چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۳۱Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعا»

کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با گمانه زنی ها درباره مذاکرات صنعا و ریاض، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت سالگرد انقلاب 26 سپتامبر گفت که باید راه حل های ارائه شده در مذاکرات صلح با ائتلاف عربستان سعودی تضمین کننده احترام و حقوق کامل صنعا باشد و چیزی از آن نکاهد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۷    
در آستانه فرارسیدن میلاد پیامبر مهربانی ها، شهروندان یمنی با حضور در خیابان های مزین به نور سبز صنعا، صحنه هایی زیبا آفریدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
صنعا پایتخت یمن دیروز شاهد برگزاری راهپیمایی صد ها خودروی تزیین شده با نور و شعار های سبز به منظور شادمانی از سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش روز پنجشنبه گذشته میدان السبعین صنعا بسیار غیرمنتظره و تحسین برانگیز بود. یمن اینک در نیمه نهمین سال تجاوز گسترده عربستان سعودی، امارات و... است. جنگی که شباهت زیادی به جنگ ائتلاف عربی، غربی به تابلوداری صدام حسین علیه ملت ایران دارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن به مناسبت نهمین سالگرد انقلاب این کشور در صنعا پایتخت رژه نظامی برگزار کردند. به گزارش روابط عمومی مرزی رسانه ملی، انصارالله یمن در یک رژه نظامی از تجهیزات نظامی جدیدی شامل، موشک، راکت، پهپاد،جنگنده،شناور های نظامی از نوع ندیر ، عاصف 1 و 2 و 3، ملاح ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳    
دهمین دوره جشنواره ملی رسول اعظم(ص) با رقابت قاریان و مبتهلان در دانشگاه صنعا در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن به مناسبت سالگرد انقلاب 2014 این کشور در صنعا پایتخت این کشور رژه نظامی برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰    
نیروهای مسلح یمن به مناسبت نهمین سالروز انقلاب 21 سپتامبر این کشور رژه نظامی باشکوهی را در میدان السبعین در صنعا برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴    
نیروهای مسلح یمن با برگزاری یک رژه بزرگ جدیدترین دستاوردهای نظامی و سلاح های جنگی خود را رونمایی کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه خبری المیادین اعلام کرد که این رژه با حضور تمامی بخش های زمینی، هوایی و دریایی نیروهای مسلح یمن درحال برگزاری است. خبرنگار المیادین در صنعا در این باره اعلام کرد: این رژه نظامی شاهد رونمایی از زرادخانه جدید تسلیحات استراتژیکی است که به تازگی وارد خدمت شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به سیگنال های مثبتی که در مذاکرات هیئت صنعا با عربستان در ریاض وجود داشته است تاکید کرد، برای رفع نگرانی های دوجانبه با عربستان آماده ایم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
هیئت ملی یمن پس از یک دور مذاکره پنج روزه برای صلح که با میانجیگری عمان میان عربستان و یمن انجام شد، از ریاض به صنعا بازگشت، مذاکراتی که دو طرف با تعابیری مثل جدی ، مثبت و امیدوارکننده از آن استقبال کرده اند و از سال 2014 که جنگ یمن شروع شده، جدید ترین مذاکرات دو طرف به حساب می آید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
محمود فاضلی /تحلیلگر امور بین الملل درحالی که یمن نهمین سال جنگ را پشت سر می گذارد و گزارش های بین المللی از نیاز حدود 22میلیون شهروند یمنی به کمک های انسانی فوری در نتیجه تداوم جنگ و محاصره این کشور خبر می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن نسبت به توصیف مثبت هیئت اعزامی صنعا از گفتگوهای ریاض ابراز خشنودی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت نهمین سالروز انقلاب 21 سپتامبر این کشور با مثبت ارزیابی کردن مذاکرات میان هیات های صنعا و عربستان سعودی در ریاض، تاکید کرد که صنعا آماده رفع نگرانی های ریاض بوده و متقابلا انتظار این اقدام را از عربستان دارد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان از نتایج مثبت گفت وگوهای جدی درخصوص نقشه راه برای حمایت از روند صلح در یمن خبر داده و از آن استقبال کرده است. به نظر می رسد که مذاکرات صنعا و ریاض به نتایج خوبی رسیده است و خبرگزاری رسمی عربستان موسوم به واس سه شنبه شب تصویری از دیدار چند روز گذشته وزیر دفاع سعودی با هیئت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل متحد در امور یمن از مذاکرات هیأت دولت نجات ملی این کشور در ریاض استقبال کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۸    
وزارت امور خارجه عربستان در بیانیه ای اعلام کرد: عربستان سعودی بامداد امروز (چهارشنبه) از نتایج مثبت مذاکرات با هیئتی از صنعا در مورد دستیابی به نقشه راه برای حمایت از روند صلح در یمن استقبال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان سعودی در بیانیه ای مذاکرات هیئت صنعا به ریاست انصارالله با وزیر دفاع این کشور را مثبت ارزیابی کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وی همچنین درباره مذاکرات ریاض گفت: این مذاکرات جدی، مثبت و امیدوار کننده بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان در بیانیه ای پس از پایان مذاکرات چند روزه با هیئت دولت نجان ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله در ریاض، نتایج این دور از رایزنی ها را مثبت ارزیابی کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع عربستان سعودی اعلام کرد که با هیأت مذاکره کننده دولت صنعاء در ریاض ملاقات و درباره راهکار پایان جنگ چندین ساله در یمن، گفت وگو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع عربستان سعودی از دیدار با هیأت انصارالله یمن برای تکمیل تلاش ها با هدف حمایت از روند صلح در یمن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-وزارت امورخارجه عربستان بامداد چهارشنبه از نتایج مثبت گفت وگوهای جدی در خصوص نقشه راه برای حمایت از روند صلح در یمن و دیدار با هیأت مذاکره کننده صنعا در ریاض استقبال کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده صنعا در سخنانی مذاکرات و سفر این هیئت به عربستان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، گفت وگوهای هیأت صنعا در ریاض را جدی و مثبت خواند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیات مذاکره کننده یمنی برای مشورت با مسوولان به صنعا بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
هیئت انصارالله یمن دقایقی قبل پایتخت عربستان را به مقصد صنعا ترک کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه امارات در بیانیه ای از گفت وگوهای هیأت دولت نجات ملی یمن در ریاض استقبال کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد سه شنبه گزارش دادند آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با رئیس شورای ریاستی یمن در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک درباره آخرین تحولات بحران یمن گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۴    
مقامات دولت صنعا انگیزه امریکا از حضور نظامی در جنوب یمن را سرقت منابع نفتی این کشور اعلام کرده اند، اما به نظر می رسد این تمام ماجرا نیست.
وزارت خارجه بحرین در بیانیه ای از تلاش های عربستان سعودی و عمان برای دستیابی به حل سیاسی پایدار بحران یمن استقبال کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، استقبال بحرین از تلاش برای حل سیاسی بحران یمن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت مذاکرات صلح صنعا با ریاض با وساطت مسقط و به دور از هرگونه نقش سازمان ملل در جریان این مذاکرات، در حال برگزاری است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مقام انصارالله یمن جزئیاتی از سفر هیئتی از این جنبش مقاومت به ریاض را اعلام کرد و گفت: آشتی ایران و عربستان، تغییری در موضع ایران در قبال یمن ایجاد نکرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت صنعا اعلام کرد، هیئت صنعا نه به دلیل دعوت عربستان، بلکه با میانجیگری عمان به ریاض سفر کرد. این در حالی است که وزارت خارجه آمریکا از دعوت عربستان از هیئت انصارالله برای مذاکره در ریاض استقبال و آن را گامی مهم به سوی صلح توصیف کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۱    
ایران پرس: وزارت خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که هیاتی از صنعا را برای تکمیل جلسات و گفت وگوها بر اساس ابتکار مارس 2021 به ریاض دعوت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۶    
تهران-ایرنا-ضیف الله الشامی وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن که مورد حمایت انصارالله اعلام کرد که سفر هیأت صنعا به ریاض با میانجی گری عمان و نه به دعوت عربستان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
هیئت انصارالله یمن شب گذشته صنعا را به همراه هیئت عمانی به سمت ریاض ترک کرد تا با مقامات سعودی درباره پایان بحران یمن به رایزنی بپردازد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن پنج شنبه با هیئت عمانی به همراه هیئت ملی کشورش در جریان سفر به صنعا دیدار کرد. همچنین عربستان اعلام کرد که هیئتی از گروه انصارالله یمن را به ریاض دعوت کرده تا طبق ابتکار عمل سعودی در سال 2021 ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان حوثی های یمن روز پنجشنبه صنعا را به مقصد ریاض ترک کردند و این نخستین سفر علنی اعلام شده آن ها از زمان آغاز جنگ داخلی است. عربستان رهبری ائتلافی را برای حمایت از دولت در تبعید یمن برعهده دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه عربستان سعودی پنجشنبه شب اعلام کرد که از هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن برای سفر به ریاض با هدف انجام مذاکرات و گفت وگوهای صلح دعوت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک هیات عمانی امروز پنجشنبه برای دیدار با رهبران انصارالله وارد پایتخت یمن شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری یمن از ورود یک هیات عمانی به صنعا برای دیدار با مقامات انصارالله خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن گفت: هیئت میانجی گر عمانی و هیئت دولت نجات ملی یمن امروز صنعا را با یک هواپیمای عمانی به مقصد عربستان برای تکمیل گفتگوهای قبلی ترک خواهند کرد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۰    
مجلی الصمدی، مدیر و مالک ایستگاه رادیویی صدای یمن، بیست و چهارم اوت در مقابل خانه اش در صنعا توسط یک دسته پنج نفره که گفته می شود با گروه حوثی مرتبط هستند، به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن به اتهامات دبیرکل اتحادیه عرب به صنعا واکنش نشان داد و این اظهارات را نشانگر عدم آگاهی وی از رنج های مردم یمن دانست.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
هشدار روزنامه نزدیک به سپاه به حاکمان سعودی؛ پاسخ ایران به عادی سازی روابط عربستان با صهیونیست ها، فرود هواپیمای های ایران در صنعا است!