دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۴:۱۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هپکو»

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی ، حجت الاسلام علی رودبارانی در جلسه شورای اقامه نماز استان مرکزی با اشاره به گزارش مصوبات جلسه پیش اظهار داشت: رسیدگی به شهرک های بدون مساجد در پنج شهرک حمید، شهرک امین، جنوب شهرک مشاور ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که هفته گذشته وزیر کار از حل مشکل تهاتر بدهی های هپکو با موافقت هیئت وزیران خبر داده بود اما نه تنها خبری از فرآیند اجرایی آن به گوش نمی رسد بلکه در گزارش منتشره شده از این نشست در پایگاه اطلاع رسانی دولت نیز به چنین مصوبه ای اشاره نشده است!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حل مشکل ثبت سفارش ها و ضمانت قراردادهای هپکو پیگیری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سوم اسفند در توئیتر خود با متنی پرابهام از تهاتر بدهی هپکو براساس مصوبه هیات دولت خبر داد؛ اما معلوم نیست 1200 میلیارد تومان از چه منابعی قرار است تأمین شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۱    
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ 1399/12/17 مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب درخواست تهاتر بدهی های بانکی هپکو با مطالبات سازمان تامین اجتماعی در هیئت دولت اشاره کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بعد از مطالبه گری های فراوان، مشکل بدهی های هپکو حل شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی آقازاده در توییتی با تقدیر از دولت و مسئولان موثر در رفع موانع تولید در هپکو گفت: همانگونه که در یک ماه قبل قول دادم آخرین مانع هپکو با اقدام دولت رفع و هپکو از قید و بند بدهی بیش از 1000 میلیارد تومانی آزاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئله تهاتر بدهی هپکو اراک حل شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۱    
شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از موافقت هیئت وزیران با تهاتر بدهی های هپکو با مطالبات تأمین اجتماعی از دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعیی از تصویب تهاتر بدهی هپکو به بانکها با بدهی دولت به تامین اجتماعی امروز در جلسه هیأت وزیران خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵    
هفت تپه و هپکو دیگر فقط دو کارخانه که قربانی خصوصی سازی شده اند نیستند؛ این ها نماد امید مردم، کارگران و دانشجویان این سرزمین برای اصلاح کشور از طریق قانون و بازگشت ریل اقتصاد کشور به تولید هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
این روزها صفحه یک رسانه ها نشان از وعده های پوچ و تکراری مسئولین در خصوص کارخانه هپکو است آیا به واقع بعد از گذشته مدت ها در خصوص رفع مشکلات این کارخانه صنعتی دولت و سایر مسئولین قادر به حل مشکلات این شرکت نیست
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی از قالیباف خواست تا موضوع کارگران هپکو را در نشست شورای هماهنگی سران قوا پیگیری کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران هپکو بار دیگر در اعتراض به بدقولی های متعدد مسئولین در پیگیری مسائل و مشکلات این واحد صنعتی تجمع و راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در پایان سال باید هر چه سریعتر موانع پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت هپکو اراک حل شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس از رئیس قوه مقننه خواست تا موضوع کارگران هپکو را در نشست شورای هماهنگی سران قوا پیگیری کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز کارگران هپکو در مرکز شهر اراک و نزدیک سازمان تامین اجتماعی تجمع کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کار هپکو گفت: چرا مسئولان با زندگی کارگران بازی می کنند؟ اگر به فکر احیای شرکت هستند، وعده های روی کاغذ را عملی کنند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آبایی گفت:اصل مشکلات شرکت هپکو این است که به دلیل بدهی هایی که دارد نمی تواند در پروژه ها ضمانت نامه بگیرد و به همین دلیل چند روز قبل در جلسه ای با حضور دو وزیر و مسئولین استانی مقررشده است تا کمک کنند و سازمان تأمین اجتماعی نیز تعامل بیشتری داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۵    
نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو گفت: گروهی از کارکنان از آذر حقوق خود را دریافت نکرده اند و حقوق همه کارکنان هم از دی پرداخت نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۲    
هپکو در سال اول از دولت احمدی نژاد به فردی به نام عطاریان واگذار شد. عطاریان تجربه و شناختی از صنعت نداشت و به اصطلاح اهلیت نداشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۶    
نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو با اشاره به تجمع اعتراضی ظهر امروز کارگران گفت: اگر مسئولان تا فردا به وعده های خود عمل نکنند، مسئولیت بروز مشکلات احتمالی بعدی، به عهده خودشان است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علیرغم قول وزیر کار مبنی بر طرح مشکلات شرکت هپکو در جلسه امروز (چهارشنبه 29 بهمن) هیئت وزیران اما مصوبات این جلسه که بر روی پایگاه اطلاع رسانی دولت قرارگرفته است حاکی از آن است که این موضوع در نشست هیئت دولت مطرح نشده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۴    
کارگران هپکو از تجمع در ریل راه آهن منصرف شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۱    
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: نامه ای از سوی وزیر اقتصاد برای ارائه تقاضای تغییر در مصارف بودجه ای در بند و تبصره 2 بودجه به معاون اول رئیس جمهور ارسال شده و اکنون منتظر تصویب آن در هیات دولت هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۶    
بیل زنجیری، طراحی و تولید شده در هپکو روز گذشته ارزیابی شد. این رویداد در حالی صورت گرفت که مسئولان دولتی هنوز به وعده های خود برای تهاتر بدهی های این شرکت عمل نکرده اند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: وزیر کار در جلسه روز گذشته در مجلس قول داد تا آخر هفته مشکل حقوق کارگران هپکو حل و نسبت به تهاتر بدهی های شرکت اقدام شود و این موضوع را به زودی در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت مطرح و مصوب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۹    
غرش یکی از محصولات استراتژیک هپکو در کارخانه طنین انداز شد و مورد تست خاکبرداری قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس از وعده وزیر تعاون مبنی بر حل مشکل تهاتر بدهی های شرکت هپکو در نشست روز چهارشنبه هیات وزیران خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران هپکو صبح امروز، 27 بهمن ماه در اعتراض به عدم پایبندی مسئولان نسبت به وعده های خود در خصوص تهاتر بدهی ها و بازگشت تولید به این شرکت، ریل راه آهن اراک را برای ساعاتی بستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی کارگران شرکت هپکو امروز در اعتراض به وضعیت شرکت و آنچه نگرانی از آغاز نشدن انجام تعهدات مسئولان ارشد کشور در قبال تهاتر بدهی های این شرکت عنوان کردند بر روی ریل راه آهن شمال به جنوب تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز صبح، کارگران هپکو در مسیر راه آهن، تجمع کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از کارگران هپکو صبح امروز، 27 بهمن ماه در اعتراض به بدقولی های مکرر مسئولان دولتی در خصوص تهاتر بدهی های این شرکت، ریل راه آهن اراک را برای ساعاتی بستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
طبق تاکید معاون امو معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، واردات ماشین آلات معدنی و راه سازی در رده تولیدات هپکو که از نیمه دوم سال 1396 ممنوع شده است، همچنان ممنوع خواهد بود و تنها ماشین آلاتی که تولید داخلی ندارند، امکان ثبت سفارش دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا، 27 بهمن، برای پاسخگویی درباره آخرین وضعیت هپکو در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو اراک از نماینده مجلس درخواست دارد زودتر به مشکلات هپکو رسیدگی شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی پیرامون تعهدات خود نسبت به شرکت هپکو در مجلس خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت می گوید واردات ماشین آلات راه سازی و معدنی در رده تولیدات هپکو از نیمه دوم سال 96 ممنوع شده و برای ماشین آلاتی که تولید داخلی ندارند، امکان ثبت سفارش فراهم است. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
باگذشت حدود یک هفته از جلسه ای که با حضور وزرای اقتصاد، کار و برخی مسئولین ملی و استانی برای حل مشکل تهاتر بدهی های هپکو برگزارشده بود ولی کماکان وعده تهاتر بدهی هپکو نیز در کنار وعده های بی شماری که در طول سالیان گذشته برای احیای این شرکت داده شد عملی نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت در خصوص وضعیت هپکو، بیان کرد: واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی در رده تولیدات هپکو از نیمه دوم سال 1396 ممنوع شده است و فقط ماشین آلاتی که تولید داخلی ندارند، امکان ثبت سفارش دارند.
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۶    
به گزارش آخرین نیوز، مدت زیادی از تمام قول و قرارهای دولت تدبیر و امید! درمورد شرکت هپکوی اراک می گذرد اما در عمل اتفاق خاص و تحول عظیمی برای تبدیل شدن دوباره این کارخانه بزرگ به قطب منطقه رخ نمی دهد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران هپکو در پی بدقولی های مکرر مسئولان دولتی نسبت به وعده های خود درخصوص تهاتر بدهی این شرکت، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از کارگران هپکو در بیانیه ای به مشکلات چند سال اخیر اشاره کرده و خواستار پرداخت حقوق های خود و رفع مشکلات شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۲    
جمعی از کارگران هپکو در بیانیه ای از مسئولان خواستند برای حل مشکلات این شرکت، از ابزار کردن کارگران دست بردارند و به راهکار های واقعی توجه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست ساماندهی کارخانه هپکو با حضور استاندارمرکزی، وزیر اقتصاد و دارایی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، معاون بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های ملی و صادرات برگزار شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
هپکو پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی پیرو انعقاد قرارداد با فولاد و فملی و سایر شرکت های معدنی شفاف سازی ارائه داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
کریمی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شرایط تهاتر بدهی بانکی هپکو را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: تهاتر بدهی های شرکت هپکو به بانک های تجارت، مسکن و ملی با مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت در اولویت ویژه قرار گیرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۷    
شورای اسلامی کار شرکت هپکو اعلام کرد که در جلسه ای به میزبانی وزیر اقتصاد مقرر شد مشکل تهاتر بدهی های این شرکت صادر و دستور پرداخت حقوق و مطالبات پرسنل داده شود.