سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۹:۴۷Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وعده رئیس جمهور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۹    
رئیس جمهور ترکیه بار دیگر وعده داد که با ساخت 650 هزار خانه در مدت یک سال اوضاع در 11 استان زلزله زده ترکیه را به حالت عادی بازخواهد گرداند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۴    
وزیر کار گفت: مستحضر هستید که مردمی ترین اقدامات همین بحث هدایت اشتغال در کشور بود که این اقدام به احسن وجه انجام شد و وعده رئیس جمهور محقق شد. عمل به این وعده کاهش نرخ بیکاری را به دنبال داشت و بستر افزایش بهره وری صورت گرفت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز 5 ایستگاه و 11 کیلومتر در مسیر خطوط 6 و 7 مترو تهران توسط رئیس جمهور افتتاح شد. توضیحات رئیسی در آیین افتتاح 11 کیلومتر از خطوط 6 و 7 مترو تهران را ببینید.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد که در سال 1402 بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مطالبه مردم و وعده رئیس جمهور مبنی بر افزایش پرواز های فرودگاه شهرکرد، دو پرواز به برنامه های این فرودگاه اضافه شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۴:۱۲    
مرصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، دولت طی دو هفته پایانی سال درصدد عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت های مناسب در سطح فروشگاه ها است .
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: درخواست ما این است که دولت جوری وارد عرصه شود که تناسبی بین دخل و خرج مردم ایجاد شود و سفره مردم کوچک تر از این نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن بازدید از واحدهای صنعتی شهرک بهاران گفت: وعده رئیس جمهور در سفر به استان همدان در مورد رفع آلودگی هوا در شهرستان بهار محقق شده است.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۶۷ سایت دیگر  
اطلاعات جدیدی از برنامه دولت برای اجرای وعده رئیس جمهور در دیدار با رهبر معظم انقلاب به دست آمده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه فیلم:کنایه های مجریان برنامه صبحانه ایرانی به وعده رئیس جمهور برای کنترل تورم را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.در حالی که تغییر قیمت ها به لحظه شده، مسئولان قول کاهش قیمت گوشت قرمز و برخی دیگر از اقلام را تا پیش از پایان سال داده اند! ....
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گزارش حاضر با توجه به سخنان آقای رئیسی بر این نکته تاکید می کند که از منظر عملی، خلاف عفو عمومی صادر شده، امنیتی سازی و سیاست های حذفی در جریان است و این امر نمی تواند به اعتماد عمومی منتهی شود به طوری که ایرانیان خارج از کشور اعتماد کرده و به کشور باز گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم سکونتگاه های در حریم دکل های برق را از معضلات شهرنشینی قم دانست و گفت: در همین خصوص تصمیمات خوبی در مجموعه مدیریت استان گرفته شده تا شهروندان این مناطق از معضل رها شوند؛ دراین راستا 160 میلیارد تومان برای انتقال دکل های فشارقوی برق از این محلات در نظر گرفته شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
خراسان نوشت: “یک محدودیت ایجاد شده و بدانید با وضعیت و شرایط امن، شرایط حتما متفاوت خواهد شد” ؛ این صحبت، وعده رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی کشور بود که بسیاری از فعالان اقتصادی به ویژه کسب و کارهای اینترنتی را به لغو محدودیت های اینترنتی امیدوار کرد، اما با گذشت 54 روز ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
یک محدودیت ایجاد شده و بدانید با وضعیت و شرایط امن، شرایط حتما متفاوت خواهد شد ؛ این صحبت، وعده آیت ا... رئیسی، رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی کشور بود که بسیاری از فعالان اقتصادی به ویژه کسب و کارهای اینترنتی را به لغو محدودیت های اینترنتی امیدوار کرد، اما با گذشت 54 روز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
باتحقق وعده رئیس جمهور در سفرش به البرز، مشکل کانون ریزگرد تالاب صالحیه در ستاد ملی سیاست گذاری و هماهنگی مدیریت گرد و غبار کشور، طرح و بررسی می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در راستای مدیریت بازار سکه و کنترل قیمت، هفته گذشته سه روز عرضه ربع سکه در بورس کالا انجام شد و حباب قیمتی آن را تا حدود یک میلیون تومان هم کاهش داد. با توجه به وعده امروز رئیس جمهور در مجلس و ادامه عرضه ربع سکه از روز سه شنبه در بورس به نظر می رسد قیمت طلا و سکه در بازار روند کاهشی در در پیش گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
در راستای ساماندهی و کنترل نوسانات بازار ارز از سوی بانک مرکزی که در آخرین اقدام سقف فروش ارز را تا 5000 یورو افزایش داده است و همچنین وعده رئیس جمهور در راستای کاهشی شدن نرخ ارز، انتظار می رود در روزهای آتی روند کاهشی داشته باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور حمایت از بورس و بهبود معیشت را از موارد مهم بودجه سال آینده دانست و گفت: شاخص تولید شرکت های صنعتی در بورس از صفر به 7 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد گفت: کارخانه هایی که باید به اهتمام قوه قضائیه و دولت به سرانجام می رسید، با وجود تلاش های انجام شده هنوز به نتیجه نرسیده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۲    
با وجود وعده رئیس جمهور مبنی بر تشکیل هر 2 هفته یک بار جلسه شورای عالی مسکن، از ابتدای دولت تاکنون فقط 4 جلسه با حضور رئیس جمهور برگزار شده است و از آخرین جلسه برگزارشده حدود 90 روز می گذرد، همچنین 30 جلسه شورای عالی مسکن برگزار نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود وعده رئیس جمهور مبنی بر تشکیل هر 2 هفته یک بار جلسه شورای عالی مسکن، از ابتدای دولت تاکنون فقط 4 جلسه با حضور رئیس جمهور برگزار شده است و از آخرین جلسه برگزارشده حدود 90 روز می گذرد، همچنین 30 جلسه شورای عالی مسکن برگزار نشده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در سال 1400 درباره وعده مسکن در تلویزیون گفت: سالی یک میلیون مسکن می سازیم؛ جوانان ازدواج کنند، مسکن با ما اما مخبر معاون اول رئیسی در سال 1401 درباره وعده رئیس جمهور گفت: ما می گویم مسکن باید ساخته شود؛ اما مگر قرار است دولت بسازد؟ مسکن را مردم می سازند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع ایتالیا می گوید برغم وعده رئیس جمهور این کشور مبنی بر ارسال سامانه های ضدهوایی به اوکراین، این کار فقط در صورتی که مقدور باشد انجام می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در میانه بحران کنونی که به یک معنا بحران شکاف دولت-ملت هم به حساب می آید همه منتظر بودند که قوه عاقله حکومت دست به اصلاحاتی بزند که متضمن افزایش نقش مردم در حکومت باشد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که از هم اکنون باید گفت که تابستان سختی پیش روی تامین آب آشامیدنی مشترکین است و ما از این بابت نگرانیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۰    
طی سفر سرزده رئیس جمهور در جمعه، 25 آذرماه به منطقه مرزی لانو در شهرستان سربیشه، تعدادی از خانواده ها درخواست کمک جهیزیه برای دختران خود داشتند که وعده حجت الاسلام رئیسی، بعد از گذشت 5 روز عملی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۲    
وعده آیت الله رئیسی پس از سفر سرزده به روستای لانو در 25 آذر مبنی بر تأمین جهیزیه برای نوعروسان روستاهای مرزی شهرستان سربیشه با گذشت تنها 5 روز از سفر ایشان محقق شد و 11 سری جهیزیه بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- اینجا لانو در نقطه صفر مرزی افغانستان است که تحقق وعده رئیس جمهور در شب یلدا لبخند رضایت را بر لبان عروس و داماد مرزنشین نشاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دوماه اخیر 40 نفر از دانش آموزان شهر مرزی درح ارادات خود را به رهبری انقلاب از طریق دلنوشته اعلام کردند که رهبری نامه را پاسخ دادند و امروز هم وعده رئیس جمهور مبنی بر تامین 10 سری جهیزیه به نوعروسان روستاهای مرزی سربیشه محقق شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وعده رئیس جمهور برای تامین جهیزیه افراد نیازمند در مناطق مرزی شهرستان سربیشه که هنگام حضور در دهستان مرزی لانو مطرح شد، کمتر از پنج روز بعد از اولین سفر دور دوم سفرهای استانی دولت تحقق یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۹    
بیرجند- فرماندار سربیشه گفت: به دنبال مطالبه جوانان مرزنشین مبنی بر تهیه جهیزیه از رئیس جمهور، در کمتر از یک هفته از سفر هیئت دولت به استان، 11 سری جهیزیه بین مرزنشینان سربیشه توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در سفر سرزده رئیس جمهور در روز جمعه (25 آذر) به منطقه مرزی لانو در شهرستان سربیشه، تعدادی از خانواده ها درخواست کمک جهیزیه برای دختران خود داشتند که این وعده آیت الله رئیسی، بعد از گذشت 5 روز عملی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چند ثانیه از مخکوس شدن وعده رئیس جمهور برای عادلانه شدن قیمت خود رو انتقاد کرد. سقوط آزاد ارزش پول ملی / هر ریال = 26 ده میلیونیوم دلار پرسش معنادار از رئیسی، قالیباف و زاکانی/ کو، بهشت برینی که وعده داده بودید؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور: طرح توسعه شهرستان نهبندان باید با قوت اجرا شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت در نخستین سفر استانی از دور دوم سفرهای استانی، وارد خراسان جنوبی شد. رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بیرجند گفت: کار در حوزه واگذاری و ساخت مسکن در شهرستان های استان پیشرفت خوبی دارد و گزارش آن را به مردم خواهیم داد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری تهران خواست به عنوان مجری این طرح نسبت به پیگیری وعده رئیس جمهور و تامین واگن از طریق بودجه دولت اقدام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱    
رباط کریم- مدیر راه و شهرسازی جنوب غرب استان تهران از وعده رئیس جمهور برای احداث دو ایستگاه مترو در رباط کریم خبر داد.
مدیر راه و شهرسازی جنوب غرب استان تهران از قول رئیس جمهور به مردم رباط کریم و ساخت دو ایستگاه مترو در این شهرستان در مناطق بازارک و رباط کریم خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
وعده رئیس جمهور برای ساخت 4 میلیون واحد مسکونی در طول چهار سال است و این بدان معنا نیست که در یک ماه یا یک سال اول حتما باید مثلا یک میلیون مسکن احداث شده باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
حسینی گفت: وعده رئیس جمهور برای ساخت چهار میلیون مسکن در طول چهار سال است نه اینکه در یک سال اول باید یک میلیون مسکن ساخته شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد بذرباش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در مجلس گفت: برای ساخت 4 میلیون مسکن نزدیک به دوبرابر بودجه سالانه منابع لازم داریم./آخرین خبر
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مهرداد بذرباش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در مجلس گفت: برای ساخت 4 میلیون مسکن نزدیک به دوبرابر بودجه سالانه منابع لازم داریم./آخرین خبر
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
سید ابراهیم رییسی رئیس جمهور، به بازنشستگان ، معلمان و پرستاران وعده دوباره داد و گفت: غربی ها امروز شفاف می گویند هر جا که می رویم با نگاه منفعت گرایی است
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به درخواست ها درباره جذب پرستارانی که در دوران کرونا به شکل موقت برای مراقبت از بیماران دعوت به همکاری شده بودند، گفت که دولت در زمینه رسیدگی به این درخواست اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
میرزاخانی گفت: امیدواریم با اقدامات انجام گرفته بتوانیم ظرف دو تا سه ماه آینده سهام آذرآب را به زیرمجموعه یکی از سازمان های مهم دولتی منتقل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی از تحقق وعده رئیس جمهور در سفر به این استان خبر داد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۱    
وعده رئیس جمهور در اراک محقق نشد عضو شورای اسلامی شهر اراک گفت: آلودگی هوا چالش جدی این روزهای شهر اراک است، لذا از استاندار مرکزی به عنوان مقام عالی استان تقاضا داریم جهت توقف مازوت سوزی در نیروگاه دستور لازم را صادر کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز حقوق آبان معلمان به همراه مزایای رتبه بندی به حساب آن ها واریز می شود.