سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۴:۳۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز مهران»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: یک میلیون و 465 هزار تن انواع کالا در نیمه نخست سال جاری از مرز بین المللی مهران به عراق و سایر کشورها صادر شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نماینده ولی فقیه در دامپزشکی کشور، معاون سازمان دامپزشکی و دیگر مسئولان ارشد این سازمان از دامپزشکی استان ایلام در خصوص برپایی موکب شهدای دامپزشکی در مرز مهران تقدیر و تجلیل به عمل آمد. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۸    
استاندار ایلام بیان داشت : مبلغ سه میلیارد تومان از محل نذورات زائران اربعین در مرز مهران توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان جمع آوری شده که با هم افزایی خیرین و کمیته امداد مرکز این مبلغ به 9 میلیارد برای 100 درصد دانش آموزان جامعه هدف کمیته امداد استان ایلام و معادل 8500 نفر بسته لوزام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل گمرک استان ایلام از افزایش 12 درصدی صادرات از مرز مهران به عراق طی سال جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار ایلام با اشاره به اینکه استان ایلام به عنوان پایتخت خادمان سیدالشهدا (ع) در کشور شناخته می شود، گفت: بیشتر مردم ایران هنگام پیاده روی اربعین، علاقه مند به حضور در مرز مهران برای رفتن به سمت عتبات عالیات هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) گفت: با توجه به وجود مرز مهران در استان ایلام، در تلاشیم رویدادهای فرهنگی و هنری رضوی را در این مرز فعال کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام از راه اندازی و نصب دهمین دستگاه آشکارساز کامیونی و چمدانی در گمرک مرز مهران خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی در مراسمی که برای تجلیل از خادمین جابجایی زائرین اربعین بود؛ گفت: نزدیک به 63 هزار نفر مسافر در ایام اربعین از طریق وسایل حمل و نقل عمومی آذربایجان شرقی به مرز مهران و بالعکس جابجا شدند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: بالن فضایی با برقراری لینک ارتباطی از امروز تا یک روز بعد از اربعین سرویس دهی خواهد داشت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از رشد 60درصدی مصرف سی ان جی و افزایش چشمگیر فروش این فرآورده در جایگاه های منتهی به مرز مهران در ایام اربعین حسینی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت از استاندار، مسئولان، ستاد اربعین استان ایلام، مردم و نیروهای جهادی در راستای برکزاری کنگره بزرگ اربعین حسینی قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده اتباع افغانستانی و پاکستانی دیگر حق خروج از مرز چذابه را ندارند و از این به بعد باید از مرز مهران وارد عراق بشوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از جابه جایی 16 هزار و 785 زائر در ایام اربعین از پایانه آزادگان قزوین به مرز مهران و بالعکس خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۳    
اداره کل بهزیستی ایلام در ایام اربعین امسال در قالب موکب خادمین سیدالشهدا(ع) از میهمانان ضیافت حسینی میزبانی کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون 3 میلیون و 504 هزار و 366 زائر از مرز مهران تردد کرده اند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از عرضه بیش از 800 هزار لیتر نفتگاز یورو4 به اتوبوس های درون شهری مستقر در شهر مهران به منظور جابه جایی زوار از پارکینگ ها به پایانه شهید سلیمانی شهر مهران و بالعکس در ایام اربعین خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از عرضه بیش از 800 هزار لیتر نفتگاز یورو4 به اتوبوس های درون شهری مستقر در شهر مهران، به منظور جابجایی زوار از پارکینگ ها به پایانه شهید سلیمانی شهر مهران و بالعکس در ایام اربعین خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام بیان داشت : از ابتدای ماه صفر تاکنون تعداد 3 میلیون و 504 هزار و 366 زائر اربعین حسینی از مرز مهران تردد داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: در جهت تداوم فعالیت های فرهنگی، 70 بیت الحسین (ع) در شهر مهران ساماندهی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون تعداد 3 میلیون و 504 هزار و 366 زائر اربعین حسینی از مرز مهران تردد کرده اند .
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زائران اربعین می توانند از اینترنت رایگانی که بالن مخابراتی پژوهشگاه فضایی ایران فراهم کرده، استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: سه میلیون و 504 هزار و 366 زائر اربعین از ابتدای ماه صفر تاکنون از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: سه میلیون و 504 هزار و 366 زائر اربعین از ابتدای ماه صفر تاکنون از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸    
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام بیان داشت : امسال شرایطی فراهم شد که رسانه ها در انعکاس جلوه های بزرگ و با عظمت تردد زوار از مرز مهران و استان ایلام در سطح کشور نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۹    
رئیس سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران از عملکرد شایسته صداوسیمای استان ایلام در پوشش رسانه ای اربعین در مرز مهران تقدیرکرد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بازتاب/فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان افزایش 40 درصدی رضایت زائران از عملکرد پلیس، گفت: امسال بیش از سه میلیون و 30 هزار زائر از مرز مهران تردد داشته که با این حجم از ورود زائران شاهد کاهش 40 درصدی تصادفات نیز بودیم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران با اعلام اتمام طرح جابه جایی زائرین اربعین حسینی (27 مرداد تا 20 شهریور ماه) اظهار کرد: تعداد 26هزار و 893 زائربا 1233 دستگاه اتوبوس از این استان به مرز مهران جابجا شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 54درصدی همراه شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرماندار مهران از جابجایی 800 زائر از مهران تا شهرهای مقصد خود در شب گذشته خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام بیان داشت : امسال برای اولین بار توسط ستاد اجرایی، بیش از 100 موکب مردمی و بومی استان که در مسیر تردد زائران اربعین مرز مهران قرار داشتند مورد حمایت قرار گرفتند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام: ❑ اربعین امسال کاهش محسوس تصادفات در محور ایلام – مهران/ در اربعین امسال پروژه های مهمی به بهره برداری رسید/ 82 میلیارد تومان برای پارکینگ اربعین هزینه شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مهران- ازدحام مسافران درپایانه مرزی مهران با سرعت بخشی ناوگان حمل و نقل شهری و استقرار اتوبوس های بیشتری در این پایانه مرزی خاتمه یافت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵    
دوشنبه شب (20 شهریور) ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می شد که از سردرگمی زائران در مرز مهران خبر می داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام از تداوم خدمات رسانی های این نهاد به زائران اربعین حاضر در مرز مهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از خدمات رسانی کارشناسان، اکیپ امداد و حوادث و تانکرآبرسانی آبفای قم در مرزهای مهران و خسروی در ایام اربعین خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با استقرار داروخانه شبانه روزی در مرز مهران روزانه بیش از 2 هزار نسخه دارویی به زائران داده می شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۲    
حوزه/ مدیر گروه جهادی تبلیغی مرصاد از خدمت رسانی 20 نفر از مبلغان جهادی این گروه به زائران حسینی در مرز مهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عملیات اربعین 1402 با ثبت رکوردی جدید در تعداد زائران ایرانی به پایان رسید. در اربعین امسال 95 درصد زائران به صورت زمینی عازم عراق شدند که همچنان مرز مهران به عنوان پرترددترین مرز زمینی بود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 29 هزار و 498 زائر اربعین طی شبانه روز گذشته از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی نیک با اشاره به همراهی شهرداری قم در برگزاری راهپیمایی پرشور اربعین حسینی اظهار کرد: 50 دستگاه اتوبوس از شهر قم از تاریخ 31 مردادماه تا 16 شهریورماه به مرز مهران اعزام شده و خدمت کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت :5000 ویزیت در مرز خسروی و مرز مهران توسط پزشکان انجام شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: با توجه به عادی شدن تردد زوار بعد از ایام اربعین، پیش بینی می شود روزانه 500 کامیون کالا از مرز مهران ترخیص شوند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۲    
سخنگوی شرکت پالایش گاز ایلام بیان داشت : بیش از 6 هزار و 500 خدمت بهداشتی و درمانی و توزیع بیش از 70 قلم داروی ضروری به زائران اربعین حسینی ارائه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: 29 هزار و 498 زائر اربعین طی شبانه روز گذشته از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: 29 هزار و 498 زائر اربعین طی شبانه روز گذشته از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر روابط عمومی شرکت پالایش گاز استان ایلام گفت: اعزام 8 دستگاه اتوبوس برای جابجایی زوار اباعبدالله الحسین در مهران، خدمات بهداشتی و درمانی به زوار، نصب و راه اندازی 2 سردخانه و 2 کارخانه یخ بخشی از کمک های این مجموعه به ستاد اربعین استان بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل گمرکات استان ایلام گفت: پس از 20 روز توقف فعالیت تجاری در گمرک مهران به دلیل برگزاری کنگره اربعین، صادرات کالا از این مرز به کشور عراق از سر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به برگشت 15 هزار زائر از مرز مهران به استان گفت: پایانه برکت مرز مهران از زوار گلستانی خالی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار مهران گفت: با پیگیری های انجام شده تعداد 125 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی زائرانی که امروز در مرز مهران با کمبود اتوبوس روبرو شده اند به پایانه برکت وارد می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با اشاره به اینکه تردد در مرز مهران عادی است،گفت: تمامی افراد معطل شده به شهرهای خود منتقل شده اند.