دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۴۸Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت پاک»

خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۱    
تویوتا آکوا یکی از خودروهای هاچ بک و پاک تویوتا است که با هدف کاهش گازهای گلخانه ای و استفاده از سوخت پاک به بازار عرضه شده است. از نسل فعلی این خودرو از زمان آغاز تولید تا به امروز بیش از 1 ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز مازندران از همکاری و تعامل مردم و مسولان استان به عنوان عاملی اثرگذار در اجرای طرح ها یاد کرد و گفت: گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و ارزان، یکی از حوزه های دارای اولویت و تاثیرگذار در توسعه است ...
یک جایگاه جدید عرضه سی ان جی در استان فارس به بهره برداری رسید. با راه اندازی این جایگاه، شمار جایگاه های عرضه گاز طبیعی فشرده در این استان به 130 باب و مصرف این سوخت پاک به یک میلیون و 400 هزار متر مکعب در روز افزایش یافت.
سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز خبر داد: میزان مصرف سی ان جی در سه ماهه نخست سال جاری در سطح استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - دسترسی اقشار مختلف مردم به سوخت پاک از شاخص های توسعه پایدار، بسط عدالت اجتماعی و توزیع یکسان شرایط رفاهی در جامعه است که در همین راستا با تلاش های انجام شده طی هشت سال گذشته و گازرسانی به مناطق مختلف استان 149 هزارو 378 خانوار زنجانی از مزایای این انرژی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به بهره مندی بیش از 91 درصد واحدهای صنعتی خراسان جنوبی از سوخت پاک، اظهار کرد: 1735 واحد صنعتی در خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره مندند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: آمار مصرف سه ماهه اول سال 1400 منطقه خبر از افزایش پنج میلیون و 230 هزار مترمکعبی سی ان جی در بخش حمل ونقل نسبت به مدت مشابه سال قبل می دهد.
با تبدیل رایگان سوخت بیش از 2000خودروی عمومی در حوزه عملیاتی منطقه تربت حیدریه مصرف سی ان جی بعنوان سوخت پاک وارزان 19درصد افزایش یافت
آمار مصرف 3 ماهه اول سال 1400 منطقه همدان خبر از افزایش 5 میلیون و 230 هزار مترمکعبی گاز طبیعی فشرده (cng) در بخش حمل و نقل نسبت به مدت مشابه سال قبل می دهد.
میزان مصرف گاز طبیعی فشرده (CNG) سه ماهه اول سال 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش یافته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: بمنظور دستیابی به آسمان پاک، روزانه بطور میانگین 780 هزار متر مکعب CNG در ارومیه و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی مصرف می شود
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اردبیل : مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل اظهار کرد: مصرف سوخت سی ان جی در استان طی اردیبهشت سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 7/ 8 درصد افزایش داشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۱    
امسال مصرف سوخت پاک سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی نسبت به مدت مشابه پارسال 23 افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: امسال مصرف سوخت پاک سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی نسبت به مدت مشابه پارسال 23 افزایش یافته است.
علی روح اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از بیشترین میزان مصرف سی ان جی در استان نسبت به میانگین روزانه مصرف در مناطق دیگر خبر داد و گفت: بیش از 97 درصد تجهیزات در جایگاه های عرضه این سوخت پاک در استان فعال است. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از بیشترین میزان مصرف سی ان جی در استان نسبت به میانگین روزانه مصرف در مناطق دیگر خبر داد و گفت: بیش از 97 درصد تجهیزات در جایگاه های عرضه این سوخت پاک در استان فعال است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اصفهان سالانه 2000 مگاوات کمبود برق دارد و لازم است وزارت نیرو برای ایجاد نیروگاه ها با مصرف سوخت پاک سرمایه گذاری کند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اصفهان سالانه دو هزار مگاوات کمبود برق دارد و لازم است وزارت نیرو برای ایجاد نیروگاه ها با مصرف سوخت پاک سرمایه گذاری کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به جای گشتن لای جدول ها می توانستیم صادر کننده باشیم ایمانی: حالا فهمیدید سانتریفیوژ و غنی سازی اورانیوم و فناوری هسته ای به چه دردی می خورد؟یک قلم از 160 کاربردش، همین تامین انرژی هسته ای و سوخت پاک و برق مورد نیاز کشور، بدون نیاز به نابودی منابع طبیعی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بازار کشور نیازمند خودرو های هایبرید است چرا که به کاهش آلودگی هوا کمک می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -محققان کشور کاتالیست فرآیند تصفیه هیدروژنی با استفاده از مخلوط اکسیدهای فلزی را با یک سوم قیمت نمونه خارجی برای تولید سوخت پاک طراحی و تولید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: به منظور کاهش آلودگی هوا سوخت پاک از فروردین امسال تحویل نیروگاه شهید مفتح شد.
اگر به دنبال اطلاع از محاسن موتورهای CNG سوز هستید و یا اینکه می خواهید ببینید چگونه هزینه حمل و نقل خانوار با استفاده از این سوخت پاک کاهش قابل توجهی پیدا می کند این موشن را ببینید:
در پایان سال 99، شمارنده پمپ های 47 جایگاه عرضه سی ان جی منطقه همدان در مجموع رقم بیش از 163 میلیون مترمکعبی را ثبت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مدارس مستقر در شهرها و روستاهای متصل به شبکه سراسری گازرسانی در سطح استان مکانهای اولویت دار برای دریافت خدمات این شرکت و برخورداری از سوخت پاک هستند.
در پایان سال 99، شمارنده پمپ های 47 جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (cng) منطقه همدان در مجموع رقم بیش از 163 میلیون مترمکعبی را ثبت کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی به طور رسمی از خردادماه 1399 کلید خورد و ثبت نام خودروهای عمومی برای تبدیل رایگان آغاز شد و تاکنون 100هزار خودروی عمومی به طور رایگان در کشور گازسوز شده اند ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۵    
برخی شرکت های بزرگ حمل و نقل دریایی در جهان با هدف به صفر رساندن تولید کربن، تحقیقات در زمینه استفاده از آمونیاک به عنوان یک سوخت پاک را در دستور کار خود قرار داده اند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، ابراهیم پوریزدانی اجرای طرح گازسوزکردن خودروهای عمومی را فرصتی بسیار خوب برای مالکان خودروها عنوان کرد که می توانند با مراجعه به مراکز مجاز، به صورت رایگان خودروهای خود را گازسوز کنند. ...
میزان مصرف گاز طبیعی فشرده (CNG)ازاسفندماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان چهار محال و بختیاری با مصرف بیش از صد میلیون لیتر سی ان جی در سال اخیر رشد 13 درصدی استفاده از این سوخت پاک را ثبت کردند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۳    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از افزایش 9 درصدی مصرف سوخت پاک در منطقه همدان خبر داد و گفت: رقم مصرف سوخت پاک در منطقه همدان طی سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال 98 حدود 9 درصد افزایش داشته و آمارهای دریافتی حاکی از مصرف 165 میلیون متر مکعبی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: 236 روستای این استان با جمعیت 25 هزار خانوار ظرف یک سال اخیر به شبکه سراسری گاز متصل و از سوخت پاک برخوردار شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNG گفت: ما بار ها از دولت درخواست کرده ایم که بابت موضوع مخازن CNG خودروها، تسهیلاتی را قرار دهد و به کسانی که از سوخت پاک CNG استفاده می کنند کمک کند.
بمنظور استفاده بهینه از منابع موجود سی ان جی در استان و با رویکرد تشویق شهروندان به استفاده از این سوخت پاک جلسه ای در دفتر مدیر کل دفتر فنی و امور عمران، حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد از گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و دوستدار طبیعت نام برد که نقش به سزایی در حفظ و صیانت از محیط زیست دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶    
گیلان اسفند 99 ، رتبه نخست مصرف سوخت پاک در کشور را از آن خود کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اگزان موبیل و پورشه در حال انجام تست های نسخه پیشرفته بیوفیول تجدیدپذیر (سوخت پاک) با سطح کربن پایین هستند. براساس این تفاهم نامه راهکارهای مختلف برای ادامه برگزاری مسابقات با درنظر گرفتن استانداردهای آلایندگی بررسی خواهد شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، کورش بالادست ، اظهار کرد : استان گیلان با مصرف بالغ بر 30 میلیون و 280 هزار متر مکعب CNG ( سوخت پاک وطبیعی ) به جای بنزین در اسفند ماه 99 ، نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 56 درصدی روبرو بوده و حائز رتبه اول کشوری شد .
صدای جویا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین شهر اصفهان، دومین مجله خبری این رسانه در 12 فروردین ماه 1400 در سال تولید؛ پشتیبانی، مانع زدایی ها با خبرهای مهمی از جهان، ایران و... طی 24 ساعت گذشته را به اطلاع مخاطبین رسیده می شود؛ انتهای پیام/ج
مصرف سوخت پاک گاز سی ان جی در منطقه اصفهان از ابتدای سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.1 درصد افزایش نشان می دهد.
رقم مصرف سوخت پاک سی ان جی در منطقه چالوس از ابتدای سال 99 تا پایان بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش یافت
اسپاش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۳    
دو استارت آپ آمریکایی طی همکاری با یکدیگر قصد دارند به توسعه یک سامانه سوخت رسانی با قابلیت به کارگیری در مدار لئو بپردازند که مبتنی پراکسید هیدروژن است. پراکسید هیدروژن سوختی سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه بوده که برای رانش و مانورهای فضایی ماهواره مناسب محسوب می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب با اشاره به استقبال شهروندان از سوخت پاک و همچنین صرفه جویی در مصرف بنزین، گفت: به طور میانگین روزانه 500 هزار مترمکعب گاز طبیعی در این منطقه نفتی مصرف می شود.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ,در بیست و دومین همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی معدنی و خدماتی سبز که سه شنبه 12 اسفند ماه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ، مجتمع فولاد غدیر نی ریز موفق به اخذ گواهی صنعت سبز و دریافت تندیس سیمین صنعت سبز کشور از سازمان حفاظت محیط زیست گردید استقرار واحد HSE ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: تولید روزانه سوخت پاک یورو 5 در شرکت پالایش نفت اصفهان 12 میلیون لیتر است. معاون اقتصادی و بازرگانی و عضو هیئت مدیره شرکت پالایش نفت اصفهان، این واحد پالایشگاهی را تولید کننده حدود 25 درصد سوخت مایع کشور با وجود محدودیت ها دانست و گفت ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به مصرف سی ان جی در بخش حمل و نقل استان گفت: در 10 ماهه سال 99 مصرف گاز طبیعی با رشد بیش از سه درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده است. ...