یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زوج و فرد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: لغو اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد تا اول خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۱    
گروه استان ها- جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: بر اساس مصوبه ممنوعیت دورکاری کارکنان نهادهای با کمتر از 10 نفر کارمند، زوج و فرد شدن دفترخانه های اسناد رسمی ممنوع شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تمدید لغو اجرای طرح زوج و فرد به مدت یک هفته دیگر تا 25 اردیبهشت ماه خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۴    
گروه استان ها رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: جهت رفاه حال شهروندان و محدود کردن انتشار کرونا محدودیت های تردد در استان اصفهان به مدت یک ماه تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور اصفهان گفت: لغو طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان هفته جاری در کلانشهر اصفهان تمدید شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، طی اطلاعیه کانون سردفتران و دفتریاران ، با توجه به تصمیمات جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر آزادی فعالیت گروه های شغلی 1و 2 در مناطق و شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا به منظور تامین رفاه حال شهروندان و با توجه به تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی لغو طرح زوج و فرد به مدت یک هفته دیگر تا 25 اردیبهشت ماه تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در حال حاضر وضعیت اصفهان نارنجی است و تردد خودروهای پلاک بومی شهرستان های استان به اصفهان ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تمدید زمان لغو اجرای طرح زوج و فرد در کلانشهر اصفهان تا 25 اردیبهشت ماه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی گفت: فعالیت اصناف شیراز در هفته جاری با اعمال روزهای زوج و فرد امکان پذیر است و روند فعالیت در هفته آتی بر اساس تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا متعاقبا اعلام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از دیروز طرح شیفت بندی زوج و فرد فعالیت رسته های شغلی گروه 2 براساس رقم آخر کد پستی واحد صنفی در فارس اعمال و اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور اصفهان گفت: لغو طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان هفته جاری در کلانشهر اصفهان تمدید شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تمدید لغو طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر تا 17 اردیبهشت ماه و اجرایی نشدن منع تردد شبانه در شب های قدر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تمدید لغو اجرای طرح زوج و فرد تا یک هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: طرح ترافیک قرار است جایگزین طرح زوج و فرد کنونی شود ولی زمان اجرای این طرح به وضعیت کرونا بستگی دارد و پس از پایان همه گیری طرح اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هاشمی گفت: از 11 اردیبهشت تا اطلاع ثانوی، فعالیت رسته های شغلی گروه 2 در استان فارس به صورت شیفت بندی زوج و فرد و با لحاظ آخرین رقم سمت راست کدپستی واحد صنفی امکان پذیر خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار همدان با بیان اینکه طرح زوج و فرد مشاغل گروه یک را در همدان نداریم، گفت: بحث زوج و فرد شدن مشاغل گروه یک صرفاً در حد یک طرح بود که با توجه به رعایت اصناف و مردم برنامه ای برای اجرای آن نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/همدان رئیس بازرسی اتاق اصناف استان همدان با اشاره به طرح زوج و فرد شدن فعالیت مشاغل گروه یک، اعلام کرد: طرح زوج و فرد شدن مشاغل نیاز به کارشناسی دقیق در بحث اجرا دارد بنابراین فعلاً در ابلاغ این طرح به اتحادیه ها دست نگه داشته ایم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت: فعالیت مشاغل گروه یک در شهرستان همدان از روز شنبه به دلیل افزایش افراد مبتلابه کرونا یک روز در میان خواهد بود( زوج و فرد).
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۰    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از لغو تعطیلی طرح زوج و فرد به مدت 10 روز در کلانشهر اصفهان خبر داد و گفت: جریمه افرادی که نسبت به طرح محدودیت شبانه کوتاهی کنند به هیچ عنوان بخشودنی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان از امروز به مدت 10 روز لغو شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۱    
طرح زوج و فرد از امروز در اصفهان لغو شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: تعداد مبتلایان، بستری ها و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان بین 5 تا 7 برابر افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان در خصوص آخرین مصوبات ستاد کرونا برای تشدید محدودیت ها در پنج محور اصلی طرح جامع هوشمند توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان گفت: 35 تا 45 درصد تست ها مثبت است، متوسط سن بستری ها به 58 سال رسیده است در حالی که قبلا متوسط این سن 70 تا 75 سال بود که نشان می دهد نوع و شدت سرایت و تأثیرگذاری ویروس بسیار بالا رفته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا فعالیت مترو از ساعت 6 صبح تا ساعت 18 مصوب شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: تست کرونا 35 تا 45 درصد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی مثبت است و سن بستری شده های کرونا از 70 سال به 58 سال کاهش یافته است که نشان دهنده شیوع بالای ویروس جهش یافته کرونا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: هیچ گونه تصمیمی از سوی ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر لغو طرح زوج و فرد در اصفهان گرفته نشده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۰    
نصف جهان: طرح زوج و فرد هسته مرکزی شهرضا به عنوان تنها شهر نارنجی استان در حال اجرا است؛ اجرای این طرح که به منظور کاهش بار ترافیک و آمار ابتلای به کرونا انجام می شود با موافقان و مخالفان مختلفی همراه بوده است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد فعالیت دفاتر اسناد رسمی به دلیل قرار گرفتن در موج چهارم کرونا و قرمز شدن بسیاری از شهرهای کشور زوج و فرد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۴    
گروه استان ها- معاون عمران فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه وضعیت شیوع کرونا در بروجرد بسیار بحرانی شده است گفت: از فردا پنجشنبه طرح زوج و فرد برای تردد خودروها اعمال می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: اتوبوس های یه ردیفه با ظرفیت یک سوم و اتوبوس های چهار ردیفه با یک دوم ظرفیت اجازه فعالیت دارند؛ همچنین ناوگان اتوبوسرانی با یک سوم ظرفیت خود روزانه 160 هزار مسافر را جابه جا می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور اصفهان اعلام کرد: طرح ترافیکی زوج و فرد وسایط نقلیه از صبح امروز(دوشنبه) در اصفهان اجرا می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: 16 شهرستان استان اصفهان در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند و طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۵    
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تعطیلی مراکز تعویض پلاک باتوجه به وضعیت قرمز کرونا در اصفهان خبر داد و گفت: اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در محدوده مرکزی شهر اصفهان از امروز شروع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۱    
طرح زوج و فرد از امروز در کلانشهر شهر اصفهان از سرگرفته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در نوبت صبح از ساعت 9 تا 14 و در نوبت بعدازظهر از ساعت 17 تا 22 در هسته مرکزی اصفهان اجرایی می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد از روز دوشنبه صبح و بعدازظهر در رینگ مرکزی کلانشهر اصفهان فعال می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۵    
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد که در ایام نوروز لغو شده بود از فردا دوباره در هسته مرکزی شهر برقرار می شود. سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: طرح زوج و فرد که طی اعلام قبلی تا پایان 13 فروردین ماه لغو شده بود با هماهنگی شورای ترافیک استان اصفهان دوباره برقرار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد خودروها در کلانشهر اصفهان از فردا مجدداً اجرایی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: طرح ترافیک در روز های پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح کنترل آلودگی هوا (همان زوج و فرد سابق) پنجشنبه ها برقرار خواهد بود
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عمار سعیدیانفر، گفت: روزانه بعد از ساعت 14:30 یک خروج رایگان برای شهروندان در نظر گرفته شده است. مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: طرح ترافیک در روز های پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح کنترل آلودگی هوا (همان زوج و فرد سابق) پنجشنبه ها برقرار خواهد بود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: گروه شهری: طرح ترافیک سال 1400 از امروز آغاز و دوربین های طرح ترافیک پایتخت که مدتی خاموش شده بود از ساعت 8:30 روشن شد. بر اساس اعلام شهرداری تهران ، طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا از 8:30 تا 16 اجرا می شود و رانندگان یک بار خروج رایگان از 14:30 خواهند داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در شهر اصفهان در ساعات بعد از ظهر و از ساعت 17 تا 22 اجرایی می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سعیدیانفر با بیان اینکه طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح کنترل آلودگی هوا (همان زوج و فرد سابق) پنجشنبه ها برقرار خواهد بود. افزود: بر این اساس طرح کنترل آلودگی هوا در محدوده های دوگانه(طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا) در پنجشنبه ها از ساعت 8:30 تا 13 بعد از ظهر است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا از فردا 14 فروردین آغاز می شود؛ در این مطلب جزئیات اجرای این طرح تشریح شده است. با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا مجدداً از فردا (14 فروردین) آغاز می شود. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا از ساعت 8:30 صبح هر روز آغاز و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت؛ اما روزانه بعد از ساعت 14:30 یک خروج رایگان برای شهروندان در نظر گرفته شده است. ...
طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح کنترل آلودگی هوا(همان زوج و فرد سابق) پنجشنبه ها برقرار خواهد بود. بر این اساس ساعت طرح ترافیک پنجشنبه حذف شده و ساعت طرح کنترل آلودگی هوا(طرح زوج و فرد سابق) پنجشنبه از 8:30 تا 13 بعد از ظهر است.