دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۲۴Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های آبخیزداری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دشت های چهارمحال و بختیاری با احداث 650 طرح آبخیزداری از خشکسالی نجات می یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
طرح های آبخیز داری پیش بینی شده در بیش از 12 هکتار از زمین های مناطق کوهستانی 7 شهرستان گیلان اجرا شد.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی زنجان گفت: طی سال گذشته اعتبارات اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در استان بیش از 13 میلیارد تومان بود که این میزان در سالجاری به دو برابر افزایش یافت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: هم اکنون حجم آبگیری سازه ای آبخیز استان نزدیک به 20 میلیون مترمکعب است و اجرای این طرح ها سالانه از فرسایش پنج تن خاک در هکتار جلوگیری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶    
اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری امسال در شهرستان بِن رونق یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری به عنوان یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید به منظور کاهش خشکسالی و پیامدهای آن، کاهش فرسایش خاک، کاهش رسوب و تقویت سفره های زیرزمینی و تقویت آبخوان دشت ها بوده که در هشت سال گذشته 650 سازه در استان چهارمحال و بختیاری احداث شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از همکاری بنیاد علوی در طرح های آبخیزداری و آبخوانداری مناطق محروم این منطقه خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخورداری روستائیان از شعله های گاز، توجه دولت به مکانیزه کردن صنعت کشاورزی و توسعه فناوری های نوین در زیر بخش های این حوزه، گسترش اراضی تحت پوشش آبیاری نوین، اجرای طرح های آبخیزداری در راستای تقویت سفره های زیرزمینی، بهبود روند اشتغالزایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، مقابله با بیابان زایی را اولویت منابع طبیعی این استان دانست و گفت: طرح های آبخیزداری امسال در استان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
طبق بررسی ها در طول تاریخ کشور پوشش گیاهی بیش از 95 درصد، درختان میوه و گیاهان زراعی ودارویی بوده که هرگز پوشش انبوهی از درختان بی ثمر و چمن نداشتیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- گرشاسبی، معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری از افزایش دو برابری اعتبار طرح های آبخیزداری طبس در سال 1400 خبر داد و گفت: این اعتبار در سال گذشته حدود دو میلیارد تومان بوده که به حدود 4 میلیارد افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تربت حیدریه گفت: 14 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی، پارسال برای اجرای طرح های آبخیزداری این شهرستان هزینه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح های آبخیزداری و طبیعت 4 فصل روستای میهم سفلی در شهرستان قروه، تماشایی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: اجرای طرح های آبخیزداری استان از محل صندوق توسعه ملی به 60 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با اجرای طرح های آبخیزداری پارک گردو اراک سالانه 1.5 میلیون متر مکعب روان آب کنترل می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۵    
5 برابر آب مورد نیاز کرمان به اسم طرح های آبخیزداری پشت سد صفارو و جیرفت بلوکه شده. بندهای انحرافی که متخلفان با مسدود کردنشان و به قیمت از بین بردن پوشش گیاهی اراضی بیشتری را زیر کشت بردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: در سال گذشته 25 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیزداری در 2 زیرحوضه آبریز "دهبکر" و "میرسه" این شهرستان هزینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: سال 99 از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرای عملیات طرح های آبخیزداری برای 23حوضه آبخیز استان به مساحت 218هزار و 170 هکتار آغاز شد و اکنون ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۰:۴۶    
فرماندار شهرستان زنجان گفت: به منظور کاهش خسارات ناشی از سیل دستگاه های امدادی برای ارائه خدمات آماده باش هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۵    
فرماندار کلات گفت: اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری تنها راه نجات شهرستان کلات از خطر وقوع سیلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح آبخیز داری بخش مرکزی شهرستان لنده با حجم 50 هزار متر مکعب به بهره برداری رسید.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری استان اصفهان گفت: از سازمان جنگل ها و مراتع کشور درخواست می شود اعتبار مورد نیاز برای طرح مطالعاتی آبخیزداری به اصفهان تخصیص دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر کل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه با عنایت ویژه مقام معظم رهبری اعتبارات خوبی از محل صندوق توسعه ملی به طرح های آبخیزداری اختصاص یافته گفت: سالانه 150 میلیون متر مکعب آب سطحی در سطح استان مدیریت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: امسال 11 میلیارد ریال برای اجرای دو طرح آبخیزداری و عملیات کنترل سیل در این شهرستان هزینه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میبد گفت: 12 میلیارد تومان بودجه از محل صندوق توسعه ملی با پیگیری های مسوولان این شهرستان و استان یزد در سه سال اخیر جذب و صرف ایجاد بندهای خاکی، آبگیری قنات ،چاه ها و طرح های بیومکانیکی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلات با اشاره به اینکه متأسفانه برخی فعالیت های عمرانی ما در حوزه های آبخیزداری، تعمیر و ترمیم دیوارهای ساحلی نیمه تمام مانده که مخاطره انگیز است، گفت: اجرای طرح های آبخیزداری از منشأ وقوع سیل جلوگیری می کند و راه نجات کلات در حقیقت اجرای طرح های آبخیز داری و آبخوان داری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم با اشاره به اینکه در سال جاری هزار و 250 هکتار به پوشش گیاهی عرصه های منابع طبیعی استان اضافه شده است عنوان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۷    
یازده سازه آبخیزداری شهرستان آزادشهر با بیش از 7میلیارد تومان هزینه، به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان _ ایرنا _ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خور و بیابانک گفت: این شهرستان قابلیت اجرای طرح های آبخیزداری در سطح 200 هزار هکتار را دارد که نیازمند اعتبارات ملی است.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آقای شیشه فروش در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران اردستان افزود: این شهرستان سالانه بین یک تا یک و نیم متر افت منابع آب زیرزمینی و بین 15 تا 20 سانتی متر فرونشست زمین داشته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۲    
معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی از اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در خراسان رضوی با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۶    
همزمان با افتتاح طرح آبخیزداری پل پیران شهرستان جیرفت ده ها طرح ابخیزداری دیگر نیز در جنوب استان کرمان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: در اراضی طبیعی استان فرسایش خاک به کمک اجرای طرح های آبخیزداری سالانه بالغ بر 4 تن در هکتار کاهش پیدا کرده و این درحالی است که در اراضی طبیعی استان سالانه 14 تن در هکتار فرسایش خاک داشتیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح های آبخیزداری و آبخوانداری موجب احیای 38 هزار رشته قنات در کشور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته منابع طبیعی سازه های آبخیزداری در بخش فشافویه شهرستان ری به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۲    
طرح های آبخیزداری با هزینه 16میلیارد تومان در خراسان شمالی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- طرح های آبخیزداری با هدف جلوگیری از رسوب و فرسایش خاک و افزایش آب های زیرزمینی در آذربایجان غربی مورد توجه ویژه قرار گرفته و این استان با حفظ برتری بین استان های دیگر در این خصوص، طی بررسی اخیر سازمان جنگل ها و مراتع، رتبه نخست کشور را در خصوص اجرای این طرح ها به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: امسال 30 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیزداری این شهرستان هزینه شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با هفته منابع طبیعی و با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، طرح های آبخیزداری شهرستان پاکدشت روز یکشنبه در منطقه توچال افتتاح شد. نصیرنیوز
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با هفته منابع طبیعی و با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، طرح های آبخیزداری شهرستان پاکدشت روز یکشنبه در منطقه توچال افتتاح شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از اختصاص بیش از 450 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به اجرای طرح های آبخیزداری استان خبر داد و گفت: اجرای طرح های آبخیزداری با تخصیص اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی رشد چشمگیر داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال در 11 زیرحوضه هشت شهرستان استان، 130 سازه آبخیزداری و آبخوانداری با 140 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: این استان نظیر سال های گذشته، امسال هم استان برتر کشور در اجرای کامل طرح های آبخیزداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی با بیان اینکه طرح های آبخیزداری در 17 حوضه آبخیز استان با پیشرفت 40 درصدی در دست اجرا است، گفت: با اجرای هر هکتار پروژه آبخیزداری می توان 500 مترمکعب آب جدید تولید کرد، ضمن اینکه اجرای هر هکتار عملیات آبخیزداری از 6 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان سمنان گفت: هشت طرح آبخیزداری و آبخوان داری به ارزش 100 میلیارد ریال به مناسبت هفته منابع طبیعی در استان به بهره برداری رسید.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار اردبیل گفت:در حال حاضر استان اردبیل بیش از هر زمان دیگر نیازمند اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در حوزه های آبخیز است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: فرسایش آبی در اراضی طبیعی کشور 16.4 تن در هکتار است و اجرای طرح های آبخیزداری کاهش 9 تنی فرسایش آبی در هر هکتار و همچنین کنترل 25 میلیون تن رسوبات در اراضی آبخیز را رقم می زند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: مطالعات اجرای طرح های آبخیزداری در 22 حوزه آبخیز کشور و 11 استان به منظور مقابله با ورود سیلاب به شهرها در دستور کار سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور قرار گرفته و اجرای طرح پارک آبخیز از جمله این طرح ها برای مقابله با وقوع سیلاب در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از ذخیره سازی 379 میلیون متر مکعب آب با اجرای طرح های در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از افتتاح طرح های آبخیزداری در 9 شهرستان این استان در هفته منابع طبیعی و آبخیزداری خبر داد.