شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۳۷Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وعده رئیس جمهور»

8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به خبرنگار مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: گام جدیدی برای مرحله دیگری از وعده رئیس جمهور شهید در عادلانه سازی نظام پرداخت کارکنان دولت در امتداد اقدامات سابق برداشته شد. ...
سخنگوی دولت اعلام کرد که دولت با تصویب لایحه نظام ساماندهی پرداخت کارکنان دولت موافقت کرد تا نظارت بیشتری بر پرداخت های خارج از چارچوب انجام شود و پرداخت ها عادلانه باشد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت در مورد مصوبات امروز جلسه هیات دولت گفت: مرحله دیگری از وعده رئیس جمهور شهید در راستای عادلانه سازی نظام پرداخت انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت در مورد مصوبات امروز جلسه هیات دولت گفت: مرحله دیگری از وعده رئیس جمهور شهید در راستای عادلانه سازی نظام پرداخت انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت در مورد مصوبات امروز جلسه هیات دولت گفت: مرحله دیگری از وعده رئیس جمهور شهید در راستای عادلانه سازی نظام پرداخت انجام شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در روزهای گذشته، در گفت وگوها و مناظره های مختلف، نظرات و دیدگاه های خود را درباره اینترنت، فیلترینگ و دسترسی آزاد به فضای مجازی ابراز کرده و راهکارهایی برای تغییر شرایط فعلی پیشنهاد داده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور چین وعده داد گام های اساسی برای تعمیق اصلاحات بر خواهد داشت و هرگز از مسیر توسعه صلح آمیز منحرف نخواهد شد یا به دنبال مطیع کردن دیگران نخواهد بود.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۰:۵۲   + ۵۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین تهران و مسکو برای انتقال گاز روسیه به ایران روز گذشته امضا شد که گام بلندی در راستای تبدیل کشورمان به هاب گازی منطقه و تحقق وعده رئیس جمهور شهید است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وعده رئیس جمهور شهید برای تبدیل ایران به هاب گازی منطقه محقق شد. این تفاهم نامه امروز در تهران بین نماینده ویژه فدراسیون روسیه و وزیر نفت، امضا شد و به توسعه و تقویت همکاری دوکشور در زمینه گاز می انجامد و قرار است صادرات گاز روسیه به ایران صورت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه ای بین تهران و مسکو برای انتقال گاز روسیه به ایران امروز امضا شد که گام بلندی در راستای تبدیل کشورمان به هاب گازی منطقه و تحقق وعده رئیس جمهور شهید است.
وزیر نفت اعلام کرد: وعده رئیس جمهور شهید برای تبدیل ایران به هاب گازی منطقه محقق شد. این تفاهم نامه امروز در تهران بین نماینده ویژه فدراسیون روسیه و وزیر نفت، امضا شد و به توسعه و تقویت همکاری دوکشور در زمینه گاز می انجامد و قرار است صادرات گاز روسیه به ایران صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
هپکو، آذرآب و ماشین سازی اراک از صنایع بزرگ کشورند که با انتخاب درست و تحقق وعده رئیس جمهور به تولید بازگشتند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۸    
ایالات متحده نسبت به وعده رئیس جمهور روسیه مبنی بر ارسال سلاح به کره شمالی ابراز نگرانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان فارس ضمن بیان برنامه های هفته صنایع دستی در استان فارس، از تحقق برقراری بیمه هنرمندان صنایع دستی به عنوان وعده مهم رئیس جمهور شهید یاد کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی ریاست جمهوری گفت: وعده رئیس جمهور شهید اجرایی شد و 5 مدیر ناکارآمد برکنار شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-پیمان قناعتی فرد : به رغم وعده رئیس جمهور ایالات متحده برای پایان دادن به برنامه نفت فدرال، شاهد آن هستیم که تولید نفت این کشور به بالاترین حد خود رسیده است ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۴    
تهران (پانا) - وعده رئیس جمهور شهید به مردم سیستان و بلوچستان محقق شد و هم اکنون مساله تنش آبی و گازرسانی برخی از مردم این استان رفع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - طرح های گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع سیستان و بلوچستان در حالی در دولت سیزدهم جان تازه ای گرفت که وعده رئیس جمهور شهید به مردم در راستای تحقق یک آرزوی دیرینه محقق شد و هم اکنون مردم این استان پس از سال ها از گازشهری برخوردار هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: پس از بازدیدی که رئیس جمهور شهید سال 1400 به منطقه سیستان و آگاهی از وضعیت ناگوار آبی مردم این منطقه داشت، در حالی وعده رفع این مشکل را به مردم این دیار داده بود که امروز افتتاح طرح جامع آبرسانی به زاهدان و سیستان برگ زرینی در کارنامه درخشان دولت سیزدهم به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - وزیر نیرو گفت: پس از بازدیدی که رئیس جمهور شهید سال 1400 به منطقه سیستان و آگاهی از وضعیت ناگوار آبی مردم این منطقه داشت در حالی وعده رفع این مشکل را به مردم این دیار داده بود که امروز افتتاح طرح جامع آبرسانی به زاهدان و سیستان برگ زرینی در کارنامه درخشان دولت سیزدهم به شمار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- اولین خودروی آتش نشانی که خط تولید آن سال گذشته در همین روزها به دست رئیس جمهور شهید افتتاح شده بود، امروز مورد استفاده قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ مجتبی عبداللهی استاندار البرز صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان البرز گفت: رئیس جمهور شهید به وعده خود برای ساخت مدارس در استان البرزعمل کرد. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پیرو مصوبات دور دوم سفرهای هیات دولت به استان چهارمحال و بختیاری و قول مساعد رئیس جمهور شهید به مردم خوب این استان برای افزایش سفرهای هوایی بین شهرکرد و تهران اکنون شاهد تحقق این وعده صادق هستیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با باین اینکه ما منتظر دومین سفر رئیس جمهور به گیلان بودیم، گفت: جای شهید رئیسی در عرصه خدمت رسانی خالی است و ما جمع شده ایم تا میثاق ببندیم با شهدای عرصه خدمت؛ قول می دهیم بر اساس وعده رئیس جمهور شهید، بدون اینکه خللی ایجاد شود با قوت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲    
معاون سیاست ورزی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به وعده رئیس جمهور مبنی بر انتقال ساختمان های دانشگاه پیام نور به دانشگاه فرهنگیان گفت: علی رغم برگزاری کلاس های درس در مدارس، همچنان این وعده عملی نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مشکلات حقوقی پروژه نیمه تمام فرودگاه بررسی شده است و تا پایان دولت سیزدهم شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت فوتبال استان زنجان با اشاره به مصوبات آخرین سفر رئیس جمهور به استان زنجان در خصوص بهره برداری از استادیوم 15 هزار نفری، گفت: قرار است این استادیوم در شهریور ماه 1403 به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت پارلمانی رئیس جمهور به اظهارات نماینده زاهدان جوابیه ای صادر کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
این وضعیت بسیاری از 800 بیمار اس ام ای در کشور است که چشم امیدشان به وعده رئیس جمهور بود، اما حالا وقتی پای درد دل این بیماران می نشینید، متوجه می شوید نه فقط درمانشان کامل نشده بلکه حتی 400 دوز داروی اهدایی شرکت تولید کننده که با پیگیری های انجمن بیماران مبتلا به اس ام ای به کشورمان اهدا شده بود ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۲    
گزیده گزارش منتشره در روزنامه لارپوبلیکا، مورخ 6 فوریه 2024 در ارتباط با احداث کارخانه تولید اوره در جنوب کشور پرو به شرح ذیل ارائه می گردد: وعده رئیس جمهور پرو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: تعداد کاربران رادارگیم به عنوان ابزاری برای بهبود تجربه کاربری گیمر ها، به 14 میلیون رسیده است.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وعده رئیس جمهور این بود که تجربه کاربری گیمرها بهبود یابد و امروز اعلام می کنم که بیش از 14 میلیون نفر از سرویس رادار گیم استفاده می کنند و بازی های مورد تأیید نهادهای فرهنگی را به این سرویس آوردیم.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۳    
دولت با استفاده از صنعت AAC میتواند گام مهمی در تحقق وعده ساخت سالانه یک میلیون مسکن بردارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تحقق وعده 20 میلیارد تومانی ریاست جمهوری برای حمایت از مؤسسه هنرمندان پیشکسوت خبر داد.
رئیس هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت در حاشیه جشن هنرمندان متولدین بهمن ماه با اشاره به وعده رئیس جمهور برای مساعدت 20 میلیاردتومانی به موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ امروز خبر تامین و پرداخت این مساعدت را دادند.
راه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی در این جلسه از معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برای تحقق وعده رئیس جمهور به استان و عملیاتی شدن مسکن خبرنگاران اهتمام جدی داشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناس بازار سرمایه با اشاره به خلف وعده رئیس جمهور در اصلاح روند بورس، اعلام کرد: اگر به فکر مردم نیستید به عاقبت خود بیندیشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
صنعتگران و هنرمندان واجد شرایط خراسان جنوبی پیرو وعده رئیس جمهور زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار: با توجه به وعده رئیس جمهور برای اصلاح مزد بر اساس تورم،جامعه کارگری امروز اولاً خواهان ورود مستقیم وی به مباحث مزدی است و ثانیاً از نمایندگان مجلس می خواهد از خواب گران بیدار شوند و دست کم در سال پایانی نمایندگی، مزد را به پای تورم برسانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در راستای وعده رئیس جمهور در موضوع گشت ارشاد مدیران با 11 تن از مدیران متخلف در حوزه تنظیم بازار برخورد قانونی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰    
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گلستان؛ امروز 20 دی ماه دکتر زنگانه استاندار گلستان باحضور در شهر تاتار علیا از چندین پروژه عمرانی نیمه تمام این شهر بازدید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران– ایرنا- شی جین پینگ، رئیس جمهور چین وعده داد سرکوب فساد در بخش های کلیدی کشور همچون حوزه مالی، انرژی و زیرساخت ها را تشدید کند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، حسن تیزمغز مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور نهضت ملی مسکن با تاکید بر اینکه عدم وام دهی بانک در راستای قانون جهش تولید موجب بر زمین ماندن وعده انتخاباتی رئیس جمهور خواهد شد اگر بانک ها در راستای قانون جهش تولید مسکن تسهیلات اعطا نکنند موجب بر زمین ماندن وعده رئیس ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تشکل های فرهنگیان کشور در نامه ای با قدردانی از آیت الله رئیسی برای اجرای طرح رتبه بندی اعلام کردند که این طرح در دولت سیزدهم و با عملی شدن وعده رئیس جمهور به فرهنگیان به اجرا درآمد و سهم مناسبی از بودجه کشور نیز به این مهم تخصیص داده شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رسالت نوشت: چرا افزایش قیمت اینترنت با توجه به شرایط اپراتورها گریزناپذیر بود، اما عمل به وعده رئیس جمهور مبنی بر خاتمه مسدودیت ها پس از برقراری کامل امنیت در کشور، گریزناپذیر نبود؟ چرا افزایش قیمت ها ضروری بود، اما برطرف ساختن کندی سرعت ضروری نبود؟ طرف مردم بودن هزینه دارد. ...
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای سال تا الان پاسخگوی 9 هزار نفر از مردم در شبکه های اجتماعی بوده ام. طبیعتاً افزایش قیمت موجب ناراحتی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۴    
زارع پور، وزیر ارتباطات گفت: وعده رئیس جمهور درباره اینترنت رایگان دهک های کم درامد به زودی محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال فارس درباره وعده رایگان شدن اینترنت دهک های کم درآمد، گفت: سال قبل در راستای تحقق این وعده اینترنتی را برای 4 دهک اول فعال کردیم و این هدیه به چند میلیون نفر تعلق گرفت ولی داریم بررسی می کنیم که این وعده رئیس جمهور نیز حتماً محقق شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
صبح نو نوشت: برخی از کابران فضای مجازی در واکنش به این گرانی شعار و وعده رئیس جمهور پیش از انتخابات ریاست جمهوری را یادآوردی کردند که وی خواهان اینترنت رایگان برای اقشار ضعیف جامعه شده بود.