شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۲:۳۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 438 تن در عملیات های امدادونجات سه روزپایانی هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی 72 ساعت گذشته به 438 نفر از هموطنان امدادرسانی شده و 149 نفر در حوادث مختلف نجات یافته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 170 هزار و 353 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزهای رسمی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۲    
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 105 مصدوم حوادث 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی بیش از 158 هزار مسافر ورودی به کشور در 28 پایانه هوایی، دریایی و زمینی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در طرح مراقبت بهداشتی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مبادی مرزی رسمی کشور، امدادگران تاکنون 158 هزار و 545 نفر را غربالگری کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۹    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اخذ 33 هزار و 917 تست pcr و فوری از مسافران ورودی به کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کنترل بیش از 155 مسافر در مبادی مرزی کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: با تلاش نیروهای هلال احمر تاکنون 155 هزار و 745 نفر غربالگری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۶    
تهران - ایرنا -رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 151 هزار و 945 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 7588 نفر که دارای علائم بودند، تست پی سی آر گرفته شد که 48 نفر از مسافران مشکوک به بیماری کرونا به قرنطینه منتقل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- پد بالگرد آزاد راه تهران-شمال با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 146 هزار و 177 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 146 هزار و 177 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر انجام 207 ماموریت امداد و نجات کوهستان گفت: با انجام این ماموریت ها، 263 آسیب دیده نجات یافته و به مناطق امن انتقال داده شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت بیش از 141 هزار و 827 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به مشارکت در طرح مراقبت بهداشتی مسافران مبادی مرزی رسمی کشور همراه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعلام کرد: از روز 20 اسفند 99 تا ساعت 8 صبح امروز 21 فروردین ماه ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که با گذشت یک ماه از زمان آغاز طرح غربالگری کرونایی مسافران ورودی به کشور وضعیت سلامت 137 هزار مسافر کنترل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 76 مصدوم حوادث و سوانح جاده ای و ترافیکی 72 ساعت گذشته به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی بیش از 131 هزار مسافر ورودی به کشور خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 124 هزار و 38 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 21 هزار و 224 نفر تست سریع کرونا گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۷    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 124 هزار و 38 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 21 هزار و 224 نفر تست سریع کرونا گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 6 تیم متشکل از 24 ارزیاب به مناطق متاثر از زمین لرزه خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 114 هزار و 17 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 19 هزار و 847 نفر تست سریع کرونا گرفته شد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: در پی شدت زمین لرزه 5.3ریشتری در عراق، 4استان غرب کشور در وضعیت زرد قرار گرفت. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری بیش از 114 هزار نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰    
جمعی از اعضای سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر یزد با هدف کمک به همنوع خون خود را هدیه کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، در شانزدهمین روز از فروردین ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 114 هزار و 17 نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از 6669 نفر که دارای علائم بودند، تست PCR گرفته شد که 41 نفر از مسافران مشکوک به بیماری کرونا به قرنطینه منتقل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری بیش از 114 هزار نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از ابتدای اجرای طرح امداد و نجات نوروزی این جمعیت تا ساعت هشت صبح امروز - شنبه 14 فروردین 1400 - با تلاش امدادگران و نجاتگران در سراسر کشور به پنج هزار و 476 نفر از مسافران نوروزی امدادرسانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام هزار و 628 عملیات امدادرسانی برای نجات جان مسافران نوروزی از 25 اسفند 99 تا ساعت هشت صبح روز سیزدهم فروردین در طرح ملی امداد و نجات نوروزی سال 1400 در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادرسانی به بیش از پنج هزار نفراز هموطنان از 25 اسفندماه تاکنون انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پذیرفته شدن 615 نفر در آزمون کسب درجه ایثار خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از اخذ 13 هزار و 513 تست فوری کرونا از مسافران در مبادی مرزی کشور خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: نیروهای هلال احمر کشور در طرح کنترل پایش سلامت مسافران ورودی از مرزها، تاکنون سلامت 62 هزار و 743 مسافر را پایش کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از آغاز اجرای طرح "کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی رسمی کشور" تاکنون 62 هزار و 743 مسافر مورد پایش قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در طرح نوروز 1400 از 25 اسفندماه تا 9 فروردین ماه سال جاری، 1259 ماموریت امدادی انجام شده و 55 هزار و 5 نفر از حادثه دیدگان در حوادث و سوانح از خدمات امدادی هلال احمر بهره مند شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: نیروهای هلال احمر کشور در طرح کنترل پایش سلامت مسافران ورودی از مرزها، تاکنون سلامت 62 هزار و 743 مسافر را پایش کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: حق الزحمه امدادگران در سال1400، 20درصد افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از آغاز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر(25 اسفند 99) تاکنون 155 نفر از مسافران جاده های سراسر کشور با استفاده از وسایل و تجهیزات فنی از میان خودروهای آسیب دیده نجات یافته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 1083 ماموریت امدادی در قالب طرح امداد ونجات نوروزی از 25 اسفند 99 تا 7 فروردین 1400 گفت: در این مدت 636 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری 51 هزار مسافر و بیش از 10 هزار تست فوری کرونا در مرز های رسمی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 540 ماموریت امدادی در قالب طرح امداد و نجات نوروزی در 7 روز گذشته گفت: در این بازه زمانی به 654 نفر امدادرسانی شده و 323 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۰    
اقتصاد ایران: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 545 نفر در حوادث شش روزگذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 448 ماموریت امدادی در قالب طرح امداد و نجات نوروزی در 6 روز گذشته گفت: در این بازه زمانی به 545 نفر امدادرسانی شده و 269 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروز1400 را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آغاز طرح غربالگری کرونا در 24 مرز زمینی، دریایی و فرودگاهی توسط هلال احمر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: از 20 آذر تا 25 اسفند ماه 68 هزار و 68 نفر از حادثه دیدگان انواع حوادث فصل زمستان(سوانح جوی و سوانح رانندگی) از خدمات طرح امداد و نجات زمستانه هلال احمر بهره مند شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تأکید بر اینکه در سال 99 حوادث و سوانح به طور محسوسی کاهش داشته است، گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از یک هزار 317 ساعت پرواز در قالب 2 هزار سورتی توسط بالگردهای جمعیت هلال احمر انجام شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 18 هزار و 766 نفر از هموطنان در حوادث و سوانح جوی 72 ساعت گذشته خبر داد.