پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۲۲Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو جامعه مدرسین»

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه تلاش در عرصه کانون های مساجد، فعالیت در راه مکتب اهل بیت (ع) است، گفت: کانون های تخصصی خواهران باید بتوانند تهدیدها را به فرصت و ضعف ها را به قوت تبدیل کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که روحانیت با بصیرت و زمان شناس، تحت هر شرایطی از حق پیروی کرده و اهل نشست و برخواست با اهل باطل و فساد نیست بر مقاوم بودن روحانیت در تطمیع ها، تهدیدها و تزویرها تاکید کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که برجسته ترین بُعد شخصیت حضرت زینب استحکام شخصیتی آن حضرت است، حضرت زینب را زنی بیدارگر، حرکت بخش و الهام ساز دانست که مدیریت بحران کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: این انحرافاتی که در جامعه هست از کجا بوجود آمد؟ بخاطر این ظلمی که شد ظلم در مسئله خلافت، شما اگر حق را بدانید و ساکت بنشینید حق را بدانید و بیان نکنید بزرگترین ظلم را کردید در مسئله خلافت چه ظلم بزرگی انجام شد اینها مسائلی است که باید برای مردم توضیح بدهید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اینکه جمکران محور توجه مسلمین و شیعیان قرار گرفته مناسب است هسته هایی برای معرفی امام زمان علیه السلام در آنجا بوجود آید و فقط به خواندن نماز زائرین در آن مکان شریف بسنده نشود بلکه ترتیبی اتخاذ شود که در قسمت هایی از مسجد حلقه های معرفتی و اعتقادی بر پا شود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تاکید کرد: استفاده صحیح از علم وسیله حیات قلب انسان می شود. قلب او را بیدار می نماید در نتیجه انسان دائم بالا می آید و به بی ارزشی و ضعف خودش واقف گردیده و به عظمت خدا بیشتر پی می برد لذا تواضعش در برابر خدا و خلق خدا بیشتر می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۸    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انقلاب اسلامی ایران را گام اول مقاومت تمدنی برشمرد و گفت: حزب الله لبنان و مقاومت فلسطین از انقلاب اسلامی الگو گرفته اند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۱    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه دفاع از دول اسلامی حتی اگر سنی نشین باشند بر مسلمین واجب می باشد، اظهار داشت: قطع روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی از طرف کشورهای اسلامی لازم است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۰    
آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: فریاد زدن بر سر آمریکا یک طرف، آشنا کردن مردم با قرآن و اسلام یک طرف. آن آقا را یک طور رد کردیم، این آقا را یک طور دیگر. کاری کردیم، کسانی که در انقلاب، انقلابی بودند بی تفاوت شده اند ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۰    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در فرمانداری اراک برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بیان کرد: اکنون و در گذشته حمایت استکبار جهانی ، انگلیس و آمریکا را از اسرائیل غاصب شاهد بوده و هستیم؛ فلذا بیش از گذشته نیازمند هم افزایی و همگرایی امت اسلامی در راستای حمایت و تقویت مقاومت اسلامی می باشیم.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:ملیات طوفان الاقصی گام اول و ضربه اول به رژیم بود مانند عملیات آزادسازی بستان در دفاع مقدس که پیروزی های زیادی به دنبال داشت و منجر به عملیات فتح المبین و سپس آزادی خرمشهر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: حوادث فلسطین، ملت های اسلامی را بیدار کرده است و همه کشورهای اسلامی باید بدانند که با این دشمن عنود مواجه هستند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدجواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار جمعی از علمای اهل سنت روسیه گفت: ادله تاسیس نظام جمهوری اسلامی در قرآن آمده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در دیدار با اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س) خاطراتی از حضرت امام نقل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تصریح کرد: اگر ما بتوانیم از سویی بر پایه حکمت و عقلانیت و از سوی دیگر معنویت، اخلاق و عدالت به سمت شکوفایی مادی و معنوی و پیشرفت ایران اسلامی حرکت کنیم یک نوع مبارزه میدانی و عملی با استکبار جهانی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: شناسایی استعدادهای طلاب و توجه به امور اخلاقی آنان از کارهای ارزشمند برای نمایندگان طلاب است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نقش اساسی صدا و سیما در تربیت فرهنگی جامعه، بیان کردند: متأسفانه با آن اهمیتی که صدا و سیما در تربیت دینی و فرهنگی جامعه دارد؛ در بسیاری از سال ها، نتوانسته آنگونه که باید، جهات اسلامی و انقلابی را در جامعه نهادینه کند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم معتقد است که مسئله فلسطین، فقط مسئله اسلام و مسلمین نیست، بلکه مسئله انسانی است و هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در برابر کشتار وحشیانه زنان و کودکان فلسطینی سکوت کند. به همین دلیل غیرمسلمانان هم در برخی نقاط دنیا در برابر این جنایات اعتراض کرده اند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۳    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بیان کرد: امت اسلامی نباید به ظلم و ستمی که بر ملت مظلوم فلسطین می شود بی تفاوت باشند؛ همه کسانی که پشتیبان محور مقاومت شدند و به این جبهه پیوستند مانند حزب الله لبنان و دیگر مسلمانان جهان که به این خیزش پیوسته اند ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۵    
حوزه/ نمایندگان آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با حضور در منزل آیت الله عبدالنبی نمازی از این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عیادت کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۸    
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی در پیامی درگذشت فرزند آیت الله رضا استادی را تسلیت گفتند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پیامبر اکرم (ص) فرموده است که یک تکلیف واجب بر هر انسان حفظ دین است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۱    
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی از مراجع تقلید امروز با حضور در مراسم تشییع و تدفین فرزند آیت الله استادی، مصیبت وارده را به این عضو جامعه مدرسین حوزره علمیه قم تسلیت گفتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۱    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برکات شهر مقدس قم و بلکه ایران اسلامی به یُمن وجود حرم مطهر امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی ارتحال فرزند حضرت آیت الله استادی دامت برکاته؛ آیت الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان پیام تسلیتی صادر کردند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
محسن استادی فرزند آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت. علت فوت فرزند آیت الله استادی هنوز اعلام نشده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا نوشت: محسن استادی فرزند آیت الله رضا استادی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله محسن فقیهی در پیامی درگذشت فرزند آیت الله استادی را تسلیت گفت.
اَحَبُّ الاَْعْمالِ اِلَی اللّه ِ الصَّلاةُ لِوَقْتِها، ثُمَّ بِرُّ الْوالِدَیْنِ، ثُمَّ الْجَهادُ فی سَبیلِ اللّه ِ دوست داشتنی ترین کارها نزد خداوند: نماز اوّل وقت، سپس نیکی به پدر و مادر و سپس جهاد در راه خداست. کنزالعمال، ج 7، ص 285، ح 18897 ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۶    
حوزه/ آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت فرزندش عزادار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۲    
حوزه/ آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت فرزندش عزادار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۸    
حوزه/ آیت الله غروی گفت: نمایندگان طلاب باید قدرت جذب بالایی داشته و با ارتباط گیری با طلاب حوزه انتخابیه خود بتوانند مشکلات معیشتی، آموزشی، تبلیغی و ... آنان را برطرف نمایند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: منظور از روایت کونُوا دُعَاةً لِلنَّاسِ بِغَیرِ أَلْسِنَتِکمْ، دعوت مردم به دین و آیین خودمان است؛ لذا باید انقلابی بود و انقلابی اندیشید تا مردم نیز به انقلاب و اندیشه انقلاب پایبند باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۸    
آیت الله درّی نجف آبادی در پیش کنگره حاج شیخ عبدالکریم حائری پیام آیت الله مظاهری عضو جامعه مدرسین را قرائت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۴    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد:حقیقت این است که رژیم صهیونیستی با بمب های آمریکایی به فرماندهی آمریکا و اجازه ی بایدن کشتار وحشیانه را در بیمارستان غزه انجام داد و ما معتقدیم که آمریکا نه تنها شریک جرم صهیونیست ها بلکه فرمانده ی این کشتار وحشیانه است.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارمین کنگره مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم با حضور حضرت آیت الله غروی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در موسسه طلوع مهر برگزار شد. آیت الله سید محمد غروی در این مراسم با اشاره به آیه وَ أَطیعُوا اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ لا تَنازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَ تَذْهَبَ ریحُکُمْ وَ اصْبِرُوا ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حمله وحشیانه به بیمارستان غزه را دارای جنبه هایی مختلف توصیف کرد و گفت: شعار و بیانیه بس است و کشورهای اسلامی باید وارد مقابله عملی با رژیم صهیونیستی شوند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قم پرس ؛آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت وگو با شبکه قرآن و معارف سیما با موضوع حادثه غزه اظهار کرد: امروز زمینه ای فراهم آمده تا علماء بزرگ اسلام اعم از شیعه و سنی، همه مسلمین را مکلف به جهاد علیه اسرائیل پلید کنند. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: قم این ظرفیت را دارد که محوری برای همه مجامع علمی و دانشگاه های دنیا باشد به نحوی که از سراسر دنیا بتوانند به راحتی با قم ارتباط برقرار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس درغزه گفت: اسرائیل غاصب با حمله به بیمارستان المعمدانی چهره واقعی خود را بیش از پیش نمایان کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می گوید: میزان رأی مردم است یعنی چه؟ یعنی حکومت را باید مردم انتخاب کنند. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گویی با حسرت از جامعه مدرسین سال های گذشته یاد می کند ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
آیت الله مسعودی خمینی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره ادامه فعالیت آیت الله جنتی در مناصب سیاسی اظهارنظر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عملیات طوفان الاقصی را کاری عظیم برشمرد و گفت: سازه های رژیم صهیونیستی در حال فروریختن است و این رژیم مراحل سقوط خود را طی می کند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به کسانی که در فوت خانم مهسا امینی سنگ آن را به سینه زدند؛ اما در برابر جنایات رژیم صهیونیستی سکوت پیشه کردند، اسرائیل را مرده ای دانست که دم مسیحایی هم آن را زنده نمی کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) می فرمایند: روز انتقام مظلوم سخت تر از روز ستم کردن ظالم بر مظلوم است. اسرائیل امروز باید تقاص 75 سال جنایت، تبهکاری، کودک کشی، فساد و ظلم همراه با هتک حرمت مسجدالاقصی و اهانت به قرآن، اسلام و امت اسلام را پس دهد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ویژگی های طوفان الاقصی را برشمرد و گفت: آغاز طوفان الاقصی، شکستی بزرگ برای رژیم صهیونیستی بود و نتایج آن بر عظمت این شکست افزود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تحلیلی کوتاه به عملیات طوفان الاقصی پرداخته است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اسرائیل را در منظر عمومی جامعه جهانی محکوم دانست و گفت: مجاهدت و صبر برادران فلسطینی به ثمر نشسته و امیدوارم وعده الهی و پیروزی نهایی را به زودی شاهد باشیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: طوفان الاقصی حادثه ای است که صحنه سیاست را در دنیا تغییر می دهد، آرام آرام صحنه سیاست بین المللی شکل دیگری پیدا می کند، هدف کاملاً مقدس است، هدف حفظ اسلام و آزاد کردن قدس شریف و کوتاه کردن دست غارتگران از کشورهای اسلامی است، اینها نقشه های شومی در سر می پروراندند.