دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۹:۰۲Sep 2020 21

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهوری»

 
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت: برنامه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 30 میلیون به 40 میلیون تومان، به عنوان مصوبه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به بانک های عامل ابلاغ شود تا همه بانک ها مکلف به اجرای این برنامه باشند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم نصرت همت مادر سردار پرافتخار و نامدار اسلام شهید حاج ابراهیم همت فرمانده لشکر محمد رسول الله(ص) را تسلیت گفت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری دفاع مقدس را نقشی ماندگار از صحنه هنرمندی ملت بزرگ ایران ارزیابی کرد و نوشت: با عزم و اراده و با همان انسجام و همبستگی ملی از مقطع دشوار کنونی با سربلندی عبور می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری بر لزوم بسیج همه امکانات و به کار گیری تمام ظرفیت های استان گیلان برای رسیدگی به وضعیت مردم در مناطق سیل زده این استان تاکید کرد.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: بهینه سازی مصرف انرژی ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت های شغلی آثار مثبت زیادی را به همراه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیام توییتری نوشت: امروز به دستور رییس جمهور محترم به علت گرانی تخم مرغ جلسه ای را برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه های ذی ربط برگزار و تصمیمات لازم را گرفتیم که امیدوارم آثار مثبت آن در روزهای آینده روشن شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی به سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ایران، درگذشت برادر وی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
ایرنا - تهران - جلسه بررسی مسائل مربوط به کالاهای اساسی و ضروری روز چهارشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نظارت دقیق بر بازار کالاهای اساسی ضروری است، گفت: نباید کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم که با ارز دولتی حمایت می شوند، افزایش قیمت داشته باشند.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه سرمایه گذاری و فعالیت در کشور با مقررات پیچیده ای روبه رو است، گفت: صادراتی که ارز حاصل از آن به چرخه اقتصاد کشور برنگردد برای کشور مفید نیست.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: مهم ترین رسالتی که فکر کردیم کارگروه رفع موانع جهش تولید باید داشته باشد این است که کاری کند تا تصمیمات ستاد ها و کارگروه های مرتبط با رفع موانع تولید اجرایی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان این که وظیفه اصلی کارگروه رفع موانع جهش تولید، رفع مشکلات و مسائل اصلی پیش روی بخش تولید است، گفت: اصلاح و بهبود فضای کسب و کار گام مهمی برای جهش تولید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- دستور معاون اول رییس جمهوری به تیم اقتصادی دولت برای بررسی راه های برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد، نشان می دهد ریل گذاری در این مسیر برای رسیدن به بهترین نتیجه ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جهانگیری گفت: طرح فروش اوراق سلف نفتی که می توانست تا 140 هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کند، به دلیل برخی ناهماهنگی ها از دستور کار خارج شد. ...
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: کاهش رشد سرمایه گذاری در کشور موضوعی نگران کننده است و لازم است با اتخاذ تدابیر لازم زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را در بخش های مختلف اقتصادی فراهم کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با اعلام خارج شدن طرح فروش اوراق سلف نفتی از دستور کار دولت، گفت: باید در بودجه سال آینده طرح ها و ایده های مشابهی که بتواند درآمد لازم را برای دولت ایجاد کند، تدوین شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جهانگیری گفت: طرح فروش اوراق سلف نفتی که می توانست تا 140 هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کند، به دلیل برخی ناهماهنگی ها از دستور کار خارج شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۱۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به پیشنهاد و طرح فروش اوراق سلف نفتی، گفت: علی رغم طولانی شدن فرآیند بررسی این طرح و نیز لزوم ایجاد هماهنگی با سایر قوا، طرح مذکور از دستور کار دولت خارج نشده است و دولت همچنان بر اجرای آن اصرار داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای اقتصاد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و جمعی از وزرا در سالن شماره یک ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۶۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت که به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد، وزیر کشور گزارشی از انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به هیات وزیران ارایه داد.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: برای اجرایی شدن سند راهبردی توسعه گردشگری ایران در دولت باید برنامه های اجرایی هرچه سریع تر تدوین و اجرا شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با صدور پیامی رحلت مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله شیخ یوسف صانعی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- چهار طرح تعاونی در سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته تعاون با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با 383 طرح سراسری افتتاح شد.
وزیر تعاون گفت: تاکنون بیش از 290 هزار تعاونی در کشور تاسیس شده است اما 94 هزار تعاونی فعال هستند. یکی از علت های آن، اجرا نشدن برخی قوانینی است که از ابتدا به نفع بخش تعاون وضع شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - به مناسبت هفته تعاون 9 طرح تعاونی استان زنجان در زمینه های ورزشی، تولیدی و کشاورزی همزمان با 383 طرح تعاونی در سراسر کشور با دستور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: دغدغه ای برای تامین کالاهای اساسی و دارو نداریم و برای عبور از مشکلات و دشواری ها راه حل های لازم را پیدا کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - 383 طرح تعاونی در سراسر کشور روز چهارشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - 14 شرکت تعاونی در استان لرستان روز چهارشنبه به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با برخی استان های کشور و با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با حضور معاون اول رییس جمهوری 383 طرح تعاونی در سراسر کشور به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سه طرح تعاونی استان گلستان با سرمایه گذاری 63 میلیارد ریال و اشتغال زایی 175 نفر امروز چهارشنبه همزمان با هفته تعاون از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مجازی اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: این که هیچ ضعفی در مدیریت و عملکرد ما و مدیران دولتی وجود نداشته است. خیر، شاید جایی می شد بهتر عمل کرد و تصمیمات دیگری گرفت اما با وجود همه این موارد، حرکت دولت به سمت رفع مشکلات مردم بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- 6 طرح تعاونی استان قزوین روز چهارشنبه همزمان با هفته تعاون از طریق ویدئو کنفرانس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - 14 شرکت تعاونی در استان لرستان روز چهارشنبه به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با برخی استان های کشور و با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی به قاهر رسول زاده نخست وزیر جمهوری تاجیکستان فرارسیدن سالروز استقلال این کشور را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۷    
بجنورد- ایرنا- همزمان با هفته تعاون، شرکت کوشا نارون پری فام روز چهارشنبه در شهر قاضی شهرستان مانه وسملقان خراسان شمالی به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۴    
کابل - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل با انتشار اطلاعیه ای حمله تروریستی در مسیر کاروان معاون اول ریاست جمهوری افغانستان را ناجوانمردانه خواند و آن را به شدت محکوم کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری سه شنبه 18 شهریور ماه از سه دبیرستان در منطقه 10 تهران، پسرانه شهدای مدافع حرم و علامه طباطبایی و نیز دبیرستان دخترانه نمونه دولتی مکتب الاحرار بازدید و با دانش آموزان و معلمین در کلاس های درس گفتگو کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا/ تصویری از امضا گرفتن دانش آموزان در حاشیه بازدید اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری از چند مدرسه پسرانه و دخترانه در جنوب غرب تهران را میبینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۰    
ایرنا - تهران - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری روز سه شنبه از چند مدرسه پسرانه و دخترانه در جنوب غرب تهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که آموزش وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کرد، افزود: خانواده ها مخیر هستند، روش های مختلفی که پیش روی آنها قرار گرفته نظیر استفاده از فضای مجازی، برنامه های صدا و سیما و آموزش حضوری هر کدام که برایشان اطمینان بخش است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که آموزش وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کرد، افزود: خانواده ها مخیر هستند، روش های مختلفی که پیش روی آنها قرار گرفته نظیر استفاده از فضای مجازی، برنامه های صدا و سیما و آموزش حضوری هر کدام که برایشان اطمینان بخش است ...
اسحاق جهانگیری صبح امروز با حضور در مدرسه دکتر حافظی در منطقه 10 تهران از روند بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری صبح امروز با حضور در مدرسه دکتر حافظی در منطقه 10 تهران از روند بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۸۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری گفت: در شرایط محدودیت های ارزی، به هیچ عنوان قابل قبول نیست که برخی شرکت های وارداتی که برای واردات کالاهای اساسی ارز 4200 تومانی دریافت کرده اند، ترخیص کالا از گمرکات را به تاخیر بیاندازند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۴    
کرج - ایرنا - معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی ،اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهوری با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان فردیس استان البرز اعلام کرد که پیگیر منابع مالی پروژه های نیمه تمام عمرانی این شهرستان پرجمعیت خواهیم بود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در پیامی خطاب به عبدالله عارف اف نخست وزیر جمهوری ازبکستان، فرارسیدن سالروز استقلال این کشور را تبریک گفت. ...