یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۰۲Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمایت از تولیدات ملی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: حمایت از تولیدات ملی صرفا در حد شعار باقی مانده و برخی از سازمان ها نه تنها حمایتی از تولیدکننده ندارند، بلکه در روند پیشرفت آن ها نیز اخلال ایجاد می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: برای کاهش آثار تحریم ها، حمایت از تولیدات ملی و کالاهای ساخت داخل باید در دستور کار جدی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۵    
گروه استان ها- لزوم حمایت از تولیدات ملی سال هاست که بحث همه محافل است و این بار با پویانمایی "صفر در سفر" به جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز راه یافته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۹    
دبیر خواهران انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: برخی از خانواده ها درگیر فرهنگ تجمل گرایی و استفاده از کالای خارجی هستند که این فرهنگ نادرست سدی در برابر حمایت از تولیدات ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ای به منظور حمایت از تولیدات ملی در ورزش اسکیت با حضور رئیس مرکز مشارکت های اقتصادی و سرمایه گذاری وزارت ورزش برگزار شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از ثبت اطلاعات 3 هزار تولیدکننده در سامانه حامی خبر داد. *** دبیرخانه ای در معاونت اجتماعی قوه قضاییه به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمدباقر الفت با اشاره به اهتمام دستگاه قضا برای حمایت از تولید داخی، اظهار داشت: ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عراق، اقداماتی برای حمایت از تولیدات ملی خود انجام داده که صادرات از ایران به عراق را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به تازگی وزارت کشور عراق، لیستی از کالا هایی که واردات شان ممنوع شده است، را منتشر کرد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما در دیدار مدیر عامل صنایع شیر کشور با اشاره به ضرورت حمایت از تولیدات ملی و حمایت از اقتصاد کشور، اظهار کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید نامگذاری شده به این معنا که تمام سیاست ها و برنامه های اقتصادی، فرهنگی ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
امضای تفاهمنامه همکاری مشترک بانک صنعت و معدن و گروه سایپا با امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک صنعت و معدن و شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا در راستای حمایت از تولیدات ملی، این بانک اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و گشایش اعتبار اسنادی گروه سایپا را به انجام می رساند . ...
پولی مالی   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک ملت برای حمایت از تولیدات ملی و طرح هایی که باعث ایجاد اشتغالزایی موثر و پایدار در اقصی نقاط ایران می شود آمادگی کامل دارد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۱:۳۳    
خانم پیوسته استاد حوزه گفت: تولیدات ملی و فیلم های ارزشی باید در عرصه هنر حمایت شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۱۴    
گر دولت در شرایط کنونی اقتصاد و تولید کشور، بدون حمایت از تولیدات ملی با پیوستن به سازمان تجارت جهانی دروازه های کشور را به روی واردات خارجی باز کند، به طورقطع با دست خود صنعت تحریم شده ایران را که امکان دسترسی به فناوری و تجهیزات روز و منابع مالی مورد نیاز را ندارد ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۷:۰۰    
عرضه فراوان پوشاک خارجی با برندهای گوناگون در سال های اخیر پیامدهایی به همراه داشت که مهمترینش رکود بازار پوشاک داخلی بود. اتفاقی که با توجه به مغایرتش با شعار حمایت از تولیدات ملی باعث عزم جدی مسئولان در راستای ممانعت از فروش برندهای خارجی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۰    
نماینده ولی فقیه استان خوزستان در خطب های نماز جمعه امروز بر خرید کالاهای داخلی و حمایت از تولید ملی تاکید کرد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه رونق تولید ملی با تاکید بر فرایندهای نهضت ساخت داخل و حمایت از تولیدات ملی خبر داد. ...
هرمز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگور بافی یکی از صنعت های قدیمی و سنتی در حاشیه خلیج فارس بوده که این روزها دست خوش فراموشی است و علت آن بها ندادن به استاد کاران قدیمی است لذا بهره برداری از این صنعت ساده و کاربردی گامی موثر در راستای حمایت از تولیدات ملی و اشتغال زایی به شمار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه با اشاره به فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی گفت: دشمنان نظام برای تاثیرگذاری بر روی فرزندان، نمادهای غربی بر لوازم آموزشی درج کرده اند و توزیع می کنند.
بانک ملی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور 70 شرکت تولید کننده اسباب بازی با هدف حمایت از تولیدات ملی برگزار شد، سعداله عیسی زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی این بانک نیز حضور داشت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی گفت: طرح حمایت از تولیدات ملی با قانون اساسی مغایرتی ندارد و لازم الاجراست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۳    
حمایت از تولیدات ملی به ویژه در زمینه صنایع دستی و هنرمندان شاغل در این زمینه سبب حفظ و ایجاد اشتغال شده و مانع از بیکاری بسیاری از هم وطنان می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون ایران و سازمان انرژی اتمی طی تفاهم نامه ای، قرارداد طراحی و تولید سانتریفیوژهای مورد نیاز بانک خون کشور را امضا کردند. به گزارش سپید، در این تفاهم نامه که به امضای علی اکبر پورفتح اله ، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران و اصغر زارعان، دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی رسید ...
تفاهمنامه ای میان سازمان انتقال خون و سازمان انرژی اتمی منعقد شد که طی آن سانتریفیوژهای مورد نیاز بانک خون کشور با فن آوری و دانش فنی دانشمندان کشورمان تولید خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با انتقاد از غفلت چندین ساله مسئولان نسبت به تولید داخلی، گفت: منشأ گرانی و بیکاری عدم حمایت از تولید ملی بوده است.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد گفت: در کشوری که بر اقتصاد نفت محور تکیه دارد، رشد تولید در سایر بخش های آن در سایه حمایت های دولتی، کیفی سازی محصولات و خرید محصولات داخلی میسر می شود.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولیدات ملی و کالای داخلی، جشنواره ریحانه آسمانی به مدت ده روز در مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) ساری برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پست خوزستان گفت: سرویس جدید شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با عنوان مرسولات استراتژیک در حمایت از تولیدات داخلی آغاز بکار کرد. مهران حموله راه اندازی این سرویس را با هدف حمایت از تولیدات ملی و بومی در استانها و محصولات کشاورزی عنوان کرد و اظهارداشت ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پست خوزستان از راه اندازی سرویس مرسولات استراتژیک بومی در راستای حمایت از تولیدات بومی خبر داد. مهران حموله با اشاره به راه اندازی سرویس مرسولات استراتژیک بومی، اظهار کرد: راه اندازی این سرویس در راستای حمایت از تولیدات ملی و بومی در استان ها و محصولات کشاورزی صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۲    
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه کشور حمایت از تولیدات ملی را رونق بخش اقتصاد کشور دانست و گفت: افزایش کیفیت تولیدات داخلی خنثی کننده دسیسه های اقتصادی دشمن دانست.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سردار کیومرث شیخی فرمانده مرزبانی استان کردستان در تشریح عملکرد یک ساله مرزبانان این استان در مقابله با قاچاق کالا، اظهار داشت: مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق در جهت حمایت از تولیدات ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی از برنامه های جدی مرزبانی استان است. ...
سبا724   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک ملی در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 58 هزار فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی بادوام داخلی را جهت حمایت از تولیدات ملی به متقاضیان پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۲    
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه کشور حمایت از تولیدات ملی را رونق بخش اقتصاد کشور دانست و گفت: افزایش کیفیت تولیدات داخلی خنثی کننده دسیسه های اقتصادی دشمن دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینگان مجلس تشکیل هیئت نظارت بر اجرای قانون حمایت از تولیدات ملی را اقدامی موثر در راستای رونق اقتصادی کشور عنوان کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از روابط عمومی بانک صنعت ومعدن، یکی از سیاست های اصلی این بانک حمایت از کالای ایرانی و صنایعی است که در داخل کشور قابلیت تولید دارند و لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی نیز حمایت از تولیدات ملی است که همیشه در دستور کار این بانک قرار داده شده است. ...
خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان با کلیات طرح حداکثر استفاده از توان تولید و خدمات کشور و حمایت از کالای ایرانی با 129 رأی موافق، 44 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۸    
معاون فرماندار تهران در خصوص حمایت از تولیدات ملی گفت: صنایع دستی، محصولات کشاورزی و کالاهای تولیدی که در شهر تهران، روستاها و خانواده های عشایری تهران تولید می شوند، برای ایجاد برند باید فرهنگ سازی شود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مجلس گفت: غفلت دولت در نظارت بر قیمت گذاری بازار، باعث شده تا فروشندگان به قیمت دلخواهشان کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را به فروش برسانند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۲    
نماینده مجلس شورای اسلامی، بیکاری نسل جوان را یکی از دغدغه های بزرگ جامعه ایرانی عنوان کرد و گفت: حدود چهار میلیون جوان بیکار در کشور داریم که دولت باید برای اشتغال آن ها فکر اساسی کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آنکارا- ایرنا- حمایت از تولیدات داخلی و بومی دغدغه دیرین مسئولان کشور ترکیه بوده به طوری که این موضوع از زمان تاسیس جمهوری نوین ترکیه در سال 1923 آغاز شده و به تعیین یک هفته مشخص در تقویم رسمی این کشور منتهی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز به کار کرد که گزارش کمیسیون حمایت از تولیدات ملی در خصوص آسیب شناسی وضعیت شاغلان و همچنین بیکاران در دستورکار نمایندگان قرار دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵    
بیست و دومین سالروز ملی صادرات با سخنرانی مجتبی خسرو تاج رییس سازمان توسعه تجارت آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صنایع ، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در مراسم روز ملی صادرات با بیان اینکه بیست و دومین سالروز ملی صادرات در شرایط سیاسی و اقتصادی متفاوتی در صحنه تجارت جهانی و منطقه ای به لحاظ جنگ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۷:۰۶    
حجت الاسلام موسوی لارگانی گفت: یکی از وظایف بزرگ دولت و به ویژه بانک مرکزی مدیریت بازارهای ارز، سکه و طلاست؛ اما از مدتی قبل شاهد ایجاد اختلالاتی در این بازارها بودیم که قطعا از سوی مردم عادی نبود؛ چراکه خریداری سکه به میزان 53 میلیارد تومان نمی تواند کار مردم عادی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا - دانشگاه ها و مراکز علمی همواره به عنوان موتورهای رشد اقتصادی جوامع شناخته می شوند و نقش موثری در به حرکت درآوردن چرخه اقتصادی و حمایت از تولیدات ملی دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۷:۰۵    
احمد علیرضابیگی رونق تولیدات ملی را در گرو مبارزه جدی مسوولان با هرگونه قاچاق کالا و ارز دانست.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۱    
به گزارش روزنامه البرز فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، اهم برنامه های دکتر فلاح نژاد در هفته ای که گذشت در راستای حمایت از تولیدات ملی طبق فرمایش مقام معظم رهبری و حل مشکلات و نیازهای شهرستان به شرح ذیل است: ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مازندران برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب را توجه به شعار سال جاری و حمایت از کالای ایرانی دانست و گفت: برای حمایت از تولیدات ملی به برپایی نمایشگاههای حجاب و عفاف نیاز داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمی گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی بخش خصوصی و اولویت دهی به اقتصاد دانش بنیان از مهمترین راهبردهای اصلی دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۳    
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: حمایت از کالا و تولیدات ایرانی باعث پیشرفت کشور می شود ، چرا که حمایت از تولیدات ملی منجر به ایجاد فرصت های جدید شغلی برای جوانان و توسعه اقتصادی کشور می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آستارا گفت: برخی از بخش ها کالای خارجی با کالای ایرانی قابل مقایسه نیست و تولیدات داخلی مان از کیفیت بیشتری برخوردارند. ولی داداشی نماینده مردم آستارا در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه خانه کتاب، در نشست خبری طرح عیدانه کتاب ضمن ارائه گزارشی از روند این طرح، بر حمایت از آثار تالیفی در سال 97 تاکید کرد. به گزارش ابتکار ، نیکنام حسینی پور، مدیرعامل خانه کتاب، در این نشست که دیروز برگزار شد ...