چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۱۵Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زاکانی»

افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
متنی در شبکه های اجتماعی پیرامون محسن پیرهادی و علیرضا زاکانی دست به دست می شود که جز تخریب هدفی ندارد.
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند : هشدار محسن رضایی درباره مهاجرت نخبگان / مکاتبه ابتکار با رئیس مجلس درمورد طرح صیانت از فضای مجازی / نام شهردار تهران نباید زیر سایه پرونده های تخلف باشد / عباس عبدی: مردم زیادی پیگیر انتقال دولت نیستند و... را می خوانید.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ناصر امانی منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارائه برنامه گزینه های تصدی شهرداری به اتمام رسید و محسن پیرهادی آخرین فردی بود که برنامه خود را ارائه کرد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی شنیده ها از احتمال انصراف علیرضا زاکانی از نامزدی شهرداری تهران خبر می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۴    
منتخب شورای ششم در واکنش به برخی حواشی درخصوص انتخاب شدن علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره شهردار تهران گرفته نشده است ولی همین امروز فرآیند انتخاب شهردار تهران آغاز می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از عصرخبر، متن این نامه بدین شرح است: بسمه تعالی برادر بزرگوار جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی (دام عزه) نماینده محترم مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی درباره علت انصراف "علی نیکزاد" از گزینه های تصدی شهرداری تهران ارائه داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: زاکانی که این روزها انتقادات زیادی نسبت مدیریتش در مرکز پژوهش ها وجود دارد عزم حضور در شهرداری تهران را کرده است. او که هیچ سابقه اجرایی ندارد با معرفی به عنوان یکی از گزینه های شهرداری تهران نگرانی هایی را حتی در میان بدنه مدیریت شهری ایجاد کرده است.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن به آغاز کار شورای شهر ششم تهران و نیز پایان کار شورای پنجم، گمانه ها مبنی بر انتخاب شهردار جدید تهران افزایش یافته است؛ گمانه هایی که البته به واسطه کاهش تعداد کاندیدها از دقت بالاتری برخوردار است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۹    
ابوالفضل ابوترابی گفت: در زمان بیانات رهبری مبنی بر نهی نمایندگان مجلس برای حضور در سمت های دیگر، زاکانی نامزد تأیید صلاحیت شده ریاست جمهوری بود و این بدان معنی است که از جانب نظام مأذون به خروج از مجلس بوده و منعی برای او به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری و رفتن به صدر دولت وجود نداشت.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قرار بر این بود 11 نفر که گزینه شهرداری تهران هستند، برنامه خودشان را ارائه دهند. تا به امروز 3 نفر یعنی خانم آباد و آقایان زاکانی و حسینی برنامه هایشان را به منتخبان شورا ارائه دادند.
تدبیر 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کوچکی نژاد با اشاره به مطرح شدن زاکانی به عنوان یکی از گزینه های شهرداری تهران گفت: هر کسی ویژگی هایی دارد و بعید می دانم که ایشان بتواند در شهرداری موفق شود. آقای زاکانی در حوزه های سیاسی موفق تر است تا در حوزه های اقتصادی و عمرانی.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۵    
هرچه به موعد شروع کار رسمی شورای شهر ششم و معرفی شهردار تهران نزدیک می شویم دو قطبی ایجاد شده بین منتخبین شورای ششم برای شهردار کردن گزینه های مدنظر خود واضح تر می شود و در میان تمام شنیده ها و گمانه زنی ها نام محمدباقر قالیباف به عنوان یکی از چهره های اصلی پشت صحنه دیده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۳    
کاربران خبرآنلاین نظرات و پیشنهادات متفاوتی درباره کابینه دولت سیزهم مطرح کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: شعار زاکانی برای کرسی شهرداری تهران / واکنش ذوالنوری به احتمال حضور عراقچی در تیم مذاکرات دولت رئیسی / طعنه محسن هاشمی به طرح مجلس: شورای پنجم شورای شفافیت بود نه صیانت / واکنش محمد دادکان به برخورد صداوسیما با کیمیا علیزاده ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی منتخبین شورای ششم شهر تهران از تقدیم برنامه های علیرضا زاکانی به اعضای منتخب شورای شهر ششم خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از یکی از پروژه های عمرانی ارائه شده توسط دکتر علیرضا زاکانی برای کاهش ترافیک شهر تهران با هزینه کمتر از مترو و در زمان کمتر در ادامه مشاهده می کنید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
منتخب شورای ششم تهران با اشاره به جلسه امروز انتخاب شهردار تهران گفت: برنامه آقای زاکانی بسیار جامع تر و مفصل تر از دیگران بود.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۱    
در این میان محمد مهاجری تحلیلگر مشهور اصولگرا از تلاش مهدی چمران عضو کهنسال شورای جدید شهر تهران، برای شهردار کردن زاکانی در این شهر خبر داده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۲    
رکنا: منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران، انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار جدید تهران را تکذیب و بر معرفی شهردار پایتخت پس از جلسات جاری شورا با گزینه های احتمالی تاکید کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
برترین ها: مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در رشته توییتی به بیان جزئیات نحوه ی هشتاد و پنجی شدن طرح مجلس برای فضای مجازی پرداخت. آقاتهرانی نوشت: شفافیت امری پسندیده است؛ از قدیم گفته اند: ندزد و نترس! پس شفاف تر از آنچه فکر کنید صادقانه، با شجاعت تمام ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلترینگ‬⁩ بی راهه ایست که حکایت از بی اطلاعی از فضای سایبر دارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده قم با اشاره به موافقت مجلس با بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی به صورت اصل هشتاد و پنجم قانون اساسی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: مدیریت ⁧‫فضای مجازی‬⁩ درهمه جهان خصوصا ایران حیاتی است وتعارضی بابهره مندی ازمواهب آن ندارد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: زاکانی نماینده موافق طرح مجلس برای اینترنت درباره حواشی این اقدام جنجالی مجلس توضیح داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی گفت: مصوبه مجلس طبق اصل 85، آغاز بررسی های عمیق تر کارشناسی و گفتگو با فعالان این عرصه در تضمین حقوق کاربران است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
علی خضریان عضو جبهه پایداری در توییتی از موافقت محمدباقر قالیباف و علی نیکزاد با طرح صیانت از فضای مجازی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
علی خضریان ، نماینده مجلس در توییتر نوشت: از جناب محمدباقر قالیباف که روز گذشته در فراکسیون نیروهای انقلاب با اعلام صریح موافقت با اعمال اصل 85، موجب انسجام بیشتر نمایندگان شدند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علی خضریان، نماینده مجلس در توییتر نوشت: از جناب محمدباقر قالیباف که روز گذشته در فراکسیون نیروهای انقلاب با اعلام صریح موافقت با اعمال اصل 85، موجب انسجام بیشتر نمایندگان شدند ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ علی خضریان، نماینده تهران در مجلس، در حساب توییتر خود نوشت: از جناب محمدباقر قالیباف که روز گذشته در فراکسیون نیروهای انقلاب با اعلام صریح موافقت با اعمال اصل 85، موجب انسجام بیشتر نمایندگان شدند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: علی خضریان عضو جبهه پایداری در توییتی از موافقت محمدباقر قالیباف و علی نیکزاد با طرح صیانت از فضای مجازی خبر داد. خضریان همچنین در این توییت از زحمات علیرضا زاکانی در تبیین این طرح برای نمایندگان تشکر کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۸    
محمد مخبر، فرهاد رهبر، محمدرضا فرزین، علیرضا زاکانی و حجت الله عبدالملکی 5 عضو احتمالی کابینه رئیسی هستند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۵    
عضو ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: علیرضا زاکانی مانند 10 گزینه پیشنهادی دیگر شانس یکسانی دارد و به عقیده من شانس او معادل یک یازدهم برای ورود به بهشت است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
استان قم در مجلس تنها سه کرسی دارد اما از این سه نماینده دو تن هوای خروج از بهارستان به سرشان افتاده است؛ احمد امیرآبادی فراهانی سودای ورود به کابینه رییسی را در سر می پروراند و علیرضا زاکانی دیگر نماینده این شهر همزمان برای رسیدن به وزارت کشور دولت سیزدهم یا تصاحب کرسی شهرداری تهران رایزنی می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق علیرضا زاکانی در توئیتی نوشت: افتخار کسب نخستین مدال طلای تاریخ تیراندازی ایران در المپیک توکیو، توسط جواد فروغی، جوان پرتلاش ایرانی را به ایشان، جامعه ورزش کشور و ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم؛ همچنین برای کاروان ورزشی ایران در توکیو آرزوی موفقیت بیشتر دارم. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۵    
دکتر زاکانی نوشت: افتخار کسب نخستین مدال طلای تاریخ تیراندازی ایران در المپیک توکیو، توسط جواد فروغی، جوان پرتلاش ایرانی را به ایشان، جامعه ورزش کشور و ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم؛ همچنین برای کاروان ورزشی ایران در توکیو آرزوی موفقیت بیشتر دارم.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس دکتر علیرضا زاکانی در پیامی درگذشت پژوهشگر مجاهد دکتر محمد حسین فرج نژاد و خانواده ایشان را تسلیت گفتند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۸    
علیرضا زاکانی به خطر بزرگ برای حزب اللهی ها اشاره کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل و رئیس مرکز پژوهش های مجلس در پیام های جداگانه ای، درگذشت پژوهشگر برجسته حوزه صهیونیسم شناسی زنده یاد محمدحسین فرج نژاد و خانواده اش را تسلیت گفتند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پراید را باور کنیم یا سرفیس را؟ می دانید ارزش این تبلت از آن خودرو بیشتر است؟ می دانید آن را همه می بینند و می شناسند و این را نه؟
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
چند نماینده از مجلس یازدهم هستند که نسبت به ریاست بر شهر تهران بی تمایل نبوده و در هیاهوی تغییر دولت و شورای شهر به میدان آمدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت: خوزستان یکی از مهمترین مراکز ثروت و قدرت ملی ایران است که حفظ جایگاه آن نیازمند زنجیره ای از اقدامات عالمانه است. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
برخی اخبار رسیده مبنی بر عدم تمایل رئیسی به استفاده از زاکانی و جلیلی حاکی از این است که شاید او تمایل چندانی به سپردن دو نبش کابینه به این جریان ندارد؛ اگرچه سابقه کاری رئیسی در قوه قضائیه خلاف این را می رساند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : برخی اخبار رسیده مبنی بر عدم تمایل رئیسی به استفاده از زاکانی و جلیلی حاکی از این است که شاید او تمایل چندانی به سپردن دو نبش کابینه به این جریان ندارد؛ اگرچه سابقه کاری رئیسی در قوه قضائیه خلاف این را می رساند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ناصر امانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این مطلب را عنوان کرد و اظهار داشت: اسماعیل احمدی مقدم ، معصومه آباد ، جمال آبرومند ، مهرداد بذرپاش ، محسن پیرهادی ، مازیار حسینی ، هابیل درویشی ، علیرضا زاکانی ، عباس علی آبادی ، علی نیکزاد ، رستم قاسمی و سید صولت مرتضوی 12 نفر نهایی هستند ...
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۷۰ سایت دیگر  
تسنیم: عضو منتخب شورای ششم شهر تهران، اسامی 12 گزینه تصدی شهرداری تهران را معرفی کرد. مهدی اقراریان گفت: امروز جلسه بررسی کاندیداها برگزار شد با حضور منتخبین شورای ششم ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس گفت: هیأت باید با یک منطق درست به شکل گیری دولت درست کمک کند و چشمان بیدار دولت شود تا دولتمردان بتوانند بهترین ها را انتخاب کنند و هیأت باید نظارت هم کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۶    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سفر به کهک در جریان مشکلات مردم این شهرستان قرار گرفت.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: مهاجری در توئیتی سوالی معنادار از حدادعادل پرسیده است. محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در توئیتی نوشت: جناب حدادعادل آیا درست است که به دلیل دست رد آقای رئیسی به سینه زاکانی برای ورود به دولت، جنابعالی از مشارالیه که فاقد اولیه ترین اصول ادب و اخلاف و کارآمدی و .. ...