چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۷:۵۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو جامعه مدرسین»

برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: آیت الله غروی به سخنان امام جمعه تهران در مورد سختی کشیدن مردم برای رفتن به بهشت واکنش نشان داد. عضو شورای عالی حوزه های سراسر کشور گفت: سختی های طبیعی زندگی در دنیا نباید دلیلی بر کنار آمدن مردم با دردسرها و محدودیت ها تلقی شود ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در واکنش به تخریب سرپناه یک زن سرپرست خانواده در استان هرمزگان بیان کرد: واقعاً اگر کسی این را دید و گریه نکرد، بسیار جای تعجب دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین قم حضرت عبدالعظیم (ع) را محدث و عالمی واجب التعظیم دانست و گفت:ایشان در طول عمر با برکتشان همواره در مسیر راستین اسلام ناب حرکت کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۶    
عضو جامعه مدرسین گفت: چرا برخی که اطلاع کافی و تخصص ندارند مطلبی را در رسانه می گویند و آدرس غلط می دهند و علما را ناچار به پاسخ دادن به شبهه و بیان حقایق می کنند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر انجام اقدامات در ارتباط با روز قم در سطح جهانی گفت: جایگاه، شخصیت و ویژگی این بانوی بزرگوار به عنوان فاطمه ثانی باید نه تنها به مردم قم بلکه در سطح جهانی معرفی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تشریح پنج درس مهمی که روز قم به انسان می دهد گفت: قدردانی از انسان های بزرگ یکی از درس هایی است که روز قم یادآور آن است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۵    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راهبردهای انقلاب اسلامی در حفظ وحدت را مورد توجه قرار داد و با تأکید بر لزوم تقویت این راهبردها گفت: حفظ نظام اسلامی متوقف بر حفظ وحدت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین اقتصاد مقاومتی گفت: واکنش بازار داخلی به انتخابات آمریکا که از لحاظ فنی و علمی قابل توجیه نیست، زنگ هشداری برای عموم مردم است تا در تله برخی سودجویان نیفتاده و سرمایه خود را به باد ندهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قم ایرنا عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز 13 آبان ماه جاری گفت: رهبر معظم انقلاب به مسئولان کشور توصیه کردند که سه وظیفه کلیدی؛ امنیت، اقتصاد و فرهنگ متوجه مسئولان ماست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۷    
آیت الله عبدالهی بر لزوم تغذیه محتوایی و نقش نظارتی حوزه بر نظام اسلامی تأکید کرد و گفت: همکاری حوزویان با نظام اسلامی منافاتی با استقلال حوزه علمیه ندارد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۶    
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیروی از پیامبر اکرم(ص) در همه ابعاد فردی و اجتماعی را ضروری دانست و گفت: این حرکت زشت و غیرانسانی پیرامون توهین به پیامبر اکرم(ص) به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۳۲    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، آیت الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر(ص) گفت: قرآن کریم پایه وحدت جامعه بشری را توحید، عدالت، کرامت انسان، برادری و برابری، مسئولیت مشترک اجتماعی و تلاش برای رشد و پیشرفت و تحقق امنیت فراگیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۴    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تنها راه حل برای رفع مشکلات رجوع جوامع اسلامی به یکدیگر و حفظ وحدت است و نه رفتن به سمت مستکبران.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان با بیان اینکه رؤسای دولت های اسلامی اگر می خواهند مشکلات شان حل شود، راه حل رفتن به سمت مستکبران نیست.گفت: دولت های اسلامی بدانند تنها راه حل مشکلات رجوع کشورهای اسلامی به یکدیگر و حفظ وحدت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تمام علما می گویند ملاک مسلمانی، شهادتین است و وحدت براساس آیات و سنت پیامبر (ص) و ائمه معصومین (ع) امری ضروری است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: تمام علما می گویند ملاک مسلمانی شهادتین است و وحدت براساس آیات و سنت پیامبر(ص) و ائمه معصومین(ع) امری ضروری است، امروز مسلمانان بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت هستند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۰۷    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، اهانت به پیامبر(ص) را توهین به مقدسات و ارزشهای الهی دانسته و گفت: ادیان ابراهیمی نباید نسبت به اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اسلام(ص) سکوت کنند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا می توان یک نامزد انتخاباتی خانم را در سال 1400 متصور بود؟، بیان داشت: ورود بانوان در عرصه انتخابات سال 1400 ایرادی ندارد، اما به نظر نمی رسد که آنها بتوانند جایگاه ریاست جمهوری را در رقابت با مردان تصاحب کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ما امروز با جریان پنجم اخباری گری مواجهیم که با تقلید هم مشکل ندارند، کتاب اصول هم می نویسند، در غیرفقه نیز این رویه اخباری گری را دارند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه بخش علمی پدافند غیر عامل باید جایگاه خودش را در حوزه باز کند، گفت: باید به جایی برسیم که "فقه پدافند غیر عامل" در حوزه ایجاد شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم توضیحاتی درباره اطلاعیه جامعه مدرسین درخصوص سید کمال حیدری ارائه کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه اهانت به رسول اکرم(ص) ناشی از ضعف عقل، خباثت و دشمنی است، گفت: آنان از اینکه اسلام در غرب رو به رشد است مضطرب شدند. خودشان اعلام کردند که در سال 2050 در فرانسه یک سوم از مردم مسلمان خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره سرداب مشهور سامرا گفت: این سرداب، محل ولادت امام زمان (عج) است و قداست خاص خود را دارد، اما متن مُتقنی درباره آغاز غیبت آن حضرت از این سرداب نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۵    
گروه استان ها- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اقدامات امام عسکری برای ترویج معارف دینی گفت: امام حسن عسکری(ع) به گونه ای که دشمن نتواند مطلع شود مقدمات کار را فراهم کردند و حضرت مهدی (عج) دوران غیبت صغری را پشت سر گذاشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آقایان خود را سوپر انقلابی تلقی می کنند و خود را دارای بصیرت می دانند، به همین دلیل وقتی برخی از کارهای آنها را نقد می کنیم ما را بی بصیرت تلقی می کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران: آیت الله غروی پیرامون حملات اخیر به رییس جمهور و دولت هشدار داد: این مواضع در دنیا و رسانه های بیگانه بازتاب پیدا کرده و تنها دشمنان اسلام و آمریکا و صهیونیسم شاد می شوند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با تأکید بر اینکه مقایسه های تاریخی باید با دقت انجام شود، گفت: در این شرایط مقایسه کردن زمانه حاضر با دوران امام حسن(ع) به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۶    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروزه یکی از مهم ترین رسالت های طلاب و روحانیون، تلاش همه جانبه در راستای ترویج فرهنگ ناب دینی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ارادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) اختصاص به شیعه نداشته و همه ادیان حاجات خود را از همه مذاهب در مراسم اربعین از امام حسین(ع) می گرفتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
زیارت اربعین امام حسین(ع) از زیارت نامه های معتبری است که برای حضرت(ع) نقل و به خواندن آن در روز اربعین سفارش بسیار شده تا جایی که طبق برخی روایت ها، خواندن آن از علائم مؤمن برشمرده شده است. زیارت نامه ای که همانند گنجی ناب برای شناخت آموزه امامت و ولایت است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با اشاره به فشارهای اقتصادی بر مردم گفت: کمیته امداد یک پناهگاه برای کسانی است که احساس بی پناهی می کنند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۹    
اظهارنظر امام جمعه اصفهان درباره ناامن کردن فضا برای زنان بدحجاب با واکنش های زیادی روبه رو شد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: آیت الله سیدمحمد غروی و آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با جماران تأکید کردند که باید با پدیده بی حجابی برخورد معقول و قانونی داشته باشیم و وظیفه ما این نیست که پرخاشگری کنیم. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: رژیم های آل نهیان، آل خلیفه و آل سعود با عادی سازی روابط خود با صهیونیست ها به قدس و فلسطین و امت اسلامی خیانت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی درگذشت آیت الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین قم را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۷    
کرمانشاه- ایرنا- آیین گرامیداشت آیت الله حسن ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با حضور مقامات استانی، کشوری، روحانیون و مردم روز شنبه در حوزه علمیه کرمانشاه برگزار شد.(عکاس:بهمن زارعی)
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مراسم گرامیداشت رحلت آیت الله ممدوحی، عضو جامعه مدرسین قم و نماینده سابق مجلس خبرگان رهبری در کرمانشاه برگزار شد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به تشریح اقوال مختلف تاریخی و روایی درباره روز شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداخت.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۷    
درپی ارتحال آیت الله ممدوحی نماینده سابق مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز شنبه مراسمی از سوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه ، استاندار کرمانشاه و تعداد دیگری از نهادها برگزار می شود
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
علی لاریجانی ، مشاور مقام معظم رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت الله حسن ممدوحی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱    
از جمله مهم ترین اتفاقات حوزه علمیه که در هفته گذشته شاهد آن بودیم، خبر تأثربرانگیز درگذشت آیت الله ممدوحی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بود که شامگاه اول مهرماه در سن 81 سالگی به دلیل بیماری، دعوت حق را لبیک گفت. خبر مهم دیگر هفته برگزاری همایش مقاومت از منظر قرآن بود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به سیره نورانی امام حسن مجتبی(ع) گفت: ایشان در زمان حیات و شهادت شان مظلوم بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی استاد برجسته حوزه و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت و روحیه و غیرت انقلابی را از خصوصیات بارز آیت الله ممدوحی دانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
عضو جامعه مدرسین تأکید کرد که مرحوم آیت الله ممدوحی شخصیتی بسیار خدوم بوده و در حین برخورداری از فضائل علمی، بسیار متواضع و با اخلاق بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲    
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با صدور پیامی، درگذشت آیت الله ممدوحی مترجم و شارح صحیفه سجادیه و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت آیت الله شیخ حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم علّو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
قم- استاندار قم در پیامی ارتحال آیت الله ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.