چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۲۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز مهران»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت: سال گذشته 526 میلیون دلار انواع کالا از مرز مهران به عراق صادر شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: سال گذشته بیش از 125 هزار تُن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) به ارزش 55 میلیون و 687 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل گمرک استان ایلام گفت: سال گذشته بیش از 125 هزار تن انواع محصولات کشاورزی(صیفی جات) به ارزش 55 میلیون و 687 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام با اشاره به شرایط بحرانی کرونا در استان ایلام، گفت: مرز مهران تا 2 هفته دیگر تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: بیش از سه هزار مسافر وارد شده از طریق مرز مهران توسط این جمعیت طی ایام تعطیلات نوروزی تاکنون غربالگری شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی، انتظامی و مرز استانداری ایلام از خروج 830 تبعه عراقی در مرز مهران خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی ،انتظامی و مرز استانداری ایلام به فعالیت حوزه تجاری در مرز مهران اشاره کرد و گفت: با توجه تعطیلات نوروزی فعالیت روزانه از 500 کامیون به حدود 35 تا 40 کامیون رسیده که بیشتر مصالح ساختمانی و میوه و تره بار بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: ساعت 5 بامداد امروز، مانور صفر لحظه ای بر اساس سناریوی هجوم مردم کشور عراق به نقطه مرزی مهران به علت حادثه تروریستی در شهرستان مهران استان ایلام برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و برای کنترل شیوع این بیماری مرز مهران بسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری در بازدید از مرز مهران گفت: مرز مسافری مهران تا اطلاع ثانوی کماکان بسته است و مبادلات تجاری به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: سال گذشته یک هزار و 542 محموله ترانزیتی به ارزش 464 میلیون دلار کالا از مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از استقرار نیروهای هلال احمر در مناطق مختلف ایلام به مناسبت ایام نوروز خبر داد.
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: در سال گذشته 464 میلیون دلار کالا از مرز مهران به کشور عراق صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام_ ایرنا_ مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام با اشاره به اجرای طرح کنترل مبادی مرزهای ورودی به کشور در استان هایی که دارای مرز هستند از جمله ایلام در تعطیلات نوروز امسال گفت: در اجرای این طرح هلال احمر وضعیت سلامت مسافران ورودی از مرز مهران را کنترل خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مهران با اشاره به اینکه پایانه مسافری مرز بین المللی مهران همچنان به روی زائران و مسافران بسته است،گفت: روند تعطیلی پایانه مسافری مهران در ایام نوروز نیز به جهت پیشگیری از ویروس کرونا استمرار دارد.
اسد قاسمی گفت: مرز مهران بر روی مسافران و زائران بسته است، مراجعه نکنید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 68 هزار و 641 تن کالای استاندارد از مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 68 هزار و 641 تن کالای استاندارد از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: 68 هزار و 641 تن کالای استاندارد از ابتدای سال جاری از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام گفت: به دلیل پیشگیری از کرونا، پایانه مسافربری مرز مهران به مدت یک هفته دیگر تعطیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 68 هزار و 641 تن کالای استاندارد از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مردم استان ایلام شایسته خدمت و بهترین ها هستند، گفت: اگر روحیه جهادی همچون روحیه حاج قاسم سلیمانی حاکم شود و تمام توان را به کار گیریم به طور قطع در جنگ اقتصادی پیروزیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام با بیان اینکه ورود افراد به داخل استان از طریق مرز مهران عامل افزایش شیوع کروناست، گفت: نظارت و کنترل در این مرز باید افزایش یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ایلام جزو سه استانی است که رعایت شیوه نامه های بهداشتی در آن کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل گمرک استان ایلام از صادرات 464 میلیون دلاری از مرز مهران طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۷    
سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه مرز بین المللی مهران همچنان برای تردد مسافران تعطیل است گفت: تعطیلی پایانه مسافری این گذر مرزی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با تاکید بر اینکه محدودیت های کرونایی در مرز بین المللی مهران با جدیت دنبال می شود، گفت: از تعداد 444 رپیدتست از افرادی که در این مرز تردد داشته اند، هشت مورد مثبت ابتلا به کرونا ثبت شده است.
سرپرست استانداری ایلام گفت: مرز مسافری مهران کماکان بسته و مرز تجاری مهران باز است اما در بازارچه مرزی باید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی به طور کامل صورت پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی خبر داد که مبلغ340 میلیارد را به نام ساخت و ساز در کشور عراق و تردد افراد از مرز مهران بدون گذرنامه در ایام اربعین از شهروندان دریافت کرده بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه 464 میلیون دلار کالا از طریق مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بر لزوم راه اندازی مرکز قرنطینه در مرز مهران تاکید کرد و گفت: هر فردی که از این مرز وارد و یا خارج می شود باید مورد تست قرار گیرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه نمودارهای مربوط به شیوع بیماری کرونا در کشورعراق و استان خوزستان مشابه هم است،گفت: با توجه به اینکه ایلام 420 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد و مرز مهران به عنوان مرز بین المللی محسوب می گردد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: مسافرانی که از مرزهای دیگر از جمله شلمچه و چذابه به عراق تردد کرده اند حق بازگشت به کشور از طریق مرز بین المللی مهران را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۲    
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه آمار مبتلایان به ویروس جهش یافته در دهلران هشداری جدی برای تمام استان است، گفت: ایجاد مرکز قرنطینه در مرز مهران ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: براساس گزارشات دریافتی وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مرز مهران مناسب نیست، در حالی که باید نظارت بر مرز تمام وقت باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست استانداری ایلام گفت: با توجه به وضعیت کرونا، تردد مسافر در مرز مهران ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - هفته گذشته 16 مورد مشکوک ابتلا به کرونای جهش یافته انگلیسی در شهرستان دهلران شناسایی و برای بررسی و تایید نهایی به تهران ارسال شد.
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: فعالیت تجاری مرز مهران تعطیل نیست و روزانه 250 کامیون کالا صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری ایلام گفت: مرز تجاری مهران باز است و تردد تجار با رعایت کامل پروتک های بهداشتی صوت می گیرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل گمرک استان ایلام اظهار کرد: قرنطینه های بهداشتی با جدیت بیشتری در مرز مهران فعال است و تیم های بهداشتی در این مرز برای غربالگری و پایش افراد آلوده و انجام اقدام های پیشگیرانه برای مقابله با بیماری ها حضور دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار مهران گفت: تردد مسافر تا اطلاع بعدی از مرز بین المللی مهران به منظور مقابله با کرونای انگلیسی ممنوع است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از گمرک، سید روح اله لطیفی، سخنگوی گمرک اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ی انگلیسی و با تصمیم استان های مرزی، تردد مسافر در مرزهای “کیله” سردشت، “پیرانشهر، چذابه و شلمچه بسته شده است و مرز مهران از فردا تا اطلاع ثانوی بسته می شود. ...
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اسد قاسمی امروز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان گفت: مرز مسافرتی مهران از فردا در راستای مهار و کنترل بیماری کرونا بسته می شود. فرماندار مهران با اشاره به بحرانی شدن وضعیت کرونا در کشور عراق ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی گمرک گفت: تردد مسافر در مرزهای کیله سردشت ، پیرانشهر ، چذابه و شلمچه بسته شده است و مرز مهران از فردا تا اطلاع ثانوی بسته می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۵    
هنوز هیچ گونه اعلامی از طرف وزارت کشور به عوامل مربوطه در تردد مسافران واقع در مرز مهران اعلام نشده و احتمالا تا فردا اعلام شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: طبق اعلام مسئولان گمرک ایران به دنبال شیوع ویروس کرونای انگلیسی تردد مسافر از پنج مرز ایران و عراق ممنوع شده است. بعد از آنکه با شیوع ویروس جهش یافته کرونا ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته سخنگوی گمرک چهار مرز مشترک بین ایران و عراق فقط برای تردد مسافری بسته شده است و مرز مهران نیز از فردا تعطیل خواهد شد. به گزارش ایرنا، روح اله لطیفی افزود: بر اساس تصمیم استانداری ها، تردد مسافری در مرزهای چذابه، شلمچه، تمرچین و کیله ممنوع اعلام شده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی گمرک اعلام کرد: برخی از مرزهای ایران و عراق به دلیل کنترل شیوع ویروس کرونای انگلیس به روی مسافران بسته می شود. وی افزود: این تصمیمات صرفا در حوزه تردد مسافری است و شامل کالاهای تجاری نمی شود و همچنان فعالیت تجاری این مرزها ادامه دارد. ...
سرپرست استانداری ایلام گفت: برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، مرز مهران از روز سه شنبه بسته می شود.