شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۴۸Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست پاریس»

ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایران در نشست پاریس به عنوان میزبان نشست مراکز بین المللی مطالعات پاسداری از میراث ناملموس یونسکو در سال 2025 انتخاب شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۷    
شفقنا- شی جین پینگ خواستار روابط نزدیکتر بین اتحادیه اروپا و چین در مذاکرات پاریس شد به گزارش شفقنا از گاردین، رئیس جمهور چین در سخنانی در افتتاحیه نشست پاریس در سفر خود به فرانسه خواستار روابط نزدیکتر با اتحادیه اروپا شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : یکی از رهبران جنبش حماس گفت: چارچوب نشست پاریس 2 مبنایی برای مذاکرات نبود بلکه مذاکرات بر اساس پیشنهادات جدید صورت گرفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
پس از پایان بی نتیجه دومین نشست پاریس و شکست میانجی گری فرانسه، قطر و آمریکا برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل و عدم توافق بر سر آتش بس یا پایان جنگ، در دو روز اخیر قاهره میزبان مذاکرات تازه ای برای رسیدن به توافق شده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۶    
شفقنا- پیتر فیالا ، نخست وزیر چک اعلام کرد: موضوع اعزام نیروهای نظامی از کشورهای اتحادیه اروپا و ناتو به اوکراین کاملا بسته شده است. به گزارش شفقنا به نقل از آرتی، فیالا افزود: هیچ کس در اروپا به اوکراین نیرو نخواهد فرستاد ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد در حال حاضر نمی توان گفت که توافقی درباره طرح پاریس 2 حاصل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت آلمان چهارشنبه گفت که هیچ یک از رهبران غرب در نشست پاریس از پیشنهاد فرانسه برای اعزام نیروی خارجی به اوکراین حمایت نکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک مسئول جهاد اسلامی با رد آنچه که در سند جدید نشست پاریس برای آتش بس در غزه پیشنهاد شده تاکید کرد که این سند از سند قبلی هم بدتر بوده و ما هرگز مفاد آن را نمی پذیریم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
منابع مصری مطلع از روند مذاکرات درباره دستیابی به توافق آتش بس در نوار غزه اعلام کردند که رژیم صهیونیستی از پاسخگویی مفصل به پیشنهادات و خطوط کلی ارائه شده خودداری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اسامه حمدان در واکنش به نشست پاریس گفت که هدف این نشست دادن زمان بیشتر به نتانیاهو برای حمله جدید است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،الجزیره به نقل از برخی منابع چارچوب اولیه آتش بس در غزه و مبادله اسرا که رژیم صهیونیستی اخیرا در نشست پاریس با آن موافقت کرده را اعلام کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، فیکو با اشاره به برگزاری نشست امروز (دوشنبه) پاریس با شرکت اعضای اتحادیه اروپا و ناتو و بحث های احتمالی که در این نشست مطرح خواهد شد، خاطرنشان کرد: پیش از رفتن به پاریس باید جلساتی با نهادهای امنیتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
منابع صهیونیستی از سفر یک هیات اسراییلی به قطر برای گفت وگو درباره جزئیات توافق تبادل اسرا و بحث هایی که اخیرا در نشست پاریس انجام شد، خبر دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که منابع خاص در مقاومت فلسطین تاکید کردند که اسرائیل مانع دستیابی به توافق نهایی در دومین نشست پاریس شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران مقاومت گفت: از جمله مواردی که در متن توافق نادیده گرفته شد، پیش بینی آتش بس نهایی و خروج کامل نیرو های اشغالگر از نوار غزه بود.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان ایالات متحده، اسرائیل، مصر و قطر در پاریس بر سر طرح جدید برای آزادی گروگان ها توافق شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رسانه های عبری گزارش دادند هیئتی از رژیم صهیونیستی امروز برای مشارکت در نشست پاریس به فرانسه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تدوین پیش نویس جدیدی از موضعگیری رسمی تل آویو نسبت به پاسخ حماس خبر داده و نسبت به آن ابراز امیدواری کردند. در مقابل یکی از رهبران حماس تاکید کرد پاسخ مقاومت مثبت بوده اما پاسخ تل آویو به توافق منجر نمی شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت چهار ماه از شروع درگیری در نوار غزه و علی الرغم شکل گیری آتس بس موقت در این مدت همچنان شاهد افزایش سطح تنش در این منطقه و شکست تلاش های صورت گرفته مبنی بر پایان این درگیری هستیم ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدت زمان زیادی از برگزاری نشست پاریس با حضور نمایندگان دولت های مصر، قطر، آمریکا و فرانسه نمی گذرد. نشستی که دستورکار اصلی آن دستیابی به یک چهارچوب جهت برقراری آتش بس در جنگ غزه بوده است. برونداد نهایی این نشست طرحی بوده که به جنبش حماس ارائه شده است ...
هیات حماس قاهره را بدون نتیجه برای مذاکرات انجام شده ترک کرده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ هیات حماس قاهره را ترک کرد و آن گونه که ارزیابی شده، در مرحله کنونی و فعلاً مذاکرات نتیجه ای نداشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس در نشست خبری با اشاره به واکنش نخست وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به پاسخ این جنبش به طرح پیشنهادی نشست پاریس در مورد تبادل اسرا گفت نتانیاهو به دنبال تداوم جنگ غزه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره پاسخ حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس در مورد تبادل اسرا و آتش بس تصریح کرد: به شروط موجود در توافق پیشنهادی متعهد نیستیم.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل روز چهارشنبه عنوان کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی به شکلی تصاعدی کابوس وضعیت بشردوستانه در نوار غزه را بدتر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام ارشد دولت آمریکا اظهار کرد، پاسخی که حماس درباره توافق پیشنهادی نشست پاریس از طریق قطر به واشنگتن مخابره کرده، نشان دهنده اتفاق نظر در میان بخش های مختلف این جنبش بوده و در مجموع مثبت به نظر می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - منابع فلسطینی امروز (چهار شنبه) برخی مفاد پاسخ حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس برای توافق بر سر مبادله اسیران، اجساد و پایان محاصره غزه را فاش کردند.
پایگاه آکسیوس گزارش داد اسرائیل احتمالاً پیشنهاد جنبش مقاومت فلسطین، حماس را برای آتش بس رد می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
پیشتر رسانه های صهیونیستی به نقل از یک مقام بلندپایه این رژیم گزارش دادند، نشست پاریس میان رژیم صهیونیستی، آمریکا، مصر و قطر درباره مذاکرات تبادل اسرا با جنبش حماس روز یکشنبه هشتم بهمن به پایان رسید و پیشرفت هایی در مذاکرات حاصل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از تحویل پاسخ جنبش حماس به توافق پیشنهادی نشست پاریس و اظهارات منابع مطلع درباره اصلاحات در آن، روزنامه الاخبار لبنان در گزارشی جزئیات کامل پاسخ حماس را منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه معتبر عربی جزئیات مربوط به پاسخ حماس به چارچوب پیشنهاد پاریس درباره آتش بس در غزه و تبادل اسرا را منتشر کرده که در آن این جنبش با چارچوب توافق پیشنهادی برای آتش بس کامل و پایدار طی 3 مرحله موافقت کرده که هر مرحله 45 روز طول خواهد کشید.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا: راشا تودی به متن کامل پاسخ حماس به چارچوب کلی برای توافق جامع با مقامات اسرائیلی برای توقف جنگ در غزه دست یافته است. این در متن کلمه به کلمه پاسخی است که جنبش حماس به میانجیگران قطری و مصری در چارچوب چارچوب توافق نامه ای که پس از نشست پاریس به آن ارائه شد، ارائه کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
پس از تحویل پاسخ جنبش حماس به توافق پیشنهادی نشست پاریس، برخی منابع بخشی از جزئیات و شروط حماس را که در پاسخ آن به میانجیگران ارائه شده است، فاش کرده اند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
درپی تحویل پاسخ جنبش حماس به میانجیگران و ارسال ان برای رژیم صهیونیستی، دفتر نخست وزیری این رژیم اعلام کرد که درحال بررسی پاسخ حماس است. به گزارش خبرآنلاین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش حماس ضمن رایزنی با دیگر گروه های فلسطینی پاسخ خود به طرح آتش بس در چارچوب نشست پاریس را ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۲:۰۲    
نیویورک – ایرنا- سخنگوی کاخ سفید در پی اعلام پاسخ حماس به طرح پیشنهادی در نشست پاریس برای دستیابی به توافق جدید برای آزادی سایر اسرا و نیز وقفه در جنگ غزه اعلام کرد آمریکا در حال بررسی پاسخ حماس است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به پاسخ جنبش حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس درباره تبادل اسرا گفت تا زمان پیروزی به جنگ غزه ادامه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در نخستین واکنش به پاسخ جنبش حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس درباره تبادل اسرا آن را اغراق آمیز دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن در حال بررسی پاسخ حماس به طرح پیشنهادی نشست پاریس درباره تبادل اسرا و توافق برای آتش بس در غزه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
جنبش حماس اعلام کرد پاسخ خود را درباره طرح پیشنهادی نشست پاریس درباره تبادل اسرا به میانجیگران قطر و مصر تحویل داده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳    
گروه بین الملل ایران آنلاین : هنوز دو هفته از اعلام حکم دادگاه لاهه علیه اقدامات صهیونیست ها در غزه نگذشته که اسرائیلی ها به جای اینکه بنا بر حکمی دریافتی، گزارش اقدامات علیه نسل کشی مردم غزه را ارائه دهند، بساط یک دورهمی در پاریس را چیده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حماس هنوز پاسخ خود را به طرح نشست پاریس اعلام نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- یک مقام مسوول در جنبش حماس یکشنبه شب گفت که این جنبش هنوز پاسخ خود را به طرح نشست پاریس برای آتش بس در غزه اعلام نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس فلسطین شامگاه یکشنبه اعلام کرد رایزنی های داخلی با گروه های مقاومت درباره طرحی که درباره تبادل اسرا در نشست پاریس پیشنهاد شد، در مرحله پایانی قرار دارد و این جنبش به زودی پاسخ خود را اعلام می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عطوان با اشاره به اینکه مقاومت فلسطین و رهبران و فرماندهان آن در برابر پروژه حاصل از نشست پاریس میان طرف های آمریکایی، صهیونیستی، قطری و مصری درباره آتش بس در نوار غزه موضع هوشمندانه ای اتخاذ کرده اند گفت، این پروژه در چارچوب فریبکاری های آمریکاست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
منابع مصری و فلسطینی از تعویق سفر برنامه ریزی شده هیئت جنبش حماس به قاهره برای بررسی طرح آتش بس پیشنهادی نشست پاریس خبر دادند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۱:۳۱    
تحلیلگر برجسته فلسطینی با اشاره به اینکه توافق حاصل از نشست پاریس درباره غزه دامی است که آمریکا پهن کرده گفت، 550 هزار نظامی صهیونیست در سیطره بر غزه شکست خوردند و مقاومت هرگز از شروط خود برای آتش بس عقب نشینی نخواهد کرد./تسنیم
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۱:۳۶    
شفقنا- اسامه حمدان ، از رهبران جنبش حماس با بیان اینکه دشمن به حملات و جنایات و نسل کشی های جمعی خود ادامه می دهد، گفت: طی 120 گذشته، جنایات و کشتارهای اسرائیل تحت حمایت امریکا متوقف نشده است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در واکنش به طرحی که اخیراً در نشست پاریس برای آتش بس جدید در نوار غزه مطرح شده است، به شروط قاطع مقاومت اشاره و تأکید کردند: هرگونه مذاکره ای در این زمینه باید به توقف کامل تجاوزات دشمن منجر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر برجسته فلسطینی با اشاره به اینکه توافق حاصل از نشست پاریس درباره غزه دامی است که آمریکا پهن کرده گفت، 550 هزار نظامی صهیونیست در سیطره بر غزه شکست خوردند و مقاومت هرگز از شروط خود برای آتش بس عقب نشینی نخواهد کرد.
سلام نو / دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه قطر اعلام کرد که اسرائیل با پیشنهاد آتش بس در غزه موافقت کرده است.