یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۶:۳۱Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سنای فرانسه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه با ارسال نامه هایی به نمایندگان مجلس ملی و سنای فرانسه بر ضرورت محاکمه مسوولان و عوامل ترور شهید قاسم سلیمانی تاکید کرد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۹    
رئیس مجلس ترکیه از طرح سنای فرانسه در به رسمیت شناختن جمهوری قره باغ انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هفته پیش نیز جمهوری آذربایجان در اعتراض به مصوبه سنای فرانسه سفیر این کشور را احضار و اعتراض باکو به پاریس را به وی ابلاغ کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجلس ملی فرانسه قطعنامه ای را تصویب کرد که از دولت این کشور می خواهد منطقه قره باغ را به عنوان یک جمهوری مستقل به رسمیت بشناسد. به گزارش شیعه پرس به نقل از دیلی صباح ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مجلس سنای فرانسه پیش از این حکمی را صادر کرده و خواستار به رسمیت شناختن ناگورنو - قره باغ شده و از جمهوری آذربایجان خواسته بود نیروهایش را از منطقه بیرون کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ترکیه و جمهوری آذربایجان به طرح سنای فرانسه در مورد به رسمیت شناختن جمهوری قره باغ واکنش نشان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دولت ترکیه و احزاب مخالف این کشور در بیانیه ای مشترک، قطعنامه سنای فرانسه در مورد قره باغ را محکوم کردند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۷    
ساعت 24 - گیلبرت لوک دوین ، رئیس گروه دوستی فرانسه و ارمنستان در سنای فرانسه ، معنای قطعنامه این مجلس علیای پارلمان درباره به رسمیت شناختن استقلال قره باغ را تشریح کرد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه، به انتقاد از قطعنامه سنای فرانسه در تاکید برای به رسمیت شناختن قره باغ به عنوان یک "جمهوری" پرداخت.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه فرانسه گفت، با وجود قطعنامه سنای ملی این کشور استقلال منطقه خودمختار قره باغ را به رسمیت نمی شناسد. به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سنای فرانسه روز چهارشنبه قطعنامه ای را با اکثریت قاطع آرا تصویب کرد و بر اساس آن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مجلس آذربایجان در واکنش به قطعنامه سنای فرانسه درباره منطقه قره باغ، خواستار اخراج این کشور از گروه مینسک شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در واکنش به تصویب قطعنامه ای از سوی سنای فرانسه برای به رسمیت شناختن قره باغ به عنوان کشوری مستقل، آذربایجان سفیر پاریس را فراخوانده است. به نوشته این خبرگزاری باکو امروز (پنج شنبه) سفیر فرانسه را به وزارت امور خارجه آذربایجان احضار کرد تا نامه اعتراض خود را به او تحویل دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در اعتراض به مصوبه اخیر مجلس سنای فرانسه که طی آن از دولت فرانسه خواسته شده است که استقلال منطقه قره باغ را به رسمیت بشناسد، سفیر فرانسه در باکو را احضار کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مجلس سنای فرانسه از دولت پاریس خواست استقلال قره باغ را به رسمیت بشناسد؛ اقدامی که واکنش تند باکو را در پی داشت. به گزارش شیعه پرس به نقل از ترند، جمهوری آذربایجان امروز پنجشنبه، زاکاری گروس سفیر فرانسه در باکو را احضار کرد تا یادداشت اعتراضی خطاب به دولت پاریس را به وی تحویل دهد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان سفیر فرانسه در باکو را احضار و مراتب اعتراض خود را به قطعنامه دیروز سنای فرانسه اعلام کرد. خبرگزاری ترند آذربایجان به نقل از وزارت خارجه این کشور پنجشنبه گزارش داد که مقامات جمهوری آذربایجان زاکاری گروس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه اقدام سنای فرانسه برای تصویب لایحه ای در به رسمیت شناختن جمهوری قره باغ را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه در واکنش به تصویب قطعنامه ای برای جمهوری خواندن قره باغ در سنای فرانسه گفت، پاریس بخشی از مشکل قره باغ است و نه راه حل آن.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه در بیانیه ای در اعتراض به قطعنامه مجلس سنای فرانسه درباره قره باغ ، آن را غیر عادلانه و اقدامی تحریک آمیز عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه ترکیه، تصمیم سنای فرانسه در مورد لزوم عقب نشینی جمهوری آذربایجان از برخی مناطق آزاد شده از ارمنستان را "مضحک و به دور از حقایق" دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
دستیار رییس جمهوری آذربایجان در خصوص قطعنامه سنای فرانسه درباره به رسمیت شناختن قره باغ گفت: قطعنامه سنای فرانسه کاغذپاره ای بیش نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سنای فرانسه با تصویب قطعنامه ای از دولت خواست جمهوری خودخوانده قره باغ را به رسمیت بشناسد. این قطعنامه حمایت ارمنستان و محکومیت جمهوری آذربایجان را به همراه داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
باکو در واکنش به قطعنامه سنای فرانسه آن را فاقد ارزش و کاغذ پاره نامید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۶    
مجلس سنای فرانسه با تصویب یک قطعنامه خواستار به رسمیت شناخته شدن منطقه قره باغ جمهوری آذربایجان به عنوان یک جمهوری مستقل شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳    
مجلس سنای فرانسه روز چهارشنبه با تصویب قطعنامه ای از دولت این کشور خواست منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی را به عنوان یک جمهوری مستقل به رسمیت بشناسد. جمهوری آذربایجاندر واکنش به این قطعنامه اعلام کرده است: این قطعنامه، وجهه فرانسه را به عنوان یک میانجی منصف در جامعه آذربایجان مخدوش می کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مجلس سنای فرانسه امروز چهارشنبه با تصویب قطعنامه ای از دولت این کشور خواست منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی را به عنوان یک جمهوری مستقل به رسمیت بشناسد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
در پی تصویب قانونی در مجلس سنای فرانسه برای به رسمیت شناختن استقلال منطقه قره باغ، وزرات خارجه فرانسه تأکید کرد که چنین اقدامی به نفع فرانسه و هیچ کشور دیگری نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۲    
تعدادی از سناتورهای فرانسه طرحی را به مجلس سنای این کشور ارائه دادند تا در قانون به رسمیت شناختن جمهوری خودخوانده قره باغ بازنگری صورت گیرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری نصیرتولی، باشلو به روزنامه “L’Opinion”چاپ فرانسه گفته است که جمعیت ملی و مجلس سنای فرانسه با اجماع طرحی را تصویب کرده اند که برخی املاک فرهنگی متعلق به کشورهای سنگال و بنین به نصیرن بازگردانده شود ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۴۵    
ماکرون مدعی است که توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص)، در راستای آزادی بیان است! اما نمی گوید چرا در همین فرانسه، روژه گارودی (که سابقه عضویت مجلس مؤسسان فرانسه، نماینده مجلس ملی فرانسه و سناتوری مجلس سنای فرانسه رو داره) به خاطر بیان واقعیات درباره افسانه هولوکاست به زندان محکوم کردند!
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سایت خبرگزاری النشره، ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه خواستار تشکیل دولت جدید در آستانه رایزنی های پارلمانی شد که از آن فردی برای تشکیل تیم وزارتی مکلف خواهد شد زیرا لبنان برای حل مشکلات سیاسی نیاز به تشکیل دولت دارد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دفتر اطلاع رسانی مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دوشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که الکاظمی در دیدار جراد لارشیه رییس مجلس سنای فرانسه در پاریس روابط دو کشور و راههای توسعه همکاری دوجانبه را بررسی کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۵۵    
مجلس سنای فرانسه اعلام کرد آزمایش کرونای 8 سناتور این کشور مثبت است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج جزئی انتخابات روز یکشنبه در فرانسه نشان می دهد که حزب جمهور ی خواهان از جناح راست میانه، کنترل خود را بر مجلس سنای این کشور حفظ کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حدود نیمی از کرسی های مجلس سنای فرانسه در حالی قرار است امروز (یکشنبه) در انتخابات این کشور در معرض رقابت قرار بگیرند که احتمالا در نتیجه این انتخابات محافظه کاران بر این مجلس مسلط خواهند شد و حزب میانه روی متعلق به امانوئل ماکرون ضربه انتخاباتی جدیدی را می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۱    
مجلس سنای فرانسه تلاش می کند با بررسی اشتباهات گذشته در زمینه مدیریت بحران کرونا؛ در آینده بهتر عمل کند. زیرا موج دوم آلودگی در فرانسه آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس سنای فرانسه با تاکید بر لزوم افزایش نظارت ها بر کمک هایی که به لبنان شده و آنهایی که قرار است ارسال شوند، گفت: لبنان به طرحی مشابه طرح مارشال نیاز دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، سنای فرانسه از پنجشنبه سومین بودجه اضطراری این کشور را برای مقابله با بحران کرونا بررسی می کند. اکثریت راست گرای سنا که طرح احیای اقتصادی را ترجیح می دهند این بودجه را فرصت از دست رفته می دانند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از شهروندان فرانسوی با انتشار مقاله ای مشترک در یک پایگاه خبری، گسترش فضاسازی ضداسلامی در مجلس سنای فرانسه علیه نفوذ اسلام در این کشور را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات مجلس سنای فرانسه طبق تاریخ اعلام شده توسط کریستوف کاستانر، وزیر کشور یکشنبه 27 سپتامبر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۰    
رئیس مجلس سنای فرانسه از عملکرد دولت این کشور در بحران ویروس کرونا انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجلس سنای فرانسه با طرح دولت موسوم به راهبرد ملی لغو قرنطینه به منظور از سرگیری فعالیت های تجاری و اقتصادی مخالفت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجلس سنای فرانسه روز دوشنبه با طرح دولت ادوار فیلیپ، نخست وزیر این کشور برای پایان قرنطینه سراسری در این کشور مخالفت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۴    
تهران ایرنا- ژرار لارشه رئیس مجلس سنای فرانسه با ابراز نارضایتی از سیاست های بهداشتی کشورش اذعان داشت: دولت فرانسه از ابتدای بحران شیوع کرونا نتوانسته است کمبودها و کاستی های حوزه بهداشت و درمان شامل کمبود ماسک و آزمایش تشخیص بیماری کووید -19 را برای مقابله با این بحران، مدیریت کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز از پاریس، وی امروز در سنای فرانسه تاکید کرد: کاهش بهای نفت، خطری برای اقتصاد جهانی است. وی یادآور شد که کشورهای آفریقایی تا حد زیادی وابسته به درآمدهای نفتی هستند که به طور خاص درمعرض افت قیمت ها قرار دارد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دارایی فرانسه پیش بینی کرد که این کشور امسال بدترین سال از نظر رکود اقتصادی را پس از جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد. به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه لو فیگارو ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سنای فرانسه روز شنبه به اتفاق آراء و با حمایت دولت به پیشنهاد تعیین 15 روز مرخصی فوت فرزند برای والدین داغدار، رای مثبت داد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سنای فرانسه با وجود وضع محدودیت در خصوص کمک مالی دولتی با پوشش کامل حمایت پزشکی و درمانی زنان باردار با هر گرایش جنسی و شرایط اجتماعی موافقت کرد. سنای فرانسه با وجود وضع محدودیت در خصوص کمک مالی دولتی با پوشش کامل حمایت پزشکی و درمانی زنان باردار با هر گرایش جنسی و شرایط اجتماعی موافقت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در پاریس در نشستی در کمیسیون خارجی سنای فرانسه حضور یافت و با تعدادی از نمایندگان و سناتورهای فرانسوی درباره تحولات اخیر گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
روسای گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران در مجالس ملی و سنای فرانسه در اعلامیه ای مشترک ترور سردار سلیمانی به عنوان رهبر نظامی یک کشور مستقل در خاک یک کشور مستقل دیگر را موضوع کوچکی ندانستند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۵    
اخیرا سنای فرانسه لایحه ای را مصوب کرد که بر اساس آن مادران محجبه از همراهی با کودکان خود در مراسمات و گردش های بیرون از مدرسه منع می گردند، مصوبه ای که توسط برخی کارشناسان حقوق بشر نقض کنوانسیون حقوق کودک و تعارض جدی با ارزشها و هنجارها و حقوق شناخته شده بشری حسب اسناد بین المللی می باشد.