شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۱۰:۳۰May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

ایرنا   ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 161 مصدوم حوادث 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 299 هزار و 562 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور توسط هلال احمر خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶    
ظهر امروز رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 39 هزار تست فوری کرونا از مسافران مشکوک در مبادی مرزی کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۷    
ایسنا- بزرگداشت هفته هلال احمر با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری، دوشنبه 20 اردیبهشت در محل سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر برگزار شد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۲    
بزرگداشت هفته هلال احمر با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری، دوشنبه 20 اردیبهشت در محل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از رونمایی از سه سامانه نرم افزاری امدادی(سامانه تحت وب فراخوان نیروهای عملیاتی در حوادث و سوانح، سامانه جامع اسکان و تغذیه اضطراری در مواقع بحران و سامانه امدادیار به ارزش دو میلیارد تومان) در سومین روز از هفته گرامیداشت هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی و انجام بیش از 38 هزار تست فوری کرونا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 38 هزار و 81 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران در 28 مرز رسمی کشور (16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی) خبر داد و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 263 هزار و 370 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 38 هزار و 81 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران در 28 مرز رسمی کشور (16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی) خبر داد و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 263 هزار و 370 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷    
معاون علمیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 238 ماموریت و امدادرسانی به 699 نفر در72 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون علمیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 238 ماموریت و امدادرسانی به 699 نفر در72 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از دو هزار نفر بر اثر سیل و آبگرفتگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی بارش های 9 روز گذشته، امدادگران هلال احمر به 2562 هموطن گرفتار در سیل و آبگرفتگی 17 استان کشور، امدادرسانی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی این مدت، امدادگران هلال احمر به 2 هزار و 435 هموطن گرفتار در سیل و آبگرفتگی در 16 استان کشور، امدادرسانی کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 2435 نفر در سیلاب 16 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی بارش های 6 روز گذشته، امدادگران هلال احمر به 1818 هموطن گرفتار در سیل و آبگرفتگی 14 استان کشور، امدادرسانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انجام 36 هزار و 426 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 28 مرز رسمی کشور شامل 16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی سریع در زمان وقوع حوادث و سوانح طبیعی، غیرطبیعی و انسان ساخت نزد گروه های امداد و نجات، از توسعه شبکه ارتباطات رادیویی این سازمان در باندهای HF و VHF در سال جاری در سطح کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اخذ تست فوری از بیش از 36 هزار مسافر در مبادی ورودی کشور تا به امروز خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع سیلاب در هفت استان و امدادرسانی به 148 آسیب دیده خبر داد و گفت: با وقوع سیل از ساعت 12 تا 8 روز سه شنبه (چهاردهم اردیبهشت ماه) در برخی استان ها به 148 نفر گرفتار در سیلاب، امدادرسانی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 572 نفر در حوادث مرتبط با سیل و آبگرفتگی در 9 استان کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 35 هزار تست فوری بر روی مسافران در مرز های کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از انجام 13هزار و 800تست PCR در مبادی مرزی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 236 هزار و 151 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 231 هزار و 31 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 211 ماموریت امدادی در 72 ساعت گذشته و امدادرسانی به 264 نفر خبر داد.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از قرنطینه موقت 57 نفر و پایش سلامت 271 هزار و 636 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از قرنطینه موقت 56 نفر و پایش سلامت 231 هزار و 31 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۸    
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 224هزار و 150 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی خبر داد. مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر ضمن تأکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته وصعیت سلامت 3500 مسافر ورودی به کشور از نظر ابتلا به کرونا مورد بررسی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از قرار گرفتن تهران در صدر ماموریت های امداد و نجات حوادث کوهستان برای نجات جان کوهنوردان و دوستداران طبیعت در نوروز 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که دو فروند بالگرد امدادی در طول هفته هلال احمر آماده سازی و به ناوگان این جمعیت اضافه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 33 هزار و 271 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 28 مرز رسمی کشور شامل 16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو تیم برای بررسی ابعاد زلزله 4.8 ریشتری در استان کرمانشاه و حوالی سرپل ذهاب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 32 هزار و 714 مورد است فوری کرونا، در مبادی مرزی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 208 هزار و 746 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این جمعیت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 204 هزار و 911 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 10 هزار و 277 نفر که دارای علائم بودند، تست پی سی آر گرفته شد که 55 نفر از مسافران مشکوک به بیماری کرونا به قرنطینه منتقل شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از قرنطینه 55 مسافر در طول اجرای طرح مراقبت بهداشتی از مسافران ورودی به کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 114 مصدوم حوادث 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 31 هزار و 558 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 28 مرز رسمی کشور (16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی) خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 200 هزار و 81 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 193 هزار و 148 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 187 هزار و 587 مسافر در مرز های کشور به همت امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 187 هزار و 587 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بیش از 187 هزار نفر از مسافرین ورودی به کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 183هزار و 417 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد. هدی ولی پور ضمن تأکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۲    
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: طی 24 ساعت گذشته وضعیت ابتلای 9367 مسافر ورودی به کشور به کرونا بررسی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۲    
تهران _ایرنا_ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 183 هزار و 417 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از هشت هزار 979 نفر که دارای علائم بودند، تست پی سی آر گرفته شد که 50 نفر از مسافران مشکوک به بیماری کرونا به قرنطینه منتقل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی 9هزار و 367 مسافر ورودی به کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی 174 هزار و 50 تن از مسافران ورودی به کشور خبر داد.