چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هپکو»

برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: کارگران شرکت هپکو حالا بیش از 4 سال است که با مشکلاتی ازجمله بلاتکلیفی در وضعیت شغلی و پرداخت نشدن حقوق شان دست و پنجه نرم می کنند. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۹    
جمعی از کارگران شرکت هپکو در نامه ای آورده اند: ما کارگران شرکت هپکو، خود و دیگر کارگران کشور را در کنار کارگران انقلابی هفت تپه می بینیم و امیدواریم روزی فرا برسد که کارگران آسوده خاطر باشند و مسببین این روزها در استرس و تحت تعقیب.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قرار است پنج درصد از سهام هپکو اراک به کارگران و بازنشستگان آن واگذار شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت هپکو با انتشار نامه ای به طرح نگرانی های خود و سایر کارگران کشور، در مورد واگذاری شرکت های دولتی پرداختند و بر ضرورت افشای فساد رخ داده در آنها تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به "نظارت دادگستری استان مرکزی بر روند فعالیت ها و واگذاری در هپکو" گفت: دیگر اجازه حیف و میل در هپکو را نمی دهیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: 5 درصد سهام دولت در شرکت هپکو به کارکنان و بازنشستگان این شرکت عرضه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو با نماد بورسی تپکو، در مورد بازگشایی این نماد توضیحاتی ارائه کرد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
تعداد 580 میلیون و 852 هزار و 85 سهم شرکت هپکو در قالب سهام ترحیجی به کارگران و بازنشستگان این شرکت فروخته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تقدیر از اقدامات دادگستری کل این استا گفت: تلاش دستگاه قضا برای مشکلات هپکو و آذراب افزایش یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگران هپکو می گویند: امیدواریم همه مشکلات از جمله مشکل ترخیص مواد اولیه حل شود و هپکو به دوران رونق خود بازگردد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضابیگی عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی گفت: مصوبه هیئت وزیران در واگذاری 9 شرکت دولتی به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون تخلف بوده و با قوانین بالادستی کشور در تعارض است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک در اطلاعیه ای از تمدید تعلیق نماد شرکت به مدت 30 روز دیگر خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
میقانی مدیر مهندسی شرکت هپکو، گفت: یکی از اصلی ترین مشکلات شرکت مربوط به کارت بازرگانی است؛ در حال حاضر قرارداد بسته ایم، مشتری هم مشخص است ولی علیرغم تمام تلاش ها کماکان به علت نداشتن کارت بازرگانی نمی توانیم کار را شروع کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه شاهد در نشست بررسی ابعاد خصوصی سازی: هم در عرصه ادبیات و اندیشه ورزی و هم اجرا مشکل داریم و این دو با هم موجب مشکلاتی می شوند که در هپکو و آذراب و هفت تپه و کشت و صنعت مغان با آن مواجه هستیم.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه شرق: امروز جلسه ای در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی برگزار می شود تا با همفکری نمایندگان مجلس و وزارت جهاد کشاورزی، مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تا زمان برگزاری مزایده مجدد، روشن شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیژن پناهی زاده بیان کرد: هپکو از ابتدا مونتاژ کننده ماشین آلات ژاپنی بود. بعد از واگذاری هپکو به بخش خصوصی، شرکت ژاپنی دیگر با هیکو کار نکرد و ماشین آلات چینی راهسازی به وفور وارد کشور شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حقوق مرداد کارکنان هفت تپه امروز با تاخیر به حساب کارگران واریز شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اگر بخواهد مجدداً هپکو را قبل از اینکه روی پا بیفتد به بخش خصوصی واگذار کند مطمئناً در مجلس به طور جد از دولت خواهیم خواست که این کار صورت نگیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۲    
اراک- مهدی نیا، رییس کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اراک با اشاره به اینکه بانک مرکزی در حوزه تامین ارز مشکلات فراوانی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده است، گفت: شرکت هپکو که در این اوضاع بد اقتصادی نیاز به حمایت دارد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۱    
در دولت های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم مجموعاً 72 میلیارد دلار ماشین آلات صنعتی وارد کشور شده که نقش مهمی در ایجاد بحران در کارخانجات داخلی همچون هپکو و ماشین سازی تبریز داشته است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسابرسی شرکت هپکو اراک گفت: پیرو حساسیت دادستان کل از باب حفظ حقوق عامه یک کارشناسی و برآورد توسط دادستان مرکز استان انجام و نتیجه به حوزه دادستانی کل کشور اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای اسلامی کار "شرکت هپکو" با بیان اینکه واگذاری دوباره سهام هپکو توسط تأمین اجتماعی نگران کننده است، ورود دستگاه قضا برای رسیدگی جدی به پرونده واگذاری های مکرر هپکو را مهمترین درخواست بخش کارگری این شرکت دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۶    
اراک - استاندار مرکزی گفت: شرکت های هپکو و آذرآب با مشکل تامین ضمانت نامه مواجه هستند که باید برای رفع این مشکل چاره اندیشی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۹    
گروه استان ها- استاندار مرکزی با بیان اینکه "هپکو و آذراب با مشکل ضمانت نامه بانکی روبرو هستند" از وجود سفارش 2300 میلیارد ریالی برای 204دستگاه گریدر توسط هپکو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی برخی مسئولان صنعت استان مرکزی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به بیان مشکلات و مسائل واحدهای خود در شرایط جنگ اقتصادی پرداختند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده استاندار مرکزی در کارگروه رفع موانع تولید، گفت: وضعیت شرکت هپکو نسبت به چند سال گذشته بسیار بهتر شده است و امروز هیچ مشکلی جز تامین ضمانت نامه بانکی ندارد. در حال حاضر 230میلیارد تومان از پول هپکو در حساب سازمان راهداری است و اگر این مشکل حل شود بلافاصله قرارداد تولید محصولات امضا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: پس از پیگیری های صورت گرفته، واگن پارس به شرکت مپنا واگذار و از یک گذر تاریخی در طول دوره تاسیس خود عبور کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: 230 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی دولت برای ساخت 204 دستگاه گریدر توسط شرکت هپکو اراک در حساب سازمان راهداری است اما امکان صدور ضمانت نامه وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- هپکو که روزگاری نماد تولید ملی کشور بود این روزها علی رغم وعده های داده شده حال و روز خوشی ندارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رنجبر نایب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکو گفت: ابهاماتی در بحث سهام شرکت هپکو وجود دارد و با توجه به الزام دولت به واگذاری مازاد بر 17 درصد سهام توسط سازمان تأمین اجتماعی برنامه این سازمان و همچنین سازمان خصوصی سازی در سهامداری یا فروش مشخص نیست.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نعتمی مدیرکل دفتر امور اقتصادی استان مرکزی در رابطه با تغییرات اخیر در لیست سهامداران هپکو گفت: با خلع ید انجام شده شرکت هیدرواطلس دیگر سهامدار هپکو نیست اما 1 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار استان مرکزی تصمیمات جدید اتخاذ شده در خصوص مشکلات آذرآب، هپکو و واگن پارس را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: معتقدیم از سهام شرکت هایی مانند کشت و صنعت مغان، هپکو و ماشین سازی تبریز می توان برای آن تعداد از مردمی که از سهام عدالت جامانده اند، استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکوی اراک، خواستار رسیدگی و به جریان افتادن هرچه سریع تر پرونده تحقیق و تفحص از 2 بار واگذاری شرکت هپکو و حسابرسی ویژه عملکردی از این مجموعه بخصوص رسیدگی به پرونده مس طارم شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آن چه که سبب شد تا زیان سازی هپکو 29 درصد کاهش یابد، شناسایی درآمد سرمایه گذاری ها و همچنین کمک بلاعوض دولت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی کار شرکت هپکو گفت: مسوولان سازمان خصوصی سازی در خصوص تعیین تکلیف 1.7 سهام شرکت هپکو شفاف سازی کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر کریمی (نماینده مردم اراک در مجلس) معتقد است؛ تامین اجتماعی نباید سهام هپکو را مجدد واگذار کند و وظیفه ی این سازمان است که در یک بازه زمانی مشخص، هپکو را به دوران اوج و رونق خود بازگرداند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
1.7 درصد از سهام شرکت هیدرو اطلس در شرکت هپکو که با نماد تپکو در بازار پایه فرابروس عرضه می شود، بدون اطلاع سهامداران به سازمان خصوصی سازی منتقل شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است: دولت به دنبال واسپاری آذرآب، هپکو و واگن پارس بر اساس اصل 44 قانون اساسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک- رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: در جلسه دیروز با حضور وزیر صمت، تصمیمات راهگشایی برای حل مسائل هپکو، واگن پارس و آذرآب اتخاذ شد تا شاهد رونق تولید در این صنایع باشیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت به دنبال واسپاری آذرآب، هپکو و واگن پارس بر اساس اصل 44 قانون اساسی است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اراک بعد از سال ها رکود و مشکلات کارگری به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی اقدام به جذب نیرو می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۵    
اراک- ورزش هندبال اراک به عنوان هویت ورزش قهرمانی استان مرکزی به شمار می رود، اما به دلیل بی توجهی مسئولان و متولیان ورزش استان و شرایط خاص شرکت هپکو در بوته فراموشی گرفتار شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۷    
یکی از کارگران هپکو در توئیتی مدعی ممنوع شدن صحبت درباره کارخانه هپکو در تلویزیون شده! به بیان خدش، صحبت کردن از هپکو در تلویزیون همانند صحبت از هلوکاست در غربه. از مدیران محترم صدا سیما درخواست ارایه توضیحات داریم.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: سال گذشته 106 درصد درآمدهای استان محقق شد اما متاسفانه علیرغم این مهم، استان بهره ای از ارتقای درآمدها نداشت که تقاضا داریم به منظور افزایش انگیزه مدیران، این مهم محقق شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۹    
اراک- عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در طول 5 سال گذشته حقوق کارگران هپکو از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده است، اما همچنان کاری در جهت رونق تولید صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: انتخابات سال آینده نباید در کشور، دولت، مجلس و ... تاثیر منفی بگذارد و باید تلاش کرد که انتخابات به بهترین شکل و با عظمت در کشور برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: روند واگذاری هپکو غلط بوده و موجب بروز مشکلاتی شده است، اما غارتگران بدانند هپکو کیسه برای غارتگری نیست.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه هپکو کیسه برای غارتگری نیست گفت: واگذاری ها باید از پایه اصلاح شوند.