چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۱۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زوج و فرد»

پایگاه خبری گسترش   ۴ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس برای مقابله با کرونا ابتکار جدیدی به خرج دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همراهی اصناف با محدودیت های کرونایی، حراجی ملک در بورس، مراقب تجویزهای غیرعلمی باشید، جراحی بودجه و طرح زوج و فرد همچنان لغو است؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۷    
جلسه علنی امروز مجلس شواری اسلامی تحت تاثیر محدودیت هایی کرونایی به شکلی متفاوت برگزار شد. نمایندگان در سه مکان متفاوت پارلمان، مجازی با یکدیگر ارتباط داشته و وظایفشان را انجام دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۵    
نمایندگان مجلس امروز به صورت زوج یا فرد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شدند که به نوبه خود اتفاق جالبی در خانه ملت بود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق: فعالیت دفاتر ثبت اسناد نیز براساس بخشنامه ریاست محترم سازمان ثبت اسناد، در دو هفته محدودیت های کرونایی تا 15 اذر به صورت شیفتی و زوج و فرد خواهد بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق استان اصفهان گفت: در دو هفته پیش رو، مطابق بخشنامه معاون محترم قوه قضائیه و رئیس سارمان ثبت اسناد و املاک کشور، محدودیت زوج و فرد در دفاتر ازدواج اعمال می شود؛ یعنی دفاتر ازدواج با شماره فرد در روزهای فرد و دفاتر ازدواج با شماره زوج در روزهای زوج فعال خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳    
اصفهان- ایرنا- سوء مدیریت در روز اصفهان، غفلت از کرونا مرگ های چهار رقمی، لغو طرح زوج و فرد تا اطلاع ثانوی از جمله مهمترین تیتر صفحه نخست روزنامه های یکشنبه چاپ اصفهان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان که قرار بود تا پایان آبان ماه سال جاری لغو باشد، همچنان غیرفعال است و این روند تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران جوان: محدودیت های جدید کرونایی از روز شنبه اول آذر ماه اجرایی می شوند، این خبری بود که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا از هفته گذشته اعلام کرد، خبری که به موجب آن بنا شد تا شهر های قرمز به مدت دو هفته تعطیل شوند و جز مشاغل گروه یک و ضروری مابقی مشاغل بسته باشند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. لغو تجویز داروی رمدسیویر از سوی سازمان بهداشت جهانی اختراعاتی که کمتر کسی به آن ها فکر می کند! 3میلیارد نفر در جهان به صابون دسترسی ندارند درد دل عاشقانه زینب سلیمانی با پدرش وقتی هنوز انسانیت نمرده +عکس ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
علی مظفری گفت: ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک بخشنامه ای را به ما ابلاغ کرده است که طبق آن دفاتر ازدواج و طلاق از ابتدای آذرماه باید به صورت زوج و فرد فعالیت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۰    
اداره کل امنیت داخلی لبنان اعلام کرد با شروع قرنطینه عمومی در این کشور از شنبه 14 اکتبر (24 آبان ماه) رفت و آمد ها تا حدود 50 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران گفت: تنها راه موثر برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا تعطیلی و لاک داون است
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران در مورد وضعیت معاینه فنی برتر در پایتخت و چرایی عدم اجرای مرحله ی سوم طرح کاهش در این روزهای پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۵    
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شرایط تحصیل دانش آموزان در مدارس به صورت نیمه حضوری یعنی زوج و فرد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
پلیس راهور تهران بزرگ، آدرس مراکز ترخیص موتورهای رسوبی را اعلام کرد و گفت: زمانبندی زوج و فرد برای ترخیص موتورهای رسوبی لحاظ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: آموزش در مدارس این استان در هفته پیش رو تنها در شهرستان هلیلان حضوری و آنهم به شکل زوج و فرد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۱    
طرح زوج و فرد تا پایان آبان ماه اجرا نمی شود، راه اندازی مرکز فوریت های تولید و سرمایه گذاری در اصفهان و روزهای خاکستری ازوداج؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت -ایرنا- هرگاه در انزلی سخن از بازیافت و تحویل زباله خشک به میان می آید مردم بی اختیار غرفه های بازیافتی در ذهنشان تداعی می شود که برای تفکیک از مبداء در چهار نقطه شهر تعبیه شد و قرار بود روزهای زوج و فرد به مردم خدمات ارائه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طبق تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا طرح زوج و فرد تا پایان آبانماه دراصفهان اجرا نمی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد خودروها در مشهد تا اطلاع ثانوی لغو شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۵    
اقتصادی رکنا: تعداد مبتلایان و قربانی های کرونا همچنان رو به افزایش است. در حالی که تصمیمات جدیدی برای مقابله با این بیماری اخذ شده است ، یکی از بانک های مطرح کشور دست به اقدام عجیبی زده است که به نظر می رسد تجمع و سردرگمی بیشتر مردم را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۶    
با هدف کاهش ترافیک و کنترل حجم تردد ها طرح زوج و فرد در شهرجوانرود اجرا می شود
رییس ستاد مقابله با کرونای استان تهران در حاشیه نشست با مسئولان انتظامی، قضایی و بهداشت و درمان استان تهران از راه اندازی گشت های تلفیقی نیروی انتظامی و کارشناسان بهداشت و درمان از دوشنبه خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به تعداد موارد مراجعه سرپایی و بستری بیماران در استان تهران، از اعمال محدودیت های بیشتر از هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۷۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به تعداد موارد مراجعه سرپایی و بستری بیماران در استان تهران، از اعمال محدودیت های بیشتر از هفته آینده خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۶    
دکتر زالی توضیحاتی درباره محدودیت های جدید کرونایی در تهران داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۴    
گروه جامعه: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران پیشنهاد داد که در روزهای اضطرار آلودگی هوا داشتن معاینه فنی برتر به جای پلاک زوج و فرد معیار تردد خودروها قرار گیرد.حسین مقدم با اشاره به وضعیت هوای آلاینده این روزهای تهران اظهار کرد: 20 سال قبل برنامه جامع کاهش آلودگی هوا در 9 محور تدوین [...]
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران پیشنهاد داد که در روزهای اضطرار آلودگی هوا داشتن معاینه فنی برتر به جای پلاک زوج و فرد معیار تردد خودروها قرار گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: عدم اعمال طرح زوج و فرد همچنان ادامه دارد، اما محدودیت سفرها را داریم که در جلسه کمیته حمل و نقل این موضوع بررسی شده و تصمیماتی خواهیم گرفت که به اطلاع عزیزان می رسانیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر اعلام کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از ازدحام جمعیت در دفاتر تعویض پلاک پلیس راهور، تعویض پلاک در این مراکز زوج و فرد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی ستاد استانی مدیریت و بیماری کرونا در اصفهان از اعمال محدودیت های جدید یک هفته ای در استان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۵    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در صورت تصویب ستاد کرونا استان اصفهان تا پایان آبان طرح زوج و فرد لغو می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از لغو طرح زوج و فرد در اصفهان تا پایان آبان ماه با مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه موافق لغو طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان هستیم گفت: این طرح هنوز در این شهر لغو نشده و همچنان از ساعت 17 تا 22 برقرار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: اجرای ورود به محدوده زوج و فرد با هماهنگی شورای ترافیک از شنبه پنج مهرماه تنها عصرها از ساعت 17 بعدازظهر تا 21 شب در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به فعال بودن اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان گفت: زمان اجرای این طرح از روز شنبه پنج مهر ماه تغییر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان لغو نشده و همچنان از ساعت 17 تا 22 برقرار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد ترافیک بعد ازظهرها همچنان در کلانشهر اصفهان برقرار است و از پنجم مهرماه از ساعت 17 تا 21 اجرا خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۷    
ابتدای شهریور ماه پیش بینی شد که مدارس بر اساس وضعیت های سفید، زرد و قرمز اعلامی ستاد ملی کرونا به صورت حضوری یا مجازی بازگشایی شوند اما با رسیدن زمان بازگشایی مدارس ورق برگشت و قرار شد دانش آموزان با 50 درصد ظرفیت در روزهای زوج و فرد به مدرسه بروند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون شهردار قم از آمادگی و برنامه ریزی برای برقراری سرویس های مدارس خبر داد و گفت: سرویس ها به صورت زوج و فرد و در دو نوبت با 3دانش آموز فعالیت خواهند کرد که این موضوع سبب افزایش هزینه برای والدین دانش آموزان می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سجاد موسوی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مدارس برای رعایت فاصله گذاری، دانش آموزان را به دو گروه ایام زوج و فرد هفته تقسیم می کنند و معاونان و کارکنان آموزش و پرورش به مدت 2 هفته، وضعیت مدارس را از نزدیک رصد خواهند کرد. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، هسته مرکزی شهر سنندج، روزانه محل عبور و مرور وسایل نقلیه بسیاری است که هم به علت خیابان های کم عرض آن و هم به علت برخی بی نظمی ها از جمله عدم توجه مردم به قوانین و پارک های غیرمتعارف و همچنین کم توجهی پلیس راهور به این مسئله، گره ترافیکی در برخی ساعات روز ایجاد می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از برگزاری مسابقات نیم فصل اول لیگ برتر کشور به میزبانی تهران خبر داد و گفت: به منظور حفظ سلامت بازیکنان و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شد لیگ برتر بسکتبال در دو گروه هشت تیمی و به صورت نیمه متمرکز و زوج و فرد برگزار شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵    
طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی شهر کرج با مصوبه ستاد ملی کرونا لغو شد.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
از این هفته مدارس دیگر به طور رسمی فعالیت خود را شروع کردند. با اینکه وزیر آموزش و پرورش بر حضوری بودن تحصیل تاکید کرده اما تا اول مهر ماه و زوج و فرد کردن دانش آموزان به صورت جدی مدارس فعالیت خودشان را شروع نمی کنند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست آموزش و پرورش مازندران و صدا و سیمای تبرستان در راستای همکاری های مشترک برای تولید محتوای درسی برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علیرضا سعدی پور در این نشست با تاکید بر بهتر بودن آموزش حضوری، گفت: به دلیل قرارگیری در زیست بومی جدید ...