پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۱:۰۰Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملی تیروکمان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تیروکمان با اشاره به اینکه بودجه تیروکمان کشورهایی نظیر چین و کره 50 برابر ایران است، گفت: با این وجود به کسب سهمیه المپیک پاریس با توجه به عملکرد کمانداران امیدوار هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰    
تهران- ایرنا- هونگ سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان با تاکید بر پایین بودن سطح تیراندازی با کمان ایران در مقایسه با سایر کشورها گفت: به عنوان یک مربی رویای حضور در المپیک را داشتم و برای حضور در المپیک به ایران آمدم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قرارداد سرمربی تیم ملی تیروکمان تا خردادماه سال آینده با رقمی برابر 6 هزار یورو به صورت ماهانه یا معادل ریالی آن تمدید شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۱    
حضور ناامید کننده تیم های ملی کامپوند و رویکرو در رقابت های قهرمانی آسیایی تایلند که حکم انتخابی بازی های المپیک 2024 پاریس را به همراه داشت، خبرساز شده است. تنها یک مسیر دیگر برای المپیکی شدن پیش روی آن ها قرار گرفته و آن هم جام جهانی ترکیه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی تیروکمان ایران بدون کسب سهمیه المپیک پاریس در مسابقات قهرمانی آسیا در بانکوک به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ملی پوشان کماندار ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک روز پنجشنبه عازم بانکوک خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۷    
ملی پوش اصفهانی تیم تیروکمان جانبازان و معلولین کشور آخرین وضعیت اردوی تیم ملی تیروکمان جانبازان و معلولین پیش از اعزام به مسابقات پاراآسیایی هانگژو را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس رقابت های انتخابی برگزار شده برای تعیین ترکیب جدید تیم های ملی تیروکمان، زهرا نعمتی جایی در این ترکیب ندارد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۷    
زهرا نعمتی در حالی با تیم ملی تیروکمان 26 مهر عازم بازی های پاراآسیایی هانگژو چین می شود که تمرینات خود را به صورت انفرادی و زیر نظر مربی تخصصی پیگیری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هانگژو- ایرنا- تیم ملی تیروکمان مردان در اسلحه کامپوند با شکست مقابل مالزی از صعود به نیمه نهایی بازماند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رضا شبانی عضو تیم ملی تیروکمان ایران درخصوص دیدار ایران و اندونزی در مرحله رده بندی بازی های آسیایی هانگژو، عنوان کرد: واقعا حیف شد هیچکس از زحماتی که ما کشیدیم خبر ندارد اما ما باز هم تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را برای تیم ملی ایران کسب کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۱    
تیم ملی تیروکمان کشورمان در دوبخش کامپوند و ریکرو دوشنبه راهی چین خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ملی پوشان کامپوند و ریکرو ایران به منظور حضور در بازی های آسیایی هانگژو و رقابت در رشته تیروکمان، مشخص شدند. تیم ملی تیروکمان ایران در ماده کامپوند با سه ورزشکار مرد و یک ورزشکار زن و در ماده ریکرو با سه ورزشکار مرد و دو ورزشکار زن به صورت قطعی به بازی های آسیایی هانگژو اعزام ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تصمیم گیری در مورد هونگ سونگ هو یکی از مشغله های ابتدای ِ سال فدراسیون تیروکمان بود که در نهایت منجر به عقد قراردادی جدید با این مربی کره ای برای ادامه حضور در راس تیم های ملی کامپوند و ریکرو شد اما با اعمال برخی تغییرات نسبت به توافقات اولیه. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۳:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: سرپرست وزارت ورزش و جوانان از دریاچه ورزشگاه آزادی بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت سطح آب آن قرار گرفت. کیومرث هاشمی پس از بازدید از اردوی تیم ملی تیروکمان به دریاچه ورزشگاه آزادی رفت و از آخرین وضعیت سطح آب دریاچه بازدید کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کیومرث هاشمی امروز با حضور در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان بازدید کرد. محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک نیز در این بازدید حضور داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تیروکمان بازدید کردند قرار است کمانداران با ترکیب 1+8 در بازی های آسیایی هانگژو، حضور پیدا کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه حمایت و پشتیبانی از تیم ملی تیروکمان در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد، گفت: انتظار می رود کمانداران با تمام تلاش تمرینات خود را پیش ببرند و بهترین نتایج را در رویداد های مهم از جمله بازی های اسیایی کسب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تجهیزات و کمبودهای آن از مواردی بود که در جریان بازدید دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تیروکمان مطرح شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در این بازدید قیدی مربی کامپوند بیان کرد: بچه ها آمادگی خوبی دارند و مدال هایی که گرفته اند، نشان دهنده تیم قوی ما در بازی های آسیایی است و امیدوارم دست پر برگردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو تیم ملی تیروکمان ایران و بانوی طلایی این رشته تاکید کرد تصمیمی برای برگشت به مسابقات و حضور در بازیهای آسیایی نداشته و با اصرار مسئولان ورزش تمریناتش را از سر گرفته است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی تیروکمان در شرایطی اردوی خود در تهران را پس از کاپ آسیایی سنگاپور آغاز کرده که سه رویداد مهم در سال جاری پیش رو دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم ملی تیروکمان در شرایطی اردوی خود در تهران را پس از کاپ آسیایی سنگاپور آغاز کرده که سه رویداد مهم در سال جاری پیش رو دارد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه ورزشی: زهرا نعمتی قهرمان تیروکمان 3 دوره پارالمپیک کشورمان پس از مسابقات پارالمپیک توکیو به استراحت رفت و تا به امروز در تمرینات و مسابقات تیم ملی تیروکمان دیده نشده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد صالح پالیزبان که در کاپ آسیایی سنگاپور رکورد بین المللی کامپوند ایران را بعد از 9 سال شکست و در نهایت موفق به کسب مدال طلا شد در گفت وگو با ایران اکونومیست ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی تیروکمان ایران پس از بهبود وضعیت مالی فدراسیون و حضور در کاپ جهانی چین حال قرار است در کاپ آسیایی سنگاپور شرکت کند تا سرمربی کره ای تیم ملی قبل از حضور در بازی های آسیایی، دومین محک جدی خود را ببیند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از لغو چندین اعزام خارجی به دلیل بی پولی فدراسیون تیروکمان، در نهایت قرار است این تیم اواخر اردیبهشت سال جاری در مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی تیروکمان در چین شرکت کند.
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان قزوین گفت: جبرئیل عبادی مربی آبیکی به منظور حضور در مرحله جدید اردوی تیم ملی پاراتیراندازی امروز عازم تبریز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان ایران از جزئیات پرونده قضایی کلبه های چوبی که جریمه 3 میلیاردی به دنبال داشت پرده برداشت و در مورد آخرین وضعیت تیم ملی تیروکمان قبل از بازی های آسیایی و انتخابی المپیک، توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۰    
هونگ سونگ هو سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان 6 ماه قبل وطن و خانواده اش را ترک کرد و به ایران آمد. وی در گفت وگوی خود با ایسنا از چرایی نبود زهرا نعمتی و میلاد وزیری دو کماندار سرشناس ایران در تیم ملی تیروکمان گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فدراسیون تیروکمان به دلیل کمبود منابع مالی قادر به اعزام تیم ملی تیروکمان به کاپ آسیا نشد. پس از انعقاد قرارداد با سرمربی کره ای در شهریور سال جاری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فدراسیون تیروکمان به دلیل کمبود منابع مالی قادر به اعزام تیم ملی تیروکمان به کاپ آسیا نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نوسانات قیمت ارز در بازار فدراسیون تیروکمان را با مشکل مواجه کرده است و احتمالا قرارداد سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان تمدید نشود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۶    
با وجود جذب مربی کره ای برای ایجاد تحول در روند آماده سازی کمانداران جهت حضور در میادین مهمی، چون بازی های آسیایی و جهانی، اعزام تیم ملی تیروکمان ایران به کاپ آسیا لغو شد. این در حالی است که اعضای تیم ملی طی پنج ماه گذشته به طور مستمر زیر نظر مربی جدید در اردوی آماده سازی بودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای تیم ملی تیروکمان که طی 5 ماه گذشته به طور مستمر زیر نظر مربی تازه جذب شده خارجی خود برگزارکننده اردوی آماده سازی بودند درنهایت به دلیل عدم تامین اعتبارات از حضور در کاپ آسیا بازماندند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
خبرنگار: نیما علیپور / تصویربردار و تدوینگر: امیرحسین شهسواری
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، به منظور حضور در سی و یکمین دوره رقابت های یونیورسیاد دانشجویان جهان (6 لغایت 17 مرداد ماه -چنگدو چین) و با برگزاری رقابت های انتخابی، ترکیب اردونشینان تیم ملی تیروکمان دانشجویان در هر دو بخش کامپوند (8 نفر) و ریکرو (4 نفر) مردان و بانوان مشخص شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مسابقات انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان با معرفی نفرات برتر در دو کمان کامپوند و ریکرو برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حضور در مرحله نخست کاپ 2023 آسیا در حالی به عنوان نخستین اعزام برون مرزی در دوره سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان مصوب شد که غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون اخیراً با انتقاد از مسائل مالی، انجام قطعی این اعزام را منوط به تخصیص به موقع بودجه از وزارت ورزش کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اردونشینان تیم ملی تیروکمان که برای حضور در مرحله نخست کاپ 2023 آسیا آماده می شوند به دلیل شرایط جوی تهران از روز چهارشنبه تمرینات شان را در ماهشهر پیگیری می کنند.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۰    
چهارمین اردوی تیم ملی تیروکمان ایران زیر نظر سرمربی کره ای با حضور 16 کماندار زن و مرد از هشتم بهمن در تهران به مدت 20 روز برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی تیروکمان از هفته آینده در تهران و سایت تیروکمان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان بعد از چهارماه حضور در راس این تیم هنوز از وضعیت کمانداران رضایت کامل ندارد، وی حتی نسبت به جدیدترین رکوردهای گرفته شده از زهرا نعمتی هم انتقاد دارد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین اردوی تیم ملی تیروکمان ایران زیر نظر سرمربی کره ای با حضور 16 کماندار زن و مرد در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
جدیدترین اردوی تیم ملی تیروکمان ایران زیر نظر سرمربی کره ای با حضور 16 کماندار زن و مرد در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مربی تیم ملی تیروکمان گفت: اگر کمانداران در پایه کمی دقیق تر آموزش می دیدند امروز وضعیت بهتری را داشتیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
هونگ سونگ هو برای آنکه شاگردانش انگیزه تمرین را از دست ندهند، تعطیلات سال نو میلادی اش را خیلی زود به پایان رساند و به ایران بازگشت. هدایت تیم های ملی تیروکمان ایران به سرمربی کره ای سپرده شده و این مربی در سه ماه اخیر تمام تلاشش را کرده تا نقاط ضعف ملی پوشان را برطرف کند.