یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۳:۲۱May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت موتورسیکلت»

خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از عدم اراده دولت برای اجرای طرح جایگزینی موتورسیکلت های فرسوده انتقاد کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکا قطعه سازان موتورسیکلت کشور بر ضرورت تشکیل واحدهای مربوطه برای نیازسنجی بازارهای صادراتی در صنعت موتورسیکلت تاکید کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
خیابان های تهران هر روز مملو از موتور می شود. به هر طرف که چشم می چرخانیم؛ خیابان، پیاده رو، کوچه و برزن همه جا یا انبوهی موتورسیکلت پارک شده یا دسته ای در حال حرکت لابه لای ماشین هایی هستند که در ترافیک متوقف شده اند. حالا این مرکب دو چرخ محبوب تر از همیشه به نظر می رسد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از رشد 50 درصدی تولید موتورسیکلت در سال 1401 خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکا قطعه سازان موتورسیکلت کشور ضمن اشاره به رشد بی سلبقه صنعتی کشور در سال گذشته بر تحول نظام آموزش صنعتی کشور تاکید کرد و گفت ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۳    
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکنندگان دوچرخه و موتورسیکلت تهران رشد تولید و مهار تورم در صنعت موتورسیکلت را در گرو کنترل قیمت مواد اولیه دانست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶    
دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موتور سیکلت گران شده است یا خیر، گفت: نمی دانم و فکر نمی کنم افزایشی که مد نظر است، وجود داشته باشد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از تولید حدود 450 هزار دستگاه موتورسیکلت در سال 1401 خبر داد و گفت: افزایش قیمت خودرو سبب شد تا آن دسته از افرادی که توان خرید نداشتند، به سمت خرید موتورسیکلت متمایل شوند که 60 تا 70 درصد متقاضیان را شامل می شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۱    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از برنامه های این صنعت در راستای افزایش تیراژ، تعمیق داخلی سازی و ارتقای کیفیت در سال 1402 خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکا قطعه سازان موتورسیکلت کشور به ارزیابی صنعت موتورسیکلت در سالی که گذشت پرداخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از وضعیت شماره گذاری موتورسیکلت های مدل 1402 و وضعیت خرید و فروش در ماه پایانی سال خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۵    
با تولد پیروز ؛ توله یوز ایرانی یک شرکت فعال در صنعت موتورسیکلت به عنوان حامی رسمی یوز ایرانی خیابان های شهر را با بیلبوردهای تبلیغاتی خود با شعار حمایت از این گونه در حال انقراض و البته حائزاهمیت برای مردم ایران تزیین کرد تا در کنار تبلیغات خود با حمایت مردم از پیروز نیز همراه باشد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از وضعیت تولید محصولات متنوع و نوسازی در صنعت موتورسیکلت خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، فرهاد زیویار استاندار لرستان ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های افتتاحی دهه فجر این شهرستان، ضمن تبریک چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز چندین پروژه از جمله پروژه های اقتصادی در حوزه صنایع خانگی ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
بهمن ضیاءمقدم-دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بهمن ضیاءمقدم در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: امروز و در دسته موتورسیکلت های پُرتیراژ، به جز موتور (Engine) که از خارج از کشور تامین می شود، در سایر اجزا و قطعات متشکله بیش از 60 درصد داخلی سازی محقق شده است. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از چالش های فعلی صنعت موتورسیکلت و تاثیر رشد نرخ ارز بر قیمت موتورسیکلت در بازار خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: 20 تا بیش از 50 درصد از قطعات برخی از موتورسیکلت ها ساخت ایران هستند و 60 درصد از تولیدات داخلی را موتورسیکلت هایی تشکیل می دهند که درصد انبوهی از قطعات آن داخلی سازی شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بهمن ضیاء مقدم در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: سال گذشته در مجموع 264 هزار دستگاه موتورسیکلت در کشور تولید شده بود، اما انتظار می رود امسال این رقم به بیش از 400 هزار دستگاه برسد. وی بیان داشت: بخش اندکی از تولیدات پنج شرکت بزرگ کشور به بازارهای عراق، پاکستان و افغانستان صادر می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران چالش های تولید داخلی موتورسیکلت های برقی را ضمن اشاره به توان طراحی و توسعه در داخل برشمرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۸    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: ایجاد سیستم سواپ نیازمند ورود یک متولی یا تشکیل کارگروه و حمایت های دولتی برای ارائه تسهیلات است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، یک عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران با توجه به اظهار رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت ایران مبنی بر اینکه خودکفایی 90 درصدی در این صنعت در آینده نزدیک محقق می شود، گفت: از اواخر بهار و اوایل تابستان 1401 ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۸    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکنندگان دوچرخه و موتورسیکلت تهران با اشاره به آخرین وضعیت داخلی سازی قطعات در صنعت موتورسیکلت عنوان کرد: متاسفانه تنوع تولید در صنعت موتورسیکلت موجب کاهش تیراژ تولید و عدم توجیه اقتصادی برای داخلی سازی قطعات شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۹    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکا قطعه سازان موتورسیکلت کشور عنوان کرد:تحقق اهداف مدنظر وزارت صمت در صنعت موتورسیکلت مادامی که تعمیق داخلی سازی و استفاده از قطعات تولید داخل در الویت نباشد دور از ذهن است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۵    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران با توجه به حجم بالای واردات قطعات موتورسیکلت در خصوص حمایت از قطعه سازان داخلی و خودکفایی در صنعت موتورسیکلت توضیحاتی را مطرح کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
به گفته ابوالفضل حجازی عضو انجمن موتورسیکلت ایران، گرانی خودرو با افزایش تولید و قیمت موتورسیکلت همراه شدو موتورسیکلت به کالای لوکس تبدیل شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در خصوص استانداردهای الزامی حاکم بر صنعت موتورسیکلت و تاثیر آن بر میزان مصرف سوخت به بیان پاره ای از توضیحات پرداخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: دولت تاکنون نسبت به تولید موتورسیکلت های برقی ورود نکرده اما در صورتی که سازندگان و مصرف کنندگان موتورسیکلت از حمایت دولت بهره مند شوند، بخشی از بازار به موتورسیکلت های برقی اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آخرین وضعیت صنعت موتورسیکلت و چالش های پیش روی تولیدکنندگان در نشستی با حضور مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صمت بررسی و سه اولویت نخست وزارتخانه در این صنعت اعلام شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در خصوص وضعیت قیمت، عرضه و تقاضا در بازار موتورسیکلت در سال 1401 توضیحاتی بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل کویرموتور گفت: برای اولین بار در صنعت موتورسیکلت کشور، خط تولید انجین (موتور) موتورسیکلت ایجاد می شود که در گام اول به صورت مونتاژ و در گام دوم با ورود تکنولوژی به کشور، قطعات این محصول نیز در داخل کشور تولید می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران با توجه به حجم واردات در صنعت موتورسیکلت در خصوص اثرگذاری آن بر داخلی سازی و خودکفایی در این صنعت به بیان پاره ای از توضیحات پرداخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۸    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در خصوص برنامه ها و آینده این صنعت در حوزه داخلی سازی و طراحی پلتفرم توضیحاتی را مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل صنایع خودرویی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت موتورسیکلت وضعیت مغشوش تری نسبت به صنعت خودرو دارد و در مجموع برپایه مونتاژ شکل گرفته است، همین مساله و واردات قطعات مختلف از منابع متنوع، مانعی بر سر راه داخلی سازی این صنعت در سال های گذشته بوده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس گروه فناوری و نوآوری دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تعمیق داخلی سازی، افزایش سهم موتورسیکلت های برقی در سبد تولیدکنندگان و ایجاد زیرساخت سوآپ در موتورسیکلت های برقی را سه رویکرد اصلی وزارت صمت در این صنعت برشمرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: اگر زیرساخت های اسقاط و استهلاک موتورسیکلت فرسوده فراهم شود، واریز هزینه اسقاط به صندوق محیط زیست سهم بسزایی در افزایش تیراژ موتورسیکلت نو خواهد داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: باتری از قطعاتی است که موجب افزایش قیمت تمام شده موتورسیکلت های برقی می شود و از طریق مشارکت با شرکت های دانش بنیان یا حمایت های دولتی به طوری که مالکیت باتری به شرکت های پیمانکار واگذار شود ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نصر: رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت ایران عدم اسقاط طی سال ها را بزرگترین مشکل این صنعت عنوان کرد و گفت: دارندگان موتورسیکلت های قدیمی و فرسوده حتی در طرح کلید به کلید هم تمایل به تعویض موتورسیکلت خود (به سبب کاهش قدرت خرید افراد) را نداشته اند، اما با توجه به مصوبه اخیر تولید، شرایط بهتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- انجمن صنعت موتورسیکلت ایران به اظهارات غیر کارشناسانه ای که این روزها تولیدکنندگان موتور سیکلت را بیش از پیش از رسالت اصلی خودشان که کمک به تولید و بومی سازی این وسیله نقلیه و اشتغالزایی است باز می دارد در بیانیه ای واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتجمن صنعت موتورسیکلت ایران یکی از مشکلات این صنعت اسقاط موتورسیکلت است، گفت: با توجه به اقدامات دولت این مشکل به زودی حل خواهد شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
جلیل مجاهد رئیس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران، از تولید 150 هزار دستگاه موتورسیکلت تا پایان مرداد ماه در کشور خبر داد و گفت: خط تولید موتور ملی به زودی به بهره برداری می رسد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در خصوص مشکلات تولیدکنندگان موتورسیکلت برای شماره گذاری محصولات جدید و مصوبه اخیر دولت مبنی بر واریز هزینه اسقاط به صندوق ملی محیط زیست توضیحاتی را مطرح کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۸    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکا قطعه سازان موتورسیکلت کشور عدم حضور قطعه سازان موتورسیکلت در نمایشگاه تحول صنعت خودرو را بی اعتنایی وزارت صمت نسبت به صنعت موتورسیکلت کشور دانست.
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام صنفی از رانت میلیاردها تومانی طی سال های 96 و 97 در واردات موتورسیکلت خبر داد؛ فسادی که پای افرادی از دولت قبل در آن در میان است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: توافق برجام با روان سازی مسیر انتقال پول، کاهش واسطه ها و شکل گیری رقابت سالم، قیمت تمام شده موتورسیکلت را به میزان 30 درصد کاهش می دهد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: پرداخت هزینه اسقاط خودرو به صندوق محیط زیست در کوتاه مدت فاقد اشکال است اما در صنعت موتورسیکلت می بایست اسقاط موتورهای فرسوده تسریع یابد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل دفتر صنایع خودرویی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تلاش فعالان صنعتی و تولیدکنندگان بخش خصوصی صنعت موتور سیکلت برای احیای این صنعت خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان دوچرخه ایران، ضمن اشاره به اینکه فعالیت در هر دو حوزه صنعت موتورسیکلت و تولید دوچرخه ثابت کرده است که هر چه سریعتر بایستی دوچرخه جایگزین موتورسیکلت ها شود ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو انجمن صنعت موتورسیکلت ایران در خصوص شتاب افزایش قیمت موتورسیکلت در بازار و دلایل آن توضیحاتی را مطرح کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۱    
نائب رئیس انجمن صنعت موتور سیکلت گفت: الزام شماره گذاری موتورسیکلت به گواهی اسقاط براساس قانون هوای پاک تاکنون حدود 2 هزارمیلیارد تومان برای صنعت موتورسیکلت هزینه داشته است.