یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۰۱:۱۸Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زوج و فرد»

ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در نخستین جمعه از اجرای طرح جدید جمع آوری پسماندهای خانگی طبق روزهای زوج و فرد هفته، تنها حجمی بالغ بر 100 تن زباله از معابر فرعی شهر جمع آوری شد که نشان از مشارکت چشمگیر شهروندان در این طرح دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جمع آوری پسماندهای تَر بر اساس تقویم، روزهای زوج و فرد هفته از تاریخ 4 تیرماه از درب منازل ساعت 23 انجام خواهد شد. یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح ارتقای رفاه کارگران است تا آن ها بتوانند حداقل یک شب در هفته را در جمع خانواده خود باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: از امشب تغییری در روند حمل زباله ها از درب منازل ایجاد خواهد شد؛ در این راستا به جای جمع آوری پسماندهای تر بر اساس تقویم، روزهای زوج و فرد هفته مبنای جمع آوری زباله است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۵    
از شنبه چهارم خردادماه سال جاری پسماند های تَر در شهر اصفهان بر مبنای روز های زوج و فرد هفته جمع آوری می شود.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹    
زبان دنیا رو بلد بودن یعنی این کاربری نوشت: ترافیک سفرهای مقامات خارجی به ایران انقدر سنگین شده که احتمالا شهرداری تهران به زودی مجبور میشه واسه شون طرح زوج و فرد اجرا کنه! چرا علیه ایران سیاه نمایی میکنن؟ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۱    
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: از چهارم تیرماه پسماندهای تر بر اساس روزهای زوج و فرد هفته از درب منازل شهروندان جمع آوری می شود و روزهای جمعه نیز جمع آوری پسماند صورت نمی گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان با اشاره به حذف جمعه ها از تقویم جمع آوری پسماندهای تر خانگی، گفت: از چهارم تیرماه پسماندهای تر بر اساس روزهای زوج و فرد هفته از در منازل شهروندان جمع آوری می شود.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهیختگان: روز گذشته این شایعه منتشر شد که مدیران استقلال با ولادیمیر پتکوویچ به توافق رسیدند و او سرمربی جدید آبی ها خواهد بود درحالی که مذاکره ای با این مربی گران قیمت انجام نشده و همزمان مدیران استقلال مشغول نهایی کردن مذاکرات با ساپینتوی پرتغالی بودند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۱    
در خصوص وضعیت ساعت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد (آلودگی هوا) امروز پنجشنبه 26 خرداد 1401 توسط شهرداری تهران اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای شهر تهران با رد هرگونه خاموش شدن دوربین های سطح شهر تهران گفت: در حال حاضر تمام دوربین ها فعال و آنلاین بوده و تردد خودروها را در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد ثبت و ضبط می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با رد هرگونه خاموش شدن دوربین های سطح شهر تهران گفت: در حال حاضر تمام دوربین ها فعال و آنلاین بوده و تردد خودروها را در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد ثبت و ضبط می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد جمع آوری پسماندهای تر در این کلان شهر به هیچ عنوان منجر به تعدیل نیرو یا کاهش حقوق کارگران خدمات شهری نخواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۸    
هر روز حجم زیادی از خودرو های شخصی وارد شهر می شود و رانندگان باید از لایه های مختلف طرح زوج و فرد و طرح کاهش عبور کنند و در جست وجوی جای پارک مدتی را در خیابان های شهر بگذرانند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نقطه قوت استقلال لیگ بیست ویکم، خط دفاعی این تیم بوده که توانسته رکوردی استثنایی را از خود به جای بگذارد و شاگردان فرهاد مجیدی یک گام تا شکستن رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر فاصله دارند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
زمان ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده براساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روزهای 27 و 28 اردیبهشت برای اعداد زوج و همچنین روزهای 29 و 30 اردیبهشت برای اعداد فرد از طریق این درگاه می باشد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دوئل ملوان و مس برای کسب عنوان قهرمانی لیگ یک تا هفته پایانی ادامه خواهد داشت و به نظر می رسد برای شناخت تیم قهرمان باید تا هفته پایانی و سوت پایان مسابقات منتظر بمانیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: امروز شاهد تغییر فرهنگ ترافیکی مردم هستیم که باید با تمهید و انجام طرح ترافیک زوج و فرد در یک بازه زمانی مشخص و ترویج استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی کنترل ترافیک را انجام دهیم.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از انسان، زنبورهای عسل تنها موجودات زنده ای هستند که می توانند اعداد زوج و فرد را تشخیص دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شهردار اهواز گفت: حدود 2 تا 4 هزار زباله گرد در اهواز وجود دارد که این موضوع لکه ننگی برای شهر است اما از برخورد با این افراد اِبا داریم.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۹    
تاجزاده نوشت: اگر پارک را می توان مانند گرمابه، زنانه/مردانه کرد یا درون آن دیوار کشید، چرا درمورد دانشگاه کوتاهی می کنید؟
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، وزارت آموزش عالی طالبان حضور دانشجویان دختر و پسر در دانشگاه های افغانستان را به گونه جدا تنظیم کرده – طوری که سه روز برای دختران و سه روز دیگر برای پسران اختصاص داده شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان از ورود روزانه 70تن زباله به کارخانه بازیافت خبر داد و گقت: از اردیبهشت ماه طرح جمع آوری زباله در تاریخ های زوج و فرد در سطح شهر گلپایگان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
از پیمان شکنی وزیر نیرو در احیای زاینده رود تا اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی اصفهان از امروز تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۰    
اجرای طرح زوج و فرد از امروز در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان از سرگرفته شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان ازاجرای طرح زوج و فرد در کلانشهر اصفهان از 22 فروردین ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از آغاز اجرای طرح زوج و فرد خودروها در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان از 22 فروردین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان از دوشنبه عصر اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان، حضور دانش آموزان را در مدارس برای تکمیل ساعت های آموزشی در این سال تحصیلی، ضروری دانست و گفت: این دستور ستاد کرونا است که باید آموزش کاملاً به شکل حضوری انجام شود و موضوعی به نام زوج و فرد و گروه بندی کلاس ها نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش گیلان از زوج و فرد شدن حضور دانش آموزان در کلاس های پرتعداد مدارس این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: هر نیمکت برای حداکثر دو دانش آموز در نظر گرفته شده و اگر تعداد دانش آموزان از این ظرفیت بیشتر باشد، تمهیدات لازم جهت حضور دانش آموزان در ایام زوج و فرد فراهم شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
فائزی از تشدید بازرسی ها از مدارس گیلان با هدف سنجش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و گفت: در صورت پرجمعیت بودن کلاس های درس، احتمال زوج و فرد شدن کلاس ها وجود دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: رعایت فاصله اجتماعی یک و نیم متر برای دانش آموزان در مدارس الزامی است و کلاسهایی که دارای بیش از 30 دانش آموز هستند طبق تقسیم بندی، حضور دانش آموزان به شکل زوج و فرد انجام می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق مصوبه شورای ترافیک استان، با توجه به حضوری شدن مدارس از فردا یکشنبه چهاردهم فروردین ماه تا 20 فروردین برای رفاه حال شهروندان طرح زوج و فرد ترافیک در هفته مرکزی شهر اصفهان لغو خواهد بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا 20 فروردین ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در اجرای مصوبات شورای ترافیک استان با توجه به بازگشایی مدارس و رفاه حال والدین تا زمان استقرار و ساماندهی سرویس های مدارس بنا بر دستور شورای ترافیک مقرر شد طرح زوج و فرد تا بیستم فروردین ماه اجرایی نشود.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امر معروف طالبان روزهای تفریحی مردان و زنان را مشخص کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت:طی یک دهه اخیر امسال تنها سالی بود که آیین تحویل سال و آغاز نوروز بدون هیچ محدودیت ترافیکی و اعمال طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر مشهد، حرم مطهر رضوی و اطراف آن اجرا شد و خوشبختانه مدیریت ترافیک هم به خوبی صورت گرفت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه پلیس راهور در استان اصفهان با دو هزار نفر نیروی انسانی و 500 تیم خودرویی و موتوری به صورت محسوس و نامحسوس ناظر بر رفتار رانندگان است، اظهار داشت: خدمات رسانی پلیس 24 ساعته است و هرگز تعطیل نمی شود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نیست و از 29 اسفندماه تا نیمه فروردین ماه این طرح اجراء می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه طرح زوج و فرد خودروها از تاریخ بیست ونهم اسفندماه سال جاری تا پانزدهم فروردین ماه سال آینده در شهر اصفهان لغو می شود، گفت: برای تسهیل در سفرهای درون شهری شهروندان خط یک قطار شهری در نوروز از ساعت 9 تا 21 به صورت یک سره خدمت رسانی خواهد کرد.
سینا خبر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۲    
سیناخبر- معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان اسفند در شهرضا اجرا می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در نوروز 1401 کمترین محدودیت ترافیکی در شهر مشهد اجرا خواهد شد و طرح زوج و فرد ترافیکی در این ایام اجرا نخواهد شد و تنها در شرایط اوج گرفتن ترافیک محدودیت هایی اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: برای رفاه حال شهروندان و تشویق به استفاده از حمل و نقل همگانی به جای خودروی شخصی، ساعت کار مترو تا 22 شب و ساعت فعالیت خطوط اتوبوسرانی عبوری از معابر مرکزی شهر تا ساعت 22 و 30 دقیقه افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: فعالیت های اجرایی عمرانی به ویژه حفاری ها از 20 اسفند در معابر پرتردد شهر متوقف خواهد شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ترافیک روزهای بارانی پایتخت شکل پیچیده تر به خود گرفته و این نگرانی را به وجود می آورد که در زمان وقوع بحرانی مانند زلزله چه اتفاقی در تهران رخ خواهد داد؟ لذا ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با روزهای بارانی و نیز رفع ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در این شرایط می توان با استفاده از ظرفیت اتوبوس های بین شهری برای جابه جایی مسافران و یا زوج و فرد کردن خودروها باعث کاهش حجم خودروها در سطح شهر شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، فدراسیون دوومیدانی دیروز اعلام کرد که ساعت تمرینات زنان و مردان به صورت زوج و فرد تغییر کرده است. به این معنا که یک روز صبح زنان و عصر مردان تمرین می کنند و روز بعد زمان تمرینات بین مردان و زنان جابه جا می شود. ...