پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۹:۰۳Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان انرژی اتمی»

دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش    
تسنیم : با حکم محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، محمدرضا کاردان به عنوان معاون سازمان و رئیس مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور و سید پژمان شیرمردی به عنوان معاون سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب شدند.
رییس سازمان انرژی اتمی در احکامی محمدرضا کاردان را به عنوان معاون سازمان و رییس مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور و سید پژمان شیرمردی را به سمت معاونت سازمان و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره سفر گروسی به ایران گفت: او از همان روز اول انتخاب نماینده انحصاری، در صدد پرونده سازی علیه ایران بوده است. درخواست گروسی برای دیدار با رئیس جمهور در حیطه خواسته های او نیست؛ گروسی درنهایت می تواند با رئیس سازمان انرژی اتمی و همتایان خود دیدار کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵    
محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به استان یزد سفر و از مجتمع صنعتی و معدنی شهید سلیمانی در زمینه اکتشاف و استخراج مواد پرتوزا بازدید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز متهم واقعی در جایگاه مدعی قرار گرفته است؛ در حالیکه تنها جمهوری اسلامی ایران برای مدت طولانی و به صورت یک طرفه به تعهدات خود پایبند بوده و با خلف وعده و بی علمی کشورهای مدعی مواجه شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهر : رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: در صورت اجرای تعهدات برجامی توسط همه طرف ها، اراده ایران برای مذاکره جدی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز متهم واقعی در جایگاه مدعی قرار گرفته است؛ در حالی که تنها جمهوری اسلامی ایران برای مدت طولانی و به صورت یک طرفه به تعهدات خود پایبند بوده و با خلف وعده و بی عملی کشورهای مدعی مواجه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی : ظرفیت استان یزد می تواند در توسعه صنعت هسته ای کشور تاثیرگذار و مهم باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان به همراه رئیس سازمان انرژی اتمی عصر امروز از نمایشگاه ویژه دستاوردهای صنعت هسته ای در محل کتابخانه مرکزی سازمان انرژی اتمی بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از زیرساخت های علمی پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، اسلامی در این رویداد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: علت جلوگیری استکبار از رسیدن کشور ما به فناوری های پیشرفته این است که این پیشرفت ها تحت بیرق انقلاب اسلامی در حال رخ دادن است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: در خصوص ذخیره سازی اورانیوم با غنای 20 درصد، از رقم 120 کیلو عبور کرده ایم و در این موضوع از برنامه جلوتر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ذخیره سازی اورانیوم با غنای 20 درصد گفت: از رقم 120 کیلو عبور کرده ایم و از برنامه جلوتر هستیم.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفته است که ذخایر اورانیوم با غنای 20 درصد ایران از 120 کیلوگرم عبور کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی محمد اسلامی گفت: بازرسان آژانس در موعد مقرر، فیلم های حافظه دوربین های پادمان را در همان جا مرور می کنند و قیچی و خرد می کند و خرده های آن در پاکتی پلمب و کنار گذاشته می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز گذشته اعلام کرد ذخایر اورانیوم با غنای 20 درصد ایران از 120 کیلوگرم عبور کرده، یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفته گام هایی که ایران در نقض تعهدات هسته ای خود بر می دارد، بازگشت دولت جو بایدن را به توافق هسته ای موسوم به برجام دشوارتر می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه نگاه یک شبکه یک مبنی بر تولید بیش از 120 کیلوگرم اورانیوم غنی شده 20 درصد در رسانه های غربی بازتاب داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با بیان اینکه ساخت نیروگاه شماره 2 و 3 اتمی بوشهر به دلیل کمبود سرمایه به تاخیر افتاده، گفت: تولید برق نیروگاه شماره یک بوشهر از 50 میلیارد کیلووات ساعت عبور کرده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: به غیر از یکی دو مورد؛ به تمام بند های قانون راهبردی لغو تحریم ها عمل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۵۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: اساس دعوا و علت تمایل نداشتن و جلوگیری استکبار از رسیدن کشور ما به فناوری های پیشرفته این است که این پیشرفت ها تحت بیرق جمهوری و انقلاب اسلامی در حال رخ دادن است و آن ها می خواهند مانع این پیشرفت ها شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در ششمین سفر استانی خود صبح دیروز جمعه با استقبال نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار و مسئولان ارشد استانی وارد فرودگاه بین المللی بوشهر شد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات گودبرداری واحد 2 نیروگاه اتمی بوشهر در نهم آبان 96با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس شرکت روس اتم در بوشهر انجام شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی در ششمین سفر استانی خود دقایقی پیش با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار و مسئولین ارشد استانی وارد فرودگاه بین المللی بوشهر شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۶۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیت الله سیدابراهیم رئیسی در ششمین سفر استانی خود دقایقی پیش با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار و مسئولین ارشد استانی وارد فرودگاه بین المللی بوشهر شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: مصطفی نخعی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به نقل از رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که رآکتور آی.آر 20 (IR20) اراک که بر اساس توافقنامه برجام در سال 2015 تعطیل شده بود، تا یک سال آینده دوباره راه اندازی خواهد شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آنچه در مجلس با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی گذشت با فریدون عباسی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نشست اعضای کمیسیون انرژی با رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تا یک سال آینده استارت راکتور IR20 اراک خواهد خورد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در باغ موزه دفاع مقدس از خودروهای شهدای هسته ای رونمایی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ما آقای اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی را به کمیسیون امنیت ملی مجلس دعوت کردیم و توضیحات ایشان را شنیدیم. آنچه که ایشان توضیح دادند و درخصوص توافق فی مابین با آژانس، هیچکدام از موارد برخلاف قانون لغو تحریم ها نبود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۴   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به نقل از رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هدف این سازمان تولید 8 هزار مگاوات برق یا احداث نیروگاه هسته ای است ضمن اینکه تا یک سال آینده استارت راکتورIR20 اراک خواهد خورد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از مصاحبه رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص حمله رژیم اسرائیل به مجتمع تسا کرج و مشخص کردن گزارش آژانس بین المللی اتمی را ببینید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: تمام توافقات سازمان با آژانس بین المللی انرژی اتمی و یا استقرار و نصب دوربین های جدید با تایید مراجع ذی صلاح بالاتر انجام می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی اتمی درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، گفت دولت و سازمان انرژی اتمی به اجرای قانون راهبردی مقید هستند. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی موضوع توسعه ظرفیت تولید نیروگاههای برق اتمی را یکی از نیازهای امروز سند هسته ای دانست و تاکید کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره الزامی بودن فعالیت دوربین های آژانس در محل های آسیب دیده از عملیات تروریستی گفت: الزامی به بودن دوربین های برجامی نیست و این مساله موضوعیت ندارد و آژانس هم این مساله را می داند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: دولت و سازمان انرژی اتمی به قانون اقدام راهبردی مقید هستند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۹    
برچسب ها توافق انجام شده فرصت قانون قابلیت سازی برای اقتدار ملی مصوبات شورای عالی امنیت ملی برچسب ها
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تکلیف دوربین های برجامی ( بازرسی آنلاین طبق توافق برجامی ) مشخص است .مجتمع تسا کرج با حادثه تروریستی از سوی رژیم صهیونیستی مواجه بوده است لذا آژانس باید ابتدا موضع خود را نسبت به آن حادثه روشن کند. تابع مصوبات شورای عالی امنیت ملی هستیم.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: هم دولت و هم سازمان انرژی اتمی به اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مقید هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران –ایرنا – محمد اسلامی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که ایران به دنبال تامین حدود 50 درصد از نیازهای برق کشور از طریق انرژی هسته ای است.
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۳    
مهندس اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی کلیاتی از استفاده انرژی اتمی را در رابطه با مردم، در گفتگو با رادیو پیام بیان کرد. با هم این توضیحات را می شنویم:
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از دعوت رئیس سازمان انرژی اتمی به کمیسیون متبوع خود جهت ارائه گزارش توافق با روسیه پیرامون راه اندازی و ساخت نیروگاه و جبران تاخیر گذشته، خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: نیروهای دفاعی باید با داشتن تجهیزات و تکنولوژی بروز پیشتاز باشند.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی درباره موضوع سفر آتی دبیرکل آژانس اتمی به ایران توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۲    
بازدید محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی از نمایشگاه تجهیزات چک و خنثی سازی سپاه پاسداران را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: نیروهای مسلح و موسساتی که در حوزه دفاع و امنیت مسئولیت دارند، باید همیشه در مرز دانش حرکت کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی در دستور کار کمیسیون اصل 90 قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور امروز از نمایشگاه راهبردی خودکفایی و الحاق تجهیزات چک و خنثی سازی سپاه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس سازمان انرژی اتمی از نمایشگاه راهبردی خودکفایی و تجهیزات نوین چک و خنثی سازی سپاه بازدید کرد.