دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو جامعه مدرسین»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین ورود نهادهای دولتی در امور مساجد را ناشی از بر زمین ماندن این وظیفه اجتماعی دانست و گفت: مساجد باید به صورت مردمی اداره شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: عید فطر خاصیت خود را دارد و در سال یک روز است و عید همه مسلمانان است و اختصاص به مذهب خاصی ندارد، عید فطر نعمتی بزرگ برای جامعه اسلامی است.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در آستانه عید فطر طی یادداشتی به توضیح راه های رسیدن به وحدت نظر در مساله رویت هلال پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه ضمن رد اتهام کم توجهی حوزه و مراجع به قرآن تأکید کرد: فقیه بدون قرآن نمی تواند حجیت روایات را ثابت کند، بنابراین چنین اتهامی به حوزه و مراجع نادرست است، گرچه قرآن دریایی است که هرقدر هم کار شود، باز کم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شرکت در انتخابات یک تکلیف عقلی و شرعی است که مردم باید در آن شرکت کرده و با انتخاب خود مملکت را اصلاح کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح به اینکه اکثر مسئولین ما در حال خدمت هستند اما توقعات مردم بیش از این است؛ گفت: کشور ما کشور غنی و قدرتمندی است و اگر مسئولان و مردم ما ویژگی های عبادالرحمن را در خود نهادینه کنند، قطعا مشکلات حل خواهد شد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی با حضور در منزل آیت الله خرازی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دیدار و گفت و گو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امامان محله را سرمایه ای برای کشور دانست و گفت: جایگاه امام محله باید تقویت شود؛ به این افراد باید بها داده و اجازه بدهیم که کار کنند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حضور در انتخابات هم حق و هم تکلیف است، گفت: رأی تک تک افراد در واقع تقویت نظام محسوب میشود و باعث ایجاد پشتوانه قوی برای کشور و ترس دشمن از حمله به آنهاست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی ضمن تسلیت حادثه تروریستی دبیرستان دخترانه شیعیان کابل افغانستان این اقدام جنایتکارانه را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در رابطه با حق تعیین سرنوشت و حکومت داری گفت: بهترین و مهمترین و تنها راه ادای امانت حکومتی و مناصب سیاسی و اجتماعی خصوصا در عصر غیبت، انتخابات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درضمن بررسی ادله فقهی مشروعیت و لزوم انتخابات، حق یا تکلیف بودن انتخابات و شرکت در آن و همچنین نسبت میان انتخابات با بیعت و شورا گفت: انتخابات، تنها راه ادای امانت به اهل آن در عصر غیبت است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۸    
به گزارش جماران؛ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه هدف از افشای فایل صوتی خنثی کردن تلاش های در حال انجام بود، گفت: تضعیف دستگاه دیپلماسی به مصلحت نظام نیست. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله علیدوست در پیامی مصیبت وارده به آیت الله علوی بروجردی را تسلیت گفت.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۴:۰۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: در ادامه این روایت آمده است کسی که آیه ای از قرآن را تلاوت کند به اندازه ختم قرآن در ماه های دیگر برای او ثواب نوشته می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پیشرفت اسلام نه فقط با شمشیر امیرالمؤمنین(ع) و مال حضرت خدیجه(س) رشد کرد بلکه با منطق پیشرفت کرد چون اسلام دین منطق است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ایمان، همان عقاید و اعتقادات است و عمل صالح احکام و اخلاقی است که باید باهم داشته باشیم، گفت: اخلاق به این معناست که در نهاد و وجود شما حسادت وجود ندارد بلکه سخاوت و ایثار وجود دارد؛ لذا وقتی خدمت می کنید، لذت می برید ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بهترین عمل در شب قدر کسب علم است، گفت: باید همواره سطح معرفتی خودمان را بالا ببریم تا بتوانیم در برابر آفات مقاوم باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: کسی که نماینده مجلس، وزیر، معاون و کارمند عالی رتبه می شود این وظیفه را بر عهده دارد که برای مردم بهترین کار را انجام دهد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین بیان کرد: کسی غیر مقام معظم رهبری نمی توانست این چنین گذشته و حال و آینده نظام را برای نسل کنونی بیان کند. این بیانیه باید برای نسل کنونی و آینده بیان شود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از نشانه های شیعه واقعی، اکرام ایتام و دستگیری از نیازمندان است چرا که این مساله در واقع تأسی به سیره اهل بیت(ع) و به خصوص امام حسن مجتبی(ع) است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کعبی گفت: راهبرد اول مشارکت حداکثری مردم، راهبرد دوم تبیین شاخص های انتخاب اصلح و راهبرد سوم کمک به دولت منتخب در به کارگیری افراد شایسته در کابینه جدید، از مهمترین راهبردها در امر انتخابات می باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: فعالیت های تبلیغی در حوزه وقف افزایش یابد تا افراد متمول جامعه در زمان حیات، اقدام به وقف اموالشان کنند. به گزارش شفقنا ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۸    
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت عموی آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را به وی تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی در پیامی درگذشت حاج علی فاضل لنکرانی را به آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی تسلیت گفت.
برترین ها / حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: آیت الله اعرافی امروز در بیانیه در خصوص درگذشت حاج علی فاضل لنکرانی آورده است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب مستطاب آیت الله آقای حاج شیخ محمد جواد فاضل لنکرانی دامت معالیه انا لله و انا الیه راجعون ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: انتخابات، حق الناس عمومی است و کسی که شرکت نمی کند، تضییع حقوق مردمی است که می خواهند دولت مناسب داشته باشند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: هجوم ویروس کرونا سبب نگرانی هایی برای عاشقان حقیقت و اسلام اصیل به وجود آورده است و باید برای این امر مهم فکر سریع شود تا بیش از این دین، نظام جمهوری اسلامی و جامعه ایرانی گرفتار خسارت نشوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰    
حوزه/ آیت الله علیدوست با ارسال پیام های جداگانه به علما، شخصیت های حوزوی، علمی، فرهنگی و مقامات کشوری ازپیام های تسلیت و ابراز همدردی آنان به مناسبت درگذشت ابوی خود تشکر و قدردانی کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با بیان این که باید قاموس جوان و پرانگیزه جامعه نخبگانی و مغزهای قوی دانشجویی و دانشگاهی را حمایت نماییم، خاطرنشان کرد: فقدان ابزارهای علمی و تحقیقاتی نوین برای ادامه تحقیقات و پژوهش و حرکت در مرز دانش نخستین عامل خروج نخبگان از کشور است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: اسلام بر مسئله خدمت به بشر خصوصاً مسلمانان تأکید دارد اما اگر در کنار آن به انسانها به عنوان عیال الله خدمت کنیم، ارزشش بالاتر از عنوان بشر است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه ارتباط بیشتر میان دو حوزه خراسان و قم را لازم دانست و با اشاره به ضرورت همگرایی در دنیای امروز، ضمن حفظ مرزها، بر همگرایی دو حوزه علمیه قم و خراسان تاکید کرد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه متولیان فضای مجازی این فضا را پالایش و کنترل کنند، گفت: مسئولین درخصوص فضای مجازی فعالانه احساس مسئولیت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم مبارزه با بدعت ها گفت: روحانیت باید به صورت جهادی در حل شبهات و مشکلات مردم وارد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین طرح گام به گام برای رفع تحریم ها و احیای برجام را یک فریب آمریکایی دانست و گفت: این طرح پلی برای از بین بردن منافع ملی ایران و افتادن در دام آمریکایی ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رای مردم به جمهوری اسلامی سبب شد رابطه استعماری و زورگویی استکبار و آمریکا تمام شود و کشورمان به استقلال برسد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: از مسئولان دولتی و حاکمیتی و به طور کلی قوای سه گانه انتظار می رود در راستای تحقق شعار سال با همدلی و هماهنگی و هم افزایی تلاش کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه قم با بیان اینکه نمی توان با علم روز مبارزه کرد، اظهار کرد: علم روز به روز ترقی پیدا می کند و اگر کسی جلوی آن بایستد ضرر خواهد کرد، لذا باید از آن به بهترین وجه استفاده کرد؛ برای مثال باید از فضای مجازی بهترین بهره را برد، اما نباید صحنه جامعه را خالی کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه واردات بی رویه و قاچاق کالا، عامل خسران سرمایه گذاران تولید داخلی است، گفت: فرآیندهای موجود و تصمیمات نسنجیده برخی مسئولان مانع تولید است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فقیهی در پیامی درگذشت والد آیت الله علیدوست، عضو جامعه مدرسین، را تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با استناد به روایات به تبیین نوروز پرداخت و گفت: یکی از مصادیق نوروز بیداری است، بر این اساس هر روز می تواند نوروز باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت پدر آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در یادداشتی به دکتر سروش پاسخ داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه آحاد جامعه باید با تواصی به صبر و حق، زنجیره تواصی را حفظ کنند، گفت: یکی از الزامات این اقدام، دشمن شناسی و خنثی کردن مکر و فریب دشمن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در یادداشتی به بیان ضرورت توجه به بعثت پیامبر اسلام برای مقابله با بت پرستی نوین پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: عید مبعث، عیدی با شرافت، فضیلت و بزرگ ترین و بالاترین عید اسلامی در طول سال برای امت اسلامی است و خداوند از این عید و بعثت پیامبر اکرم(ص) تعبیر به نعمت بزرگ فرموده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۷    
استاد حوزه علمیه و عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: حضرت از اوان تأسیس اسلام ولایتمدار و تحت ولایت ایشان به مقاومت همه جانبه از اسلام و پیامبر پرداخت و امروز مقاومت آن حضرت برای همه ما و ملت هایی که در برابر طاغوت می ایستند و برای جبهه مقاومت درس آموز است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نقد آیت الله محسن فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به یادداشتی از آیت الله محمد سروش محلاتی، استاد حوزه و پاسخ آقای سروش محلاتی به این نقد را در ادامه می خوانید: متن یادداشت آقای فقیهی که در خبرگزاری رسا منتشر شده است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اسلام می گوید باید انساب کاملاً مشخص و معلوم باشد، علت وجوب حفظ عده طلاق و وفات در زنان هم همین است.