پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۴۵Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیر فلسطینی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی شامگاه چهارشنبه از شهادت حسین مسالمه اسیر آزاده فلسطینی در بیمارستانی در رام الله براثر اهمال پزشکی صهیونیست ها خبر دادند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۲    
اسیر فلسطینی آزاد شده از زندانهای اسراییلی گفت: اقدام اسرای فلسطینی در آزادسازی خود از زندان جلبوع، در واقع ضربه ای بزرگ به سیستم های امنیتی تمام زندان های رژیم اشغالگر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره ارتکاب هرگونه حماقت علیه 6 اسیر فلسطینی هشدار دادند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس در خارج از فلسطین در تماس تلفنی با خانواده های شش اسیر فلسطینی که از زندان جلبوع فرار کرده بودند، تأکید کرد که فرار این زندانیان سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی بود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
خالد مشعل رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در خارج فلسطین، با خانواده های 6 اسیر فلسطینی که از زندان رژیم صهیونیستی موفق به فرار شده بودند، تلفنی گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج عملیات فرار شش اسیر فلسطینی از زندان "جلبوع" را "سیلی محکم" به رژیم صهیونیستی خواند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ضمن تمجید از عملیات اسرای فلسطینی برای فرار از زندان جلبوع بر آزادی اسرای فلسطینی طی یک قرارداد تبادل شرافتمندانه تاکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس و تحلیلگر مسائل منطقه ای با اشاره به پیامدهای فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان جلبوع، گفت: اکنون دیگر تمامی بخش های امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آسیب پذیر و نفوذپذیر شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۵    
دو روز بعد از بازداشت شش اسیر فلسطینی که موفق به فرار از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی شده بودند، تل آویو خود را برای مقابله با واکنش فلسطینیان آماده می کند. دبیرکل جنبش جهاد اسلامی هشدار داده که مبارزه ادامه دارد و صهیونیست ها غافلگیر خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۱    
199 سازمان و نهاد مدافع حقوق بشر رژیم اسرائیل را مسئول حفظ جان 6 اسیر فلسطینی تونل آزادی دانستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مشهور عرب در واکنش به بازداشت مجدد شش اسیر فلسطینی که اقدام به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع کرده بودند، گفت، فرار این شش اسیر، اسطوره دروغین نفوذناپذیری امنیتی اشغالگران را درهم شکست.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: شش اسیرفلسطینی که موفق شده بودند از زندان الجبلوع در اراضی اشغالی فرارکنند بار دیگر توسط اسرائیل بازداشت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین دعوت رئیس حزب افراطی پارلمان رژیم صهیونیستی را نشانه ذهنیت جنایتکارانه رژیم اشغالگر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۹    
پس از عملیات فرار شش اسیر فلسطینی از زندان جلبوع تدابیر جدید و شدیدی در این زندان وضع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴    
مرکز رسیدگی به امور اسرای فلسطینی در زندان عوفر اعلام کرد که در صورت دست نکشیدن صهیونیستها از اقدامات خصمانه خود 100 اسیر فلسطینی در این زندان اعتصاب غذا می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷    
به اعتقاد پر تیراژ ترین روزنامه اسرائیلی با وجود دستگیری هر 6 اسیر فلسطینی که موفق به خروج از زندان فوق امنیتی جلبوع شده بودند، کار برای اسرائیل تمام نشده و همچنان خطر پس لرزهای آن تل آویو را تهدید می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مشهور جهان عرب عملیات فرار اسرای تونل آزادی را قهرمانانه و مبتکرانه توصیف کرد و نوشت: صهیونیستها به دلیل این شکست امنیتی و اطلاعاتی باید از خجالت سر خود را پایین بیندازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مرکز اسرای فلسطینی از آغاز اعتصاب غذای 100 اسیر فلسطینی در زندان عوفر در واکنش به عهدشکنی صهیونیست ها خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲    
پس از فرار شش اسیر فلسطینی از یکی از زندان های رژیم صهیونیستی از طریق تونلی که گفته می شود با استفاده از برخی ظروف حفر کرده بودند ،قاشق ها در کنار پرچم ها و بنرهای سنتی به عنوان نماد مقاومت فلسطین شناخته شدند.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
پس از اقدام رژیم صهیونیستی در بازداشت آخرین اسیر فلسطینی عملیات تونل آزادی، درگیری های شدیدی میان فلسطینیان و نیروهای امنیتی اسرائیل در شهر جنین در گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه اسرای فلسطینی اعلام کرد که 100 اسیر فلسطینی در اعتراض به شکنجه و محدودیت های اعمال شده در حق شان از امروز (دوشنبه) دست به اعتصاب غذا خواهند زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – باشگاه اسرای فلسطینی یکشنبه شب اعلام کرد، 100 اسیر فلسطینی از امروز (دوشنبه) در اعتراض به فشارها و اقدامات تنبیهی زندان عوفر رژیم صهیونیستی در این زندان دست به اعتصاب غذا خواهند زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی که بامداد روز یکشنبه به همراه دیگر اسیر فلسطینی عملیات تونل آزادی در جنین بازداشت شدند می گوید که پس از آزادی از جلبوع در شمال فلسطین اشغالی در حین رسیدن به جنین دو بار مورد حمله نظامیان صهیونیست قرار گرفته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وکیل ایهم کمامجی اسیر فلسطینی زندان جلبوع رژیم اشغالگر نسبت به ضرب و شتم شدید وی به دست زندانبانان صهیونیستی هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۴    
شفقنا- انجمن اسرای فلسطینی اعلام کرد که 100 اسیر فلسطینی تصمیم گرفته اند از فردا (دوشنبه) در اعتراض به اقدامات صهیونیست ها علیه اسرا دست به اعتصاب غذا بزنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه عبری امروز، یکشنبه از جزئیات جدیدی درباره فرار شش اسیر فلسطینی از زندان جلبوع در ششم ماه جاری میلادی پرده برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی به 6 اسیر فلسطینی که توسط رژیم صهیونیستی دوباره زندانی شدند، گفت: شما سمبل آزادی و فلسطین هستید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۶    
شفقنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: موفقیت اسرای فلسطینی در امر فرار از زندان جلبوع نشان دهنده نقص جدی در سطوح اطلاعاتی و عملیاتی است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، نفتالی بنت در واکنش به دستگیری دو اسیر دیگر فلسطینی از زنان جلبوع گفت: کار تمام شد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، به نقل از خبرگزاری سما، فوزی برهوم، سخنگوی حماس در اظهاراتی مطبوعاتی گفت: ما در رهبری این مرحله و خلق عرصه جدیدی از مبازره روی جوانان و مردان آزاده کرانه باختری حساب زیادی باز کرده ایم. قهرمانان تونل آزادی از بطن این ملت متولد شدند و در نبردهای مقاومت و فداکاری استقامت کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تلاش رژیم صهیونیستی برای ترویج روایت خود از نحوه بازداشت دو اسیر فلسطینی زندان جلبوع، رسانه های این رژیم در این روایت تشکیک کرده و خواهان توضیح از ارتش شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۵    
رسانه های صهیونیست اعلام کردند که ایهم کممجی و مناضل نفیعات دو اسیر دیگر عملیات فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع در یورش نظامیان صهیونیست به محله شرقی شهر جنین بازداشت شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پدر اسیر فلسطینی که سپیده دم امروز یکشنبه پس از دو هفته فرار از زندان جلبوع مجددا بازداشت شد، گفت، شش اسیر فراری که دوباره دستگیر شدند پیامشان را رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) در بیانیه ای رژیم صهیونیستی را مسؤول کامل هرگونه تعرض به جان شش اسیر فلسطینی دانست که اخیرا موفق به فرار از زندان جلبوع شدند اما ارتش این رژیم دوباره آنها را بازداشت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره بازداشت دو اسیر فسطینی باقی مانده از عملیات فرار از زندان جلبوع مدعی شد که "کار به پایان رسید".
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی پس از دستگیری دو اسیر فلسطینی بازمانده از شش اسیری که موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع شده بودند، سامانه های گنبد آهنین را در اطراف نوار غزه، به حالت آماده باش درآورد. ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۵    
ارتش رژیم صهیونیستی دو اسیر باقی مانده از 6 اسیر فراری از زندان جلبوع را هم بازداشت کرد. بدین ترتیب، تمامی 6 اسیری که موفق به فرار از زندان جلبوع شده بودند، مجددا به بازداشت رژیم صهیونیستی درآمدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
شفقنا- حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت: گردان های قسام به عهدو پیمان خود در خصوص قرار دادن شش قهرمان عملیات تونل آزادی در راس قرارداد تبادل اسرا پایبند است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ارتش اسرائیل پس از بازداشت دو اسیر فلسطینی فراری از زندان جلبوع، با پیش بینی حملات موشکی احتمالی از جانب نوار غزه، سامانه گنبد اهنین را در حالت آماده باش قرار داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اسرائیل از بازداشت دو اسیر فلسطینی باقی مانده از میان شش اسیری خبر دادند که توانسته بودند با حفر تونل، از زندان فوق امنیتی جلبوع فرار کنند. این فرار که حدود دو هفته پیش رخ داد، سردرگمی تشکیلات امنیتی رژیم صهیونیستی و خوشحالی مردم فلسطین را در پی داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
بامداد امروز، صهیونیست ها دو اسیر فلسطینی باقی مانده از شش اسیر فرار کرده از زندان جلبوع را بازداشت کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در اولین سالروز امضای توافقنامه عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ، خواستار لغو این توافق ها شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۶:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی در جریان حمله نظامیان این رژیم به شهر جنین دو اسیر فلسطینی باقی مانده از میان 6 اسیری که در یک عملیات هالیوودی از زندان فوق امنیتی جلبوع فرار کرده بودند، دستگیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی پس از بازداشت دو اسیر باقی مانده فراری از زندان جلبوع، سامانه گنبد آهنین را در مناطق هم مرز با غزه از بیم حملات راکتی فلسطینی ها به حال آماده باش درآورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست دو اسیر فلسطینی را که در عملیات موسوم به تونل آزادی موفق به فرار از زندان جلبوع شده بودند دستگیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۳:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند در جریان حمله نظامیان این رژیم به شهر جنین، دو اسیر فلسطینی باقی مانده از شش اسیر آزاده از زندان جلبوع، بازداشت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸    
هیئت امور اسرای فلسطین متن نامه یکی از شش اسیر فلسطینی را که مجددا پس از فرار از زندان جلبوع بازداشت شدند، منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی و مغز متفکر فرار بزرگ از زندان صهیونیستی جلبوع ، از طریق وکیل خود، نامه ای خطاب به مادر و سایر اعضای خانواده اش ارسال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی فردا یکشنبه جلسه محاکمه 4 اسیر فلسطینی را که پس از فرار از زندان جلبوع مجددا بازداشت شدند، برگزار می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لحظه بازداشت دو اسیر فلسطینی که از زندان رژیم صهیونیستی فرار کرده بودند
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۷:۰۶    
باشگاه اسیر فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که شش اسیر فلسطینی همچنان در اعتراض به بازداشت موقت خود، به اعتصاب غذا در زندان های رژیم صهیونیستی ادامه می دهند.