چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۹Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته کتاب»

16 عنوان برنامه فرهنگی، ادبی و هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی در کانون استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجازی در گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی عرصه کودک ونوجوان در سراسر استان برگزار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: از هفته کتاب سال گذشته تا پایان این هفته در سال جاری 31 هزار جلد کتاب در این شهرستان اهدا شد.
فکر شهر   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: کمبود کتاب بویژه کتاب های مولفان بوشهر در کتابخانه های مرکز این استان مشهود است. به گزارش فکرشهر از ایرنا، حیدر رفاهی روز چهارشنبه در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: در بازدیدی که به مناسبت هفته کتاب از چند کتابخانه شهر بوشهر انجام شد ...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از چاپ دو کتاب"خنیاگران خطه خورشید" و "تشخیص و درمان اسکیزوفرنی" همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در شیروان خبرداد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در کنار برنامه های تدارک دیده شده حقیقی و مجازی هفته کتاب امسال از جمله پویش ها و نشست های نهادهای مختلف متولی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران پویش کتابخوانی ملی را با حضور و مشارکت چهره های فرهیخته، اهالی فرهنگ و هنر به منظور ارائه پیشنهادهایی برای کتابخوانی آغاز کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیینه افروز گفت: 192 جلد کتاب توسط مردم گراش به مناسبت هفته کتاب در پویش همخوانی به زندانی به بخش فرهنگی زندان گراش اهدا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در استان ایلام با حضور معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به صورت مجازی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۲    
بازدید جناب سرهنگ محسن شکیب فرد جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (علیه السلام) از نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰    
در این مسابقه بچه های نوخوان، نونهال و نونگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان همزمان با بیست و هشتمین هفته کتاب و کتاب خوانی یک فریم از قصه های خرگوش پیر و فیل ها ، قصه دو گنجشک و گربه فریب کار از داستان های کلیله و دمنه را نقاشی و تصویرسازی کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰    
برگزیدگان مسابقه یک قصه، یک تصویر، یک کتاب کانون کرمان که به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی برگزار شده بود اعلام شدند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۰    
کارکنان ادارات کتابخانه های استان گیلان به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی به پویش کشوری کتاب خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶    
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی مجازی از کتاب نماز در قرآن که به مناسبت بیست و هشتمن دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار شده بود، معرفی شدند.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۱    
فرهنگسرای عطار نیشابوری همزمان با شروع هفته کتاب و کتابخوانی،پویش کتابخوانی 2020 را برگزار میکند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ برگزیدگان مهرواره معرفی کتاب دانایی مانایی کانون پرورش فکری شهرستان جاسک اعلام گردید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، مولفان کتاب حوزه کودک و نوجوان انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل تجلیل شدند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
در گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی مدیرکل و جمعی از کارکنان کتابخانه های عمومی استان به پویش اهدای خون با عنوان کتابخون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل؛ همزمان با اجرای پویش کتابخون درسراسر کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در ادامه پویش کتابخوانی ملی که از هفته کتاب امسال آغاز شد، خلیل جوادی شاعر و طنزپرداز کتاب دختری از ایران و افشین علا دو اثر در ستایش مادر را برای خواندن پیشنهاد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
از 4 مربی کتاب دار کانون فارس در هفته کتاب و کتاب خوانی تقدیر شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰    
ا هدای لوح تقدیر به فرماندار گرمه از معاونت توسعه و کتابخوانی کشور و همچنین مدیر کل کتابخوانی استان خراسان شمالی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی توسط سرکار خانم خواجه ریاست کتابخانه عمومی شهرستان گرمه
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۱۲    
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی ره به همراه حجت الاسلام رضوی ریاست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با کتابداران کتابخانه های عمومی بندر امام خمینی ره دیدار کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۰    
رضا علافی سلماسی سخنگو و مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی: اهدای کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق شهروندان به مطالعه، برنامه های متنوع هفته کتاب و کتابخوانی در منطقه دارالمومنین برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر ستاد بیست وهشتمین دوره هفته کتاب در استان ایلام، فعالان حوزه چاپ و نشر استان را اعلام کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۹    
امروز با حضور فرماندار شهرستان ترکمن از برگزیدگان مسابقه مجازی پویش کتاب و کارآفرینی شهرستان که به مناسبت هفته کتاب برگزار شده بود؛ تجلیل و قدردانی شد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی پاییز رنگی با کتاب را که به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب در این شهرستان برگزار شده بود، اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۴    
حجت الاسلام دانشی از اهدای کتاب هایی با موضوع خانواده و قرآن کریم به زوج های جوان همزمان با هفته کتاب در استان مرکزی خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمد رستمی معاون فرهنگی و رسانه های این اداره کل عنوان داشت: به مناسبت بیست و هشتمین هفته کتاب و کتابخوانی جمهوری اسلامی ایران و به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و سهولت دسترسی کارکنان به تازه های نشر استان و کتاب های تخصصی با موضوع فرهنگ و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶    
طرح مجازی مبادله باشگاه کتاب شهروند در کتابخانه تخصصی حقوق میرداماد همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در پایگاه کهن برگ اجرا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۱    
مسابقه کتابخوانی “کلام مطهر” که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با تبیین اهمیت کتاب و کتابخوانی برگزار شد، برندگان خود را شناخت.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر خرمشهر گفت: بیش از 20 برنامه فرهنگی به منظور افزایش سرانه مطالعه و با هدف گرایش گروه های سنی مختلف به سمت کتابخوانی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مجموعه ای از کلیپ های معرفی نویسندگان معاصر ایران و آثار آنها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از سوی کتابخانه جهان آرا منتشر در فضای مجازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۲    
هفته کتاب را در حالی پشت سر می گذاریم که برنامه های کتابخوانی همچنان ادامه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۸    
چاپ چهلم کتاب سربلند همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و در چهل سالگی دفاع مقدس روانه بازار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰    
همزمان با هفته بسیج و هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه ای از کتاب "انسان کامل" در سپاه شهرکرد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰    
مدیر فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج شهرکرد گفت: همزمان با هفته بسیج و هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه ای از کتاب " یادت باشد" در سپاه شهرکرد برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۲    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی شعبه دوم خانه کتاب کوثر با نام مقر کتاب الزهرا(س) حوزه علمیه خواهران با حضور امام جمعه شهرستان فامنین افتتاح و راه اندازی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
امام جمعه شهرستان خواف به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پیامی صادر کرد.
هورگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۵    
آئین گرامیداشت روز کتاب، کتابدار و کتاب خوانی با معرفی 3 نی ریزی به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۴    
رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان بشاگرد از برگزاری مراسم هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه بین کودکان و نوجوانان در هفته کتاب و کتابخوانی طرح قطار دانایی در قزوین اجرا می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی به نشر، حسین سعیدی افزود: کسب عنوان های ناشر برگزیده سال 1397، ناشر برگزیده آثار دانشگاهی و همچنین ناشر برگزیده کتاب دفاع مقدس، سه عنوان کشوری است که طی هفته کتاب و کتابخوانی به به نشر انتشارات آستان قدس رضوی اختصاص یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
چاپ چهلم کتاب سربلند همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و در چهل سالگی دفاع مقدس روانه بازار شد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۱    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتب و منشورات رایزنی فرهنگی ایران در بیشکک به مراکز فرهنگی قرقیزستان اهدا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، پرویز قاسمی، رایزن فرهنگی ایران در قرقیزستان و مسئول دفتر الهدی در بیشکک به مناسبت هفته کتاب با توپچو بیک تورقان علی یف ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، به اطلاع می رساند، اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشکده فنی و حرفه ای پسران خرم آباد با همکاری و حمایت ستاد اقامه نماز استان لرستان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، و با هدف گسترش فرهنگ نماز ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۲    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری توحید گفت: آئین تجلیل از فعالان نویسنده کانون فرهنگی هنری توحید همزمان با هفته کتاب و بسیج در مجتمع صنعتی آرتاویل تایر برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹    
رو نمائی28جلد کتاب در هفته کتاب وکتابخوانی وهفته بسیج شهرستان جویبار. رو نمائی28جلد کتاب در هفته کتاب وکتابخوانی وهفته بسیج شهرستان جویبار.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۶    
در هفته کتاب و کتابخوانی ، از 5 نفر برگزیده مسابقه همفکری با شهروندان تحت عنوان شهروند خلاق فرهنگی شهرستان سرایان تقدیر شد . در هفته کتاب و کتابخوانی ، از 5 نفر برگزیده مسابقه همفکری با شهروندان تحت عنوان شهروند خلاق فرهنگی شهرستان سرایان تقدیر شد .
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
فولاد هرمزگان با اهدا بسته های کتاب به سرپرستان، روسا، مدیران و معاونین این شرکت، گرامی داشته شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۰    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ؛ مسابقه یک تصویر ، یک قصه در شهرستان جلفا برگزار شد. به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ؛ مسابقه یک تصویر ، یک قصه در شهرستان جلفا برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۸    
شهرری(پانا)- به ابتکار مدیر هنرستان دخترانه ایثار ناحیه یک ری در اختتامیه هفته کتاب و کتاب خوانی، کتاب مثل ها و قصه ها توسط مصطفی رحماندوست برای دانش آموزان این منطقه معرفی شد. ...