جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۱۳Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازرسی از اصناف»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۲    
پیش از ظهر امروز با حضور اعضای ستاد تنظیم بازار، مانور مشترک نظارت و کنترل بر قیمت ها و بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان آبادان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به انجام شش هزار و 200 فقره بازرسی از اصناف استان طی یک ماه اخیر، گفت:660 فقره پرونده تخلف صنفی تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسوول بازرسی اتاق اصناف استان مرکزی گفت: 52 هزار بازرسی امسال با هدف جلوگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات از اصناف شهرستان اراک انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس آمار منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه سه میلیون و 190 هزار فقره بازرسی از صنوف مختلف انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 هزار و 138 بازرسی از واحد های صنفی و غیر صنفی این شهرستان انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان به تشدید نظارت ها بر بازار عرضه کالا و خدمات دراستان تاکید کرد و گفت: تاپایان سال (شب عید) بازرسی از اصناف تشدید می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
جواد محمدی فشارکی گفت: در یک ماه گذشته تاکنون یک هزار و 391 مورد بازرسی از اصناف اصفهان انجام شد و 10 واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش خدمات رسانی بسیج در طرح های مثل کمک مومنانه، بازرسی از اصناف و غیره در قالب طرح کرامت اجرا گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران گفت: تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در 9 ماهه نخست سال جاری دو میلیون و 486 هزار و894 فقره بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 28 درصدی را نشان می دهد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، ابوالقاسم یکتا عصر پنجشنبه در جلسه ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا در فرمانداری فومن با اشاره به انجام 4 هزار و 365 بازرسی از اصناف در شهرستان، اظهار کرد: از این تعداد 35 واحد صنفی متخلف شناسایی و 14 واحد پلمب شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۴    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو با اشاره به انجام پنج هزار و 867 مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی 9 ماه گذشته گفت: 321 فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی به ارزش 35 میلیارد ریال در این بازرسی ها تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به مراجع مرتبط قضایی ارجاع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: پنج هزار و 751 بازرسی از اصناف چابهار از ابتدای امسال تا کنون به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان پاکدشت گفت: با اجرای 4 هزار و 650 مورد بازرسی از اصناف پاکدشت در زمان شیوع ویروس کرونا، 215 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی پلمب و از ادامه فعالیت آن های جلوگیری به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اکیپ های سیار تعزیرات حکومتی استان با همکاری سازمان صمت، اتاق های اصناف درآذرماه در سراسر استان بیش از 2000 مورد بازرسی انجام داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان با اشاره به انجام 10 هزار و 440 مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی 9 ماه سال جاری گفت: در این بازرسی ها، 586 پرونده تخلف صنفی در این منطقه تشکیل و به مراجع قضایی مرتبط ارجاع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۷    
زنجان- آبی پور، معاون استاندار زنجان بر لزوم مدیریت تنظیم بازار و حفظ قدرت خرید مردم در استان زنجان تاکید کرد و گفت: بازرسی و نظارت از اصناف باید تشدید شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت- معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به انجام هشت هزار و 235 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان، گفت: 780 مورد تخلف شناسایی و تشکیل پرونده شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۵    
به گزارش عصر همدان ، حسین فارسی، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ملایر شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازرسی از اصناف و کسبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جهت بازرسی از اصناف مختلف گروه های مختلف بازرسی روزانه وضعیت رعایت پروتکل ها را رصد می کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه نظارت بر عرضه محصولات پروتئینی استان تشدید می شود، گفت: این کار با استفاده از 50 تیم بازرسی از اصناف صورت می گیرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپلذهاب گفت: در سه ماهه سوم سالجاری تعداد یک هزار و 526 مورد بازرسی در سطح واحدهای صنفی و خدماتی انجام گرفته که در مجموع 62 فقره پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۷    
گچساران - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران گفت: از آغاز محدودیت های کرونایی تاکنون بیش از 15 هزارو 169 مورد بازرسی از اصناف این شهرستان انجام شده تا رعایت محدودیت ها در بیشترین میزان ممکن باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۶    
سوخته سرایی گفت: از ابتدای طرح محدودیت های هوشمند 295 بازرسی از اصناف توسط تیم های نظارتی و 519 مورد بازرسی از طریق شبکه بهداشت انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: به دنبال تشدید محدودیت های کرونایی در قیروکارزین در طول یک هفته گذشته سه هزار و 824 مورد بازدید و بازرسی از اصناف، ادارات، نهاد ها و بانک های مختلف این شهرستان انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۷    
کارشناسان شبکه بهداشت و درمان اندیکا از اصناف بخش چلو در این شهرستان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۷    
در بازرسی از اصناف سیرجان، بیش از 70واحد صنفی به علت رعایت نکردن حقوق شهروندان تذکر کتبی گرفتند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان ؛مهندس علی تشنه دل در نشست با اصحاب رسانه به میزبانی این سازمان به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه و سازمان صنعت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: در زمان اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر محدودسازی فعالیت تمامی فعالیت های صنفی، حدود 60 هزار بازرسی در سطح بازار کرج انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تعداد بازرسی های صورت گرفته در استان طی سال جاری به 186 هزار و 909 مورد رسید که منجر به تشکیل بیش از هفت هزار 580 فقره پرونده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صمت استان سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با سپاه استان گفت: از ظرفیت سپاه و بسیج در بازرسی از اصناف بهره گیری می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۹    
همگام با طرح کشوری مقابله با بیماری کرونا با عنوان طرح شهید سلیمانی، حوزه های سپاه ناحیه ابهر به همراه بسیجیان سلحشور از اصناف این شهرستان بازرسی به عمل آوردند.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در بازرسی و نظارت ضربتی با محوریت بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت شهرستان در هفته گذشته 8 واحد متخلف شناسایی و مهرو موم شد . علی پارسا مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه برای بازرسی از اصناف این شهرستان، چهار تیم بازرسی از بهداشت حرفه ای، اتاق اصناف و بسیج ...
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به انجام بیش از 36 هزار مورد بازرسی از اصناف در استان، گفت: 382 واحد متخلف پلمب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به انجام 31 هزار بازرسی از اصناف استان از ابتدای اجرای محدودیت های کرونایی، گفت: در این مدت 351 واحد صنفی پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: از آغاز محدودیت های کرونایی تا روز گذشته، 11 آذر در سطح شهرستان، 2 هزار و 300 مورد بازرسی از اصناف انجام شده تا رعایت محدودیت ها در بیشترین میزان ممکن باشد.
معاون بازرسی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه تاکنون 263 هزار مورد بازرسی از صنوف داشته ایم، گفت: در صورت پلمب، در مناطق قرمز و نارنجی 15 روز و در مناطق زرد یک هفته، فک پلمب طول می کشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان - فرماندار شهرستان کبودرآهنگ گفت: از آغاز محدودیت های کرونایی تا کنون دو هزار و 200 مورد بازرسی از اصناف در شهرستان کبودرآهنگ انجام و 10 واحد صنفی متخلف پلمب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی روزانه 200 تیم هلال احمر از واحد های صنفی بازرسی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت- رئیس بازرسی اداره صمت صومعه سرا با اشاره به انجام 346 مورد بازرسی از اصناف در این شهرستان، گفت: 36 پرونده تخلف تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس هلال احمر بوکان گفت: اجرای طرح "ناظران سلامت" با همکاری اعضای جوان و داوطلبان در قالب مشارکت با شبکه بهداشت و درمان برای بازرسی از اصناف و تذکر لسانی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: امسال 12 هزار و 320 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام و منجر به تشکیل 317 پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 633 میلیون تومان رای صنوف شد.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: تهران از روز شنبه در وضعیت نارنجی کرونا قرار خواهد گرفت و محدودیت ها در تهران و شهر هایی که از قرمز به وضعیت نارنجی تبدیل شده اند، کاهش پیدا خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۲    
ساوه -ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر ساوه گفت: اعضای جوان و داوطلبان این نهاد در قالب طرح ناظران سلامت به دانشکده علوم پزشکی برای بازرسی از اصناف و تذکر لسانی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی کمک می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان از تشدید بازرسی و اجرای گشت مشترک جهت تعطیلی واحدهای صنفی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تیم بازرسی از اصناف شهرستان میامی ، 5 واحد متخلف عرضه محصولات پروتئینی را شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی از انجام هفت هزار و 408 مورد بازرسی در دومین روز از اجرای محدودیت های گروه های شغلی 2، 3 و 4 در شهرستان های قرمز استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به غیرحضوری شدن صدور برگه تردد به منظور جلوگیری از تجمع در فرمانداری ها، گفت: طی دو روز گذشته برای هزار و 500 خودرو برگه جریمه صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرماندار اراک گفت: 2 هزار و 350 مورد بازرسی از اصناف این شهرستان در 2 روز اول اجرای طرح محدودیت های کرونایی آذرماه انجام شد و این روند تا پایان طرح ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: در نخستین روز آذرماه، یک هزار و 391 مورد بازرسی از اصناف اصفهان انجام شد و 10 واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار خوسف گفت: طی روز اول اجرای طرح حدود 14 خودروی با پلاک غیر بومی که قصد ورود به شهرستان داشته اند برگشت داده شده و دو خودرو نیز اعمال قانون شده اند.