دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۴۰Sep 2020 28

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همراه با دادستان انقلاب، فرماندار یزد، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان از هواشناسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان: اطلاعات و پیش بینی های جوی اهمیت بسزایی در رشد اقتصادی و توسعه پایدار کشور دارد . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/اردبیل معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: با ابلاغ بخشنامه، رعایت تدابیر بهداشتی در بخش های اداری دستگاه های اجرایی الزامی بوده و ارباب رجوع باید این موازین بهداشتی را رعایت کند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان صبح امروز یکشنبه 6 مهر ماه از ساختمان ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت بازدید به عمل آمد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: بر اساس نتایج طرح آمارگیری از قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری و روستایی در شهریور ماه، کردستان با تورم ماهانه سه درصد، در جایگاه بیست و پنجم کشور قرار گرفت.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بیان کرد: ابتدا باید مشکلات مربوط به سرانه های زیرساختی پرند برطرف شود و سپس به فکر توسعه آن بود.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ،مهندس حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به همراه دکتر اکبری ریاست سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان، دکتر میرمحمد صادقی ریاست امورمنابع آب اصفهان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: با توجه به وجود ساختمان های بلندمرتبه در شهر اراک خرید نردبان آتش نشانی 68 متری در اراک بسیار ضروری است و تلاش می کنیم از کمک های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در این خصوص بهره مند شویم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه به اندازه یک شهرستان یعنی سالی 250هزار نفر به جمعیت تهران اضافه می شود، گفت: 50درصد مالیات را در استان وصول می کنیم اما سهم ما 2درصد است و در رتبه آخر اعتبارات عمرانی هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سهمیه استخدامی استان اردبیل در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز کشوری 437 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: در پروژه سد آزاد و سامانه انتقال و شبکه های آبیاری و زهکشی پایاب سد حدود 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است که به رشد و توسعه اقتصادی استان کمک شایانی خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: تعداد تخت های بیمارستانی در این استان در نتیجه اجرای طرح تحول سلامت به 780 تخت افزایش یافته است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ تورم و تغییرات قیمت در گروه عمده کالا در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۹    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از ایجاد بیش از 9 هزار فرصت شغلی در طرح های اقتصاد مقاومتی استان کرمان در سال 99 خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: کانون ارزیابی شایستگی مدیران درواقع احصا توانمندی ها در افراد است و همه کارکنان دولت باید تشویق شوند که اگر علاقمند هستند در مسیر مدیریت حرکت کنند شایستگی ها و توانایی های خود را شناسایی کرده و در مسیر توسعه شایستگی های فردی قرار بگیرند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۶    
اقتصادی رکنا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ تورم و تغییرات قیمت در گروه عمده کالا در شهریور ماه امسال را اعلام کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: نرخ تورم نقطه ای استان در شهریورماه به 37.4 درصد رسید که در مقایسه با ماه قبل 2.9 واحد درصد افزایش یافت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۱    
بازدید مشترک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و رئیس پلیس راه پایتخت و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از راهها و تجهیزات استان تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ تورم و تغییرات قیمت در گروه عمده کالا در شهریورماه سال جاری را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: مقرر شده با توجه به محدودیت های اعتباری دولت در صورت سازگاری با قانون و با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجموعه فرهنگی، تاریخی شمس تبریزی با مشارکت شهرداری و همکاری میراث فرهنگی استان تکمیل شود.
دراجرای این تفاهم نامه که به امضای معاون توسعه و فناوری صدا و سیما جمهوری اسلامی ،استاندار لرستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رسید طی دو سال پوشش جمعیتی شبکه های صداوسیمای مرکز لرستان از 96 درصد به 100درصد می رسد .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آماری که رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران ارائه داده است نشان می دهد میزان مرگ های ثبت شده در استان از ابتدای سال 99 تا پایان مرداد، در مقایسه با سال قبل 31.6 درصد افزایش داشته است. آیا همگی از کرونا جان باخته اند؟
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع در اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای بیش از 6 هزار و 566 میلیارد ریال اعتبار در قالب 649 طرح عمرانی و 2 هزار و 381 طرح در استان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام، گفت: 9040 تسهیلات به مبلغ 770 میلیارد ریال به واحدهای آسیب دیده از کرونا به متقاضیان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه وبودجه کشورگفت: با انعقاد این تفاهم نامه سه هزار و 509 فرصت شغلی دراستان ایلام ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینکه در 5 ماهه نخست سال جاری 31 هزار و 107 فوت در استان تهران ثبت شده است، گفت: آمار فوت در این مدت نسبت به مشابه سال قبل 31.6 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور گفت: تا پایان دولت دوازدهم 100 هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می شود.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه کتابخانه مرکزی یزد بازدید کردند و در جلسه ای موارد مرتبط با این پروژه را مورد بررسی قرار دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: در سال 98 درآمدهای استان حدود 49 صدم درصد درآمدهای کشور بود که مصوب سال 99 حدود 44 صدم درصد و پنج درصد کمتر از سال گذشته است.
مدیرعامل سازمان انتقال خون با بیان اینکه تنها یک مرکز اهدای خون و تولید فرآورده های آن در بندرعباس وجود دارد گفت: خون محصولی استراتژیک به ویژه در استان های جنوبی و مرزی است و این سازمان نیازمند ساختمان های بیشتر در این مناطق است. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به پیشرفت 60 درصدی سد خاییز گفت: پیش بینی می شود این سد بر اساس برنامه زمان بندی تا پایان امسال وارد مرحله آبگیری و بهره برداری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه با تاکید بر اجرای الگوی رشد درون زا در استان گفت: در حال حاضر برای تمام استان برنامه داریم و توسعه آنها را براساس اولویت های و مزیت های شناسایی شده پیگیری می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم با اشاره به اعلام نرخ تورم شهریورماه قم از سوی مرکز آمار کشور گفت: نرخ تورم سالانه کل مناطق شهری و روستایی قم در شهریورماه امسال 25.3 درصد بوده که در مقایسه با مردادماه 2 دهم درصد افزایش یافته است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۱    
دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت کانون استان در سال 99 با حضور نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم، از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی با هدف حمایت از کسب و کار های آسیب دیده از کرونا تا پایان مهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲    
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه، از امضای 2 تفاهم نامه در استان خبر داد که با اجرای آنها 2 هزار خانواده محروم خانه دار و هشت هزار و 111 نفر صاحب شغل می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳    
حبیب الله وفایی, رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه ضمن تشریح برنامه های سفر رییس سازمان برنامه وبودجه کشور در کرمانشاه گفت: امروز از پروژه های عمرانی بازدید بعمل آمد و همچنین 2 تفاهمنامه در راستای توسعه پروژه های عمرانی و اقتصادی امضاء خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت 1200 میلیارد ریالی بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استانداری مازندران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منعقد گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: تعداد ولادت های ثبت شده طی پنج ماهه سال جاری به 61 هزار و 725 مورد می رسد که نسبت به 66 هزار و 280 مورد ثبت شده مدت مشابه سال 1398، 6.9 درصد کاهش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز از احداث 83درصدی آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران ( آبیک - چرمشهر) خبر داد و گفت : این پروژه به مراحل تکمیلی نزدیک شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی لرستان روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری معرفی و تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۸    
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت : اینک 271طرح اقتصاد مقاومتی با میانگین پیشرفت فیزیکی 26درصد در این استان در حال اجراست که تکمیل آنها موجب تحول زیرساختی و اشتغال پایدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۶:۵۸    
کرمان – ایرنا - به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان اینک هفت پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان بم وجود دارد که در سالجاری به سه پروژه اصلی آن مبلغ 105 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با استقبال استاندار کرمانشاه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از مدیران ارشد استان شامگاه چهارشنبه وارد کرمانشاه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر دستگاههای اجرایی از لحاظ کمی و کیفی را از اهداف جشنواره شهید رجایی دانست و گفت: معرفی تعدادی از دستگاهها به عنوان دستگاه برتر به مفهوم عدم فعالیظ مناسب دستگاههای دیگر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۵    
کرمانشاه - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دولت های مختلفی آمده اند و رفته اند اما آنچه که باقی می ماند تلاش در جهت تامین خواسته های مردم است که دولت یازدهم در این راستا اهتمام دارد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 02 مهر 1399 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از تخصیص 30 میلیارد تومان برای تسریع در ساخت سد خاییز تنگستان خبر داد و گفت: با روند اجرای این پروژه، پیش بینی می شود امسال سد خاییز به مرحله آبگیری برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: بر اساس عملکرد سال گذشته دستگاه های اجرایی و فرمانداری های برتر استان معرفی شدند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: امسال 300 میلیارد ریال اعتبار از محل بند ه تبصره پنج قانون بودجه برای سرعت بخشی در روند اجرای سد خائیز تنگستان این استان اختصاص می یابد. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره شهید رجایی استان گیلان با حضور استاندار گیلان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و جمعی از مدیران و مسئولین سازمان و استان به منظور تجلیل از دستگاه های برتر در ارزیابی عملکرد سال 98 همزمان با پخش زنده از طریق آپارات، در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد.