پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۴:۳۰Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بولسونارو»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ژایر بولسونارو در نظرسنجی خوانندگان مجله "تایم"2021، مقام اول را کسب کرد و 24 درصد از آرای خوانندگان را به خود اختصاص داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۰    
یک قاضی دادگاه عالی برزیل روز جمعه دستور داد که تحقیقاتی در مورد رئیس جمهور این کشور یعنی ژایر بولسونارو آغاز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه عالی برزیل دستور انجام تحقیقات درباره اظهارات ژائیر بولسونارو پیرامون واکسن کرونا را صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر با ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل در خصوص شماری ازمسائل دوجانبه بحث و تبادل نظر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بر اساس اعلام وزارت امور خارجه برزیل، ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری این کشور با هدف جذب سرمایه گذاری ها و تقویت روابط، عازم سه کشور امارات متحده عربی، بحرین و قطر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان برزیل یک متمم قانون اساسی را تصویب کرد که به رئیس جمهوری راست گرای افراطی این کشور، این امکان را می دهد تا در آستانه انتخابات، "92 میلیون رئال برزیل"، معادل 16.5 میلیارد دلار دیگر برای افزایش هزینه های رفاهی تخصیص دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- چند دانشمند برزیلی از دریافت یک نشان ملی خودداری کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ 21 دانشمند برجسته برزیلی که نامزد دریافت یک نشان علمی معروف شدند، اعلام کردند در مراسم مربوط به آن شرکت نخواهند کرد. این افراد به حذف دو دانشمند از این لیست اعتراض دارند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ژائیر بولسونارو رئیس جمهور جنجالی برزیل پس از گاف اخیرش که جان کری نماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی را با نام جیم کری بازیگر معروف آمریکایی قاطی کرد، اینبار در گافی جدید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل، طی مصاحبه ای در نشست تغییرات آب و هوایی گلاسکو، جان کری، نماینده اقلیمی آمریکا را با جیم کری، بازیگر کمدی اشتباه گرفت و این موضوع در شبکه های اجتماعی، تمسخر و خنده کاربران را به دنبال داشته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
جام جم: رئیس جمهور برزیل پس از دیدار با جان کری نماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی در حاشیه کنفرانس گلاسکو، نام او را با اسم کمدین و بازیگر معروف قاطی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری برزیل در حاشیه سفرش به شهر آنگویلارا ونتا در شمال ایتالیا، در مراسمی در این شهر آبا و اجدادی اش شهروندی افتخاری دریافت کرد، در حالی که تجمعات حامیان و مخالفان او در آنجا این مراسم را تحت الشعاع قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۳    
رسانه های محلی از اعمال خشونت تیم امنیتی رئیس جمهوری برزیل علیه خبرنگران برزیلی حاضر در نشست رُم خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۳    
رسانه های محلی برزیل گزارش دادند، محافظان امنیتی ژایر بولسونارو، رئیس جمهور این کشور متهم به اعمال خشونت علیه خبرنگاران برزیلی که سفر او به رم برای شرکت در نشست گروه 20 را پوشش می دادند، هستند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، اعضای این کمیته از گزارشی که خواستار طرح 9 مورد اتهام علیه بولسونارو، از جمله جنایت علیه بشریت، است حمایت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته تحقیق مجلس سنای برزیل طرح اتهامات علیه بولسونارو رئیس جمهور این کشور را تصویب کرد. ژائیر بولسونارو به اتهامات سنگینی چون "نسل کشی" و "جنایت علیه بشریت" و همچنین عدم مدیریت کرونا متهم شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کشته شدن بیش از ششصدهزار نفر از مردم برزیل در پی شیوع کرونا که انگشت اتهام را به سمت رئیس جمهور این کشور نشانه برد اکنون با انتشار گزارش مجلس وارد مرحله ای جدید شد و پرونده بولسونارو به دلیل 9 جنایت مرتبط با همه گیری به دادستانی ارجاع داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال بالا گرفتن مخالفتهای شدید با مدیریت ژایر بولسونارو در قبال همه گیری کووید-19 در برزیل، دونالد ترامپ از نامزدی مجدد این رئیس جمهور برزیل در انتخابات ریاست جمهوری کشورش حمایت کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان - ژائیر بولسونارو ، رئیس جمهور برزیل، سومین کشور کرونازده جهان که از زمان شیوع این بیماری، مواضعی جنجالی اتخاذ کرده بود، با پیامد های اصرار بر این مواضع خود مواجه شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کمیته تحقیقات در مجلس سنای برزیل گزارشی را تصویب کرده که خواستار صدور کیفرخواست برای ژایر بولسونارو، رئیس جمهور این کشور از بابت 9 فقره جرم مربوط به مدیریتش در زمینه مقابله با همه گیری کروناویروس از جمله ارتکاب جنایات ضد بشری، شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جماران: یکی از کمیته های سنای برزیل روز سه شنبه گزارشی را تایید کرد که در آن علیه ژائیر بولسونارو رئیس جمهور این کشور اتهاماتی از جمله جنایات علیه بشریت به دلیل سیاست هایش در مقابله با همه گیری کووید19 مطرح شده بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰    
یک کمیته تحقیقاتی سنای برزیل سه شنبه یک گزارش را تایید کرد که خواستار صدور کیفرخواست علیه رئیس جمهور این کشور شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۴    
شفقنا- یک کمیته فرعی در سنای برزیل از طرح اتهامات جنایی علیه رییس جمهور این کشور حمایت کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ جایر بولسونارو رییس جمهور برزیل به خاطر نحوه مدیریت شیوع کرونا به جنایات علیه مردم خود متهم شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مجلس برزیل از اتهامات کیفری علیه بولسونارو که چندی پیش به دلیل سوء مدیریت در کنترل کرونا مطرح شده بود، حمایت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۶    
شفقنا- دو شبکه اجتماعی ویدئوهای ضدواکسن رییس جمهور برزیل را حذف کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ یوتیوب و فیسبوک چند ویدئو در حساب کاربری جایر بولسونارو را که به ادعای غیرعلمی و غیردقیق در مورد واکسن اختصاص داشت، پاک کردند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
در پیش نویس گزارش نهایی آمده است: برزیل می توانست یکی از اولین کشورهای جهان باشد که ایمن سازی گسترده را آغاز کند. بولسونارو و کابینه اش انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان واکسن را به تأخیر انداختند و ایمیل هایی که شرکت داروسازی فایزر در اواسط سال گذشته به دولت برزیل ارسال کرده بود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه تحقیق و تفحص سنای برزیل، سوءمدیریت دولت برای مقابله با کرونا را اقدام علیه بشریت دانسته و خواستار محاکمه رئیس جمهور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد ژائیر بولسونارو به علت شارلاتان بازی کرونایی و ارتکاب جنایت علیه بشریت تحت پیگرد قضایی قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محلس سنای برزیل در گزارشی خواهان متهم شدن ژائیر بولسونارو به جنایت علیه بشریت بخاطر سوء مدیریت در بحران کرونا شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
این کمیته در باره تاخیر بولسونارو در خرید واکسن، سخنرانی های ضد قرنطینه، تعطیلات کرونایی و سخنان وی در کوچک شماردن همه گیری تحقیق کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور برزیل به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا با اتهام جنایات عمدی روبرو است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ یک کمیته فرعی در سنای برزیل قصد دارد امروز چهارشنبه علیه رییس جمهور جایر بولسونارو شکایت کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۷    
تهران – ایرنا – پیش نویس یک گزارش فاش شده دولتی حاکی است گروهی از کنگره برزیل قصد دارند اتهام کشتار جمعی علیه ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری این کشور را به دلیل نحوه مدیریت همه گیری کرونا مطرح کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۶    
یک سناتور برزیلی خواستار تحقیق کنگره در زمینه اتهام رئیس جمهوری این کشور به قتل به دلیل اشتباهات دولتش در برخورد با پاندمی کرونا و مرگ هزاران نفر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طبق اعلام کمیسیون پارلمانی تحقیقات برزیل، ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری این کشور به اتهام نسل کشی بومیان در طول مدت همه گیری ویروس کرونا محکوم خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور جنجالی برزیل ممکن است پس از اعلام نتیجه تحقیقات سنای این کشور درباره عملکرد دولت وی در مقابله با همه گیری کرونا، با 11 اتهام از جمله نسل کشی علیه بومیان مواجه شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سنای برزیل خواستار طرح 11 اتهام جنایی علیه رئیس جمهور این کشور شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۰    
شفقنا- رییس جمهور پرحاشیه برزیل گفته از شنیدن اخبار مربوط به مرگ های کرونایی مردم کشورش خسته شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، درحالیکه رقم مرگ و میر مردم برزیل به خاطر کرونا از مرز 600 هزار نفر گذشته و این کشور بعد از آمریکا دومین کشور در زمینه مرگ های کرونایی است ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ژائیر بولسونارو رئیس جمهور راستگرای بزریل گفته که نمی خواهد خود را با پاسخ به سوالاتی درباره قربانیان ویروس کرونا در این کشور خسته کند. وی گفت: در کدام کشور مردم نمی میرند؟ به من بگویید!
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دیوان بین المللی کیفری روز سه شنبه ژائیر بولسونارو رییس جمهوری برزیل را به دلیل نقش چالش برانگیزش در تخریب جنگل های آمازون، به جنایت علیه بشریت متهم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
این شکایت، بولسونارو را به راه اندازی یک کمپین گسترده متهم کرده است که منجر به قتل مدافعان محیط زیست و به خطر انداختن جمعیت جهانی با انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از جنگل زدایی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دیوان بین المللی کیفری روز سه شنبه ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری برزیل را به دلیل نقش چالش برانگیزش در تخریب جنگل های آمازون، به جنایت علیه بشریت متهم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور برزیل در دادگاه لاهه هلند به جنایت علیه بشریت متهم شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ برای اولین بار در تاریخ دیوان بین المللی کیفری، جایر بولسونارو رییس جمهور برزیل به خاطر تلاش برای نابودی جنگل های آمازون به جنایت علیه بشریت متهم شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۹    
ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل به دلیل عدم تزریق واکسن کرونا از ورود به ورزشگاهی در این کشور منع شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۸    
ژایر بولسونارو دیروز موفق به تماشای بازی تیم محبوبش سانتوس نشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم به نقل از رویترز: ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل یکشنبه در اظهاراتی گفت: از حضور در یک ورزشگاه برای تماشای مسابقه فوتبال بین تیم های سانتوس و گرمیو منع شده است زیرا باشگاه میزبان به طرفداران این تیم که واکسن کرونا نزده اند، اجازه حضور در استادیوم را نداده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در مخالفت با سیاست های رییس جمهور برزیل پیرامون مدیریت بد وضع اقتصادی، افزایش هزینه های زندگی و برخورد ناموجه وی با کرونا، ده ها هزار شهروند این کشور خواستار استعفای بولسونارو شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۲    
مردم برزیل در اعتراض به سیاست های دولت در چندین ایالت این کشور تظاهرات گسترده ای را برپا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
برزیلی ها در مرکز چندین ایالت، در اعتراض به دولت فدرال دست به تظاهرات زده و خواستار استیضاح رییس جمهورشان شدند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با کنار رفتن آنگلا مرکل از قدرت پس از 16 سال، آلمان و اتحادیه اروپا با خلاء رهبری روبه رو می شوند. میراث مرکل کدام است و چه پیش خواهد آمد؟ مهم ترین و فراگیرترین تصمیم های آنگلا مرکل کدامند؟ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : تست کرونای پسر بولسونارو در بازگشت از نیویورک و پس از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل مثبت شده است.