پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۳۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز مهران»

بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۰    
بازتاب ایلام/ مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مجموع صادرات از گمرکات استان ایلام و مرز مهران نسبت به مشابه سال قبل از لحاظ ارزش 125 درصد و از نظر وزن 140 درصد رشد داشته است.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۸    
غلامی گفت: از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه، 169 هزار تن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) به ارزش 53 میلیون و 200 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، 169 هزار تن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) به ارزش 53 میلیون و 200 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت:در 7 ماهه منتهی به مهرماه سال جاری مجموع صادرات از گمرکات استان ایلام و مرز مهران به میزان یک میلیون و 31 هزارو 200 تن به ارزش 522 میلیون دلار که نسبت به مشابه سال قبل از لحاظ ارزش 125 درصد و از نظر وزن 140 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل گمرک ایلام گفت: 522 میلیون دلار کالا از ابتدای سال جاری تاکنون از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است که از نظر ارزش دلاری به نسبت دوره مشابه پارسال 125 درصد افزایش نشان می دهد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۵    
بازتاب ایلام/ از آغاز فعالیت مرز مهران تاکنون بیش از 14 میلیارد و 900 میلیون دلار کالا به عراق و سایر کشورها صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل گمرک ایلام گفت: در حال حاضر روزانه 400 کامیون کالا از مرز مهران به عراق صادر می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: 466 میلیون دلار کالا با وزن 914 هزار تن در نیمه نخست امسال از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: 123 هزار و 537 مسافر اتباع ایرانی و خارجی از اول مهرماه تا امروز از طریق مرز بین المللی مهران(ورود و خروج) تردد کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام از ورود یک هزار و 661 دستگاه کامیون ترانزیتی به مرز مهران طی سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت ترانزیت کالا 218 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل گمرک ایلام از ورود یک هزار و 660 دستگاه کامیون ترانزیتی به مرز مهران طی سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۷    
مهدوی پور گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 54 هزار تن کالای استاندارد از مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۴    
مدیر کل استاندارد ایلام گفت: در نیمه ی نخست امسال 45 هزار و 745 تن کالای استاندارد در قالب 643 فقره پرونده صادراتی از مرز مهران صادر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام گفت: در نیمه نخست سال جاری بیش از 45 هزار تن کالای استاندارد از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: مرز تجاری و بین المللی مهران که از اوایل هفته جاری تا صبح امروز به علت برگزاری انتخابات پارلمانی در کشور عراق بسته شده بود فعالیت دوباره خود را از سر گرفت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت ایلام گفت: صادرات کالا از استان ایلام در سال جاری 154 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل گمرک ایلام گفت: اطلاع رسانی های لازم در خصوص تعطیلی مرز بین المللی مهران طی روزهای گذشته به تجار و بازرگانان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: افزون بر 17 هزار ویزیت و ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران توسط کادر درمان و پزشکی نیروهای مسلح انجام گرفت.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۹    
برچسب ها تجارت صادرات صادرات کالا صنعت مرز مهران واردات برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۱    
ایلام - ایرنا - آبی شدن سه شهرستان بعد از هفته های متوالی وضعیت قرمز یا نارنجی و همچنین خروج 68 هزار زائر اربعین از مرز مهران و فروکش کردن تردد زائران از مهمترین مباحث استان ایلام در هفته گذشته است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: غلامی، مدیرکل گمرک استان ایلام: مرز مهران به علت برگزاری انتخابات پارلمانی عراق از امروز شنبه 17 مهرماه تا روز دوشنبه 19 مهرماه بسته خواهد بود. در مدت اعلامی صادرات و واردات از مرز مهران و علاوه بر آن تردد در مرز مسافری نیز ممنوع و هیچگونه ترددی انجام نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: مرز تجاری مهران به علت برگزاری انتخابات پارلمانی در عراق از فردا شنبه تا صبح دوشنبه هفته آینده تعطیل است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان ایلام به فعالیت گمرک در ایام تعطیلات هفته جاری اشاره کرد و گفت: روزانه 3 تا 4 میلیون دلار صادرات در مرز بین المللی مهران انجام می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام حجت الاسلام نجفی گفت: 50 نفر از گروه های جهادی و مبلغین روحانی در مواکب مرز مهران با رعایت پروتکل های بهداشتی مستقر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام گفت: ماموریت اربعین بدون هیچ مشکل امنیتی در مرز مهران پایان یافته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۰    
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات در مرز مهران: زیرساخت های مرز مهران باید پاسخگوی پذیرش حداقل بین هشت تا 10 میلیون نفر زائر باشد در حالی که ظرفیت ها و زیرساخت های شهر و پایانه مهران از کمترین امکانات و تجهیزات برخودار است که در شان این پایانه و اربعین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار مهران گفت: 68 هزار و 712 نفر از 28 شهریور تا ساعت 14 روز گذشته از پایانه بین المللی مرز مهران وارد کشور شدند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری ایلام گفت:از اول مهرماه سال جاری تاکنون بیش از 103 هزار زائر اربعین از طریق مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت:ر ایام اربعین در مرز مهران توسط اداره اوقاف 60 هزار پرس غذا،10 تن سیب درختی و 2000 بطری آب معدنی و... در بین زائران توزیع شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: از اول مهرماه سالجاری تاکنون بیش از 103 هزار زائر اربعین از طریق مرز بین المللی مهران وارد کشور شدند که طبق آمار حاصله در 24 ساعت گذشته 4 هزار و 755 هزار زائر به مرز مهران وارد شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: در ایام اربعین در مرز مهران توسط اداره اوقاف 60 هزار پرس غذا،10 تن سیب درختی و 2000 بطری آب معدنی و... در بین زائران توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کمرگ استان ایلام، از آغاز مجدد فعالیت تجاری مرز مهران بعد از چند روز تعطیلی جهت ارایه خدمات بهتر و با کیفیت تر به زائران اربعین حسینی خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۰    
ایلام- غلامی، مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت: فعالیت تجاری مرز بین المللی مهران پس از یک هفته تعطیلی به دلیل تردد زائران از این گذر مرزی از سر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل گمرکات ایلام از آغاز دوباره فعالیت تجاری در مهران پس از یک هفته توقف به دلیل برگزاری مراسم اربعین خبر داد.
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: فعالیت تجاری مرز بین المللی مهران پس از یک هفته تعطیلی بدلیل تردد زائران از این گذر مرزی، از سر گرفته شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۱    
از مجموع تست های کرونای انجام شده در مرز مهران تنها 5 درصد مثبت بوده اند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 350 دستگاه اتوبوس هم زمان با فرا رسیدن اربعین حسینی در مرز مهران برای بازگرداندن زوار در برگشت از عتبات عالیات به شهرهایشان مستقر شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت 337 کرونامثبت در مرز مهران شناسایی و قرنطینه شده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:مهمترین و اصلی ترین وظیفه جمعیت هلال احمر در ستاد اربعین حسینی(ع) پوشش امدادی حوادث و عمدتا حوادث ترافیکی در محورهای مواصلاتی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۳    
ایسنا/ایلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در مجموع 4 تا 5 درصد کل تست های گرفته شده در مرز مهران، مثبت یا علامت دار بودند که مشخصات این افراد به وزارتخانه و دانشگاه های محل زندگی افراد ارسال شد تا ادامه مراقبت ها در استان مقصد انجام شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۴    
رکنا: مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران در پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از خادمین زائران اباعبدالله حسین(ع)در مرز مهران بیان داشت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۳    
فرماندار مهران از ورود 62 هزار و 200 زائر اربعین از مرز مهران به کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تست پی سی آر پنج درصد زائران اربعین که از مرز بین المللی مهران وارد کشور شده اند، مثبت بوده است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
صادقی فر با بیان اینکه هر چه سن واکسیناسیون به زیر 30 سال کاهش یافته است، میزان استقبال در بین افراد واجد شرایط سنی تزریق واکسن کمتر شده است، گفت: کار نمونه گیری نزدیک به 20 هزار نفر از زوار اربعین حسینی در مرز مهران انجام شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد کادر بهداشت و درمان مستقر در نقطه صفر مرزی مهران اینگونه خستگی در می کنند تا زائران را تست و غربالگری کنند.
598   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار مهران گفت: 62 هزار و 263 زائر عتبات عالیات از 28 شهریور تاکنون از طریق مرز مهران وارد کشور شده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از توزیع 40 هزار عدد ماسک بین زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- فرماندار مهران از ورود 62 هزار و 200 زائر اربعین به کشور از طریق مرز مهران خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری مهران از ورود 62 هزار و 200 زائر اربعین به کشور از طریق مرز بین المللی مهران خبر داد. مجید کاکی ، در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: از 28 شهریورماه تاکنون 62 هزار و 200 زائر اربعین از مرز مهران وارد کشور شده است. ...