چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۱۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنزین»

اقتصاد آنلاین   ۱۶ دقیقه پیش    
سال1400، میزان کل یارانه ها اعم از پنهان و آشکار، حداقل 1971هزار میلیارد تومان یعنی معادل 2.3برابر سقف لایحه بودجه بوده است. با این اوصاف، برآوردها حاکی از آن است که نسبت متوسط دریافتی یارانه پنهان دهک دهم خانوارهای شهری به دهک اول در کالاهای اساسی 5.7، دارو 15.1، بنزین 13.3، برق 2 ...
ایسنا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت انرژی لبنان امروز (چهارشنبه) از افزایش 16 درصدی قیمت بنزین در بازار داخلی این کشور خبر داد، این دومین بار در طول پنج روز گذشته است که سوخت در لبنان افزایش قیمت پیدا می کند.
یک سارق در پمپ بنزین، گوشی همراه سرنشین یک خودروی سواری را ربود.
صراط نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در سال 1400 بالغ بر 1219 هزار میلیارد تومان یارانه انرژی پنهان پرداخت می شود که اگر چه در مقایسه با یارانه سال گذشته 19 درصد کاهش یافته اما نسبت به سال 1398 بیش از 2 برابر شده است.
با راه اندازی جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز علیرضا اشرفی در جاده اصفهان به اردستان، شمار جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی در استان اصفهان به 305 باب رسید.
خبر خودرو   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،60 لیتر سهمیه بنزین مهرماه خودرو های شخصی بدون هیچ گونه تغییری ساعت صفر بامداد پنجشنبه (یکم مهرماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
آنا   ۲ ساعت پیش    
منابع رسانه ای در بیروت از تصمیم وزارت انرژی لبنان در خصوص افزایش قیمت بنزین برای دومین بار در هفته اخیر خبر داده اند.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۲   + ۶۵ سایت دیگر  
هادی قوامی معاون وزیر اقتصاد گفت: یارانه پنهان کشور حدود 60درصد از تولید ناخالص ملی سرانه GDP (GDP per capita) اقتصاد ایران است.
الف   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین مهرماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری ساعت صفر بامداد پنجشنبه (یکم مهرماه 1400) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
فاش نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
صادرات سوخت ایران به لبنان و زیر پا گذاشتن تحریم های آمریکا، سروصدای زیادی در محافل اروپایی برپا کرده است. نشریه آلمانی تاگس اشپیگل درباره صادرات سوخت ایران به لبنان نوشت: تهران در لبنان، از واشنگتن جلوتر است. صف های طولانی مقابل پمپ های بنزین و فقط یک ساعت برق در روز ...
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می شود.
سهمیه بنزین شهریور ماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته به کارت های سوخت واریز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۵ ساعت پیش    
با این که در یک ماه گذشته گمانه زنی های بسیاری برای افزایش یارانه ها و یارانه جدید زده می شد، از آنجایی که دولت جدید هنوز برای افزایش یا کاهش یارانه ها تصمیم قطعی نگرفته است، طبق زمان بندی که از دی سال 98 تکرار شده، در ماه آینده نیز دو یارانه نقدی و معیشتی بنزین در ماه آینده نیز واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رویترز طی گزارشی نوشت، تحریم های صادرات نفت خام باعث شد، ایران که تا همین 3 سال پیش واردکننده بنزین بود، به صادرکننده این محصول تبدیل شود و با افزایش صادرات محصولات پتروشیمی و نفتی، منبع درآمدی خود را تغییر داده و هدف آمریکا برای قطع درآمدهایش را با شکست مواجه کند.
روز نو   ۶ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی تهران بابیان این که دهک های بالا سهم 20 برابری از یارانه بنزین را به خود اختصاص داده اند افزود: مهم ترین اصل در کشور باید جلوگیری از تورم باشد.
برترین ها / جماران   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جماران: سیدغلامحسین حسن تاش کارشناس اقتصاد انرژی می گوید بدون حل تعاملات بین المللی کشور و بدون رفع تحریم های نفتی و از آن مهمتر بدون رفع تحریم های مالی و بانکی، کار چندان زیادی نمی توان کرد اما از سوی دیگر هم ریخت و پاش های فراوانی ناشی از سوء مدیریت ...
پدال نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: برخی اوقات هزینه پرکردن کامل باک خودرو با بودجه ی شما همخوانی ندارد و به همین خاطر ممکن است تنها 5 یا 10 لیتر بنزین بزنید درحالی که ممکن است این رفتار شما به خودرویتان آسیب بزند.
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می شود.
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه بر اساس برآورد هایی که وجود دارد رقم یارانه های پنهان بسیار بزرگ است، ادامه داد: مطابق با گزارش چند سال گذشته سازمان برنامه و بودجه، رقم یارانه های پنهان ما بیش از یک میلیون میلیارد تومان بود. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تذکر صندوقدار یک پمپ بنزین در شهر کوچکی در غرب آلمان به یک خریدار عصبانی از محدودیت های کرونایی، سبب مرگ این صندوقدار 20ساله شد. به گزارش دویچه وله،یکی از توابع شهر تریر در استان رایلندفالس در غرب آلمان، شاهد یک واقعه غم انگیز و در عین حال عجیب بود ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان این که دهک های بالا سهم 20 برابر ی از یارانه بنزین را به خود اختصاص داده اند افزود: مهمترین اصل در کشور باید جلوگیری از تورم باشد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: - رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از کشف 23 هزار لیتر بنزین قاچاق به ارزش 690 میلیون ریال در شهر کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 23 هزار لیتر بنزین قاچاق به ارزش 690 میلیون ریال در شهر کرمانشاه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
موضوع یارانه پنهان و لزوم جراحی آن، از دو سال گذشته به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت و این روز ها بحث های بیشتری روی این موضوع می شود؛ بنزین هم به عنوان اصلی ترین حامل انرژی نیز بیشتر از سایر حامل ها در تیررس مباحث قرار گرفته است.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران بر اجرای سه اولویت مهم در دولت جدید تاکید و ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر بحث هدفمندکردن یارانه ها ، حذف ارز چند نرخی و مهارتورم و جلوگیری از افزایش آن در دستورکار دولت قرار بگیرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۶    
شفقنا- آلمان در شوک قتل یک جوان کارگر در دعوا بر سر ماسک است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، مردم و سیاستمداران آلمانی همچنان در شوک قتل یک جوان 20 ساله کارگر در روز شنبه هستند. در این روز یک مشاجره لفظی بر سر استفاده از ماسک باعث قتل یک کارگر پمپ بنزین در شهر ایداراوبرستین شد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۶    
شروع به کار همه بخش های مختلف خودرو نیاز به یک نیروی اولیه دارد. این نیروی اولیه که از ابتدای ساخت خودروهای احتراق داخلی بنزین سوز (خودروهای مدرن) از یک انرژی الکتریکی اولیه تامین می شد اکنون نیروی بخش های بسیاری از قسمت های خودرو را تامین می کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان استان هرمزگان از شروع به کار نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور در پی صدور دستور ویژه قضایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/هرمزگان فرماندار بندرعباس گفت: فرصت یک هفته ای را به شرکت توزیع نفت داده ایم تا جهت پیگیری و رفع خرابی های نازل های بنزین اقدام کند و تیم بازرسی از جایگاه سوخت نیز بطور مستمر موضوع را رصد و نتیجه را به این فرمانداری اعلام خواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
یک چهره سیاسی اصولگرا سد راه رئیس جمهور را نفوذی ها دانست و گفت: نفوذی هایی در کشور وجود دارند که هنوز تمام نشده اند. تا شناسایی و حذف این نفوذی ها کار طول خواهد کشید و یکی از مسائلی که باید به آن توجه کنیم این است که نفوذی ها در دولت های مختلف همیشه حضور داشته اند و به راحتی کنار نمی روند.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با بیان اینکه بر اساس آمار اعلام شده یارانه انرژی پرداختی از سوی دولت هر سال 63 میلیارد دلار است، خاطرنشان کرد: این آمار نشان می دهد سالانه به هر نفر 19 میلیون تومان یارانه تعلق گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۳    
پمپ بنزینی در منطقه ژوانگ چین وظیفه بنزین زدن را به عهده یک بازوی رباتیک هوشمند گذاشته است.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بی احتیاطی در استفاده از بنزین در مجاورت آبگرمکن منجر به مرگ نوجوان خمامی شد. بی احتیاطی در استفاده از بنزین در مجاورت آبگرمکن منجر به مرگ نوجوان خمامی شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۶    
رئیس اتاق بازرگانی تهران، گفت: دهک های پایین درآمدی از یارانه بنزین 1.6 درصد بهره می برند در حالی که دهک های بالای درآمدی 24.8 درصد استفاده می کنند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۱    
موضوعی که اگرچه نمایندگان مجلس در خصوص گرانی بنزین از عدم اجرای آن در سال آینده با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه و نقش تعیین کننده بنزین در سایر کالاهای اساسی خبر می دهند
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه قیمت بنزین و دیگر حامل های انرژی تغییر نمی کند، گفت: هیچ طرح و لایحه ای به کمیسیون انرژی برای تغییر قیمت حامل های نرسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هرگونه افزایش قیمت بنزین را بر خلاف مصوبه مجلس دانست و تصریح کرد: تا پایان سال افزایش قیمت ممنوع است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله صفی الدین، نماینده حزب الله لبنان در ایران در گفت و گو با جماران: گازوئیل، نفت و بنزین نیاز مردم لبنان است و هیچ کس بدون دادن دلار نمی فروشد. حجم ویدیو: 2.01M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36 دانلود ویدیو انتهای پیام
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق تهران گفت: سهم یارانه بنزین برای دهک های پایین یک و شش دهم درصد و دهک های بالا 24 و هشت دهم درصد است که دهک های بالا سهم 20 برابر ی از یارانه بنزین را به خود اختصاص داده اند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۰    
در این موارد بارها تذکر داده ایم که خودرو باید از نزدیک و توسط شخص مکانیک عیب یابی شود. اما درحالت کلی باید گفت اگر شتاب خودرو دچار مشکل شود، سه جزء اصلی را که شامل انژکتور، فیلتر سوخت و پمپ بنزین است باید بررسی کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: فروش بنزین در مکانی به غیر از جایگاه های عرضه سوخت توجیه پذیر نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵    
به تازگی شایعاتی در مورد گران شدن بنزین و یازده هزارتومانی شدن آن نقل میشود. حالا یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفته که بنایی برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه هر روز در مشهد بیش از 4 میلیون لیتر بنزین و 3 میلیون لیتر گازوییل مصرف می شود، گفت: برای تصفیه فقط دی اکسید کربن تولیدی از خودروهای شخصی ما مردم مشهد، در سال به جنگلی به وسعت جنگل گلستان نیاز داریم.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
یورونیوز: در پمپ بنزین های منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ چین لازم نیست از خودرو پیاده شوید. یک بازوی رباتیک مجهز به حسگر از یک پمپ بنزین معمولی خارج شده که ابتدا از طریق یک برنامه از مشتری سفارش می گیرد، سپس با باز کردن درپوش باک بنزین و قرار دادن نازل، آن را پر کرده و دوباره می بندد. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرداد ماه سال 99 رسیدگی به پرونده قتل یک جوان در جریان درگیری پمپ بنزین رسالت در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده کشور وجود ندارد.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۲۱ سایت دیگر  
بنا بر گفته ی یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، در بودجه سال آینده قراری مبنی بر افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل وجود ندارد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان ملی استاندارد بنزین کشور استاندارد نیست، اما از سوی دیگر استانداردسازی این فرآورده نفتی با چالش هایی رو به روست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرده است: مجلس فعلا تصمیمی برای افزایش قیمت حامل های انرژی مانند بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده ندارد و در جلسات صحبتی درباره افزایش قیمت بنزین در سال آینده مطرح نشده است ...