چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۴۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه اصلاح طلب»

برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بیایید فرض کنیم دولت وجود ندارد و در وضع بی دولتی زندگی می کنیم. بیایید نگذاریم این بی دولتی به بی سامانیِ محض بینجامد. پس هرکس به سهم خود برای بهبود، دستگیری و کاهش آلام عمومی جامعه نقشی ایفا کنیم.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن از حامیان دولت که امروز حامی توافق با عربستان شده اند در حالی که خودشان باعث قطع روابط شده بودند، سوالاتی پرسیده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بحران سازی از یک التهاب دیگر دستور العمل رسانه های اصلاح طلب است. در همین رابطه روزنامه اصلاح طلب سازندگی ارگان رسانه ای حزب کارگزاران سازندگی در مطلبی قابل تامل نوشت: مسمومیت های سریالی در حال تبدیل شدن به بحران است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۲۴    
همراهی در پروژه کشته سازی، اصرار بر واژه اعتراض و انکار اغتشاش ، نفرت پراکنی علیه مدافعان امنیت، تحریک گسل های قومیتی و القای تحقیر و خشونت سیستماتیک علیه زنان در ایران، تنها بخشی از اقدامات چند ماه اخیرِ روزنامه اصلاح طلب اعتماد است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اعتماد: آنچه بیشتر از خود گزارش های مسمومیت که تا به حال عوارض جدی بر کسی به جا نگذاشته، تهدید کننده است، التهاب و نااطمینانی ناشی از بی قاعدگی در اطلاع رسانی و ناروشن بودن مسئولیت نهاد های مختلف در رسیدگی به بحران است. اعتماد ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کیهان نوشت ، این تحلیل را روزنامه اصلاح طلب دنیای اقتصاد منتشر کرد و درباره ویژگی های سیاستگذاری روسیه نوشت: مدیریت بانک مرکزی روسیه بیش از 10سال است در اختیار خانم نابیولینا است. مدیریتی قوی، با ثبات و محکم که سیاست ها و برنامه ها را با شخص اول آن کشور هماهنگ، تنظیم و اجرا می کند ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - اتحادیه اروپا با وجود هیاهوی فراوان، به دلایل مختلف از ادعای تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عقب نشینی کرد. روزنامه اصلاح طلب دنیای اقتصاد در بررسی علت بی میلی و عقب نشینی اروپا نوشت ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رادیو فردا- ارگان رسانه ای سازمان جاسوسی آمریکا (CIA)- با ذوق زدگی به بازنشر گزارش روزنامه اعتماد در مورد هواپیمای اوکراینی پرداخت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب نوشت: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده است که بانک مرکزی به بازار اعتقاد و اعتمادی ندارد و مسیر خود را می رود و نرخ های بازار مورد تایید بانک مرکزی نیست. در برابر نیز آنها نرخ ها نرخ گذاری بانک مرکزی را برنمی تابند و به راه خود می روند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
چرا توقیف یک روزنامه اصلاح طلب اینچنین صدای رسانه های اسرائیلی، آمریکایی و انگلیسی را درآورده است؟
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی توقیف روزنامه اصلاح طلب سازندگی به دلیل تشویش اذهان عمومی در ماههای اخیر ، صفحه توئیتری اسرائیل به فارسی روز گذشته به آن واکنش نشان داد و ضمن ابراز نگرانی از توقیف این روزنامه تصویری از تیتر روز دوشنبه آن منتشر کرد و تلاش کرد توقیف این روزنامه اصلاح طلب را مرتبط با این تیتر جلوه دهد. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: اگر وضعیت تورم و قیمتهای در دولت روحانی مشابه امروز بود، چه می کردید؟ اکنون کجایید؟ دقیقا کجایید؟ آقای رئیسی این روزها که در مدت کمی 10 درصد از ارزش پول ملی کم شده است، چرا سکوت کرده اید؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰    
چرا دقیقا همزمان با اوضاع ملتهب و بحرانی در سرزمین های اشغالی، روزنامه اصلاح طلب به موضوع رقابت با حریفان اسرائیلی ورود کرده و ایران را در موضع ضعف نشانده است؟!
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد، ادعای محافل ورشکسته ضدانقلاب درباره راهپیمایی پرشکوه و حماسی 22 بهمن را به سخره گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، مطلب مورد ادعای روزنامه آرمان ملی را مبنی بر اینکه "دولت پیشنهاد داد که چین 4 میلیون مسکن در ایران در برابر نفت بسازد و این کشور این پیشنهاد را رد کرده است" اساسا تکذیب کرد.
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
از هفته گذشته اخباری مبنی بر تخریب بافت تاریخی شیراز برای توسعه حرم شاهچراغ و ایجاد راه های ارتباطی و اتصال تمام حرم های امامزادگان مدفون در پهنه 360 هکتاری این بافت در فضای مجازی منتشر شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرمقاله روزنامه هم میهن ضمن مروری بر دلایلی که باعث سقوط رژیم شاهنشاهی در ایران شد هشدار داد که اگر اصلاحات اساسی صورت نگیرد خطر سقوط از رگ گردن به ما نزدیک تر خواهد بود.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۱    
اینکه یک روزنامه داخلی دقیقاً فردای راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، این شگفتانه را برای رسانه های معاند تدارک می بیند، قابل تأمل و البته قابل بررسی و پیگیری است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اینکه یک روزنامه داخلی دقیقاً فردای راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، این شگفتانه را برای رسانه های معاند تدارک می بیند، قابل تأمل و البته قابل بررسی و پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سؤال این است که چرا برخی رسانه های اصلاح طلب اصرار دارند که به عنوان نیروی نیابتی رسانه های دشمن در داخل فعالیت کنند؟! این در حالی است که این رسانه ها از بودجه و امکانات بیت المال بهره مند می شوند؟
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب هم میهن به مدیرمسئولی کرباسچی نوشته است: نیامدن بخشی از مردم در انتخابات ربطی به رد صلاحیت ها نداشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۱    
روزنامه هم میهن نوشت: تحلیل ماجرای امروز ایران در قالب رقابت محدود اصلاح طلب و اصولگرا نادرست و انحرافی است. به قول معروف، آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. باید طرحی نو در انداخت. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
یکی از افراطیون مدعی اصلاحات می گوید میراث اعتماد به نفس در انقلاب، آب شده و می رفت در اغتشاشات اخیر احیا شود که از سوی نظام سد شد(!)
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تحلیل ماجرای امروز ایران در قالب رقابت محدود اصلاح طلب و اصولگرا نادرست و انحرافی است. به قول معروف، آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. باید طرحی نو در انداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
می توان گفت روزنامه اصلاح طلب اعتماد به طور ضمنی و غیرمستقیم، به کشورهای غرب حق می دهد قرآن را آتش بزنند؛ زیرا در این سوی مرزها گروه های تکفیری با نام اسلام فعالیت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۵    
اگر روزنامه اعتماد برای کارگران ابراز نگرانی می کند، چرا همین روزنامه همیشه پای ثابت دفاع از مدیران نجومی بگیر و مفسدان دانه درشت اقتصادی بوده است؟! جریان اصلاح طلب در پرونده هایی از جمله کارخانه رشت الکتریک، هفت تپه و...در کدام سو ایستاده بودند؟!
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در جدید ترین نمونه، روزنامه اعتماد در مطلبی تأمل برانگیز به وضعیت خانواده کیان پیرفلک، کودک شهید 9 ساله ای پرداخته که در جریان اقدام تروریستی در ایذه به شهادت رسیده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در یادداشت امروز خود در اعتماد به دفاع از روزنامه نگاران کشور در برابر برخوردهای سیاسی و قضایی پرداخت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بازار گسترده اتحادیه اوراسیا با حجم مبادلات 850 میلیارد دلاری، فرصتی مناسب برای توسعه صادرات ایران است که در دولت رئیسی مورد توجه و اهتمام قرار گرفته است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نکته مهم تر در تحلیل مطوّل روزنامه شرق، حذف مطلق نام انگلیس و سفارت آن، از فهرست قاتلان امیرکبیر است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
زمان زیادی از آخرین باری که بورس روز های خوبی را می گذراند می گذرد. بعد از مرداد 99 و با توجه به اتفاقاتی که در بازار سهام افتاد اعتماد از این بازار رخت بست و بورس به رخوت عمیقی فرورفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: غیرعلنی بودن دادگاه های مربوط به وقایع اخیر، ظلمی بزرگ به حق دانستن ملت و نافی احساس عدالتی است که نظم و ثبات جامعه بر آن استوار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در ماه های اخیر، جهت گیری روزنامه هم میهن با استقبال رسانه های معاند، از جمله اینترنشنال مواجه شده و مطالب این روزنامه اصلاح طلب از سوی این رسانه سعودی بازنشر شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: تعیین ارز جهانگیری یا همان ارز چهارهزار و 200 تومانی با هدف مشخصی از سوی دولت وقت انجام شد؛ اینکه دارو و خوراک مردم گران نشود. به همین منظور کالاهای اساسی و دارو با نرخ مصوب مذکور تأمین و عرضه شد. ...
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی مدعی شد میثم جبلی بعد از حادثه هواپیمای اوکراینی و قربانی شدن برادرزاده اش به آمریکا مهاجرت کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
الیاس حضرتی در سرمقاله روزنامه اعتماد نوشت:دیروز سالگرد حادثه غم بار سقوط هواپیمای اوکراینی 752 و جان باختن 176 نفر (و در واقع 177 نفر) از سرنشینان آن بود که تعداد زیادی از ایشان هموطن مان بودند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
شهدای ایران : روزنامه اصلاح طلب اعتماد در گزارشی با عنوان فرمانده بدون تعارف در واکنش به انتصاب سردار احمدرضا رادان به عنوان فرماندهی کل انتظامی کشور نوشته است: آن روزها {میانه دهه هشتاد} این برنامه و سوال پرهیجان فرزاد حسنی در کوله پشتی از رادان، توجه های زیادی را به سمت این چهره نظامی جلب کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در سرمقاله امروز خود نوشت: به جای گفتارهای شفاهی، لازم است گزارشی مکتوب و دقیق شامل اجزای مذکور و برای استفاده عموم ارائه شود تا قابل فهم و نقد باشد. دیدگاه های شفاهی فاقد ارزش جدی است. اولین گام ضروری به سوی حکمرانی خوب سخن گفتن مکتوب است. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۹    
برخی رسانه های اصلاح طلب نیز که در روزهای گذشته مراسم سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را سانسور کرده بودند، برای دستگیری برخی خبرنگاران پوششی جامه عزا پوشیده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همدلی نوشت :سخنان لاریجانی در حالی بیان می شود که پس از اتفاقات چندی پیش در شهر زاهدان وکشته و زخمی شدن ده ها نفر از نمازگزاران این شهر، رهبر انقلاب با اعزام هیئتی از مردم این شهر وخانواده های آسیب دیده دلجویی کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
همدلی نوشت : سخنان لاریجانی در حالی بیان می شود که پس از اتفاقات چندی پیش در شهر زاهدان وکشته و زخمی شدن ده ها نفر از نمازگزاران این شهر، رهبر انقلاب با اعزام هیئتی از مردم این شهر وخانواده های آسیب دیده دلجویی کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۵    
خالی بودن صفحات اول چند روزنامه اصلاح طلب از حتی نشانه کوچکی درباره سالگرد شهادت شهید سلیمانی، پرسش هایی برای دوستان به وجود آورده است، به ویژه وقتی آن را با گزارش بی بی سی مقایسه می کنند که در ادعایی که مرغ پخته را به خنده می آورد، نوشته چون مردم نماد های قاسم سلیمانی را به آتش می کشند ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
فرارو- شهردار تهران به انتقادات برخی روزنامه های اصلاح طلب در مسئله آلودگی هوای تهران واکنش نشان داد به گزارش تسنیم، علیرضا زاکانی درباره درخواست یک روزنامه اصلاح طلب برای برکناری شهردار تهران و انتقادات دیگر اصلاح طلبان گفت: آنها درباره آرزوهایی صحبت کردند که عرضه انجام آن را نداشتند و جز خنده ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان از مصاحبه روزنامه اصلاح طلب با مادر یکی از بازداشت شدگان حوادث اخیر انتقاد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: گذاشتن چوب لای چرخ برجام از مدتی پیش از حضور بایدن در کاخ سفید آغاز شد. ابتدا مجلس انقلابی کنونی به حساب خود قدرت نشان داد و قانونی را وضع کرد که در حقیقت پنبه برجام را زد. ...
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت؛ هر زمان که دستاوردهای دولت اعلام می شود، آمارهای هیجان انگیز از فروش نفت می شنویم و هر زمان که دولت باید پاسخگو باشد، معلوم می شود در جنگ اقتصادی هستیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی-رجانیوز : این روزها رسانه های اصلاح طلب از هیچ اقدامی در جهت تخریب و مخدوش کردن وجهه دولت سیزدهم دریغ نمی کنند. در آخرین مورد از این اقدامات کینه توزانه، روزنامه اصلاح طلب آرمان امروز در گزارشی سطحی به جعل سخنانی از آیت الله جوادی آملی دست زده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه ابتکار نوشت: متاسفانه به نطقه ای نزدیک شده ایم که ممکن است بخشی از کسب وکارها توانمندی ادامه حرکت را نداشته باشند. در صورت وقوع این رویداد احتمالی و رسیدن به نقطه مذکور (فروپاشی اقتصادی) برای نخستین بار این اتفاق رخ خواهد داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه زنجیره ای اعتماد در حال تعامل کامل با ارگان سازمان سیا و دیگر رسانه های ضد انقلاب است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب اعتماد حتی از بکار بردن واژه شهید برای سیدروح الله عجمیان بسیجی مدافع امنیت، امتناع می کند. این رفتار، همصدا با بی بی سی فارسی و اینترنشنال و صدای آمریکا این پیام را صادر می کند که اعدام ها را متوقف کنید تا موتور آشوب دوباره روشن شود !