جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۲Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توتال»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن کارفرمایان اصلی موزامبیک روز سه شنبه اعلام کرد در پی حمله افراط گرایان، شرکت توتال، غول نفتی فرانسه قرارداد خود را با حداقل دو شرکت مرتبط با پروژه سایت چند میلیارد یورویی گاز خود در موزامبیک، متوقف کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در سال گذشته روش جدیدی برای درمان سرطان، در بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک راه اندازی شد. این روش رادیوتراپی رادیوتراپی توتال بادی یا رادیوتراپی کل بدن از فرق سر تا نوک پا (TBI=Total Body Irradiation) نام دارد که بدن را از سلول های مخرب پاک می کند و واکنش های ایمنی را به منظور عدم دفع پیوند ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۵    
شرکت توتال اعلام کرد کار تولید سوخت هواپیما با استفاده از پسماند روغن خوراکی مصرف شده را در دو کارخانه در فرانسه آغاز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۰    
مدیر عامل شرکت نفتی توتال تصمیم گرفت به تولید گاز از میدان یادانا در میانمار به منظور تضمین امنیت کارمندان خود و جلوگیری از وخیم تر شدن شرایط زندگی مردم ادامه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۶    
شرکت توتال فرانسه به علت درگیری ها بین شورشیان وابسته به گروه ترویستی داعش و ارتش موزامبیک، همه کارکنان خود را در تاسیسات گاز طبیعی در شبه جزیره افونگی در شمال این کشور تخلیه کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۱    
شفقنا- حمله تکفیری ها به یک شهر در شمال موزامبیک باعث توقف کامل فعالیت شرکت نفتی توتال شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ دو هفته پیش بود که گروهی از تکفیری های وابسته به گروه تروریستی داعش به شهر پالما در شمال موزامبیک حمله کرده و ده ها نفر را کشتند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل:گروه تروریستی داعش همچنان به وارد آوردن ضربات مرگبار در گوشه و کنار جهان تواناست. آخرین عملیات این گروه در شهر ساحلی پالما در موزامبیک روی داد، که در آن میادین بزرگ گازی تأسیس شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
"بالما" یکی از مهم ترین مراکز سرمایه گذاری خارجی در آفریقاست که حدود 20 میلیارد دلار در آن سرمایه گذاری شده؛ تنها "توتال" فرانسه 4 میلیارد دلار در زمینۀ گاز سرمایه گذاری کرده است...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت عراق اعلام کرد با شرکت توتال پیش نویس توافقنامه ای را درباره چهار طرح در زمینه گاز طبیعی، انرژی خورشیدی و فرآوری آب دریا امضا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۵    
شرکت فرانسوی توتال پس از کشته شدن ده ها نفر در حمله شورشیان مسلح به شهر ساحلی پالما در موزامبیک که در محاصره این شورشیان است حدود هزار نفر از کارمندان خود را از آن شهر خارج کرد.
وزیر نفت عراق گفت تا ابتدای تابستان قراردادی جهت ساخت تاسیسات زیرساختی، توسعه میادین نفتی و تولید گاز با شرکت توتال فرانسه بسته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۵    
ساندی تایمز نوشت، افراط گرایان در مسیر متخصصانی که روی یک پروژه متعلق به شرکت توتال در موزامبیک کار می کردند، کمین کرده بودند و در حمله ای غافلگیرانه عده ای از آنان را کشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق گفت تا ابتدای تابستان قراردادی جهت ساخت تاسیسات زیرساختی، توسعه میادین نفتی و تولید گاز با شرکت توتال فرانسه بسته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری بلومبرگ از گفت وگو برای توافق میان توتال فرانسه و عراق با هدف ساخت تاسیسات زیربنایی و توسعه میدان های نفتی و تولید گاز این کشور با ارزش بالغ بر هفت میلیارد دلار خبرداد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۲    
توتال را می توان در بین برترین بازی های استراتژی تاریخ قرار داد. این عنوان ترکیبی از امپراطوری سازی و دیپلماسی به همراه تاکتیک های مبارزه لحظه ای است که باعث شده بازی از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از تولید دستگاه های ونتیلاتور توتال در سال گذشته خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
عراق و غول نفتی فرانسوی توتال سرگرم مذاکره برای همکاری مشترک در پروژه های نیروی خورشیدی و استخراج گاز مرتبط با نفت هستند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۷    
مهندس رستم قاسمی وزیر سابق نفت در خصوص ساخت فازهای پارس جنوبی توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اسبق نفت گفت: برای اثبات ما می توانیم ، با شرکت توتال توافق کردیم که بخشی از پارس جنوبی را به عنوان پیمانکار کوچکی از توتال به عهده بگیریم، توتال نماینده جوانی داشت که وقتی به عنوان فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء در جلساتشان شرکت می کردم، متکبرانه جواب سلام هم نمی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۵:۲۵    
آمریکایی ها در جمهوری دمکراتیک کنگو و موزامبیک دو گروه وابسته به داعش را شناسایی کرده اند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه شرکت های الزاهد عربستان و توتال فرانسه جوینت ونچری به نام SAFEER را تاسیس کرده اند که در زمینه توسعه انرژی های تجدیدپذیر در کشور عربستان سعودی کار خواهد کرد. نام SAFEER را می توان مخفف همکاری سعودی، فرانسوی برای بهره وری در مصرف انرژی و انرژی های تجدیدپذیر دانست.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرانسوی توتال پیش بینی کرد که قیمت نفت بین 50 تا 60 دلار خواهد رسید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل توتال با بیان این که دو سال زمان خواهد برد تا اقتصاد جهانی از پیامدهای پاندمی ویروس کرونا بهبود پیدا کند، اظهار کرد قیمت نفت بعید است در سطح فعلی 70 دلار در هر بشکه بماند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد - سعید نادری : دموکراسی خواهان از شرکت های نفتی شورون و توتال خواستار توقف فعالیت در میانمار شدند. دموکراسی خواهان می گویند شرکت های جهانی نفت و گاز وودساید (Woodside) ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۵۰    
ماجرای رشوه توتال به مقامات ایرانی مربوط به سال 1997 میلادی بازمی گردد زمانی که برخی مسئولان شیفته حضور توتال در فاز دو و سه پارس جنوبی شدند. هرچند که به گفته مسئولان هنوز مستنداتی در این باره وجود ندارد اما سایت اینسایدرمانکی پرونده این شرکت را در ارتباط با ایران در لیست ده رشوه بزرگ جهان در طول ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۶    
سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در برنامه جهان آرا : بنیاد مستضعفان امروز جای توتال و شل را در میدان های انرژی گرفته و کارآفرینی کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق اعلام کرد این کشور در حال مذاکره با شرکت های بین المللی مثل توتال و برخی شرکت های نروژی است تا پروژه های انرژی تجدیدپذیر بیشتری در این کشور بسازند و ظرفیت تولید برق خورشیدی آن را تا 2030 به 10 گیگاوات برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۰    
رتبه اعتبار مالی دو شرکت توتال فرانسه و شرکت نفتی هلندی-انگلیسی رویال داچ شل، به ترتیب از "A+" به "A" و از "AA-" به "A+" کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بخش اکتشاف و تولید شرکت توتال از امادگی این شرکت برای سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ نفت و گاز قزاقستان خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار در جزیره کیش، عمل جراحی تیروئیدکتومیتوتال با لنفادنکتومی گردنی انجام شد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از خبرگزاری پلاتس، شرکت توتال پتروکمیکال طی نامه ای که به دست موسسه اس اند پی گلوبال پلاتس رسیده است، اعلام کرد: شرکت پالایش و پتروشیمی توتال آمریکا تولیدکننده انواع پلیمر در ایاالات متحده تولید در واحد تولید پلی پروپیلن لاپورته در ایالت تگزاس را ازسر گرفته است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۹    
تاجزاده و رفقا، همیشه حاکمیت را به ناکارآمدی متهم می کنند، اما همین طیف شورای شهر منحله اول و مجلس ناکارآمد ششم و خسارت محض برجام و سعدآباد و توتال و کرسنت و فساد صندوق ذخیره فرهنگیان را به بار آورد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس انجمن سرمایه گذاری های مشترک ایران و خارجی اظهار داشت: یکی بندهای تحریم ها این است که اگر کسی در آمریکا سرمایه گذاری کرده باشد؛ نمی تواند به طور همزمان در ایران نیز سرمایه گذاری کند و این مانع بزرگی برای شرکت های بزرگ مانند توتال است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت های بزرگ نفتی جهان از جمله بریتیش پترولیوم، توتال و شِل برای انجام وعده های خود در رابطه با کاهش آلاینده های کربنی در حال ایجاد نیروگاه های بادی دریایی هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
توتال، اعلام کرد به دنبال 12 ماه سقوط قیمت نفت خام تحت تأثیر پاندمی کرونا، سود خالص این شرکت در سال گذشته با سقوط بزرگی روبرو شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - غول نفتی فرانسه که با هدف بکارگیری انرژی های نو و کاهش انتشار کربن از تغییر نام خود به توتال انرژی خبر داده، اعلام کرد که در سال 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا سود خالص این شرکت 7.2 میلیارد دلار کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت نفت و گاز توتال اعلام کرد برای به کارگیری انرژی های جدید، نام این شرکت به توتال انرژی تغییر می کند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بزرگ ترین شرکت نفت و روانکار فرانسه تصمیم گرفته عضویت خود در انجمن موسسه نفتی آمریکا یا همان API را تمدید نکند. دلیل این تصمیم از سوی توتال اختلاف نظر در بحث حفاظت از تغییرات آب وهوایی و همچنین حمایت API از چند شرکت که مخالفت خود را با معاهده پاریس مطرح کرده بودند، اعلام شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: مکرون، رئیس جمهور فرانسه گفته که تلاش می کند "میانجی امین" در گفت و گوی برجامی ایران و آمریکا باشد! بازی توتال فرانسه را در صنعت نفت ایران یادمان نرفته است. سنگ اندازی وزیرخارجه فرانسه در مذاکرات برجام را نیز. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قراردادهای جدید نفتی عراق با توتال فرانسه، لوک اویل روسیه و ژینهوای چین در شرایطی بسته می شوند که عراق سعی دارد خود را از باتلاق اقتصادی که به دنبال سقوط قیمت نفت گرفتار آن شده بیرون بکشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
حمله کارگران و کارمندان تعدیل شده شرکت فرانسوی توتال به دفتر مرکزی این شرکت در شهر پاریس در پی تعطیلی یک پالایشگاه و بیکار شدن آنها را می بینید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲    
تابستان 1397 بود که وزیر نفت اعلام کرد: شرکت فرانسوی توتال به خاطر تحریم های امریکا به صورت رسمی از قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی خارج شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: افت فشار گاز هنوز در کشور شروع نشده است و این مورد سال های آینده اتفاق خواهد افتاد، اما باید این سوال را سه سال آینده پرسید زیرا نتیجه این حرکت وزارت نفت در آن زمان نمایان خواهد شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه نفت و انرژی توتال فرانسه 20 درصد از سهام انرژی سبز آدانی هند را خریداری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: علت افت فشار گاز به دلیل تکمیل نشدن فاز های پارس جنوبی است که با توتال بسته شده بود و این شرکت فرانسوی با بدعهدی خود دست کشور را در پوست گردو گذاشته است و باعث شد کشور با کمبود برق مواجهه شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۸    
شرکت فرانسوی توتال انستیتوی نفت آمریکا را ترک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۰    
توتال روز جمعه اعلام کرد از موسسه نفت آمریکا (API)، فدراسیون اصلی تولیدکنندگان هیدروکربن در آمریکا، به دلیل اختلاف نظر در مواضع خود در مورد آب و هوا، خارج می شود.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی علت خاموشی های اخیر را عدم صرفه جویی در مصرف گاز و برق می دانند و برخی دیگر معاهده پاریس و یا استفاده از فناروی توتال در پارس جنوبی را علت این خاموشی ها معرفی می کنند.