سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۲۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیر فلسطینی»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۲    
ابو عاهور، اسیر فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی از دیگر اسرای فلسطینی است که بر اثر عدم رسیدگی مقامات صهیونیست، در وضعیت وخیم جسمانی به سر می برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی آزاد شده از بند زندان رژیم صهیونیستی ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم و اعلام کرد که عاملان ترور فخری زاده بانیان تروریسم در جهان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱    
تهران-ایرنا-هیات امور اسرا و آزادگان فلسطین درباره وخامت حال سه اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان در زندان های رژیم صهیونیستی هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۸    
ماهر الاخرس ، اسیر فلسطینی پس از اعتصاب غذای 103 روزه و واداشتن صهیونیست ها به عقب نشینی، اعلام کرد مقاومت و به مذاکره نرفتن با صهیونیست ها را از دبیرکل حزب الله لبنان آموخته و این رمز پیروزی او بر رژیم صهیونیستی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی که پس از 104 روز اعتصاب غذا و مقاومت، با اراده آهنین خود بر رژیم صهیونیستی پیروز شد و آزادی را در آغوش کشید، گفت که از جنبش حزب الله آموخته با اشغالگران صهیونیست مذاکره نکند و حق خود را از آن ها بستاند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ماهر الاخرس ، اسیر فلسطینی پس از اعتصاب غذای 103 روزه و واداشتن صهیونیست ها به عقب نشینی، اعلام کرد مقاومت و به مذاکره نرفتن با صهیونیست ها را از دبیرکل حزب الله لبنان آموخته و این رمز پیروزی او بر رژیم صهیونیستی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: روز گذشته بود که ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پس از 103 روز اعتصاب غذا در نهایت سران رژیم صهیونیستی را مجبور به صدور حکم آزادی خود ساخت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی که پس از 104 روز اعتصاب غذا و مقاومت موفق شد رژیم صهیونیستی را مجبور به آزاد کردن خود کند، پس از آزادی گفت که از جنبش حزب الله لبنان آموخته است با صهیونیست ها مذاکره نکند و حق خود را از آنها بستاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵    
حازم قاسم سخنگوی حماس آزادی ماهر الاخرس اسیر فلسطینی را حاوی نکات متعددی توصیف کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۱    
اسرائیل، اکرم الریخاوی اسیر فلسطینی راکه از 100 روز پیش اعتصاب نموده بود ازاد کند. ریخاوی که بعد از ازادیش به منزل خود در غزه می رفت درطی استقبال از وی در یک سخنرانی کوتاه در نزدیکی منزل خود در رفح از ازادی خود ابراز خوشحالی کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۱    
انفجار در یک نفتکش در بندر نفتی عربستان، آزادی ماهر الاخرس از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته منطقه غرب آسیا بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی که در اعتراض به بازداشت غیرقانونی خود 90 روز در زندان رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده بود آزاد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی را که دست به اعتصاب غذا زده بود، آزاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شبکه المیادین امروز(پنجشنبه) در خبری فوری از آزادی ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی بعد از گذشت 103 روز از اعتصاب غذای وی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که صهیونیستها را به زانو درآورد و امروز صبح آزاد شد در اولین اظهار نظر خود پس از آزادی گفت: ملت فلسطین نباید منتظر دنیا باشد، و باید از خودش دفاع کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که اخیرا با مقاومت و اعتصاب غذای طولانی خود، رژیم صهیونیستی را به چالش کشیده بود، از زندان آزاد شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۸    
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که چندی قبل از تسلیم شدن صهیونیستها در برابر وی و موافقت با آزادی وی، به اعتصاب غذای خود پایان داده بود، امروز بر اشغالگران پیروز شد و آزادی را در آغوش کشید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، شبکه المیادین لحظاتی قبل گزارش داد که اشغالگران اسرائیلی، ماهر الاخرس اسیر فلسطینی را پس از اعتصاب غذا به مدت 103 روز آزاد کردند. خبرنگار المیادین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی اندکی قبل ماهر الاخرس اسیر فلسطینی را آزاد کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی که با اعتصاب غذای طولانی مدت یک اسیر فلسطینی ناچار به تن دادن به خواست وی شد، امروز او را آزاد کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از العهد، کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی از افزایش شمار اسرای فلسطینی مبتلا به کرونا خبر داد و اعلام کرد که 2 اسیر فلسطینی دیگر در زندان های رژیم صهیونیستی به ویروس کرونا مبتلا شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
135 اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به ویروس کرونا مبتلا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه ای نسبت به وخامت حال اسیر نضال ابراهیم ابو عاهور و شهادت او در زندان های رژیم صهیونیستی هشدار داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از عربی 21، نگرانی ها در خصوص گسترش ویروس کرونا در میان اسرای فلسطینی افزایش یافته است به طوریکه خانواده های این اسرا، نسبت به نحوه برخورد با مبتلایان در زندان های رژیم صهیونیستی ترس و نگرانی دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی و همچنین کارشناسان سازمان ملل خواستار آزادی یک اسیر فلسطینی شدند که تاکنون 140 بار محاکمه شده اما هیچ اتهامی علیه او ثابت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان رژیم صهیونیستی اذعان کردند که 87 اسیر فلسطینی در دو زندان شطة و جلبوع وابسته به این رژیم، به کرونا مبتلا شده اند.همزمان نگرانی هایی درباره افزایش شمار مبتلایان به کرونا در میان اسیران فلسطینی به خاطر سیاست اهمال پزشکی در زندان ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گزارش های رسانه ای از زندانی شدن چهار هزار و 500 اسیر فلسطینی در بازداشتگاه های رژیم صهیونیستی در ماه اکتبر گذشته حکایت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که به تازگی به اعتصاب غذای صد روزه خود پایان داده است، از همبستگی با وی غذا تجلیل کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) شهادت کمال ابو وعر ، اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان در زندان رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت و تأکید کرد که مسأله اسرای فلسطینی در رأس اولویت های جنبش متبوعش قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰    
شبکه العالم با ماهر الاخرس اسیر فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی مصاحبه اختصاصی انجام داده است که امشب در قالب برنامه ضیف وحوار پخش خواهد شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کمیته اسرای فلسطین با صدور بیانیه ای از ابتلای 70 اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به ویروس کشنده کرونا خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان به ماهر الاخرس اسیر فلسطینی به علت پیروزی اش بر زندانبانان صهیونیست تبریک گفت و تاکید کرد شهدا در مسیر خود مخلصانه همه چیز را برای رضای خدا در طبق اخلاص گذاشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
پس از آنکه یک اسیر فلسطینی در نتیجه اهمال پزشکی زندانبانان صهیونیست به شهادت رسید، اتحادیه عرب خواستار مداخله فوری برای حمایت از اسرای در بند رژیم صهیونیستی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۰    
باشگاه اسرای فلسطین اعلام کرد یک اسیر پس از گذشت 17 سال اسارت، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و اهمال کاری نظامیان صهیونیست در زندان به شهادت رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از العهد، جمعیت اسرا و آزادگان واعد با صدور بیانیه ای اعلام کرد که 3 اسیر فلسطینی دیگر در زندان صهیونیستی جلبوع به ویروس کرونا مبتلا شدند. این مرکز حقوقی تاکید کرد که با ابتلای این 3 نفر، شمار اسرایی که در شبانه روز گذشته به کرونا مبتلا شدند، به 11 نفر افزایش یافت. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کردند که رژیم صهیونیستی مسئولیت پیامدهای شهادت یک اسیر فلسطینی بیمار در زندان این رژیم را برعهده دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کردند که رژیم صهیونیستی مسئولیت پیامدهای شهادت یک اسیر فلسطینی بیمار در زندان این رژیم را برعهده دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
یک اسیر دیگر فلسطینی به علت سهل انگاری پزشکی مقامات رژیم صهیونیستی امروز در زندان این رژیم به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت کمال ابووعر اسیر فلسطینی در بند صهیونیستها به علت کرونا خبر دادند و اعلام کردند که این زندانی در زندان جلبوع از بیماری سرطان هم رنج می برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- باشگاه اسیر فلسطین سه شنبه شب اعلام کرد که "کمال ابو وعر" اسیر فلسطینی ساعتی پیش در زندان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۵    
شبکه المیادین از شهادت "کمال ابو وعر" اسیر فلسطینی به علت بیماری کرونا در زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از شهادت یک اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی موضوع اسرای فلسطینی را که در زندان های رژیم اشغالگر در بازداشت اداری به سر می برند مسئله سرنوشت ساز دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۵    
ماهر الاخرس بر زندانبانان خود پیروز شد و آن ها را وادار کرد بازداشت وی را تمدید نکنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۲    
صهیونیست ها با گذشت بیش از سه ماه اعتصاب غذای اسیر فلسطینی، علاوه بر موافقت با آزادی وی در اواخر ماه نوامبر، امکان درمان او تا زمان آزادی را نیز فراهم خواهند کرد. این تحولات باعث شد تا الاخرس اعتصاب غذای خود را تعلیق کند.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که از 103 روز پیش در اعتراض به حکم بازداشت اداری خود اعتصاب غذا کرده بود، پس از موافقت رژیم صهیونیستی با آزادی او در 26 نوامبر جاری دست از اعتصاب غذا کشید و گفت که مدت زمان باقیمانده تا آزادی خود را برای درمان در بیمارستان سپری می کند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی، پس از پیروزی در کارزار اعتصاب غذای 103 روزه خود گفت که در مبارزه پیروزمندانه خود علیه سیاست بازداشت اداری رژیم صهیونیستی، این رژیم را رسوا کرده و خشم ملت فلسطین به زودی به انتفاضه مبدل می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، ماهر الاخرس اسیر فلسطینی است که موفق شد در یکصد و سومین روز اعتصاب غذای خود اشغالگران صهیونیست را در مقابل خواسته خود و ملت فلسطین مبنی بر آزادی از زندان به زانو درآورد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – 37 زن اسیر فلسطینی در یکی از زندان های رژیم صهیونیستی در اعتراض به شرایط سخت زندگی روزمره خود در این بازداشتگاه به اقدامات اعتراض آمیز خود شدت بخشیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی پس از توافق با مقامات صهیونیستی بر سر آزادی وی در اواخر ماه جاری میلادی اعتصاب غذای خود را پس از گذشت 103 روز به تعلیق درآورد.