چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۸:۴۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیر فلسطینی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی فلسطینی از وجود 700 اسیر فلسطینی بیمار در بند زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۸    
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، "رامی قواریق" اسیر فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی پس از 9 سال اسارت از زندان آزاد شد و مورد استقبال گرم اهالی نابلس قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی اعلام کردند که بیش از 750 اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی از انواع بیماری ها رنج می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فهرست اسرای فلسطینی دربند زندان های رژیم صهیونیستی محکوم به گذراندن حبس ابد به 558 تن رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱    
دادگاه های رژیم صهیونیستی با درخواست جدید برای آزادی ولید دقة اسیر فلسطینی باوجود پایان دوره محکومیت و وخامت وضعیت سلامتی اش مخالفت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۶    
مرکز مطالعات اسرای فلسطینی اعلام کرد شمار زندانیان اداری (بازداشت شدگان بدون محاکمه و تفهیم اتهام) در زندان های رژیم اشغالگر اخیرا به شکل قابل توجهی افزایش یافته و به حدود 1200 زندانی رسیده که بالاترین میزان از 34 سال گذشته تا کنون است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۶    
خبرنگار المیادین گفت اعمال فشار های سیاسی گسترده ای برای ارجاع پرونده اسیر ولید دقه اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان به کمیته آزادی های ویژه صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
زادگاه ولید دقه اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان در زندان های رژیم صهیونیستی شاهد تظاهراتی در حمایت از وی و درخواست برای آزادی اش بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در گفت وگوی تلفنی با همسر اسیر فلسطینی ولید دقه، رژیم صهیونیستی را مسؤول جان و سلامتی این اسیر و دیگر زندانیان فلسطینی دانست .
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز فلسطینی حنظله فعال در امور مربوط به اسیران فلسطینی مستقر در زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: 40 اسیر فلسطینی قصد دارند در اعتراض به شرایط خود، اقدامات مختلف از جمله اعتصاب غذا را پیش بگیرند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۱    
شماری از فلسطینیان برای حمایت از ولید دقه اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان در زندان های رژیم اشغالگر، در الخلیل در کرانه باختری اشغالی تجمع برگزار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز یک نوجوان فلسطینی که چند روز قبل در نابلس به دست نظامیان صهیونیست مجروح شده بود، به شهادت رسید. از سوی دیگر 15 اسیر فلسطینی اعلام کردند در اعتراض به وخامت اوضاع زندان های این رژیم دست به اعتصاب غذا می زنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک مؤسسه فلسطینی نسبت به وخامت حال ولید دقه اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی و احتمال شهادت وی هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اتاق عملیات مشترک گروه های مقاومت فلسطین درباره وضعیت وخیم جسمانی ولید دقه اسیر فلسطینی به رژیم صهیونیستی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اتاق مشترک گروه های مقاومت فلسطین نسبت به وخامت اوضاع جسمانی اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تأکید کرد: پافشاری اداره زندان های رژیم صهیونیستی بر نادیده گرفتن درد و رنج ولید دقه اسیر فلسطینی که از بیماری سرطان رنج می برد و بی توجهی به درمان او که جانش را به خطر می اندازد، جنایت جدید صهیونیست ها و رفتار نژادپرستانه آشکار این رژیم محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۵    
دادستانی کل رژیم صهیونیستی دوشنبه شب اعلام کرد با آزادی پیش از موعد ولید دقه اسیر فلسطینی در بند زندان های این رژیم که مبتلا به سرطان است مخالفت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی یک اسیر فلسطینی از نوار غزه را پس از تحمل بیش از بیست سال اسارت آزاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۸    
خالد ابوهنیه اسیر فلسطینی پس از 12 سال اسارت در زندان های رژیم صهیونیستی آزاد شد و در شهرک عزون در شرق قلقیلیه مورد استقبال گرم خانواده و ساکنان این شهرک قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اوضاع جسمی اسیر فلسطینیِ مبتلا به سرطان رو به وخامت نهاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۶    
مرکز پژوهش های اسرای فلسطین اعلام کرد: با محکوم شدن دو اسیر فلسطینی اهل جنین به حبس ابد، شمار اسرای فلسطینی محکوم به حبس ابد در زندان های رژیم صهیونیستی به 556 اسیر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۷    
یک فلسطینی دیگر در اعتراض به بازداشت بدون تفهیم اتهام و یا محاکمه اش، دست به اعتصاب غذا زد تا مسئله جنایت بزرگ بازداشت های اداری (احتیاطی) و شهادت شیخ خضر عدنان مجددا در راس اخبار فلسطین قرار بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۵    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1402/2/22 - 10:05 شناسه خبر : 1266689 رژیم صهیونیستی خلیل مصباح اسیر فلسطینی از اردوگاه جنین را 20 سال پس از اسارت از زندان آزاد کرد. دانلود
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۷    
خبرگزاری میزان - خضر عدنان ، اسیر فلسطینی و از سران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تازگی و پس از 86 روز اعتصاب غذا به شهادت رسید. عدنان پیش از این نیز در سال های 2012، 2015، 2018 و 2021 نیز دست به اعتصاب غذا زده بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شمار زیادی از فلسطینیان در اراضی اشغالی 1948 در حمایت از ولید دقه اسیر فلسطینی در بند زندان های رژیم صهیونیستی، تظاهرات کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از وخامت حال یکی از نمایندگان فلسطینی در پی حمله نظامیان صهیونیست خبر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
از جمله مهم ترین حوادث غافلگیرکننده جنگ اخیر میان گروه های مقاومت فلسطین و ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال شهادت خضر عدنان، اسیر فلسطینی و از رهبران جنبش جهاد اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۷    
خبر شهادت شیخ خضر عدنان اسیر فلسطینی در زندان های رژیم اسرائیل با واکنش گسترده در شبکه های اجتماعی بحرین مواجه شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
پارلمان عربی جنایت صهیونیست ها در به شهادت رساندن خضر عدنان اسیر فلسطینی عضو جنبش جهاد اسلامی را محکوم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تنها یک روز پس از شهادت عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اسرای فلسطینی با حمله به 2 زندانبان صهیونیست در زندان مجدو آن ها را گروگان گرفتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل خواستار انجام تحقیقات فوری و شفاف در مورد شهادت خضر عدنان اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی شد. از سوی دیگر کمیته مسیحی اسلامی حمایت از بیت المقدس اعلام کرد که حدود پنج هزار شهرک نشین در آوریل گذشته به مسجدالاقصی یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از ادامه اعتصاب غذای یک اسیر فلسطینی برای یازدهمین روز پیاپی خبر می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از فلسطین معتقد است به شهادت رسیدن اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی نقض قوانین المللی است و مقاومت در کرانه باختری افزایش خواهد یافت و پرونده شهید خضر عدنان در دادگاه های بین المللی قابل پیگیری است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ در پی شهادت شیخ اسیر خضر عدنان پس از 87 روز اعتصاب غذا در زندان های رژیم صهیونیستی، مرکز بین ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه کشور با صدور بیانیه ای به ملت فلسطین، گروه های مقاومت و جنبش جهاد اسلامی تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
5 هزار روز در برزخ عنوان کتابی است که حسن سلامه اسیر فلسطینی در حدود 200 صفحه آن را تدوین کرده و شامل داستان هایی شنیدنی از شرایط غیرانسانی وی در سلول انفرادی زندان های رژیم اشغالگر است که آن را شبیه به زندگی در دنیای مردگان توصیف می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حزب الحق یمن با تسلیت شهادت خضر عدنان، اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی بر ضرورت تداوم مسیر مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
احزاب و نیروهای سیاسی و دینی و ملی لبنان جنایت رژیم اشغالگر علیه شیخ خضر عدنان ، اسیر فلسطینی را که منجر به شهادت وی بعد از 86 روز اعتصاب غذا شد، محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل خواستار تحقیقات شفاف درباره شهادت خضر عدنان اسیر فلسطینی شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت توازن قوای نظامی میان فلسطینیان و اسرائیل به جایی رسیده که گروههای مقاومت در واکنش به فوت یک اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی، می توانند اینگونه به طرف مقابل پاسخ نظامی دهند و امنیت آنان را از بین ببرند و زندگی عادی آنان را مختل کنند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرنگار در کرانه باختری با حضور در خانه شهید "خضر عدنان" اسیر فلسطینی که بر اثر اعتصاب غذا در زندان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید، با برادر و فرزند او گفت و گو می کند. آنها می گویند مبارزه مسلحانه علیه اشغالگری ادامه دارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به شهادت مظلومانه شیخ خضر عدنان، از رهبران و مبارزان اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: شهادت این مجاهد در بند، حقانیت و مظلومیت مقاومت ملت فلسطین را بیش از پیش به تصویر کشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۶    
مراسم بزرگداشت شیخ خضر عدنان اسیر فلسطینی که بعد از حدود سه ماه اعتصاب غذا در زندان صهیونیست ها به شهادت رسید با حضور اعضای ارشد گروه های مقاومت لبنانی و فلسطینی در بیروت برگزار شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به شهادت مظلومانه شیخ خضر عدنان، از رهبران و مبارزان اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: شهادت این مجاهد در بند، حقانیت و مظلومیت مقاومت ملت فلسطین را بیش از پیش به تصویر کشید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خضر عدنان، اسیر فلسطینی که به سمبل مقاومت در زندان های صهیونیستی تبدیل شده بود پس از 86 روز اعتصاب غذا و در اثر اهمال کاری صهیونیست ها در رسیدگی به وضعیت جسمانی وخیم او ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۵    
وزارت خارجه یمن به مناسبت شهادت اسیر فلسطینی در زندان های صهیونیستی، جنایات این رژیم علیه اسرای فلسطینی را محکوم کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا از محکومیت رژیم صهیونیستی در پی شهادت شیخ خضر عدنان اسیر فلسطینی که پس از 86 روز اعتصاب غذا در زندان های این رژیم جان باخت، به دلیل وابستگی وی به جنبش جهاد اسلامی فلسطین خودداری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن شیخ خضر عدنان اسیر فلسطینی در زندان های این رژیم را محکوم کرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۳    
خضر عدنان اسیر فلسطینی پس از 86 روز اعتصاب غذا در پی بی توجهی و مسئولیت ناپذیری رژیم صهیونیستی در اجرای...