شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۰:۳۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «ارزش دلار»

تحلیلگر ارشد بانک استاندارد چارترد انگلیس در ادامه پیش بینی های انجام شده درباره آینده تاریک دلار درجهان هشدار داد که با توجه به پایه های ضعیف حاکمیتی این ارز، ارزش آن به سمت پایین ترین سطح خود طی چند سال اخیر می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی افزایش امیدواری ها به تصویب بسته محرک مالی جدید در آمریکا و افزایش اشتهای سرمایه گذاری در بازار طلا قیمت فلز زرد روز جمعه شاهد افزایش بود، هرچند که تقویت ارزش دلار مانع از رشد بیشتر قیمت شد.
با وجود افزایش خرید خانه توسط چینی ها در دیگر کشورها، این مساله در آمریکا برعکس بوده است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، یک فعال بازار خودرو گفت: کاهش ارزش دلار در روزهای اخیر تاثیر قابل توجهی بر قیمت خودرو نداشته و خریداران خودرو در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ارزش دلار در ایران بعد از چند روز افزایش روز سه شنبه 29 مهر دچار افت شدید شد و از 32 هزار تومان روزهای قبل به حدود 25 هزار تومان کاهش یافت و به خبر اول ایران تبدیل شد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که پس از تردیدها در مورد نهایی شدن بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری این کشور ارزش دلار تا حدی ترمیم شده است، قیمت طلا پس از رسیدن به بالاترین رقم بیش از یک هفته اخیر در جلسه قبل، امروز شاهد کاهش بود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۷    
ارزش دلار در مقابل تمامی رقبای اصلی اش کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
روزهای پرنوسان دلار در بازارهای ارزی ادامه دارد و به نظر می رسد دست کم تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این وضعیت ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
با تضعیف ارزش دلار و امید به تصویب بسته کمک مالی جدید کرونایی آمریکا، قیمت طلا 17.44 دلار افزایش یافت.
بازارهای جهانی در معاملات امروز با روند افزایشی همراه شدند در حالی که به نظر می رسد بودجه مورد نظر کاخ سفید برای رویارویی با کرونا به مرحله تصویب نزدیک تر شده و موجب کاهش ارزش دلار در بازار ارز جهانی شده است.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
پس از آن که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ذکر این که خواهان پذیرش یک بسته حمایتی بزرگ است، امیدها برای توافق بر سر بسته کرونایی را تقویت کرد، ارزش دلار به پایین ترین سطح 1 ماهه سقوط کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که خوش بینی نسبت به احتمال دستیابی به توافقی بر سر بسته محرک مالی جدید قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موجب تحت فشار قرار گرفتن ارزش دلار شده و اشتها برای خرید طلا را بالا برده است، قیمت فلز زرد امروز شاهد افزایش بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۳۱    
خوشبختانه کاهش ارزش دلار در بازارایران آغاز شده و امکان دارد درآینده با فروپاشی تحریم های حداکثری دولت ترامپ همچنان ادامه و حتی شتاب بگیرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۰    
به گفته کارشناسان بانک گلدمن ساکس که یکی از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری در جهان است، پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده ، بازارهای مالی تحت پوشش “موجی” قرار می گیرند که در واقع واکنشی به پیروزی احتمالی دموکرات ها خواهد بود و در نتیجه ، ارزش دلار به شدت سقوط خواهد کرد. ...
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: علی اکبر کریمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه دلایل گوناگونی برای نوسان کاذب بازار ارز وجود دارد، گفت: کاهش عرضه ارز از جانب بخش خصوصی(صادرکنندگان) و محدودیت منابع دولتی و نیز فضاسازی های تبلیغاتی و روانی که عمدتا منشا خارجی دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۳:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
ارزش دلار در برابر رقبای اروپایی اش کاهش یافت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد تازه ترین ها به نقل از رویترز ، قیمت طلا در بازارهای جهانی با کاهش ارزش دلار و خوش بینی در مورد توافق بر بسته کمک مالی کرونایی آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری افزایش یافت و تقاضا برای این فلز گران بها بالا رفت. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در حالی که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا سرمایه گذاران را نسبت به تصویب بسته محرک مالی جدید مقابله با کرونا قبل از انتخابات ریاست جمهوری امیدوار کرده است، تقویت ارزش دلار سبب شد تا قیمت طلا امروز با عبور از رقم 1900 دلار شاهد افزایش بود. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در معاملات امروز با 0.04 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 93.705 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، تداوم روند افزایش کسری بودجه دولت آمریکا باعث نگرانی معامله گران از وادار شدن فدرال رزرو به چاپ پول بیشتر شده است ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.08 درصد کاهش به 1907 دلار و 20 سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز با 0.12 درصد افزایش به 1911 دلار و 20 سنت رسید. از ابتدای هفته جاری تاکنون قیمت طلا 1.2 درصد کاهش یافته و پس از دو هفته رشد متوالی در مسیر اولین افت هفتگی قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار همچنان بالاست و مذاکرات بسته محرک مالی جدید در آمریکا به پیشرفت چندانی دست نیافته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد اندکی کاهش بود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
روند نزولی دلار در برابر ارزهای اروپایی از سر گرفته شد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در حساب توییتری خود نوشت: با صعود سرسام آور ارزش دلار، اکثریت مردم توان خرید کالاهای اساسی (13قلم) را ندارند. توزیع هوشمند، تنها راه حل عقلانی برای تضمین این دسترسی است. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۵    
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود ارزش دلار آمریکا که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که عدم توافق بر سر یک بسته محرک مالی جدید در آمریکا سبب شده تا ارزش دلار تثبیت شود، قیمت طلا امروز شاهد افزایش اندکی بوده و هنوز نتوانسته از رقم مهم 1900 دلار فراتر برود.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روز سه شنبه زمانی برای کوتاه شدن بازه نوسان دلار بود. اسکناس آمریکایی در این روز در دامنه ای 200 تومانی تغییرات محدودی را به ثبت رساند؛ حال آنکه روز دوشنبه دامنه نوسان بازار بیش از هزار تومان بود.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۳    
کتاب مرگ پول (death of money) در مورد سقوط ارزش دلار و علاوه بر این، در مورد فروپاشی احتمالی سیستم بین المللی پولی است که توسط جیمز ریکاردز نوشته شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
غول بانکداری و سرمایه گذاری آمریکا با هشدار درباره سقوط ارزش دلار در آینده کوتاه مدت و توصیه فروش به دارندگان دلار، اعلام کرد که ریسک ناشی از آزمایشات واکسن کرونا و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده این ارز را به سمت نزولی شدن پیش برده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گلدمن ساکس در یک ارزیابی جدید اعلام کرد پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ماه آینده آمریکا عامل صعودی برای قیمتهای نفت خواهد بود زیرا هزینه صنعت شیل را افزایش داده و احتمالا باعث افت ارزش دلار می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در پی بهبود اندک ارزش دلار کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار تا حدودی ترمیم شده و سرمایه گذاران همچنان امیدوار به نهایی شدن بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا هستند، قیمت طلا امروز شاهد کاهش بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۸    
هفته گذشته با افزایش انتظارات از رسیدن جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا ارزش دلار کاهش یافت این در حالی است که طی هفته گذشته ارزش یوان چین در برابر دلار افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دلار در پی امید سرمایه گذاران به بسته محرک اقتصادی آمریکا دستخوش کاهشی ناموزون می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۶    
افزایش شانس انتخاب بایدن به عنوان رییس جمهور امریکا و انتشار اخبار امیدوارکننده در مورد عرضه واکسنی که می تواند پایان دهنده بحران سلامتی دنیا باشد، باعث افت ارزش دلار در بازار جهانی خواهد شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
در معاملات امروز با 0.04 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 93.082 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، ابتلا به کرونا همزمان با شروع فصل سرما در بسیاری از کشورهای جهان به سطح نگران کننده ای رسیده و این مساله باعث بازگشت برخی از محدودیت ها شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۶    
تحلیلگران بانکداری آمریکا در یادداشتی نسبت به سقوط حتمی ارزش دلار آمریکا در صورت پیروزی ترامپ در رای الکترال هشدار دادند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از بلومبرگ، بنا به اعلام بانک گلدمن ساکس آمریکا، با توجه به جدی شدن احتمال پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات، در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری در آمریکا ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی ایران، با تزریق روزانه 50 میلیون دلار با استفاده از اهرم های خود به دنبال مدیریت نوسان ارزی کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار اندکی تقویت شده و مذاکرات بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا با اختلاف مواجه شده است، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود.
اقتصاد آنلاین / وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نشریه اقتصادی اکونومیست طی گزارشی نوشت کسری تجاری 3.2 میلیارد دلاری مقصر اصلی افت ارزش ریال ایران طی نیمه نخست امسال بوده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، با کاهش ارزش دلار به کمترین میزان 3 هفته گذشته و افزایش احتمالات برای تصویب کمک مالی کرونایی جدید، سرمایه گذاران را به سوی طلا سوق داد و این امر سبب شد تا قیمت این فلز گران بها افزایش یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با افزایش احتمال پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا و ارائه بسته مالی حمایتی بلافاصله بعد از انتخابات، ارزش دلار آمریکا به پایین ترین سطح در 3 هفته اخیر رسید و یوآن چین تقویت شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار ضعیفتر و خوش بینی به تصویب بسته کمک مالی جدید در آمریکا، یک درصد افزایش یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در صورت پیروزی ترامپ در آمریکا صنایع دلاری مثل پتروشیمی ها پیشرو بورس خواهند شد و سایر صنایع رشد ناشی از تورم خواهند داشت، اما در صورت انتخاب بایدن قیمت دلار تا حوالی 15000 تومان افت خواهد داشت و احتمالا صادرات رونق می گیرد و هزینه فروش شرکت ها کاهش می یابد و سودسازی بیشتر می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال در پایان معاملات دیروز با 49 سنت معادل 1.1 درصد کاهش به 42 دلار و 85 سنت رسید، اما افزایش 9 درصدی را طی هفته گذشته تجربه کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار به نزدیکی پایین ترین رقم 3 هفته گذشته رسیده و احتمال ارائه بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد افزایش حدودا 2 درصدی بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
طلا و دلار همچنان در بازارهای جهانی به حرکت زیگزاگی خود ادامه می دهند. در حالی طلا روز گذشته با افزایش بیش از یک درصدی از مرز 1900 دلاری عبور کرد و در آستانه ثبت دومین هفته صعودی متوالی قرار گرفت که از سوی دیگر ارزش دلار آمریکا در برابر سبدی از ارزهای معتبر جهانی کاهش پیدا کرد تا دومین هفته متوالی ...