دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۴:۵۴Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هپکو»

دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جودکی گفت: امیدواریم به زودی شرکت آذرآب اولین قرار داد خود برای صنایع داخلی و یک قرارداد خارجی را منعقد کند چراکه با ورود نقدینگی به این مجموعه سایر مشکلات از جمله بدهی های بانکی، تامین اجتماعی و مسائلی از این دست نیز حل خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جودکی گفت: حل مشکلات آذرآب که البته بخش عمده ای از آن مرتفع شده، نشست مشترک با حضور معدن کاران و مجموعه وزارت راه در خصوص هپکو، تلاش برای جذب اعتبارات و کمک به صنایع کوچک از جمله برنامه های در دستور کار حوزه صنعت و معدن در سفر پیش روی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۷    
فعال کارگری هپکو گفت: واردات ماشین آلات معدنی ادامه دارد؛ دستگاه هایی که به تازگی وارد شده اند، لودر و بیل مکانیکی هستند که در هپکو روی خط مونتاژ هستند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی توئیتی را درباره وضعیت کارخانه هپکو منتشر کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت هپکو با تأکید بر اینکه هپکو در خط سنگین تولیدات خود ظرفیت تولید قطعات فوق سنگین تا ظرفیت حتی 230 تن را داراست ادامه داد: تجهیزاتی که امروز در کارخانه هپکو حاضر است به هپکو این امکان را می دهد که بتواند در کنار مونتاژ، تولیدکننده قطعات تخصصی ماشین آلات راهسازی و معدنی هم باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سال 99 هیات وزیران تصویب کرد که 55 درصد سهام هپکو به عنوان رد دیون به شستا واگذار شود به شرط آنکه 38 درصد آن تا پایان همان سال در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد، اما این بند از مصوبه همچنان بلاتکلیف است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۸    
ابوالفضل رنجبر ضمن طرح سوالاتی از دولت، تلاش برخی برای واردات ماشین آلات معدنی را یکی از موانع سر راه شرکت هپکو اراک دانست.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سلیمی گفت: عمده موارد واردات در حوزه ماشین آلات راه سازی و بخشی از ماشین آلات معدنی سبک و متوسط است که در این زمینه ها به ویژه در بحث تولید ماشین آلات راه سازی هپکو توفیق دارد اما در همان مواردی هم که این مجموعه الآن تولید نمی کند اگر اجازه بدهند. هپکو با توان فنی و مهندسی خود قادر به تولید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت هپکو گفت: پاییز امسال بیل 75 تن را به معادن کشور عرضه خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شریفی، نایب رئیس انجمن سنگ ایران گفت: ظرفیت 30 میلیون تنی صنعت سنگ به ارزش 8 میلیارد دلار با ممنوعیت واردات در انتظار تولید ماشین آلات هپکو مغفول مانده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک بزرگترین تولید کننده ماشین آلات سنگین خاورمینه، از انعقاد قرارداد فروش لودر به ارزش 167 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- درحالی بازار واردات ماشین آلات مستهلک بهشت دلالان وارداتچی است که به گفته مسئولان هپکو و خانه معدن استان مرکزی امروزه شاهد گورستان ماشین های دسته دوم معدنی هستیم که به دلیل خرید دستگاه های فرسوده خارجی ها اتفاق افتاده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
“آذرآب” درحالی روزهای اوج تا فرود را می پیماید که درگیر شدن مسائل این شرکت با سفته بازی سهام داران سبب نابودی شرکت شد؛ می توان گفت هپکو و آذرآب دو نمونه غلط در خصوصی سازی بوده اند. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: توسعه هپکو بخشی از توسعه صنعتی و توسعه اقتصادی کشور است و از طرف دیگر ما موظف هستیم که از هپکو حمایت کنیم، اما این حمایت باید منطقی و در راستای رقابت پذیر کردن هپکو باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: توسعه هپکو بخشی از توسعه صنعتی و توسعه اقتصادی کشور است و از طرف دیگر ما موظف هستیم که از هپکو حمایت کنیم، اما این حمایت باید منطقی و در راستای رقابت پذیر کردن هپکو باشد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نیلوفر جمالی مدت هاست که دولت ها برای حمایت از تولید داخلی از روش ممنوعیت وارداتی استفاده می کنند و در تحریم های ثانویه این سیاست پررنگ تر هم شد و هر کالایی که حتی به صورت اسمی ادعا شده بود که تولید داخلی دارد با ممنوعیت واردات مواجه شد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در شرکت هپکو موفق شده ایم خط تولید دامپتراک را برای خودروهای معدنی راه اندازی کنیم. البته فعلا مونتاژ این خودرو در مجموعه هپکو انجام می شود، ولی امیدواریم به مرحله تولید این خودرو در مجموعه هپکو هم برسیم ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۴    
صنعت ماشین: در حالی خودروسازان این روزها در حال آماده سازی مقدمات واگذاری سهام تحت اختیار خود هستند که کارشناسان این حوزه معتقدند در صورت واگذاری کامل به متقاضی خرید ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اراک گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر از محصولات و تولیدات شرکت هپکو حمایت خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روغنی، رئیس سندیکای کاغذ و مقوای کشور گفت: متاسفانه دولت، مجلس و دستگاه قضا شجاعتی از خود برای واگذاری ها نشان نمی دهند. برای مثال واگذاری هپکو اراک، پرسپولیس و استقلال از جمله این موارد است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صمت در بخشنامه ای جدید نحوه واردات ماشین آلات معدنی را اعلام کرده، اما فعالان حوزه معدنی معتقدند که این بخشنامه صرفا برای حمایت از هپکو است!
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۳:۱۰    
معادن یکی از مهم ترین ظرفیت های کشور برای پیشرفت صنایع، اقتصاد و مقابله با تحریم هاست؛ اما اخیرا با افت تولید در بسیاری از معادن کشور روبه رو هستیم که پس از بررسی علل افت میزان استخراج آن ها در می یابیم یکی از مهم ترین چالش های پیش روی معادن بحث فرسودگی ماشین آلات معدنی است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۲    
رئیس سازمان نظام مهندسی استان مرکزی گفت: احداث ساختمان سازمان نظام مهندسی استان مرکزی در چهار طبقه با کاربری اداری و یک طبقه منفی با کاربری پارکینگ، انتهای خیابان هپکو پیش بینی شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو از انعقاد قرارداد مهم خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو تپکو آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو از انعقاد قرارداد مهم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک - استاندار مرکزی گفت: یکی از عواملی که پتروشیمی ها همانند کارخانه های هپکو و آذر آب با مشکل مواجه نشده اند این است که خوراک رایگان به پتروشیمی ها اختصاص داده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی کار هپکو در توییتی با اشاره به بیانات روز گذشته رهبر انقلاب در دیدار با کارگران نوشت: با واردات 700 میلیون دلار ماشین آلات راهسازی و معدنی در سال های 96 و 97 حدود 70 هزار فرصت شغلی از بین رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مشکلات هپکو ساماندهی شده ولی هنوز چرخه تولید به معنای پر شتاب راه نیفتاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار مرکزی با بیان اینکه مشکلات واگن پارس برطرف شده است گفت: هپکو در حال بلند شدن و حرکت به سمت تولید است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۶    
سگمنت بتنی یا قالب های بتنی حفاری، به همت مهندسان و فناوران هپکو و برای به کارگیری در متروی تبریز تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷    
استاندار استان مرکزی گفت: هپکو در سال های گذشته به دلیل فساد آسیب های زیادی دید. مافیای قدرتمند واردات هم از همه ابزار استفاده می کند تا هپکو به دوران شکوفایی خود برنگردد و عرصه را برای واردات بی رویه تنگ نکند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - محصول جدید " تراک معدنی" واحد تولیدی هپکو در سالی که مزین به نام " تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین " است با حضور مسئولین و فعالان اقتصادی استان رونمایی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۸    
آیین رونمایی از کامیون معدنی آفرود شرکت هپکو با حضور مسئولین برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آصفری با تأکید بر توانمندی های شرکت هپکو گفت: جای سؤال است که واردات 10 هزار دستگاه ماشین آلات با اقتصاد مقاومتی ای که مدنظر مقام معظم رهبری است و شعار مانع زدایی و پشتیبانی از تولید چه سنخیت و تناسبی دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
میقانی گفت: در حال حاضر شرکت هپکو 35 درصد ارزش ماشین تراک معدنی 65 تن را داخلی سازی کرده که به ازای هر دستگاه 35 درصد از خروج ارز جلوگیری می شود و هر ماشین 7 تا 8 میلیارد تومان حفظ ارز دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مخلص الائمه گفت: امروز شرکت هپکو با تلاش ها در داخل و همراهی ها در خارج از این شرکت از زمین بلند شده و دوران به مراتب شکوفاتری از گذشته را آغاز خواهد کرد و انشا الله مافیای رانتخوار واردات به زمین خواهند خورد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۰    
آیین رونمایی از کامیون معدنی آفرود شرکت هپکو با حضور مسئولین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیرعامل هپکو، استاندار مرکزی، نماینده مردم اراک در مجلس، کارگران هپکو و برخی مسوولین از محصول جدید هپکو رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی آفرود تراک 65 تن ساخته شده توسط شرکت هپکو اراک با حضور مسئولان استان رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۸    
در مراسمی که عصر امروز در شرکت هپکو برگزار شد محصول جدید با عنوان کامیون معدنی آفرود با توان 530 اسب بخار، حجم اتاق بار 38 متر مکعب و وزن بارگیری 63هزار کیلوگرم با حضور استاندار مرکزی و پرسنل شرکت هپکو رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: هپکو با تولیدات خود از زمین بلند می شود و کمر واردکنندگان رانت خوار شکسته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: موفقیت های بیشتر شرکت هپکو در گرو اتکا به دانش مهندسی و توجه به مباحث دانش بنیان است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت:معادن ملزم شده اند در کنار واردات ماشین آلات معدنی از شرکت هپکو نیز خرید داشته باشند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
میرناصری گفت: سال 1400 برای هپکو اصلا با سال های گذشته قابل مقایسه نبود و بعد از یک دهه این صنعت بزرگ دوباره توانست در مسیر تولید قرار بگیرد و با وجود زیرساخت های مناسب، تکنولوژی به روز، دانش فنی و مهندسی و تجربه 50 ساله ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۰۸:۰۷    
هپکو در سال 1400 با اینکه از مسائلی مانند تأمین مالی رهایی پیدا کرده بود، با مساله وارادات کالا های مستعمل درگیر شد و باید دید در سال جدید وضعیت این شرکت به چه صورت خواهد بود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سال 1400 برای هپکو سرآغازی بود بر اینکه علیرغم تمام بی مهری های چندین ساله و تقابل نابرابر مافیای واردات بالاخره بعد از مدت ها صدای چرخش چرخ های تولید در این شرکت طنین انداز شود و این مجموعه عظیم صنعتی با همت کارگرانی که سال ها پای تنها مطالبه خود یعنی کار و تولید ایستادگی کرده بودند دوباره در مسیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۱    
در سال جدید بازهم شاهد واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی از بنادر کشور با وجود توانمندی ساخت داخل در شرکت هپکو هستیم.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور قائم مقام مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی داود کرمی، جواد سرائی و مهندس رحمت نژاد به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت هپکو منصوب شدند. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - نماد معاملاتی تپکو به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه الف برای شرکت تولیدتجهیزات سنگین هپکو متوقف شد.