پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۵۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنزین»

خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: حرفی که آقای روحانی گفت که اگر اینها بیایند دیوار می کشند، واقعا درست نبود چون واقعا هیچ کدام از کاندیداها چنین نظری نداشت و مقداری استفاده ابزاری از این مطلب بود و یک کار غیراخلاقی بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالیکه جو بایدن و مقامات ارشد انرژی آمریکا اعلام می کنند که به رغم حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت ایالات متحده همه چیز تحت کنترل است اما رانندگان این کشور با نادیده گرفتن هشدارها به پمپ بنزین ها هجوم برده و در حال احتکار سوخت هستند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با گذشت شش روز از تعطیلی بزرگترین شبکه خط لوله سوخت آمریکا، بیش از هزار جایگاه سوخت در جنوب شرقی این کشور درباره کمبود بنزین و دیزل ناشی از خرید وحشت زده و طولانی شدن تعطیلی سیستم شرکت کلونیال هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
درپی حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال مواد سوختی آمریکا، بهای بنزین در جایگاه های سوخت گیری این کشور به طور بی سابقه ای افزایش یافت.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰    
اگر مردم یا سیاستمداران به مدرکی برای اثبات قدرت ویرانگری حملات سایبری نیاز داشته باشند، این هک برایشان کافی است. نتیجه این حمله سایبری ایجاد هرج و مرج در پمپ بنزین ها، اعلام وضعیت اضطراری و تقلای کاخ سفید برای ایجاد آرامش بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
گرچه تکاپوی نیروهای آتش نشانی اسرائیلی بعد از حدود 24 ساعت آتش سوزی در یکی از تانکرهای ذخیره سازی بنزین را خاموش کرد اما صهیونیستهای ساکن عسقلان علاوه بر وحشت موشک ها باید شرایط بد هوا را هم تحمل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه فرانس24 با اشاره به حمله روز جمعه هکرها به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا و تعطیل شدن آن، از بیم و وحشت مردم از کمبود سوخت و سرازیر شدن آنها به سوی جایگاه های بنزین خبرداد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۹    
برترین ها: خودروهایی که امروز مدنظر قرار داده ایم فقط برای کسانی مناسب است که وضع مالی توپی دارند و نیازی به یارانه ماهانه و سهمیه بنزین و این ادا اصول ندارند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۵    
همزمان با فروکش کردن تب گرانی ها که ناشی از پیشبرد مذاکرات وین است، طرح ایده هفت برابر کردن قیمت بنزین همه توجهات را به خود معطوف ساخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل نگرانی از کمبود بنزین و افزایش قیمت پس از حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت این کشور، وضعیت اضطراری اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۴    
افت بازارهای سهام آسیا، آمریکا و اروپا، کمبود گسترده سوخت در پمپ بنزین های آمریکا و توقیف کشتی باری اِوِرگرین در مصر، مهمترین عناوین اقتصادی رسانه های مختلف جهان در روز 12 می 2021 را به خود اختصاص داده است. *** مهمترین عناوین اقتصادی رسانه های جهان ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۹    
شفقنا- حمله سایبری و خارج شدن بزرگترین خط لوله سوخت رسانی در آمریکا از چرخه باعث ایجاد استرس زیادی در مردم این کشور شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۶    
بهای نفت در روز چهارشنبه به دنبال نگرانی های مربوط به کمبود بنزین در پی حمله سایبری به شرکت تامین انرژی در آمریکا افزایش پیدا کرد
در پی مسدود ماندن بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا وحشت خریداران آمریکایی از کمبود سوخت و هجوم به خرید آن باعث شد تا قیمت بنزین آمریکا به بالاترین سطح خود در 7 سال اخیر نزدیک شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری با وعده بنزین 20 هزار تومانی حسابی در فضای مجازی سر و صدا به پا کرده است و به طور طبیعی صدای مخالفان این ایده بسیار بلندتر است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۹    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، در پی حمله سایبری بزرگ به بزرگترین شبکه توزیع سوخت در آمریکا و در سایه هجوم رانندگان برای پر کردن خودروهای خود از بنزین، سوخت در جنوب شرق آسیا به پایان رسید. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بنزین 20 هزار تومان موضوعی است که به تازگی از سوی رامین مهمان پرست یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات 1400 مطرح کرده است . البته پیش از این مسعود پزشکیان نیز صحبت هایی درباره بنزین 20 هزار تومانی مطرح کرده بود.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۹    
روشن شدن چراغ بنزین برای رانندگانی که حوصله مراجعه با پمپ بنزین را ندارند و یا در منطقه ای قرار دارند که پمپ بنزین از آنها دور است ، بسیار دلهره آور است چون آنها با این چالش روبرو هستند که هر لحظه ممکن است بنزینشان تمام شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ویدئویی با عنوان اجرایی شدن طرح بنزین 20 هزار تومانی درحال دست به دست شدن است که ایده انتخاباتی رامین مهمانپرست هست، نه طرح و مصوبه دولت و مجلس.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: طرح بنزین 20هزار تومانی کاملا جدی است و از مرداد اجرا می گردد.
حمله هکرها به بزرگترین شبکه خط لوله انتقال سوخت در آمریکا باعث شد تا قیمت بنزین و گازوئیل در این کشور به بالاترین میزان از سال 2014 به بعد برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دولت آمریکا به خاطر هک شدن بزرگترین شبکه انتقال خط لوله سوخت در این کشور و نبود بنزین و گازوئیل در برخی مناطق اعلام وضعیت اضطراری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال نفت در منطقه آمریکای شمالی، پمپ بنزین های ایالات مختلف آمریکا در امتداد ساحل شرقی دچار کمبود سوخت شده اند.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- رامین مهمانپرست دیپلمات پیشین و سخنگوی وزارت خارجه دولت محمود احمدی نژاد با ایده جنجالی و پرحاشیه بنزین 20هزار تومانی خود را مهیای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می کند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار از توزیع بیش از 450 میلیون لیتر بنزین در منطقه چابهار در سال 99 خبر داد و اظهار کرد: ساخت چهار جایگاه جدید سی ان جی در منطقه چابهار در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از این که اپراتور خط لوله کولونیال که بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا است، اعلام کرد این خط لوله در چند فاز و تا پایان هفته بازگشایی می شود، قیمت بنزین باز هم بالاتر رفت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رامین مهمانپرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه گفت : طرح بنزین 20هزار تومانی بنزین کاملا جدی است و از مرداد اجرا میگردد
مصرف بنزین در منطقه اهواز 19 درصد کاهش یافت به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: مصرف بنزین در استان در سال 99 نسبت به سال 98 معادل 19 درصد کاهش یافت. ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش پارسیان سپهر، در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، نخستین محصول واحد استحصال اتان در شهرستانهای مهر و عسلویه با نام تجاری C5 + رونمایی شد . ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۱    
افت سهام بازارهای آسیایی، نگرانی ها از افزایش قیمت بنزین در آمریکا و آثار حملات سایبری خط لوله انتقال سوخت آمریکایی مهمترین عناوین اقتصادی رسانه های مختلف جهان در روز 11 می 2021 را به خود اختصاص داده است. *** مهمترین عناوین اقتصادی رسانه های جهان ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز به نقل از رویترز، در حالی که احتمال عدم از سرگیری فعالیت خط لوله اصلی انتقال بنزین سواحل شرقی آمریکا تا پایان این هفته سبب شده تا برخی از پالایشگاه های این کشور تولید خود را کاهش دهند و این مسئله سبب افت تقاضا برای نفت خام شده است، قیمت نفت امروز شاهد کاهش بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۶    
تهران- ایرناپلاس- منتقدان دولت می گویند مصرف بنزین پس از کنار گذاشتن کارت سوخت در دولت روحانی افزایش یافت و افزایش بیشتر قیمت بنزین می توانست مصرف آن را کنترل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری به خط لوله کلونیال و متوقف شدن فعالیت این خط لوله، قیمت بنزین در آمریکا به بالاترین سطح از سال 2014 رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (سه شنبه، 21 اردیبهشت ماه) شاهد عرضه کالاهای اکسیژن مایع شرکت متانول کاوه، برش سنگین و گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام و ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا hست و بنزین اکتان 87 و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از کشف و مسدودی 850 کارت هوشمند سوخت بنزین در سال 99 خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بازی تحریم و مذاکره یا همان سیاست چماق و هویج آمریکا زمانی پایان می یابد که نقاط آسیب پذیر اقتصاد ایران برطرف شود و کارآمدی تحریم از بین برود؛ اتفاقی که درباره برخی تحریم ها مثل تحریم واردات بنزین در اواخر دهه هشتاد رخ داد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از طرحی خبر داده است که طبق آن یارانه های نقدی و معیشتی تجمیع می شوند. در این صورت یک خانوار 4 نفره به شرط واجد شرایط بودن 354 هزار تومان یارانه نقدی – معیشتی دریافت خواهد کرد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: در راستای حفظ و صیانت از حقوق شهروندی طی فروردین ماه سال جاری، یک هزار و 256 نازل عرضه سوخت بنزین و نفتگاز، معادل 67 درصد از کل نازل ها در سطح منطقه صحت سنجی شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ گواهیران نوشت: بدترین اتفاقی که می تواند برای شما در حین رانندگی بی افتد، تمام شدن بنزین ماشین در حین رانندگی است؛ و بدتر از آن این است که باید هر طور شده بنزین گیر بیاورید تا ماشین و موتور شما بتواند روشن شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار حسین عبدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان بناب از دپو و نگهداری مقادیری سوخت قاچاق در یکی از انبارهای حاشیه شهر مطلع و بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند. وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات اولیه انبار را شناسایی و پس از اخذ مجوز از [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گروهی از خلافکاران سایبری که مسئول حمله باج افزاری به بزرگترین شبکه خط لوله بنزین آمریکا هستند، اعلام کردند تنها می خواهند پول به دست بیاورند و دنبال مختل کردن جامعه نیستند.
صادرات بنزین در سال 99 تقریبا 8 برابر شد اما به نظر می رسد اکثر این رشد در فروش خارجی نتیجه بحران در ونزوئلا و نیاز مبرم این کشور آمریکای لاتین و متحد دیرین ایران به سوخت بود.
تعطیلی بزرگترین خط لوله بنزین آمریکا که پس از یک حمله سایبری روی داد، ممکن است کرانه شرقی این کشور را با کمبود سوخت روبرو کرده و باعث بزرگترین افزایش قیمت بنزین در هفت سال گذشته شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یک دستگاه تانکر 20 تنی حامل سوخت، به علت بارش باران و لغزندگی جاده، واژگون شد و در شعله های آتش سوخت.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
باقری گفت: به نظر می رسد که سهمیه بنزین خودرو های عمومی برای رفع نیازشان کافی است و به همین از طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودرو ها استقبال نکردند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به طور متوسط روزانه 450 تا 500 هزار لیتر بنزین یورو چهار در جایگاه های سوخت استان کرمانشاه عرضه می شود و پیگیر افزایش آن هستیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت نفت روز دوشنبه در واکنش به حمله سایبری به بزرگترین شبکه خط لوله بنزین آمریکا و تعطیلی آن که ضعف زیرساخت نفتی را نمایان کرد، افزایش یافت. تهران – اقتصاد برتر – 20 اردیبهشت 1400 ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت هر گالن بنزین 2 درصد جهش کرد و به 2.168 دلار رسید، در حالی که قیمت هر گالن نفت سوختی با 1.2 درصد جهش به 2.03 دلار رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت:میزان مصرف CNG استان در فروردین ماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 38 درصدی روبه رو شده است
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه یزد با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در عرضه بنزین سوپر در سطح استان وجود ندارد، کمیابی این سوخت در استان را ناشی از عدم تمایل جایگاه داران در خرید بنزین سوپر دانست.