چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۴:۳۶Sep 2020 23

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی انتظامی»

 
طی حکمی از سوی فرمانده نیروی انتظامی، سرتیپ دوم پاسدار سید محمد اکبری صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان شد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده جدید انتظامی خوزستان با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و با قرائت حکم از سوی رئیس بازرسی کل ناجای کشور معارفه شد.
خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی انتظامی گفت: کشوری که این همه شهید داده و مقاومت کرده جای عربده کشی اراذل و اوباش نیست و همه دستگاه های انتظامی امنیتی باید در شناسایی و برخورد با آنها کمک کنند. ...
کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشت- خبرنگار کیهان: فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از غرق شدن جوانی 18 ساله در ساحل دریای خزر در منطقه دهنه سر سفیدرود این شهرستان خبر داد. سرهنگ حمید محمدی نسب اظهار داشت ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: با تلاش همکارانم امروز امنیت باثبات و خوبی در خوزستان و کشور داریم.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده نیروی انتظامی گفت: کسانی که اقدام به تجاوز به عنف و سرقت مسلحانه می کنند بدانند دستگیر خواهند شد و با اقتدار با آن ها برخورد خواهد شد و زمین گیر می شوند؛ کسانی که دست خود را بالا می گیرند و برای مردم قمه می گیرند و مردم را می ترسانند محارب هستند ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی تالش گفت: سه نفر از اعضای یک خانواده که برای شنا به منطقه شنا ممنوع طرح ساحلی زمرد بخش حویق این شهرستان وارد شده بودند، غرق شدند.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با افرادی که به مردم تعدی کرده و با سلاح گرم یا سرد موجب رعب و وحشت می شوند، با اقتدار برخورد خواهد شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
اهواز - ایرنا - آیین تکریم و معارفه فرمانده قدیم و جدید انتظامی خوزستان روز سه شنبه یکم مهر با حضور سردار حسین اشتری فرد فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسوولان استانی در اهواز برگزار شد./ عکس: علی معرف
شعار سال   ۹ ساعت پیش    
با حکم فرمانده نیروی انتظامی سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت:دشمن برای ناامن کردن خوزستان در هر زمینه ای از جمله حوزه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی، امنیتی و .. فعالیت، و دست به هر کاری بتواند می زند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان منزل که اقدام به 90 فقره سرقت در استان های مختلف کرده بودند، خبر داد. سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نباید اجازه دهیم جوانان از فرقه هایی که زاییده دشمنان ما است الگو بگیرند و فرهنگ دفاع مقدس می تواند بهترین الگو برای این نسل باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سردار مجید شجاع با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان فرمانده مرزبانی خراسان رضوی معارفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: ملت ایران با دفاع جانانه در دفاع مقدس و مقاومت 40 ساله در حفظ ارزش ها، کلکسیون افتخارات خود را تکمیل کردند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی آزادشهر گفت: با دستگیری 5 سارق، 15 فقره انواع سرقت در این شهرستان، کشف شد.
زریان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی در بلوار امام خمینی و یک نزاع خونین در یکی از محلات بوکان خبر داد.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اهتمام ویژه مجلس به تامین اعتبارات مورد نیاز ناجا گفت: انصافا نیروی انتظامی با امکانات و ظرفیت های موجود به استان فارس عنایت ویژه ای داشته و در ارائه خدمات هیچ گونه مضایقه ای نکرده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۵    
جلسه هماهنگی آیین تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس شهرستان علی آبادکتول با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی ازروسای ادارات در فرمانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با حکم فرمانده نیروی انتظامی سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران، گفته است در طرح های ناظر 3 و 4 با کسانی که به گفته او، در تفرجگاه ها، پیاده روها و فضای مجازی حجاب را رعایت نمی کنند، برخورد می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۴    
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: دفاع مقدس یادآور حماسه های بی بدیل فرزندان این مرز و بوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش های دفاع مقدس است.
پایگاه خبری ماسال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۸    
سرهنگ تقی زاده با حضور در برنامه به وقت مردم به سوالات و ابهامات با موضوع نیروی انتظامی پاسخ داد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶    
آیین رونمایی از پوستر اولین شهید دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و فرمانده نیروی انتظامی و خانواده شهید برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۵    
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در کشور و در استان کرمان راه اندازی شد که همکاران با حضور به موقع در صحنه، جایی که اراذل و اوباش بخواهند قدرت نمایی کنند (چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی)، حاضر می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: جرایم مربوط به قتل در خراسان رضوی 10 درصد کاهش داشت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فرمانده نیروی انتظامی کشور سرهنگ کیقباد مصطفایی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات سردار مهدی انصاری تجلیل به عمل آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/کرمان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را از اولویت های نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: در بحث مشروبات الکلی 61 درصد افزایش برخورد نسبت به شش ماهه اول سال گذشته داشتیم و این کار را با جدیت انجام می دهیم و از بیش 300 نفر از اراذل و اوباشی که در گذشته بودند ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام داشت که مرزهای چهارگانه میان کشورش و عراق کاملا بسته هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به مبارزه همه جانبه و موثر باجرایم بر لزوم حمایت همه جانبه از نیروهای وظیفه شناس تاکید کرد و گفت: ماموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز شلمچه گفت: مرز شلمچه و سایر مرزها متصل به کشور عراق بنا به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم موافقت کشور همسایه برای تردد اربعین حسینی، کاملاٌ بسته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، در حاشیه بازدید از مرز شلمچه گفت: مجدداً تأکید می کنیم که مرز شلمچه و سایر مرزهای زمینی مابین کشور ایران و عراق بسته است.
آنا / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، نه تنها وظایف ذاتی و قانونی نیروی انتظامی را با قوت و قدرت دنبال کردیم بلکه به کمک کادر درمانی کشور نیز شتافتیم و باید بگویم مأموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سردار حسین اشتری ،فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵    
فرماندار رباط کریم به همراه رییس اداره صمت، فرمانده نیروی انتظامی و مدیر فاز یک شهرک صنعتی پرند از کارخانه پاکمن بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۰    
مسئول عقیدتی سیاسی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی، از خدمات فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در تأمین نظم و امنیت استان تقدیر کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۵    
خبرهایی در فضای مجازی منتشر شده که فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد که سال ها در کسوت یک پلیس و فرمانده شجاع در استان های مختلف از فارس تا کهگیلویه و بویراحمد برای ایجاد امنیت مردم شب و روز نشناخت خداحافظی کرد.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رشت – آژانس خبری ریحان- فرمانده نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه در پی دریافت خبری مبنی بر اختلاس در یکی از بانک های آستانه اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، از دستگیری عامل اختلاس 18 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان خوزستان کتباً از فرمانده نیروی انتظامی درخواست کرد که با اهتمام بیشتر در برقراری امنیت عمومی در استان خوزستان اقدام کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان قم از کشف 127 کیلو گرم تریاک در یک دستگاه خودرو پژو 405 در محور قم تهران خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل اختلاس 18 میلیارد ریالی در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد. سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اختلاس در یکی از بانک های شهرستان آستانه اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر می کند. به گزارش بویرنیوز ، در روزهای آینده فرمانده ارشد انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بعلت بازنشستگی از سمت خود خداحافظی می کند. سردار مهدی انصاری جای خود را به سرهنگ مصطفایی جانشین کنونی نیروی انتظامی استان می دهد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا بر لزوم حمایت های قضائی از نیروهای پلیس در جریان اجرای ماموریت ها تاکید کرد. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در گردهمایی سراسری فرماندهان ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
با هدف گسترش ارائه خدمات بانکی و توسعه بازار مصرف منابع و همچنین در راستای حمایت از تلاشگران عرصه نظم و امنیت، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در دیدار با سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به بررسی زمینه های همکاری مشترک پرداخت.
با حکم فرمانده نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۶    
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی خطاب به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی ...
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برخورد شدید با اراذل و اوباش خبر داد. سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش منطقه تهرانپارس از که صبح امروز آغاز شده، گفت: یکی از مطالبات همیشگی مردم از نیروی انتظامی برخورد جدی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزاری موفق رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش را تبریک گفت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۴    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلاله از کشف بیش از 51 کیلوگرم مواد مخدر در کلاله، خبر داد.