دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۸:۱۲Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور روادید»

یک نماینده عراقی خواهان اقدام متقابل بغداد علیه امارات و قطع صدور روادید برای شهروندان این کشور شد.
جریان ها و شخصیت های سیاسی عراق اقدام دو روز گذشته امارات به توقف صدور روادید برای شهروندان چند کشور از جمله عراق را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۶    
ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی از دولت موقت عراق خواست در واکنش به اقدام امارات در تعلیق صدور روادید برای عراقی ها، روابط دیپلماتیک را قطع و سفیر این کشور را اخراج کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۰    
ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق خواستار اقدام متقابل دولت بغداد علیه ممنوعیت صدور روادید از سوی امارات و احضار سفیر این کشور شد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قنادباشی: امارات از لحاظ امنیتی و اقتصادی روبه افول است آفتاب یزد- رضا بردستانی: یک کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با آفتاب یزد و در واکنش به تصمیم جدید امارات متحده ی عربی برای ممانعت از صدور روادید برای شهروندان 13 کشور که جمعیتی اکثراً مسلمان دارند از جمله ایران می گوید ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرمهم:امارات صدور روادید برای شهروندان 13 کشور از جمله ایران را متوقف کرده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - تحلیلگر ارشد تونسی هدف پشت پرده امارات را از توقف صدور روادید برای 13 کشور که اکثر آن از کشورهای مسلمان هستند، افشا و این سیاست را در راستای همکاری با صهیونیست ها ارزیابی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- در پی توقف صدور روادید ورود عراقی ها به امارات و همزمان بازداشت مبهم تعدادی دیگری از عراقی های مقیم این کشور، چند تن از نمایندگان پارلمان عراق خواهان مقابله به مثل شده و این اقدام ابوظبی را در راستای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تفسیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱    
توقف صدور روادید برای 13 کشورهای اسلامی در امارات تصریح دوباره بر وصله ناجور بودن رژیم صهیونیستی در منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر نمایندگی ایران در امارات عربی متحده به نقل از مقام مسئول وزارت خارجه امارات گفت که توقف صدور روادید اعلام شده برای 13 کشور از جمله ایران، موقتی و تا اطلاع ثانوی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین جابری انصاری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از برگزاری وبینار با نمایندگی های ایران در عراق خبر داد. معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، در وبینار کنسولی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و رؤسای سرکنسولگری های کشورمان در اربیل، بصره، سلیمانیه ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۷    
گزارش های حاکی از آن است که امارات متحده عربی صدور روادید برای اتباع ایران و افغانستان و یازده کشور دیگر را که عمدتا کشورهای مسلمان هستند، متوقف کرده است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
طبق سندی که یک منطقه تجاری دولتی امارات متحده عربی ارائه کرده است، این کشور صدور روادید برای شهروندان 13 کشور را که اکثرا مسلمان هستند از جمله افغانستان را متوقف کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - اداره مهاجرت امارات متحده عربی در بحبوحه عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی ، با انتشار بخشنامه ای صدور روادید برای شهروندان 13 کشور را که عمدتا مسلمان هستند، تا اطلاع بعدی متوقف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رویترز مدعی شده طبق سندی که از سوی یک منطقه تجاری دولتی اماراتی منتشر شده و به رویت این خبرگزاری رسیده، ابوظبی تا اطلاع ثانوی صدور رواید جدید برای شهروندان 13 کشور با اکثریت جمعیت مسلمان از جمله ایران را متوقف کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امارات صدور روادید برای شهروندان 13 کشور عربی و اسلامی از جمله ایران را تا اطلاع ثانونی به حالت تعلیق درآورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
امارات متحده عربی برای مدتی صدور روادید برای 13 کشور با اکثریت مسلمان از جمله ایران را متوقف کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تارنمای شبکه سی بی اس خبر داد آمریکا در قبال صدور روادید برای اتباع بیش از 20 کشور جهان، مبلغی بالغ بر 15 هزار دلار وجه الضمان دریافت می کند تا اهرهی برای بازگرداندن آنها در اختیار داشته باشد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دولت امارات متحده عربی از حدود یک هفته پیش روند صدور روادید را برای شهروندان 13 کشور مسلمان از جمله ایران، ترکیه، لبنان، سوریه و افغانستان متوقف کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۴:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که این روزها شکست در انتخابات را نمی پذیرد، در صفحه توییترش نوشت: کار های بسیار بزرگی از سوی رئیس جمهور ترامپ صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در دیدار با مدیرکل کنسولی وزارت خارجه پرتغال درباره تاخیر در تمدید مجوز اقامت ⁧ایرانیان‬⁩ مقیم، روند صدور روادید و امکان همکاری دو کشور در زمینه ⁧‫معاضدت قضایی‬⁩ و ⁧‫استرداد مجرمان‬⁩ گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی منابع تونسی گزارش دادند که مسئولان امارات صدور روادید برای تونسی ها را به تعلیق درآورده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - دولت پاکستان از توقف صدور روادید برای اتباع این کشور از سوی امارات متحده عربی خبر داد و اعلام کرد که اسلام آباد پیگیر این تصمیم ابوظبی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت پاکستان با صدور روادید الکترونیکی برای 16 کشور دیگر موافقت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سفارت ایتالیا در تهران اطلاعیه ای درخصوص تمدید پذیرش درخواست روادید دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در دانشگاه های ایتالیا صادر کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در گزارشی نوشت که جو بایدن نامزد حزب دموکرات در صدد است به محض ادای سوگند بعنوان رئیس جمهور جدید آمریکا در تاریخ 20 ژانویه (اول بهمن ماه)، با امضای یکسری فرمان های اجرایی، بسیاری از دستورات اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را لغو کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نشست تخصصی هماهنگی گردشگری سلامت خراسان رضوی با هدف تسهیل و ساماندهی صدور روادید درمانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت های شمالی، از صدور روادید برای 400 دانشجوی ایرانی که وقت مصاحبه در دبی داشتند، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دفتر ریاست جمهوری آفریقای مرکزی اخراج 6 دیپلمات لیبیایی از آن کشور را تایید و علت آن را تردید در مورد صدور روادید آنها اعلام کرد. به اذعان رسانه های فرانسوی، صحنه نزاع میان روسیه و ترکیه در خصوص بحران لیبی تا آفریقای مرکزی نیز گسترش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کاردار ایتالیا در تهران در دیدار با رئیس اداره گذرنامه وزارت خارجه درباره رفع مشکل روادید داوطلبان ایرانی تحصیل در این کشور گفت: سفارت ایتالیا اقدام به افزایش کارکنان بخش روادید کرده و ظرفیت صدور روادید را علیرغم شرایط کرونا، 50 درصد افزایش داده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، سرکنسول گری جمهوری اسلامی ایران در اربیل، طی اطلاعیه ای اعلام کرد که اخبار مربوط به عدم صدور ویزای سفر به ایران برای شهروندن اقلیم کردستان توسط این کنسول گری کذب بوده و از آغاز سال 99 تاکنون تعداد 19 هزار و 935 روادید برای سفرهای ضروری شهروندان اقلیم به ایران صادر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۵    
معاون حزب حاکم ترکیه اعلام کرد که این خواسته ترکیه نبود که مسالۀ سامانۀ ضدهوایی به اینجا بکشد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم از گفت و گو و مکاتبات با مقامات ایتالیایی برای صدور روادید دانشجویان ایرانی خبر داد و اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر این دانشجویان از مقامات وزارت امور خارجه برای حل مشکل روادید، اقداماتی انجام شد و در تلاش برای حل این مشکل هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس : سفارت واشنگتن در ترکیه با انتشار اطلاعیه ای، مدعی شد گزارش های معتبری مبنی بر احتمال حمله تروریستی در این کشور دریافت کرده و به همین دلیل موقتاً خدمات ارائه روادید را متوقف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل کنسولی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که با پایان محدودیت های کرونایی شهروندان ایرانی برای سفر به قزاقستان می توانند به صورت الکترونیک و در مبادی ورودی آن کشور روادید دریافت کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مقامات افغانستان، 11 تن که در صف انتظار برای دریافت ویزای خود مقابل کنسولگری پاکستان در جلال آباد بودند، بر اثر ازدحام جمعیت جان خود را از دست دادند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دست کم 11 زن افغانستانی در ازدحام انبوه مردم برای گرفتن روادید سفر به پاکستان در یک ورزشگاه در شهر جلال آباد کشته و بسیاری دیگر زخمی شدند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
منابع امنیتی در عراق اعلام کردند در مراسم اربعین امسال با وجود همه گیری ویروس کرونا بیش از 12 میلیون زائر شرکت کردند. تهران – اقتصاد برتر – 17 مهر 99 ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور عراق و رییس ستاد عالی امنیتی و خدماتی زیارت اربعین حسینی در این کشور امروز (سه شنبه) ممنوعیت امسال ورود زائران خارجی اربعین حسینی (ع) را به دلایل شرایط بهداشتی دانست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مشرق نیوز: مهاجم فصل گذشته پرسپولیس برای سفر به کشور پرتغال منتظر صدور روادید اعضای خانواده اش است. علی علیپور مهاجم فصل گذشته پرسپولیس پیش نویس قرارداد دوساله خود با باشگاه ماریتیمو پرتغال را امضا کرد تا فصل آینده به عنوان لژیونر به فوتبال خود ادامه دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: با رایزنی های فدراسیون کاراته و کمیته ملی الم پیک کار های مربوط به صدور روادید پزشکی من در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از لغو اعزام تنها بانوی قایقران پارالمپیکی به کاپ جهانی مجارستان به دلیل عدم صدور روادید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال استقلال که به دلیل عدم صدور روادید از همراهی کاروان اعزامی به قطر بازمانده بود، امشب به قطر اعزام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس باشگاه ماریتیمو از صدور روادید پرتغال برای مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس خبر داد.
برترین ها / آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرورزشی: بازیکنان استقلال با اشاره به قواعد سفت و سخت در قطر برای بحث کرونا می گفتند وقتی رسیدیم، ما را قرنطینه کردند و آزمایش هم گرفتند. این طور که می گویند، طی روز های اقامت در دوحه هم اجازه خروجمان از هتل به دشواری صادر خواهد شد. فقط تمرین، مسابقه و هتل. یعنی رسماً در قطر زندانی هستیم. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱    
کاروان استقلال روز پنجشنبه به دلیل مشکلات خروجی و عدم صدور روادید از سوی قطر به صورت کامل راهی قطر نشد و برخی بازیکنان از همراهی تیم محروم شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره صدور روادید اعضای باقی مانده این تیم برای سفر به قطر گفت: تمامی موارد درست شده و فردا ساعت 23:40 از تهران به سمت دوحه قطر می رویم، اکنون نیز بازیکنان در حال تمرین هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نفرات باقی مانده تیم فوتبال استقلال فردا شب پس از صدور روادید، راهی قطر خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶    
بازیکن کروات تیم فوتبال استقلال ایران با حضور در ترکیه پس از صدور روادید خود راهی قطر می شود.