دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۲۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل حزب موتلفه»

دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پیوند با روحانیت در سراسر کشور ثمرات خوبی در گام دوم انقلاب برای ما به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مگر آیت الله جنتی را رهبری در شورای نگهبان نگذاشته اند؛ آقا باید به جای آیت الله جنتی یک جوان 20 ساله را تعیین می کردند اینکه نمی شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه می گوید: اصلاح طلبان باید از شورای نگهبان ممنون هم باشند که نمی آید دلایل و علل رد صلاحیتشان را بیان کند. دوستانی که خیال می کنند اگر شورای نگهبان همه اینها را تایید کند مردم می آیند به آنها رأی می دهند چنین نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه می گوید: اصلاح طلبان باید از شورای نگهبان ممنون هم باشند که نمی آید دلایل و علل رد صلاحیتشان را بیان کند. دوستانی که خیال می کنند اگر شورای نگهبان همه اینها را تایید کند مردم می آیند به آنها رأی می دهند چنین نیست.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در مصاحبه با خبرآنلاین گفت: متاسفانه اصلاح طلبان همیشه علیه شورای نگهبان موضع گرفتند و هر چند نفر از آنها را هم که تایید کند باز هم این اظهارات را علیه شورای نگهبان خواهند گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می گوید: ملت به نیروهای مسلح اعم از سپاه و ارتش احترام کامل دارند ولی برای ریاست قوه مجریه تاکنون به نظامی رای نداده اند چراکه می ترسند کشور دچار مشکلات امنیتی یا پادگانی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: همه پرسی مردمی نتیجه ای منفی برای دولت خواهد داشت؛ بهتر است دولت در این چند ماه پایانی به کوشش برای حل مشکلات مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت:سال1400 سالی است که همه بحث ها درباره حل مشکلات مردم است. اسدالله بادامچیان با بیان اینکه سال1400سال استفاده ملت از تجربیاتش است، اظهار کرد: امسال، سال رقابت های اصولی تر است زیرا هرکس می خواهد بگوید که بیانیه گام دوم انقلاب را چگونه اجرایی می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۷    
خبرآنلاین نوشت : اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اجلاس سراسری این حزب با بیان اینکه افرادی بدون سابقه فعالیت سیاسی به صرف فعالیت نظامی یا فعالیت تبلیغاتی موردتوجه قرار می گیرند، گفت: نسبت به موتلفه برخی از دوستان مدعی می شوند که کاندیداهای حزب ما توانمند نیستند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عطریانفر به اظهارات دبیرکل حزب موتلفه درباره ریاست بهزاد نبوی بر نهاداجماع ساز اصلاح طلبان واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نامزد هماهنگ و هم نظر با ولایت و دلسوز مردم برای انتخابات1400 معرفی خواهیم کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه با اعلام اینکه هدف شورای وحدت اصولگرایان جمع کردن همه نیروها برای 1400 است ، تاکید کرد که جامعه روحانیت با تمام قوا برای انتخابات فعال است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه که در زمره مخالفان حضور نظامیان در انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد، در واکنش به حضور چندین چهره نظامی در انتخابات 1400 گفت: مردم به این نوع کاندیداها رأی نمی دهند چراکه می ترسند کشور تبدیل به پادگان شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۹    
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه در نشست خبری در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین هم از کاندیداتوری نظامیان انتقاد کرد هم از تلاش های شورای وحدت برای انسجام بین نیروهای اصولگرا روایت کرد. عکس: امیرعلی معزی 256263
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه گفت: اصلاح طلبان در درون خود دچار درگیری و اختلاف است و می بینیم در این نهاد کسی به ریاست می رسد که فرسوده شده است و با عصا راه می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه گفت: فکر نمی کنیم کسی باشد که از رأی خود در این دو دوره پشیمان نشده باشد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دبیرکل حزب موتلفه به تحرکات انتخاباتی محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد. اسدالله بادامچیان در بخشی از نشست خبری خود با اهالی رسانه در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به سوالی درباره تحرکات انتخاباتی احمدی نژاد، گفت: آقای احمدی نژاد یک شهروند است و افکار خودش را دارد و نامزد شده است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه می گوید: شورای وحدت مخالفتی با کاندیدا شدن چهره ها ندارد اما در نهایت بعد از تایید صلاحیت ها بر روی نامزد واحد وحدت خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه با اعلام اینکه هدف شورای وحدت اصولگرایان جمع کردن همه نیروها برای 1400 است ، تاکید کرد که جامعه روحانیت با تمام قوا برای انتخابات فعال است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم هم از این درگیری های جناحی خسته اند و اعتنای به دوقطبی ها و چنددستگی های سیاسی ندارند. شعارهای هم که نتوانستند در عمل برای مردم مفید واقع شوند کارایی خود را از دست داده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۷    
نشست خبری اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه فردا (سه شنبه)با موضوع مسائل سیاسی روز در خبرگزاری خبرآنلاین برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تقسیم بندی سیاسی و جناحی دیگر مورد پذیرش مردم نیست و مردم از شعارهای تکراری خسته شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در یک ارزیابی منصفانه همه دیدگاه ها و گروه ها در انقلاب خدماتی داشته اند و خطاهایی کرده اند اما آنچه مهم است اقدامات در گام دوم انقلاب است به نظر من و حزب موتلفه دیگر اصولگرا و اصلاح طلب برای مردم معنا ندارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب موتلفه اسلامی نظارت داخلی محکمی دارد. اگر فردی در موتلفه صیغه کند اخراجش می کنیم. چون حزب مثل امامت جمعه می ماند. حزب پایگاه اجتماعی است و فردی که در این پایگاه قرار می گیرد باید حافظ نوامیس مردم باشد ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به دوران بازداشتش در رژیم شاه گفت: وقتی وارد سلول انفرادی شدم دیدم زیباکلام آنجاست و با هم گپ زدیم. به دلیل کثرت مبارزان بازداشت شده در زمان طاغوت، انفرادی ما گاهی 13 تا 14 نفره می شد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه درباره احتمال حمایت شورای ائتلاف یا شورای وحدت اصولگرایان از قالیباف و یا میرسلیم گفت: در عالم سیاست هر نوع احتمالی وجود دارد ممکن است بشود یا نشود و احتمال دارد هیچکدام نشود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: درصدد وفاق حداکثری هستیم لیکن دوستان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفتند حاضر نیستیم با مجموعه شما باشیم؛ آنها در انتخابات ریاست جمهوری در پی نامزدی هستند که خودشان قبول دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: درصدد وفاق حداکثری هستیم لیکن دوستان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفتند حاضر نیستیم با مجموعه شما باشیم؛ آنها در انتخابات ریاست جمهوری در پی نامزدی هستند که خودشان قبول دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نامزدهای انتخاباتی و فعالیت های سیاسی احزاب اظهار کرد از تخریب و تضعیف یکدیگر پرهیز کنیم و هر شخص و جمع کار اثباتی خود را ترویج و تبلیغ کنند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- در حالی که این روز ها بر سر حضور نامزد های نظامی در انتخابات 1400 بحث های زیادی صورت گرفته و این کار مخالفان و موافقان بسیار زیادی دارد، دبیرکل حزب موتلفه گفته است که مردم به کاندیدای نظامی رای نخواهند داد. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۸    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در مورد سفر رئیس مجلس به مسکو، این سفر به دعوت رئیس مجلس روسیه صورت گرفت و هدف از سفر تعمیق روابط راهبردی ایران و روسیه بود. در این سفر پیامی از سوی مقام معظم رهبری به آقای پوتین تحویل شد که محتوای آن هنوز اعلام نشده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: راهپیمایی متفاوت 22 بهمن امسال نشانه وفاداری و بصیرت ملت بود و پیام مقاومت به همراه داشت.
تیک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین درباره عدم همراهی شورای ائتلاف با سازوکار شورای وحدت گفت: طبیعی است که شورای ائتلاف باید با شورای وحدت همراه شود چراکه شورای وحدت شامل 40 حزب ارزش گرا است بنابراین وقتی مجموعه ای با این تعداد از احزاب تشکیل شده و از یک ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه هم معتقد است شورای ائتلاف باید در کنار شورای وحدت بایستد و همراه شود نه بالعکس.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۳    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مشکلات کشور قابل حل است، گفت: با انتخاب درست مردم و انتخاب نمایندگان اصلح از کسانی که تفکرشان آلوده به چپ، تفکر لیبرالی نیست و می تواند اقتصاد را به یک اقتصاد پویا و اسلامی سوق دهد، گزینه ای است که حل مشکلات را نیز به راحتی انجام می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه امام(ره) تاکید داشتند باید برای بانوان هم در دیدارهای مردمی برنامه ریزی شود گفت: امام در دیدار با معلمان صراحتا فرمودند بچه ها را در مدرسه با سیاست آشنا کنید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه به خبرگزاری #خبرآنلاین گفت: ▫️شورای ائتلاف باید با شورای وحدت همراه شود چراکه شورای وحدت شامل 40 حزب ارزش گرا است و جامعه روحانیت هم حضور دارد. ▫️اینکه شورای ائتلاف مبنای شرعی شورای وحدت را در نظر نگیرد نمی تواند به پیشبرد امور کمک کند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بر این باور است که این گزاره نادرست است بدین معنا که اگر حضور اصلاح طلبان کمرنگ شود آراء خاکستری به نفع اصولگرایان می آید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: امام خمینی (ره) نظام دو قطبی جهانی را با تولید قدرت جدید و ظهور قطب اسلام در معادلات جهانی بر هم زد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی ها برای افغانستان و پاکستان و سایر ملت ها دلسوز نیستند. لبخند دشمن لبخند دشمن است نه دوست، این نکته مهمی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه از همکاری حزب متبوع خود با شورای وحدت در انتخابات شوراهای شهر خبر داد و گفت: برای احراز صلاحیت کاندیدا، 11 تخصصی که بطور کلی برای شورای شهر لازم است را بررسی می کنیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به همکاری 16 ساله حزب موتلفه اسلامی ایران و حزب کمونیست خلق چین، گفت: همکاری مشترک دو حزب روز به روز در حال رشد به افزایش بوده و امیدواریم که در این برنامه جدید به یک شکوفایی بسیار ارزشمند برسیم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در نشست مشترک حزب موتلفه اسلامی و حزب کمونیست چین با اشاره به روابط دوستانه دو کشور ایران و چین، اظهار داشت: دو کشور ایران و چین هزاران است در جاده ابریشم و در سایر ارتباطات فرهنگی ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: چهار دهه از پیروزی انقلاب می گذرد. طی این مدت، ملت ایران مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است. در این مسیر 42 ساله، به باور بسیاری، اهداف انقلاب تا حدود زیادی عملیاتی و محقق شده اما در مقابل کسانی هستند که معتقدند در جاهایی نیز خطاها و خروج از آرمان ها صورت گرفته است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: خورشید انقلاب همچنان در 5 قاره جهان پرتو افشانی می کند و گرما بخش حرکت های اسلامی و آزادیخواه در جهان است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آیت الله رییسی با توجه به جایگاهش در دستگاه قضایی یکی از کسانی است که توجه به ایشان بیشتر است.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در مورد آقای رئیسی هیچ مانعی برای ثبت نام وجود ندارد و اگر ایشان وارد صحنه شوند هم به نظرم حامیان خود را دارند اما باید ببینیم خود ایشان چه تصمیمی می گیرند. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۳    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی که تشکلش عضو شورای وحدت اصولگرایان است از انتخاب منوچهر متکی به عنوان سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان و نیره قوی به عنوان جانشین او خبر داد.