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر طی سال جاری در استان، گفت: 43 تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان مسلح در استان کشف و ضبط شده است.
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح 16 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 44 عدد فشنگ غیرمجازکشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 643 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفقیت آمیز در درگیری مسلحانه ماموران انتظامی شهرستان خاش با قاچاقچیان مسلح و کشف 7 قبضه سلاح جنگی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۷    
کرمان- ایرنا- پیکر شهید نیروی انتظامی علی برزگرپور که شامگاه سوم مرداد امسال در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به شهادت رسیده بود صبح روز چهارشنبه با حضور مردم و مسئولان تشییع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 677 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان های شمالی و جنوبی استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - باند قاچاقچیان مسلح با تلاش ماموران نیروی انتظامی در کرمان متلاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 22 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان: قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که با 3 دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو پارس در حال انتقال مواد افیونی بودند به محض مشاهده تکاوران انتظامی، اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند و مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک مناسب عملیاتی، مقابله به مثل کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روز چهارشنبه از چایگاه خبری پلیس؛ سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر اظهارداشت: در تاریخ سوم دیماه سال 96 در پی شهادت مظلومانه سرگرد “رسول طالبی” از مأموران جان برکف هنگ مرزی شهرستان سراوان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۱    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ازکشف یک تن و 500 کیلو گرم مواد افیونی در عملیات مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشورخبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ازکشف قریب به یک تن و 500 کیلو گرم مواد افیونی در عملیات مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشورخبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر درگیری عصر امروز ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را تشریح کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دو تن از قاچاقچیان مسلح متوجه تعقیب از سوی نیروی انتظامی می شوند و درگیری رخ می دهد که در این حین خودروی کوئیک عبوری مورد اصابت گلوله قرار می گیرد...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 20 کیلوگرم تریاک در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان گلشن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 20 کیلو تریاک در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان "گلشن" خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا :3 قاچاقچی مواد مخدر که به دلیل اختلاف حساب پس از درگیر به سمت یکدیگر تیراندازی کرده بودند دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سه سوداگر مرگ و کشف 625 کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در سراوان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 625 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در سراوان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از درگیری اشرار و قاچاقچیان مسلح با تکاوران پلیس شهرستان های میناب و رودان خبر داد و گفت: طی این درگیری با توان بالای عملیاتی مأموران ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رکنا: در پی درگیری قاچاقچیان مسلح با ماموران پلیس، رضا احترامی به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی استان از درگیری اشرار و قاچاقچیان مسلح با تکاوران پلیس شهرستان های میناب و رودان خبر داد و گفت: طی این درگیری با توان بالای عملیاتی مأموران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۱    
نیروی انتظامی در شرق هرمزگان امشب با قاچاقچیان مسلح که به روی پلیس آتش گشوده اند، درگیر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 160 کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سراوان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سراوان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: تیراندازی قاچاقچیان مسلح به مأموران انتظامی شهرستان خاش منجر به مرگ راننده یک دستگاه خودروی سوخت کش عبوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری تکاروان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح در مناطع صعب العبور شهرستان "سراوان" و کشف 796 کیلو مواد افیونی خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کشور گفت: در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با قاچاقچیان مسلح 555 کیلو مرفین کشف و سه سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان، سه سوداگر مرگ که از قاچاقچیان مسلح سابقه دار بودند، به هلاکت رسیده و چهار قاچاقچی دیگر نیز دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کشور گفت: در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با قاچاقچیان مسلح 555 کیلو مرفین کشف و سه سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کشور گفت: در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با قاچاقچیان مسلح 555 کیلو مرفین کشف و سه سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف 555 کیلوگرم مرفین در درگیری مسلحانه پلیس استان با سوداگران مرگ و هلاکت 2 قاچاقچی در سبزوار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف 374 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف 668 کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح در شمال استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از دستگیری شش سوداگر مرگ و کشف حدود یک تن مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 545 کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 528 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 5 سوداگر مرگ و کشف یک تن و پنج کیلو گرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 5 سوداگر مرگ و کشف یک تن و پنج کیلو مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 309 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سراوان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان خاش 2 سوداگر مرگ دستگیر و 342 کیلوگرم حشیش کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با اشرافیت پلیس بر تحرکات قاچاقچیان مسلح مواد مخدر یک تن مواد افیونی در عملیات مشترک و همزمان تکاوران انتظامی شمال و جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد.