دوشنبه ۲۹ دیساعت ۱۱:۳۱Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امهال وام»

پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک سینا در راستای سیاست های حمایتی و مساعدت کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و پیرو ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا نسبت به امهال تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده حوزه گردشگری اقدام کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۳    
تسهیلات بانکی دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در سال زراعی 1397-1396 به مدت سه سال امهال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
با تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا کسب وکارهای آسیب دیده حوزه گردشگری می توانند بازپرداخت وام های بانکی خود را که پیش از این دریافت کرده اند، تا پایان سال 99 به تعویق بیاندازند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۱    
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: سه سال است که امهال تسهیلات زلزله زدگان صورت گرفته، اما در این شرایط خاص اقتصادی و تحریم های ظالمانه دولت فعلا پولی برای تمدید امهال ندارد، اما پیگیر هستیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: امهال وام های زلزله هنوز فرصت دارند، اگرچه قانون 2 سال بوده ولی ما تقاضا کردیم که یک سال دیگر امهال شود که در دستور کار دولت است و پیگیر خواهیم بود انجام گیرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی گفت: بسته حمایتی دیگری آماده شده که در ستاد ملی مقابله با کرونا روز شنبه 12 مهرماه 99 به تصویب رسید و به زودی جزئیات آن ابلاغ می شود، این بسته شامل استمهال اقساط وام هایی است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بسته حمایتی دیگری آماده شده که در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید و به زودی جزئیات آن ابلاغ می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ما بحث سفرهای مسئولانه و هوشمند را مطرح کردیم اما ستاد مبارزه با کرونا باید با این پیشنهاد موافقت کند و ما مشکلی با جذب توریست براساس این پروتکل ها نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه خواستار امهال وام های بانکی مردم مناطق زلزله زده برای 2 سال دیگر با توجه به زلزله اخیر 6.4 ریشتری شد و گفت: در این زلزله همچنین نیاز به ساخت 700 واحد و تعمیر حدود چهار تا پنج هزار واحد مسکونی دیگر داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۴    
گروه استان ها- در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد مجمع نمایندگان خواستار رسیدگی به معضل حاشیه نشینی و امهال وام زلزله زدگان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۹    
حدود 10 ماه از پایان مدت امهال وام های بانکی زلزله زدگان استان کرمانشاه گذشته اما بسیاری از زلزله زدگان هنوز سراغ بازپرداخت اقساط خود نرفته اند و به پیگیری مسئولان استانی برای تمدید مدت امهال امیدوارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۰۶    
کرمانشاه- ایرنا- باوجود گذشت حدود 10 ماه از پایان مدت امهال وام های بانکی زلزله زدگان استان کرمانشاه، بسیاری از زلزله زدگان هنوز سراغ بازپرداخت اقساط خود نرفته اند و به پیگیری مسوولان استانی برای تمدید مدت امهال امیدوارند؛ نتیجه این پیگیری ها اکنون روی میز هیات دولت و در انتظار تصویب کابینه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: در چند سال اخیر، با بخشودگی کارمزد تسهیلات و امهال، 347 میلیارد و 737 میلیون ریال بدهی کشاورزان خراسان شمالی در قالب 11 هزار فقره پرونده تسویه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: به علت تداوم شیوع بیماری کرونا و به منظور حمایت از فعالان بخش گردشگری از مسؤولان بانک ها خواست مدت امهال تسهیلات اعطایی به مدت 9 ماه افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: به علت ادامه شیوع بیماری کرونا و به منظور حمایت از فعالان بخش گردشگری از مسئولان بانک ها خواسته شده است مدت امهال تسهیلات اعطایی به مدت 9 ماه افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: اجرای مصوبه امهال وام های کشاورزی سبزی و صیفی کاران جنوب استان کرمان پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۵    
گروه استان ها- نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: عدم اجرای مصوبه شورای پول و اعتبار در امهال وام های کشاورزی در جنوب استان کرمان جای سوال دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از آن که بانک مهراقتصاد از امهال اقساط تسهیلات قرض الحسنه در برخی بخش ها خودداری می کرد و حاضر به اجرای دستور العمل بانک مرکزی نبود، حال پس از ادغام در بانک سپه ...
خبرگزاری فارس: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در پی درخواست وزارت ورزش و جوانان، طی نامه ای به رئیس بانک مرکزی دستورداد جهت تسریع در پرداخت وام ازدواج و امهال اقساط وام های ازدواج و اشتغال زایی جوانان در شرایط بحران کرونا اقدامات لازم صورت گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس بر لزوم استمهال وام برای مردم مناطق زلزله زده کرمانشاه تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: بر اساس جلسه کارشناسی امهال تسهیلات بخش کشاورزی بند خ ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه، کارگروه خشکسالی، سرمازدگی و مخاطرات کشاورزی استان ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: با موافقت مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان امهال وام کشاورزان جنوب استان تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب از رییس جمهوری خواست تا به توجه به تمام نشدن بازسازی مناطق زلزله زده، امهال وام های این مناطق تا 2 سال دیگر تمدید شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طبق قانون وظیفه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در سراسر کشور را بر عهده دارد تا بتواند بر اساس شرایط هر واحد تولیدی نسبت به کمک رسانی و احیا آنها اقدام کند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه به منظور بررسی و پیگیری مطالبه امهال وام های مناطق زلزله زده، موضوع اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد با تأکید بر اشتغال جوانان، دانش آموختگان دانشگاهی، زنان و اشتغال حمایتی ابلاغ بند الف تبصره 18 ماده واحده قانون بودجه با مدیرعامل بانک کشاورزی دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیته امداد امام خمینی (ره) شرایط امهال بازپرداخت وام های مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا اورانی در حاشیه بازدید از مزارع شهرستان جغتای افزود: امهال وام کشاورزی در حمایت از بخش کشاورزی و تولید موثر است. وی با اشاره به خسارت های سیل به بخش کشاورزی استان اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۴    
مشکلات ناشی از کرونا هم چنان صدر مطالبات شما در فارس من است. این گزارش مروری است بر بعضی از آن ها.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بانک مهر اقتصاد، علیرغم بخشنامه های دولت مبنی بر عدم دریافت اقساط قرض الحسنه در ایام کرونا، این پیامک رو ارسال کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزانی که در نتیجه شیوع کرونا و اعمال برخی ممنوعیت ها و محدودیت ها دچار خسارت های قابل توجهی شده اند، انتظار حمایت های دولتی از جمله امهال وام ها را دارند.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل مقررات بانک مرکزی از تاکید دوباره سیاستگذار پولی بر غیرقانونی بودن کسر اقساط وام قرض الحسنه از حساب مشتریان و ضامنین خبر داد وگفت: مردم تخلفات را به اداره رسیدگی به شکایات اعلام کنند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
اکوفارس: شعب بانکی مصوبات را جدی نمی گیرند و اگرچه دولت بارها تاکید کرده که پرداخت وام های قرض الحسنه تاپایان اردیبهشت ماه از سوی وام گیرندگان الزامی نیست، اما برداشت از حساب ها و ضامنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۶:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی نحوه حمایت از فعالیت های گردشگری دریایی و نیز جبران خسارات وارده به سرمایه گذاران به دلیل کاهش سفرها ناشی از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران درباره اقدامات این سازمان در سال 98، توضیحاتی داد . اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران و معاون وزیر کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره اقدامات این سازمان در سال 98 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: تاکنون تصمیمی برای امهال وام های واحدهای اقتصادی استان که در این ایام تعطیل شده اند، گرفته نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: درخواست امهال وام زلزله زدگانی را که دارای کد بازسازی هستند، به دولت داده ایم که در این رابطه، خیلی خوش بین هستیم که موافقت صورت بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۹    
امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب گفت: آقای استاندار تکلیف امهال وام های زلزله را روشن کنید، اجازه ندهید، برخی اخبار زد و نقیض با روح و روان مردم بازی کنند، اگر انجام نمی گردد تکلیف را برای مردم مشخص کنید.
عصر امروز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک بام و دو هوا معنی دقیق رفتار مسئولان و نمایندگان مجلس در ماجرای امهال مجدد وام های مناطق زلزله زده استان کرمانشاه است. قرار بود این وام ها برای یک سال دیگر هم امهال شود، اما به نظر می رسد عزم بانک ها برای بازپس گیری اقساط جزم است.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۳    
تماس های بسیاری در خصوص امهال وام ها به کانال انعکاس منعکس می شود . چکار کنیم ؟ آیا وام ها را پرداخت کنیم یا امهال می شوند ؟ تکلیف ما چیست ؟ هنوز تصمیم قطعی در مورد با امهال وام گرفته نشده است ، استاندار کرمانشاه خبر از امهال وام ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عباس حاجی حسینی عصر روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: این میزان کمک برای لایروبی و مرمت 250 رشته قنات و همچنین اجرای سه هزار هکتار آبیاری نوین در اختیار کشاورزان استان قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۴    
مدیرکل بحران استانداری کرمانشاه گفت: همه ساله مقاوم سازی 2 تا 5 هزار واحد را در دستور کار داریم که زلزله و سیل سبب شدند در یک بازده زمانی 2 ساله، با مقام سازی 42 هزار واحد یک برنامه 10 ساله را جلو ببریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- 672 میلیارد ریال از محل اعتبار بند خ تبصره 33 قانون برنامه ششم توسعه برای امهال وام های کشاورزان خسارت دیده در استان بوشهر تخصیص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۵    
رفع مشکلات کشاورزی با راهکارهای علمی و امهال وام های کشاورزان مهمترین خبرهای جلسه شورای کشاورزی استان بود .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب با اشاره به جایگاه شورای سران قوا گفت: سران قوا در نشست خود در خصوص امهال مجدد تسهیلات مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه تصمیم گیری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امهال دوباره وام ها در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه 500 میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: برای امهال وام های مناطق زلزله زده مجلس آماده کمک به مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۴۰    
رییس مجلس با بیان اینکه امهال مجدد وام های مناطق زلزله زده 500 میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: در این زمینه منتظر پیشنهاد دولت هستیم ومجلس آماده کمک به مردم در این بخش است.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیت الله عبداللهی از توضیحات وزیر اقتصاد درباره علت کوتاهی بانک های مسکن و کشاورزی در امهال وام زلزله زدگان سال 1391 منطقه ارسباران قانع شد، اما توضیحات دژپسند درباره روند واگذاری شرکت ها و صنایع دولتی به بخش خصوصی شکور پورحسین شقلان را مشروط قانع کرد.
ثلاث   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- نماینده مردم شریف دیر، کنگان، جم و عسلویه گفت: خسارت های وارد شده به کشاورزان جبران می شود. کمک بلاعوض، امهال وام ها و تسهیلات کم بهره بانکی برای کشاورزان داده می شود
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در ادامه جلسه علنی امروز- دوشنبه- مجلس شورای اسلامی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به سوالات بیت الله عبداللهی نماینده اهر و هریس و رضا علیزاده نماینده ورزقان مبنی بر اینکه کوتاهی بانک مسکن در امهال وام زلزله زدگان سال 1391 منطقه ارسباران، پاسخ داد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اهر و هریس در مجلس با اشاره به مشکلات زلزله زدگان ارسباران گفت: بانک های مسکن و کشاورزی در موضوع امهال وام زلزله زدگان ارسباران که مصوبه هیات وزیران است، کوتاهی می کنند.