یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۰۲Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زوج و فرد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: طرح زوج و فرد تردد خودرو از نیمه مهر در همدان اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: هم اینک طرح زوج و فرد با بهره گیری از نیروی انسانی در محدوده طرح در حال اجراست اما از نیمه مهر 1402 با نصب دوربین های هوشمند از سوی شهرداری، این طرح به صورت الکترونیک اجرایی کلید می خورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار گفت: بالغ بر 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، پلاک خوان، تردد شمار و زوج و فرد در سطح معابر شهری وجود دارد که به مدیریت آنلاین برخط ترافیک کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس پلیس راهوراستان کرمانشاه ، طرح تردد زود و فرد خودرو ها تا پایان سال همه روزه به استثناء تعطیلات رسمی و جمعه ها، از ساعت 15 تا 20 در کرمانشاه اجرا می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: طرح زود و فرد خودروها از روز دوشنبه 3 مهر آغاز و تا پایان سال 1402 در شهر کرمانشاه از ساعت 15 تا 20 ادامه پیدا می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهور کرمانشاه از اجرای طرح زوج و فرد از سوم مهرماه در کرمانشاه خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پروژه طرح محدوده ترافیک شهر اصفهان گفت: با دریافت مصوبات لازم و طی هماهنگی با شورای ترافیک استان و شهر اصفهان مقرر شد، فروش مجوز تردد ساکنان با ترددهای ضروری در روزهای مخالف پلاک خودرو فراهم شود. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۸:۵۶    
ثبات تان کجاست آقای مربی؟ هر چه در تصمیم های امیرقلعه نویی برای تیم ملی جستجو کنیم، کم تر به نشانه ای از ثبات در تصمیم گیری برمی خوریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حذف روزهای جمعه در طرح جمع آوری زباله در اصفهان، حاصل 10 سال مطالعه و پژوهش است؛ این طرح (حذف روزهای جمعه و تبدیل روزهای زوج و فرد ماه به روزهای زوج و فرد هفته) با تمام مخالفت ها، همراهی ها و تاکید کارشناسان به یک سال و دو ماهگی عمر اجرای خود در این کلان شهر رسیده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نواندیش : همانطور که در خبر قبلی نوشتیم، موضوع استقلال و عمرو ورده همانند طرح ترافیک زوج و فرد شده است. صبح ها او به تیم قبرسی می پیوندد و عصرها به استقلال! پس از کش و قوس های فراوان، در حالیکه عمرو ورده قصد داشت به تیم قبرسی بپیوندد ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۲    
شهردار شیراز از زوج و فرد شدن تردد در شیراز و راه اندازی اتوبوس بی آر تی از شهرک گلستان تا فلکه نمازی خبر داد این خبری بود که ما هم در اول فارس آن را در 12 تیر 1402 منتشر کردیم . در آن خبر چنین آمده بود: ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با پایان باکس گذاری زیر خطوط زوج و فرد محور کرج جهت احداث لاین دوم زیرگذر سعادتیه به پایان رسید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده است، این روزها تقویم جمع آوری زباله ها در منازل را به شهروندان گوشزد می کند تا آن ها با اهمیت انجام این اقدام در حفظ پاکیزگی و سلامت محیط زیست شهری آشنا شوند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت گذاری بازار خودرو زوج و فرد شد، نیم نگاهی به جدول قیمتی خودروهای داخلس نشان می دهد بازارسازان روزهای زوج را برای کاهش قیمتو روزهای فرد را برای افزایش قیمت انتخاب کرد ه اند .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد خودروها روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (یازدهم و دوازدهم مردادماه) در این کلانشهر غیر فعال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگ استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد شهر اصفهان که به منظور انجام هرچه بهتر عزاداری های مردم در دهه اول ماه محرم لغو شده بود مجدداً به اجرا گذاشته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از شروع دوباره طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان از فردا دوشنبه 9 مرداد ماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از فردا دوشنبه نهم مردادماه در هسته مرکزی شهر اصفهان طرح زوج و فرد از ساعت 16 تا 21 دوباره از سرگرفته می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت ترافیک در هسته مرکزی مشهد به قدری بغرنج شده که مسئولان از بررسی و احتمال نهایی شدن محدودیت های ترافیکی در یک ماه آینده خبر می دهند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در دهه اول محرم برای سهولت تردد عزاداران حسینی و حضور در هیئت ها و مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) در مرکز شهر لغو شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۳    
شهردار اصفهان گفت: در حال حاضر 500 خانواده پسماند صفر دارند. علی قاسم زاده در خصوص نحوه جمع آوری پسماندهای تر اضافه کرد: نظام جمع آوری این پسماندها در کل شهر تغییر کرده است و طبق روزهای زوج و فرد هفته انجام می شود ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۱:۴۷    
شهردار شیراز بدون توجه به انتقادهای مطرح در خصوص معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، گفت: ترافیک امروز مشکل همه شهرهای بزرگ ایران و سراسر جهان بوده و هر شهری راهکاری را برای کنترل آن انتخاب کرده است با بیان اینکه ایجاد بی آرتی، توسعه قطارشهری، ایجاد محدودیت ترافیکی یا طرح های زوج و فرد و ... ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با موضوع شیراز سومین حرم اهل بیت بایدها و نبایدهای رسانه به میزبانی بسیج رسانه استان و با حضور شهردار شیراز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-ترافیک شیراز یکی از گلایه های این روزهای اهالی این کلانشهر است و از این رو شهردار مرکز فارس از اجرای طرح زوج و فرد در این شهر به صورت آزمایشی خبر داد.
نافع   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۱    
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان گفت: توسعه خودروهای عمومی و انبوه برها مثل بی آرتی و اتوبوس تدبیری برای حل ترافیک شهر همدان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: حسب تجربیاتی که در تهران و کشورهای دیگر وجود دارد تصمیم گرفته شد طرح ترافیک زوج و فرد در شهر اصفهان بازنگری، اصلاح و تکمیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: اجرای طرح زوج و فرد در راستای ساماندهی ترافیک در هسته مرکزی شهر اردبیل ضروری است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری میزان - دیه اعضای زوج هرکدام نصف دیه کامل، دیه اعضا فرد کل دیه کامل (غیر از طحال که دارای ارش است) دیه هر انگشت دست و پا یک دهم دیه کامل و دیه هر بند انگشت غیر از انگشت شست یک سوم دیه انگشت (یک سی ام دیه کامل) و دیه هر بند انگشت شست نصف دیه انگشت (یک بیستم دیه کامل) است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به علت حفظ پایداری شبکه سراسری برق از پانزدهم خرداد تا پانزدهم شهریورماه ساعات کاری قسمت های اداری پلیس راهور تغییر کرد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره تغییر ساعت طرح ترافیک همزمان با 16 خرداد که ساعات کاری از 6 صبح تا 13 ظهر می شود، توضیح داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۴    
خودروهای نو تا چهار سال از اخذ معاینه فنی معاف هستند، این معافیت به منزله داشتن معاینه فنی برتر نیست. مالکان خودروهای نو برای بهره مندی از 30 درصد تخفیف عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تهران، باید نسبت به اخذ معاینه فنی برتر خودرو اقدام کنند.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار همدان از اعمال ممنوعیت تردد خودرو در راسته حسینخانی خبر داد | ممنوعیت تردد خودرو در محدوده راسته حسینخانی بصورت مرحله ای انجام می شود | نظارت مکانیزه بر ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد افزایش می یابد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۸    
چرا سخت ترین متن آنتوان چخوف، باغ آلبالو را برای اجرا با یک گروه جوان مناسب دیدید؟ آثار چخوف تماما چالش برانگیز است. منظور آدم ها آن نیست که به زبان می آورند . مقصدشان جای دیگری است که می گویند . نکته گفته و دو پرده بعدتر اثرش هویدا می شود. کشف همین رموز در نمایشنامه برایم لذت بخش است ...
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رانندگان برای ورود به محدوده زوج و فرد بر اساس شماره پلاک اقدام کنند | با توجه به اینکه اجرای این طرح موجب کاهش ترافیک در مرکز شهر شده و رضایت مردم را بهمراه داشته تأکید می کنیم که رانندگان گرامی به جهت پیشگیری از اعمال قانون، از ورود به محدوده طرح زوج و فرد بدون رعایت ضوابط اعلامی خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد در تعطیلات نوروز متوقف و از نیمه فروردین دوباره اجرایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۱    
شهر همدان این روزها با حجم بالای ترافیک مواجه است و با وجود اجرای ناقص طرح زوج و فرد هم که قرار بود گره گشای این مشکل باشد، ترافیک خیابان های شهر را قفل کرده بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح زوج و فرد در محدوده هسته مرکزی کلان شهر اصفهان از شنبه _نوزدهم فروردین ماه_ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۶    
طرح زوج و فرد تردد کردن خودرو از روز گذشته در کلانشهر اصفهان از سر گرفته شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۷    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: امسال طرح زوج و فرد در یک برنامه بلندمدت به طرح قیمت گذاری محدوده تبدیل می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان: طرح زوج و فرد که طی اعلام قبلی تا 18 فروردین ماه لغو گردیده بود؛ مجددا با هماهنگی شورای ترافیک استان از امروز شنبه 19 فروردین از ساعت 16 الی 21 در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان اجرا خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۷    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: امسال طرح زوج و فرد در یک برنامه بلندمدت به طرح قیمت گذاری محدوده تبدیل می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه طرح زوج و فرد در یک برنامه بلندمدت به طرح قیمت گذاری محدوده تبدیل می شود، گفت: ابتدا افرادی که می خواهند به محدوده زوج و فرد وارد شوند، مجوز دریافت می کنند و به مرور این طرح به طرح قیمت گذاری محدوده و LEZ تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از اجرای طرح زوج و فرد تردد خودرو ها از امروز سه شنبه 15 فروردین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: طرح زوج و فرد در نیمه نخست سال اجرا نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با هماهنگی شورای ترافیک استان اصفهان، طرح زوج و فرد خودروها از شنبه هفته آینده (نوزدهم فروردین 1402) در اصفهان اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: با هماهنگی شورای ترافیک استان اصفهان از شنبه هفته آینده (نوزدهم فروردین 1402) طرح زوج و فرد خودروها در این کلان شهر اجرا خواهد شد.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت شهری همدان در راستای اجرای موفق طرح زوج و فرد و با هدف کاهش بار ترافیکی مکلف به راه اندازی خط ویژه اتوبوس بی.آر.تی تا پایان فروردین 1402 است | رار است خط بی.آر.تی در یکی از مسیرهای یاد شده ایجاد شود که شهرداری نسبت به تعیین آن، و اجرای طرح تا پایان فروردین اقدام می کند.