دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۴۲Oct 2020 26

جدیدترین‌های «طرح های آبخیزداری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهدیشهر گفت: اجرای طرح های آبخیزداری در یک دوره 15 تا 20 ساله موجب تقویت سفره های آب زیرزمینی و افزایش سطح آب در روستای فولادمحله این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم اجرای طرح های آبخیزداری گفت: برای اجرای 2 بند از مجموع چهار بند سنگی ملاتی طرح آبخیزداری درازدره شهرستان بن چهار میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهین شهر و میمه، با بیان اینکه اجرای طرح های آبخیزداری برای تغذیه سفره های آب زیرزمینی و قنوات مفید است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح های آبخیزداری در روستای میرهاشم از توابع دهستان زردین به بهره برداری رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۷    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس از پایان عملیات اجرایی 6 بند سنگی ملاتی در بالا دست حوزه دروازه قرآن شیراز خبر داد و گفت: بهره برداری از این بند ها از امروز آغاز می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رحیمی از رئیس سازمان آبخیزداری کشور خواست تا در زمینه آبخیزداری به استان فارس توجه بیشتری شود، چرا که به گفته وی، توجه به طرح های آبخیزداری از سد سازی مهم تر و باعث توسعه منابع زیرزمینی و همچنین ایجاد فضای گردشگری می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۶    
منصور گفت: 24 حوزه طرح های آبخیزداری در کشور به اندازه 284 هزار هکتار در 11 استان در نظر گرفته شده است که از 238 میلیون متر مکعب جلوگیری از سیلاب روی می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۵    
شیراز- رئیس سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته 11 استان کشور و 280 هکتار از اراضی کشور از طرح های آبخیزداری بهره مند خواهند شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به اتفاق نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی،رئیس منابع طبیعی ومعاون دانشجوئی دانشکده منابع طبیعی ومحیط زیست ملایر ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اهمیت توسعه طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور و ارتقای شاخص اجرای فعالیت از متوسط 700 هزار هکتار به یک میلیون و 300 هزار هکتار در سال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح های آبخیرداری در 250 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی آذربایجان غربی اجرا می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اهمیت توسعه طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور و ارتقای شاخص اجرای فعالیت از متوسط هفتصد هزار هکتار به یک میلیون و سیصد هزار هکتار در سال ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بازدید فرماندار پاکدشت از پروژه های آبخیزداری شهرستان در روستای توچال برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۹    
قلم/اصفهان_ معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان با اشاره به استحصال آب بعنوان یکی از نتایج سودمند اجرای طرح های آبخیزداری گفت: طرح های یادشده موجب استحصال حدود 132 میلیون متر مکعب آب شد و در استان خشک و نیمه خشک اصفهان مهم و حیاتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مجموع پیشرفت فیزیکی اجرای طرح های آبخیزداری در دست اجرا در استان قزوین که از سال جاری آغاز شده اند، به 35 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - اجرای طرح های آبخیزداری 124 هزار هکتاری در استان اصفهان با صرف 750 میلیارد ریال اعتبار گامی برای توسعه و مهمتر پیشگیری از حوادث و مدیریت منابع در منطقه بوده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا حجت الاسلام احد آزادیخواه روز چهارشنبه در بازدید از طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر اظهار داشت: توسعه طرح های آبخیزداری و آب خوان داری شاهکار حفظ آب و خاک و یکی از سیاست های کلان دولت است که به خوبی در دست اجرا است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: منابع طبیعی با حمایت مجلس، دولت و مشارکت مردم مصمم در اجرای طرح های آبخیزداری است. به گزارش سپهرغرب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- صرف 13 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیزداری مهریز، کاشت هزار و 39 اصله گیاه کم آبخواه در فضای سبز شرکت سنگ آهن بافق ، معارفه مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بهاباد و واکسیناسیون 150 هزار قطعه مرغ محلی علیه بیماری نیوکاسل در ابرکوه از جمله خبرهای روز سه شنبه ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: کارکردهای اثربخش منابع طبیعی باید به مردم و مسئولین گفته شود تا به پذیرش و باور عمومی تبدیل شود . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد انجام طرح های آبخیزداری در حوزه آبخیز زنجان، موجب کاهش چشمگیر تمایل مهاجرت به شهرها، اشتغال و بهبود معیشت روستاییان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار از صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری و منابع طبیعی شهرستان فریدن در استان اصفهان اختصاص یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری با اشاره به توجه جدی دولت به آبخیزداری گفت: طرح های آبخیزداری در 900 هزار هکتار از اراضی کشور با اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات ملی سازمان جنگل ها در دست اجراست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شهر- رئیس اداره منابع طبیعی مهدی شهر بابیان اینکه 120 میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری اختصاص یافت، گفت: اجرای حوزه آبخیز گل رودبار بر منازل مسکونی و باغات از خواسته های مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت:از محل منابع اعتباری صندوق توسعه ملی، طی دو سال اخیر 2835 رشته قنات در 613 حوزه آبخیز کشور تحت پوشش طرح های آبخوانداری قرار گرفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در اجرای بند (ث) ماده 35 قانون برنامه ششم توسعه کشور، از محل منابع اعتباری صندوق توسعه ملی، طی دو سال اخیر 2835 رشته قنات در 613 حوزه آبخیز کشور تحت پوشش طرح های آبخیزداری و آبخوانداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد اعلام کرد: اقدامات آبخیزداری که با هدف کنترل سیل و مهار روان آب ها در حوزه آبخیز اخترآباد این شهرستان به مرحله اجرا درآمده بود، آماده بهره برداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۷    
معاون عمرانی استاندار گیلان در جلسه مدیریت بحران شهرستان تالش اجرای طرح های آبخیزداری یکی از اصلی راهکارهای مقابله و جلوگیری از خسارات های سیل دانست و فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی سپاه برای کاستن از آسیب های ناشی از سیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۲    
معاون عمرانی استاندار گیلان در جلسه مدیریت بحران شهرستان تالش اجرای طرح های آبخیزداری یکی از اصلی راهکارهای مقابله و جلوگیری از خسارات های سیل دانست و فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی سپاه برای کاستن از آسیب های ناشی از سیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز بهره برداری از طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در 11 استان سیل خیز کشور، 200 میلیون مترمکعب سیل مهار می شود.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ابوالقاسم حسین پور اظهار کرد: سازمان جنگل ها درصدد بوده است که از ابتدای امسال در 11 استان کشور که طی سال های اخیر مورد هجمه سیل قرار گرفتند و سیل خسارات قابل توجهی به اماکن شهری و روستایی آن ها وارد کرد، طرح های آبخیزداری و آبخوانداری را با اهتمام بیشتری اجرایی کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۶    
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری فارس، گفت: اجرایی شدن طرح های آبخیزداری و آبخوانداری اولویت نخست منابع طبیعی در شهرستان فراشبند است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/همدان روزهای 26 و 27 شهریور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس و معاونان چندگانه وزیر جهادکشاورزی و وزیر نیرو، از ظرفیت های باغداری، تاکستان های انگور، کارخانه فرآوری کشمش، سد کلان، طرح های آبخیزداری و ظرفیت های ملایر بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در ستاد مدیریت بحران شهرستان شمیرانات اعلام شد، در سال جاری 7 میلیارد و 300 میلیون تومان برای اجرای طرح های آبخیزداری این شهرستان اعتبار جذب شده و این طرح ها در مناطق مختلف شهرستان اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون جهادگران با تاکید بر نقش آبخیزداری در جهش تولید گفت: اجرای طرح های آبخیزداری هم آب کشاورزی را تامین می کند و هم از خسارت سیل جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: بیش از 33 درصد رودخانه های استان گیلان در این شهرستان جریان دارند و جریان تند بیشتر آنها از مناطق کوهستانی به سمت جلگه از دلایل طغیان و خسارات آنهاست و باید برای ایمن سازی رودخانه ها دیواره سازی و طرح های آبخیزداری اجرا کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۵    
فرماندار تالش :شهرستان تالش نیاز مبرم به اجرای طرح آبخیزداری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
15 میلیارد و 800 تومان اعتبار، امسال از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری در غرب مازندران اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: برنامه امسال برای اجرای طرح های آبخیزداری در کشور در سطح 1.5 میلیون هکتار در دست اقدام است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: ایلام از استان های پیشرو در زمینه اجرای طرح های آبخیزداری در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یافته های تحقیقاتی معتبر نشان می دهد اجرای طرح های آبخیزداری علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار، کاهش محسوس مهاجرت روستاییان به شهرها را به دنبال داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به منظور افتتاح طرح های آبخیزداری در استان به ایلام سفر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: 40 میلیارد ریال اعتبار امسال برای اجرای طرح های آبخیزداری در منطقه گردشگری چپقلی اراک اختصاص یافت و پیش بینی می شود بهره برداری از این طرح ها تا دهه مبارک فجر امسال آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، گفت: مسیر اجرایی طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در استان با تامین اعتبار از محل صندوق توسعه ملی سرعت یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه گفت: اجرای 29 طرح در حوضه های سونکِش، کَهق و چلان این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۵    
گروه استان ها- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه در کنار مردم سیل زده تالش است گفت: برای جلوگیری از بروز سیلاب سپاه آماده است 50 درصد هزینه های طرح های آبخیزداری را پرداخت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرمسار گفت: طرح های آبخیزداری با حجم دو هزار و 870 مترمکعب سنگ و ملات در روستای چنداب از توابع بخش ایوانکی اجرا می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه - شکیبا کولیوند :کم رنگ بودن طرح های آبخیزداری و آبخوانداری را در کشور و استان های غربی شاهدیم، اما این درحالی است که آبخیزداری و آبخوان داری بهترین روش مدیریت پایدار منابع آب است و این روزها، موضوع سیل و خسارت های آن را شاهد هستیم، اما به راستی در این مسیر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کلات رمز نجات شهرستان کلات از سیل های سهمگین را اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری دانست.