پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۶:۵۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه فناوری نانو»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد توسعه فناوری نانو هرچند برنامه ریزی های زیادی برای برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو انجام شده بود، اما با توجه به شیوع کرونا در کشور و به منظور اطمینان از سلامت کامل مخاطبان، نمایشگاه سال جاری لغو شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ 21 تا 24 مهرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مهرماه امسال نیز همچون سال های گذشته بخشی از زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه نانو زیر سقفی مشترک در نمایشگاه بین المللی جمع می شوند. می آیند تا آخرین دستاوردها و تحولات این حوزه را نمایش دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو که از 21 تا 24 مهرماه 99 برگزار می شود از امروز، سه شنبه 20 خردادماه امکان پذیر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از کسب رتبه اول جشنواره علوم و فناوری نانو توسط دانش آموز بجنوردی خبرداد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی عباس سعیدی در توضیح این خبر افزود: در دهمین دوره جشنواره دانش آموزی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۵۸    
دانش آموزان شرکت کننده آذربایجان شرقی از پژوهشسراهای مناطق و نواحی استان توانستند با دفاع از طرح های ارایه شده در دهمین جشنواره دانش آموزی علوم و فناوری نانو شش رتبه برتر کشوری را کسب کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰    
دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو عصر دیروز یکشنبه 21 مهر ماه بعد از چهار روز فعالیت فشرده به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۱    
16 قرارداد در عرصه فناوری نانو به ارزش 10 میلیارد تومان میان شرکت های دانش بنیان و صنایع منعقد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در دوازدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو ارزش قراردادها به 10 میلیارد تومان رسیده است
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان نیازهای فناورانه خود را در حوزه آب و انرژی مطرح کردند. به گزارش بازاکار به نقل از مهر، رویداد ارائه نیازهای فناورانه شرکتهای دانش بنیان در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو برگزار شد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸    
دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه 300 محصول در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نانو دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت که برخی از این محصولات برای اولین بار در کشور ساخته شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲    
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نمایشگاه فناوری نانو نمونه ای از همکار های بخش صنعتی و علمی و نشان دهنده میزان پیشرفت و بالندگی ایران در این عرصه است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛دکتر عبدالله محمدی، مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تشکیل اولین کنسرسیوم مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه فناوری نانو خبر داد و گفت: اعضای این کنسرسیوم شامل مراکز تحقیقاتی واحدهای شیراز ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه تصاویری می بینیم از رویداد های روز و جاذبه های اقلیمی و تاریخی از لنز دوربین عکاسان.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵    
مراسم انعقاد 4 تفاهم نامه همکاری فناورانه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو برگزار شد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - آزمایشگاه آنالیز مواد معدنی این سازمان در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو که از 18 مهرماه در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرده، حضوری فعال دارد و جمعی از مدیران، معاونان، کارشناسان و متخصصان آزمایشگاه های تهران ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، امروز در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو با امضای قراردادی دفتر همکاری های علمی و تجاری فناوری نانوی ایران در عراق راه اندازی شد. ...
یکی از شرکت های دانش بنیان حاضر در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو با محصولات خود راهکارهای علمی و نوآورانه برای مسائل حرارتی صنایع مختلف با عایق های آیروژل ارائه کرده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: این واحد دانشگاهی در نمایشگاه فناوری نانو تهران با ارائه هفت محصول در حوزه فناوری نانو حضور دارد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در بازدید از دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو مطرح کرد: فناوری نانو یکی از دست یافته های ارزشمند امروز بشری است و کشور از بنیه بالای در فناوری نانو برخوردار است که هیج فناوری یا دانشی از خارج وارد نشده است و تمام فرایندها از ایده تا تولید محصول داخلی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- چهار قرار داد فناورانه نانو میان شرکت های دانش بنیان و بخش های صنعتی در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو منعقد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعداد محصولات فناورانه ارائه شده در این نمایشگاه 300 محصول بوده که در مقایسه با سال گذشته از 180 محصول ارائه شده، رشد 60 درصدی را شاهد هستیم.
دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه زیست بوم ری بزودی راه اندازی می شود گفت :ایجاد این منطقه میان فعالان این عرصه تعاملات ارزنده ایجاد می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ریاست جمهوری ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۶:۰۵    
دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو به عنوان پاتوقی برای فعالان و علاقمندان حوزه نانو این روز ها دستاورد ها و توانمندی های ایرانیان در این عرصه را به رخ رقبا می کشانند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹    
یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه زنجان، طرحی برای ساخت غلظت دهنده نانو اترسلولزی در برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch) در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو ارائه کرده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه – مجلسی به عنوان نماینده استان اصفهان با دو محصول فناور در نمایشگاه فناوری نانو حضور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۱    
امروزدوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو افتتاح شد
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو از تأمین آب شرب از طریق نانو به جای روش انتقال آب خبر داد. *** جایگزینی تامین آب شرب از طریق نانو به روش انتقال آب به گزارش خبرگزاری صنایع ، رضا اردکانیان در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
با تدوین یکصدمین استاندارد نانو، جشنی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو محصولات نانویی ایرانی به مدت سه روز به نمایش گذاشته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت نفت از انجام فاز آزمایشی نانو سیال در میدان نفتی بلال برای افزایش ازدیاد برداشت خبر داد و گفت: این شرکت در تلاش است تا با حضور در نمایشگاه فناوری نانو علاوه بر آنکه توانمندی های خود را در حوزه کاربردهای نانو در صنعت نفت ارائه دهد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو نشستی در زمینه معرفی ظرفیت ها و فرصت های استفاده از فناوری نانو در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی از حضور فعال واحدهای این دانشگاه در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حضور شرکت های صنعتی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو 50 درصد افزایش داشت
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرکار گفت: در نمایشگاه نانو فناوری حدود 200 شرکت داخلی در زمینه نانو حضور دارند. گسترش نیوز: سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه نانو فناوری از صبح پنچ شنبه (18 مهر) آغاز می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از 18 تا 21 مهرماه جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
سینا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۶    
سیناپرس: نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو با حضور سعید سرکاردبیر ستاد توسعه فناوری نانو و خبرنگاران رسانه های مختلف در محل ستاد نانو امروز 15مهرماه برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه فناوری نانو گفت: 30 محصول جدید در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو ارائه می شود که کارآمدی آن ها ثابت شده و برای جذب سرمایه در نمایشگاه امسال حضور دارند همچنین مهمانان خارجی از ترکیه، اتیوپی، عراق، افغانستان و آفریقا نیز در نمایشگاه حضور دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اولین فراخوان از دوره هشتم برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch) همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ 18مهرماه جاری آغاز می شود و تا 18 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۰    
شرکت کنندگان سری چهارم مسابقات "قطب نما" که از سوی ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود، در روزهای برگزاری دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو با یکدیگر به رقابت می پردازند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو که از 18 تا 21 مهرماه جاری برگزار می شود، 7 شرکت نانویی فعال در حوزه تولید محصولات کشاورزی و بسته بندی آخرین دستاوردهای خود را عرضه خواهند کرد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۹    
کسب و کار- 111 شرکت در دوزادهمین نمایشگاه فناوری نانو حضور دارند که 25 شرکت از حوزه نانومواد هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
از میان 111 شرکت حاضر در نمایشگاه دوازدهم، 25 شرکت از حوزه نانومواد هستندو بیشترین سهم شرکت ها در این دوره، به شرکت های نانومواد تعلق دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۷    
دبیر نمایشگاه فناوری نانو ضمن اشاره به برنامه های جشنواره فناوری نانو، حضور نمایندگان دفاتر صادراتی و حضور پررنگ شرکت های نانویی را از مصادیق رویکرد صنعتی و فناوری این دوره دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارگاه تخصصی با موضوع نانو و میکروسیالی 19 مهر در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو برگزار خواهد شد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری نانو در مسیر تحقق اهداف “سند راهبردی توسعه فناوری نانو” از سال 1387 با هدف معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسئولان، اقدام به برگزاری جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارگروه استاندارد و ایمنی ستاد توسعه فناوری نانو با اشاره به برگزاری 5 کارگاه تخصصی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو، اعلام کرد که علاقه مندان می توانند از تخفیف ویژه برای ثبت نام در این کارگاه ها استفاده کنند.