شنبه ۲۲ مردادساعت ۱۲:۵۶Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو جامعه مدرسین»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مسجد مقدس جمکران از صبح امروز میزبان دسته جات عزاداری است و نماز جماعت ظهر عاشورا با حضور عاشقان و منتظران امام زمان(ع) به امامت آیت الله مرتضی مقتدایی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مسجد مقدس جمکران اقامه شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتباط با اهل بیت (ع) را راه حل بسیاری از مشکلات دانست و گفت: این بی ادبی است که فقط در زمان گرفتاری سراغ حضرات معصومین (ع) برویم و فقط به فکر حل مشکلات خود باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ایستادگی در برابر کژروی ها و ناپاکی ها، احیای امر به معروف و نهی از منکر، ترویج آزادی و آزادگی از مهمترین درس های قیام کربلاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله اراکی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در ساختمان شهرداری تهران با علیرضا زاکانی دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بی تفاوتی را مذموم و سمی مهلک بر پیکر جامعه دانست و گفت: مسؤولان در حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر وظیفه ای مضاعف دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: حرکت و قیام امام حسین(ع) یک حرکت اصلاحی بود و می تواند برای تمامی جریانات درس باشد که اگر هم دین ندارید در دنیا آزاده باشید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با بیان اینکه هدف نهضت حسینی جلوگیری از تبدیل ارزش ها به ضد ارزش ها در جامعه است گفت: امر به معروف و نهی از منکر و بی تفاوت نبودن نسبت به جامعه اسلامی، سبب شد تا حضرت (ع) جامعه اسلامی را به قیام دعوت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح بر اینکه درس عاشورا درس مقاومت و ایستادگی بر اصول است، گفت: هویت جامعه اسلامی ما، هویت علوی، فاطمی، حسینی و مهدوی است؛ از این رو نباید با فضاسازی تبلیغاتی، از دین و اجرای قوانین الهی مانند عفاف و حجاب کوتاه بیاییم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: هیئاتی که در برابر آمریکا و اسرائیل جبهه نگیرند و مظلومیت کشور را در برابر این جبهه بیان نکنند، حسینی نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ابزارکرد: خیمه امام حسین(ع) محل تمرین سیر و سلوک الی الله است و شایسته است که انسان با وضو و طهارت و توجه در این مجالس با برکت شرکت کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۵    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ماه محرم فرصت بسیار مناسبی برای تقویت پیوند نسل جوان با مساجد و هیئات مذهبی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۵    
حوزه / عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در جریان مباهله و نزول آیه تطهیر و حدیث کساء خداوند حساب اهل بیت پیامبر را از دیگران جدا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
جماران نوشت : آیت الله مسعودی خمینی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،گفت: نرمی زبان یکی از ادله ای است که حتما باید باشد. نباید به آن دختر خانم با توهین بگویند، چرا تو این طوری هستی؟! من می گویم، دخترم، شما گل ناز هستی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: متاسفانه امروزه برای تبرک، اجازه نقل حدیث می دهند در حالیکه اجازات در گذشته اینگونه نبود. به گزارش شفقنا از رسا ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله استادی گفت: فلسفه تصحیح و اجازات، مصون ماندن روایات و کتاب های معارف از تحریف و دخالت های بیجا است که کار بسیار لازم و تاثیرگذاری بوده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۶    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به سندیت حدیث غدیر، گفت: طبق اقرارهای فراوان، در حدیث غدیر به علت تواتر بالا نمی توان خدشه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح بر این که محبت امیرالمؤمنین(ع) مقدمه ای برای جهش حقیقی در عالَم سلوک الی الله است، خاطرنشان کرد: البته این محبت باید همراه با پذیرش ولایت حقیقی و خالصانه حضرت یا همان تسلیم بودن در برابر ولایت امر الهی همراه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ابقای آیت الله جنتی در شورای نگهبان را نوعی قدردانی از زحمت های طاقت فرسای او در طول سالیان متمادی دانست و گفت: شخصیت ایشان می تواند مایه برکت ، موجب وزانت شورای نگهبان و پیمودن خط مستقیم انقلاب در این شورا باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح بر اینکه ما به امر امام عصر(عج) از ولی فقیه زمان اطاعت می کنیم گفت: دشمنان بدانند ولایت امر الهی با توطئه آنان از بین نخواهد رفت و روز به روز نه تنها در منطقه بلکه در سراسر جهان گسترش خواهد یافت.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: نقش شورای نگهبان در حفظ اقتدار نظام و صیانت ازحقوق مردم بی بدیل است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۷    
آیت الله محسن اراکی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در جمع وعاظ و خطبای شهر مشهد گفته است: با توجه به نیاز جدی به غور در روایات مربوط به امامت و ولایت، ضروری است تا رشته امامت و ولایت شناسی در حوزه های علمیه تأسیس شود ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۱    
عضو جامعه مدرسین گفت: محور ساخت جامعه باید عدالت علوی، مبارزه با تبعیض و فقر باشد و مکتب ولایت، مکتب عدالت و مبارزه با تبعیض ها است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح بر این که ولایت امیرالمؤمنین (ع) همانند رسالت رسول الله (ص) مربوط به همه زمان ها و دوران هاست تأکید کرد: ولایت به معنای برقراری نظم اجتماعی است و از این رو باید این رشته در حوزه های علمیه تأسیس و تدریس شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آیت الله مرعشی نجفی دنبال حدیث و معارف شیعی بودند و به رغم اینکه برخی از بزرگان برای کتاب های ارزشمند حاضر به پرداخت پول بالا نبودند، آیت الله مرعشی نجفی با اشتیاق پول می پرداخت. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۹    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر امروز در عرصه امنیت، هویت و قدرت دفاعی توانسته ایم، در دنیا خودمان را اثبات کنیم، به خاطر از خودگذشتگی شهدا و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم بوده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بحث حجاب بحث کنار رفتن یک یا دو سانتی متر نیست؛ بلکه بحث پیگیری قانون و تبعیت از آن است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
برداشتی از مفهوم عدالت و احسان از دیدگاه آیت اله کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مدرس و محقق حوزه و دانشگاه و نماینده استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: ما قدردان والدینی هستیم که این اولاد صالح را تربیت کردند و پدران و مادران معظم شهدا بعداز شهادت فرزندان شان باید این مسیر درست را ادامه دهند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۰    
حوزه/ جمعی از علمای پاکستان در بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه با آیت الله جواد مروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از همه رسانه ها و مراکز حوزوی و دانشگاهی خواست تا نقش راهبردی خانه و خانواده را در افزایش قدرت جامعه اسلامی تبیین و توطئه های دشمنان را علیه نهاد خانه و خانواده خنثی کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۶    
حوزه / عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید بازکاوی کنیم که گذشته روحانیت چه بود و آینده حوزه ها به کجا پیش می رود و با استفاده از آینده پژوهی، آینده را طراحی کنیم و با امید آفرینی و توکل بر خدا و توسل به امام زمان(عج) و انجام وظایف حرکت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین و مجلس خبرگان در پیام تقدیر از رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: عصبانیت آمریکایی ها و صهیونیست ها و معاندان و مزدوران و منافقان از جنابعالی و سازمان اطلاعات سپاه، تحریم و تخریب و ترور شخصیت و طراحی ترور فیزیکی، نشان شکست سنگین آنان در میدان دفاع و جهاد امنیتی است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر حاجیه خانم صدیقه سادات طایفه میری همسر مکرمه آیت الله رضا استادی تهرانی از مسجد شهید مصطفی خمینی در شهر قم به سمت گلزار شهداء علی بن جعفر(ع) این شهر، برگزار شد. همچنین مراسم بزرگداشت ایشان در حسینیه شهداء خیابان صفائیه قم، برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز لازم است که بر اساس جهاد تبیین نظریه تمدن نوین اسلامی را معرفی و برای همگان روشن سازیم.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی درگذشت همسر آیت الله استادی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه پیام تسلیتی خطاب به این عضو جامعه مدرسین منتشر کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله کعبی با صدور پیامی درگذشت همسر عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به سخنان حجت الاسلام والمسلمین احمد عابدینی درباره موضوعات گوناگون فقهی و... پاسخ داده است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۴    
| زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه | به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، آیت الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، 29 خردادماه در نشست علمی سیره حکمرانی مقام معظم رهبری ، در خصوص مدیریت فقهی گفت: آنچه حائز اهمیت در حکمرانی در نظام ولایی است اهداف، وظایف، ماموریت ها، سیاست ها ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قم-ایرنا-آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی از دست دادن همسر خود عزادار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در پی از دست دادن همسر خود عزادار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / عضو خبرگان رهبری در رابطه با هندسه حکمرانی, گفت: هندسه حکمرانی در چهار فصل ارتباط با خدا مدیریت منابع مالی ( تحقق عدالت اجتماعی) ترویج و تحکیم ارزش ها و مبارزه با فساد و تباهی است که طبعا سازکارهای مدیریتی وظایف نظام اسلامی در حکمرانی ولایت فقیه مهم است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۵    
آیت ا... محمدجواد فاضل لنکرانی - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی اهتمام ویژه ای در بحث معیشت مردم داشت، به شدت در مسئله معیشت و اقتصاد مردم به خصوص قشر ضعیف جامعه حساس بود و در صورت باخبر شدن از گرانی و گرفتاری مردم ناراحت می شد و پیوسته به مسئولین درباره مردم تذکر می داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ همسر آیت الله رضا استادی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیمارستان بستری شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: تمدن یعنی برقراری زندگی نظم یافته جامعه مبتنی بر جامعه بهتر و برتر که بدون پرداختن به فقه نظام نمی توانیم به تمدن دست پیدا کنیم.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در انتقاد به بخشنامه ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای برخورد با زنان بدحجاب گفت: هیچکدام از مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر حق ندارند به بهانه مقابله با افراد بد حجاب موجبات اخراج بانوان از محل کار را فراهم کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه اخلال در مراسم بزرگداشت امام توهین به امام است، گفت: الآن که مقام رهبری فرمودند مخالف هستم ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۰:۵۷    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از مهمترین وظایف علما مخصوصاً مراجع معظم تقلید مبارزه با انحرافات است؛ این حرکت توسط مرحوم آیت الله العظمی سید سعید حکیم انجام می شد و بحمدالله در کارشان موفق و مورد احترام بودند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۶    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک نسل جوان پیشرانِ تحولات کشور در گام دوم انقلاب به شمار می روند.