دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۵May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهین دژ»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان خوشنویس شهرستان شاهین ویژه گرامیداشت مقام معلم دایر شد.
مدیرکل کتابخانه های آذربایجان غربی به همراه معاونین و کارشناسان ستادی به منظور بررسی نیازمندی های تجهیزاتی، عمرانی و مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی این شهرستان، ضمن بازدید از این مراکز با کتابداران گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای موفق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در گروی همراهی مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار شاهین دژ گفت: طرح هدفمند کردن یارانه ها و اصلاح تخصیص ارز ترجیحی، مصداق بارز اجرای عدالت اجتماعی و نفع اقشار مختلف جامعه است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آنطور که بنا بود ارز 4200 بر سر سفره مردم می آمد، باید حداکثر 10 درصد شاهد افزایش قیمت ها بودیم نه صدها درصد و این یعنی ارز 4200 تومانی سر سفره مردم نیامد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شاهین دژ گفت: ادب و تواضع در برابر استاد و احترام به آن ها رمز موفقیت تمامی علماء است و این نکته مورد تاکید بزرگان و عارفان در طول تاریخ بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، نمایشگاه خوشنویسی قلم معلم از آثار معلمان هنرمند شهرستان شاهین دژ به مناسبت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و تقارن آن با هفته بزرگداشت معلم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
در مراسمی اسناد مالکیت عرصه به تعدادی از شهروندان شاهین دژ اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۲    
مهاباد - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین دژ گفت: نمایشگاه آثار پنج هنرمند فرهنگی خوشنویس این شهرستان به مناسبت هفته معلم با حضور جمعی از مسوولان گشایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار شاهین دژ گفت: موانع ساخت نخستین درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی رفع و عملیات احداث آن به زودی آغاز می شود.
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ به همدیگر بغض و کینه نداشته باشید و حسادت نکنید ماموستا سید خالد رسول زاده اظهار داشت: خداوند فرموده که خودتان را از حسادت دور نگه دارید که حسادت باعث می شود که اعمال صالح و حسنه تان از بین برود همانطور که آتش چوب را می سوزاند و از بین می برد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت رفع مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 11 اردیبهشت 1401 به شرح زیر می باشد: - سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه - غلامحسین رضوانی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: بار اصلی مشکلات بر دوش مردم است و مسئولان به جای دست کردن در جیب مردم، مبارزه با رانت خواری را در اولویت قرار دهند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا،عملیات تست و بازرسی 5 هزار و 850 دستگاه لوازم اندازه گیری مشترکین برق شهرستان شاهین دژ در سال گذشته به اجرا درآمده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
کارشناس تشکل های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام داوطلبین نامزدی در انتخابات شورای هیئت های مذهبی در ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های ارومیه، خوی، سلماس، ماکو، شوط، چالدران، چایپاره، نقده، میاندوآب، شاهین دژ و تکاب از روز یکشنبه 4 اردیبهشت ماه آغاز شده است.
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ محبوبترین مکان در روی زمین مساجد هستند ماموستا سید خالد رسول زاده اظهار داشت: خداوند در قرآن فرموده کسانی که مسجد را آباد می کنند به روز قیامت ایمان دارند، در واقع آبادی مسجد تزئین و چراغانی کردن مسجد نیست بلکه عبادت و بندگی کردن در مسجد آبادی آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هنرهای تجسمی ویژه بانوان هنرمند شاهین دژ بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در این شهرستان برپا شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۹    
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: تلاش هایی برای حل مشکلات کشاورزان حوزه انتخابیه صورت گرفته است و قول هایی نیز در این رابطه داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین دژ گفت: نمایشگاهی از هنرهای تجسمی 14 نفر از بانوان هنرمند این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته هنر گشایش یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیرشبکه بهداشت ودرمان شاهین دژ گفت:36.5 درصد از افراد واجد شرایط این شهرستان هر سه دز واکسن خود را دریافت کردند و از این حیث این شهرستان رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: 36.5 درصد از افراد واجد شرایط هر سه دز واکسن خود را دریافت کردند و از این حیث این شهرستان رتبه دوم استان آذربایجان غربی را به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی دبیر قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونا با آذربایجان غربی گفت: دو شهر پلدشت و شاهین دژ قرمز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ گفت: 6 سارق حرفه ای که اقدام به سرقت گاردریل مسیرهای روستایی این شهرستان می کردند، دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - ارومیه - رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی: طبق آخرین برآوردها 2 شهرستان شاهین دژ و پلدشت در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند که این نگران کننده باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - نمایش خیابانی سوختم، سوختی، سوخت به کارگردانی مرضیه خلیلی و با حضور علاقه مندان به هنر تئاتر در حاشیه رودخانه زرینه رود شاهین دژ اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: در حالی که از 28 اسفند، شهرستانی با وضعیت قرمز کرونایی در استان وجود نداشت، طبق آخرین برآوردها 2 شهرستان شاهین دژ و پلدشت در وضع قرمز کرونایی قرار گرفتند که این امر می تواند نگران کننده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۶    
کلنگ احداث سه طرح آموزشی در مجموع با اعتبار 560 میلیون تومان در شاهین دژ به زمین زده شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در ماه مبارک رمضان و بهار قرآن مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور مردم مومن و روزه دار در شاهین دژ برگزار میشود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: هیچگونه فوتی جدیدی در این شهرستان از زمان آغاز پیک ششم در سال گذشته تاکنون علی رغم شیوع سریع سویه جدید ویروس کرونا و خطرات احتمالی آن به ثبت نرسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - تلاش شبانه روزی کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان های شاهین دژ و میاندوآب منجر به کشف و معدوم سازی بیش از 13 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی و مواد خام و پروتئین دامی غیر قابل مصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - تلاش شبانه روزی کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان های شاهین دژ و میاندوآب منجر به کشف و معدوم سازی بیش از 13 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی و مواد خام و پروتئین دامی غیر قابل مصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس آخرین رنگبندی کرونایی، چهار شهرستان خوی، پلدشت، چالدران و شاهین دژ در وضعیت نارنجی و مابقی شهرها نیز در وضعیت زرد و آبی قرار دارند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۷    
اتحادخبر-محمد حسینی: کوهنوردان باشگاه کوهنوردی شاهین دژ برازجان آبشار پای طوف فارس را پیمایش کردند.
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ قطعآ هدف اخیر اقدام تروریستی، تفرقه بین شیعه و سنی می باشد ماموستا سید خالد رسول زاده اظهار داشت: مردم شریف ایران فریب مزدوران داخلی و خارجی را نمیخورند و مثل همیشه اتحاد و انسجام خودشان را حفظ می کنند واز نیروهای امنیتی و اطلاعاتی می خواهیم که عاملان این ترورها را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۱    
برخی از 352 واحد مسکن مهر تحویلی در شاهین دژ فاقد امکاناتِ مناسب رفاهی و خدماتی است.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هاژه، فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو با یکدیگر در محور میاندوآب- شاهین دژ 2 نفر جان باختند و 2 نفر دیگر مصدوم شدند. ...
هاژه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره هواشناسی مهاباد ضمن اعلام میزان بارندگی شهرهای جنوب استان در سامانه بارشی گذشته، وضیعت آب و هوای مهاباد و جنوب استان را تا اواخر هفته پیش بینی کرد. ...
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۵    
نماینده مردم تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین متعدد و خوبی برای فعال سازی معادن در کشور به تصویب رسیده اما در استان هیچیک از این قوانین اجرایی نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس با اشاره به حادثه تروریستی در حرم مطهر رضوی، گفت: نهادهای امنیتی ما باید در این زمینه بسیار دقیق عمل کنند و اجازه چنین تحرکات تروریستی را به هر تبعه خارجی یا هر شخص دیگری ندهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شاهین دژ گفت: ماموران یگان حفاظت موفق شدند پنج شکارچی متخلف که اقدام به زنده گیری کبک در ارتفاعات این شهرستان می کردند را دستگیر کنند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از خط کشی 88 کیلومتر در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۴    
گروه استان ها - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: 3 مورد بیمار مشکوک به سرخک در شهرستان های شاهین دژ، ماکو و چایپاره شناسایی و نمونه آن ها برای تایید به آزمایشگاه ارسال شده که یک نمونه ارسال شده از شاهین دژ منفی گزارش شده است .
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ فضیلت ماه رمضان بغیر از روزه گرفتن، نازل شدن قرآن در این ماه است ماموستا سید خالد رسول زاده اظهار داشت: شب قدر شبی است که عبادت کردن در آن شب از هزار ماه بهتر است و ملائکه در آن شب نازل می شود و به کسانی که عبادت و رازونیاز با خداوند میکنند سلام میکنند و اینها از ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، دکتر احسان ریخته گر در خصوص وجود بیماری سرخک در استان با بیان اینکه تاکنون موردی از بیماری سرخک در استان گزارش نشده است، افزود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس با حضور در روستای ظاهرکندی بخش کشاورز شهرستان شاهین دژ از پیگیری مسائل و مشکلات این روستا خبر داد.