شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۷:۰۶Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات گاز رسانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۰    
بخشدار آسارا با بیان اینکه عملیات لوله گذاری حفاری گازرسانی به روستای ادران آغاز شده است، گفت: گازرسانی به بخش آسارا به عنوان یکی از زیرساخت های بسیار مهم برای توسعه روستاهای بخش به شمار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با بیان این که پروژه های روستایی در دست اجرا، 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: در زمان حاضر عملیات گازرسانی به 326 روستای استان در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۴    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 43 روستای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده و عملیات گازرسانی به 80 روستای دیگر در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد – ایرنا – فرماندار بهاباد گفت: عملیات گازرسانی به روستاهای علی آباد، رحیم آباد، خیرآباد، ده محمد رفیع، دهنو ملا اسماعیل و جعفرآباد در منطقه جلگه این شهرستان به اتمام رسید و بیش از 600 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : او با بیان اینکه عملیات گازرسانی به 272 روستای دیگر در دست اجرا است، افزود: ضریب گازرسانی به خانوار های روستایی لرستان، 88.8 درصد و ضریب گازرسانی شهری 99.8 درصد است. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۸    
عملیات گازرسانی به مناطق “باغ موسی و کوچه دبیری” گراش آغاز شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم، با حمایت مهندس حسین زاده نماینده مردم شریف...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: عملیات گازرسانی به سه روستا انجام شده است که با اتصال آنها به شبکه گاز تا پایان امسال به استان سبز تبدیل خواهیم شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۱    
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: 133 روستای استان اردبیل تا پایان سال آینده از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. سردار اسماعیلی مدیر عامل این شرکت در بازدید از پروژه های در دست اجرای این شرکت با اعلام این خبر افزود ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: هم اکنون 402 روستا در چهار شهرستان مرزی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 222 روستای دیگر در این شهرستان ها در حال اجراست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۴    
تعدادی از شهروندان سی سختی با ارسال گزارشاتی به این پایگاه خبری از عدم تکمیل عملیات گازرسانی در شهر سی سخت و روستاهای شهرستان دنا گلایه داشته و بیان کردند: در فصل سرد سال مسئولان شرکت گاز جهت درصدد اقدام برای رفع مشکلات شهروندان باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای عملیات گازرسانی به 222 روستای مرزنشین این استان با جمعیت 21 هزار و 416 خانوار خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
با نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان گیلان، شرکت گاز استان به تبعیت از شعار شرکت ملی گاز ایران "رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها" با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشترکین گرامی اقدام به اجرای پروژه های کیفی گسترده کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۱    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: عملیات گازرسانی برای تمام روستاهای با جمعیت بالای 30 خانوار استان انجام شده و بیش از 99 درصد روستاهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار چالدران از تشدید روند اجرایی گاز رسانی به روستاهای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۵۹    
کلنگ گازرسانی به چند واحد تولیدی مهم سی سخت از جمله شرکت تولیدی آب معدنی با حضور مسوولان استانی به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۵    
تکمیل عملیات گازرسانی به شهر بیرم لارستان و 55روستا و 125طرح صنعتی استان طرح هایی بود که افتتاح شد و 8هزار و 756خانوار شهری و روستایی فارس از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۵    
تکمیل عملیات گازرسانی به شهر بیرم لارستان و 55روستا و 125طرح صنعتی استان طرح هایی بود که افتتاح شد و 8هزار و 756خانوار شهری و روستایی فارس از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 180 طرح گازرسانی در استان فارس با حضور وزیر نفت به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید. این طرح ها شامل تکمیل عملیات گازرسانی به یک شهر، 55 روستا و 125 طرح صنعتی با اعتبار 188 میلیارد تومان است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
181 طرح گازرسانی به مناطق شهری، روستایی و صنعتی استان فارس امروز از طریق ویدئوکنفرانس با وزیر نفت و با حضور معاون وزیر، استاندار و مسئولان فارس به بهره برداری...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۶:۵۸    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با پایان یافتن عملیات گاز رسانی به 53 روستای استان، میزان بهره مندی خانوارهای روستایی از گاز طبیعی، به 92 درصد می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۸    
شیراز- در حالیکه راهداری و حمل و نقل جاده ای علت آسفالت نشدن جاده خاکی روستای قنات را انجام پروژه گازرسانی اعلام کرده بود، شرکت گاز اعلام کرد که گازرسانی سال گذشته تمام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عملیات گازرسانی به اردوگاه دانش آموزی آیت الله خامنه ای با مشارکت شرکت گاز استان یزد و آموزش و پرورش شهرستان میبد آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر در خصوص راه خاکی روستای قنات، اعلام کرد که پروژه گازرسانی باعث توقف آسفالت شدن مسیر شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عملیات گازرسانی به پنج روستای "آی تمر، کلیجه، قولاق بورته، قربان قلیچ ملا و ده الوم" از توابع بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس با اعتبار بالغ بر 240 میلیارد ریال با 83 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از آغاز محدودیت ترافیکی مقطعی در محور کرج – چالوس به دلیل اجرای عملیات گازرسانی خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گازرسانی به بخش صنعت و خانگی در خراسان جنوبی در چند سال اخیر رشدی 10 برابری داشته و به همین دلیل این استان جزو استان های پیشتاز در امر گازرسانی است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۸    
ملارد(پانا)- عملیات لوله کشی گاز در روستاهای باقیمانده دهستان اخترآباد در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، عملیات لوله کشی گاز در 3 روستای باقیمانده دهستان اخترآباد در دست اقدام است و تا 2 ماه دیگر به اتمام می رسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۵    
تا پایان امسال عملیات گازرسانی به 200 روستای خوزستان به اتمام می رسد .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
"جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به روستاهای کوهستانی شهرستان بابل گفت: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و شرایط سخت مسیر عملیات، اجرای کار مشکل تر و کندتر است، بنابراین به منظور پیشبرد این پروژه، راهکارهای پیشرفت پروژه ارزیابی و پیشنهادهای موثری ارائه شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی گفت: عملیات گازرسانی به ناحیه صنعتی شهرستان های سربیشه و خوسف در دست انجام است که این 2 طرح تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می شود.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عملیات گاز رسانی به شهر های ادیمی، محمد آباد و دوست محمد در قالب یک پکیج به طول 140 کیلومتر آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات گازرسانی به 122 روستای این شهرستان با 80 میلیارد تومان اعتبار انجام شده و ساکنان این روستاها اکنون از نعمت گاز خانگی برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: از سه هزار و 334 روستای دارای شرایط گازرسانی در این استان تعداد یک هزار و 337 روستا گاز رسانی شده و عملیات گازرسانی به 350 روستای دیگر را در دست اجرا داریم .
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
با همت و تلاش پرسنل شرکت ملی گاز ایران، عملیات گازرسانی به برخی دیگر از شهرهای استان سیستان و بلوچستان اجرایی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 29 روستای شهرستان چالدران تحت عملیات گازرسانی قرار دارند که به زودی به شبکه گاز کشور متصل می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون 124 روستای شهرستان سرپل ذهاب از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و عملیات گازرسانی به 138 روستای دیگر نیز در برنامه زمانبندی شده باید انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: اکنون عملیات گازرسانی به 104 روستا در دهستان های سرفیروزآباد، عثمانوند و جلالوند از توابع بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه در دست اجرا است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- مدیرعامل شرکت گاز ایلام از اتمام عملیات گازرسانی به میمه و پهله در ایلام به عنوان تنها شهرهای فاقد گاز در استان تا پایان امسال خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه نهضت عظیم گازرسانی به همچنان ادامه دارد گفت: با اقدامات جهادی و تلاش مضاعف کارکنان، عملیات گازرسانی به 342 روستای استان در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۴۶    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر در حال انجام است که امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۳    
پایگاه خبری زنگ خطر /مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در حال عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر هستیم و امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- رودان- مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان گفت: از ابتدای شروع عملیات گازرسانی در شهرستان رودان، تاکنون افزون بر 2 هزار و 500 علمک گاز درب منازل مسکونی شهروندان شهر رودان نصب شده است.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۶    
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم مناطق سرآسیاب یوسفی و ممبی برخورداری از نعمت گاز است گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده در عملیات گازرسانی به این 40 روستا هیچ گونه تاخیر و خللی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار رشتخوار گفت: عملیات گازرسانی به 9 روستای این بخش جنگل این شهرستان به اتمام رسیده و در مرحله تزریق گاز به خط لوله است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم مناطق سرآسیاب یوسفی و ممبی برخورداری از نعمت گاز است گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده در عملیات گازرسانی به این 40 روستا هیچ گونه تاخیر و خللی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز گیلان با اشاره به بهره مندی 22 روستای استان از گاز طبیعی در هفته دولت اظهار داشت: با اتمام عملیات گازرسانی به 86 روستای صعب العبور استان تا پایان امسال تعداد روستاهای بهره مند از گاز در استان به 108 روستا می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، نقی مسکینی روز سه شنبه در بازدید از روستاهای منطقه قوری چای غربی بخش سراجوی مراغه افزود: عملیات گازرسانی به این چهار روستا هم اکنون با سرعت در حال انجام است و با بهره برداری از آن، اهالی روستاهای اورتاقشلاق، جهانگیر کندی، گونه باخان و مین باشی حصار [...]
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از تکمیل عملیات گازرسانی به جزیره قشم تا پایان سال 1401 و استفاده از گاز شهری به جای کپسول گاز مایع خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۴    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: عملیات گازرسانی به 18 روستای خدابنده تا پایان امسال با اختصاص 220 میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: عملیات گازرسانی و نصب علمک در 7 روستای شهرستان اردبیل اجرایی می شود