یکشنبه ۲۹ دیساعت ۰۴:۴۸Jan 2020 19

جدیدترین‌های «عضو جامعه مدرسین»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اولین کارگاه آموزش امام شناسی، گفت: هیچ گاه عالم از وجود امام خالی نخواهد بود و امروز نیز امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بر عالم امامت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راه برون رفت از تهدید نرم و مشکلات فرهنگی که از سوی دشمنان به نظام و انقلاب اسلامی تحمیل می شود ، داشتن بینش ، بصبرت فاطمی و الگوگیری خانواده ها از سیره حضرت فاطمه(س) آن بانوی فداکار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قم - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با بیان اینکه آمریکا برای رسیدن به اهداف خود مردم بیگناه را قربانی می کند، افزود: دشمنان با هر بهانه ای به دنبال ضربه به انقلاب و ولایت فقیه هستند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فقیهی گفت: در شرایط کنونی کشور، اتحاد، انسجام و وحدت یک ضرورت است. به گزارش شیعه پرس، آیت الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز 25 دی ماه در درس اخلاق خود ضمن اشاره به حوادث اخیر و تسلیت به جانباختگان حادثه هوایی گفت ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۰    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امنیت جامعه را وابسته به وحدت مردم و اقتدار نظام دانست و گفت: اگر خواهان حفظ امنیت کشور هستیم باید اقتدار رهبری حفط شود.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۳    
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روحانیت همواره درصف اول مبارزه قرار داشته و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کردند اما شهدای روحانیت همچنان در بین جامعه و حوزه های علمیه ناشناخته مانده اند.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۳    
عضو جامعه مدرسین حوزه علیمه قم با بیان این هدف سفارت خانه انگلستان توطئه افکنی است،گفت: انگلستان از زمان دولت عثمانی به دنبال ضربه زدن به اسلام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روحانیت همواره درصف اول مبارزه قرار داشته و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کردند اما شهدای روحانیت همچنان در بین جامعه و حوزه های علمیه ناشناخته مانده اند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / عضو جامعه مدرسین به انتقام موشکی سپاه اشاره کرد و گفت: این سیلی محکمی که توان نظامی حاکمیت را نشان داد، هم به موقع بود و هم قاطع. بحث واکنش و انتقام، فقط بحثی ملی و مذهبی نیست و به ایران و اسلام اختصاص ندارد ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۶    
گروه حوزه های علمیه عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: رسالت همه انبیاء مقدمه ای برای حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) بوده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت در منطقه خاورمیانه گفت: سردار سلیمانی به اسلام تعلق داشت چرا که برای عزت و سربلندی اسلام و حفظ منطقه همه تلاش خود را صرف کرد. ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: الان بانگ مقاومت در صحنه بین الملل به صدا در آمده بود و باید عظمت این خونها را دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۸    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه سپهبد شهید سردار سلیمانی را مطیع و فرمان بردار کامل امام و رهبری دانست و گفت: اخلاص، بی ریا بودن، کم حرفی و عمل گرایی جزو ویژگی های بارز این شهید والامقام بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۶    
عضو جامعه مدرسین و مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد که شهادت حاج قاسم سلیمانی آغاز شمارش معکوس برای نابودی استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در پیام تسلیتی شهادت سردار سلیمانی و همراهانش را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۵    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: امروز به لطف الهی ده ها فرمانده قوی تر از حاج قاسم سلیمانی، آماده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی گفت: آمریکای جنایتکار و ترامپ خبیث با این ترور ناشیانه طبل زوال استکبار و آغاز رشد جهاد و فداکاری را در همه عالم به صدا درآوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: سردار سلیمانی هر چند به شهادت رسیده است اما صد ها شاگرد مانند خود تربیت کرده که می توانند علمی که سردار برافراشت را برافرازند و به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای آمریکا و اسرائیل را به سر جای خود بنشانند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۵    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه بیان داشت: شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر این مجاهد نستوه، نقطه عطفی در افزایش بصیرت، مقاومت و نهضت اسلامی شکل داد.
دولت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار آیت الله حسینی بوشهری، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران بر رویکرد جدید سازمان استاندارد در توجه بیشتر به مقوله سلامت و ایمنی مردم تاکید شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شیوه زندگی مرحوم آیت الله محقق داماد را دارای نقشی مهم در ارایه الگو به مردم دانست.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۴:۳۰    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که انسان نباید خود را از دیگران برتر بداند، گفت: اگر روحیه کبر به فعلیت برسد انسان دچار تنزل جدی در مسیر بندگی خواهد شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی بیان می کنند که حضرت زینب(س) الگوی زنان است، ولی به نظر می رسد این بیان کامل نیست و این بانوی بزرگوار نه تنهای الگوی زنان بلکه الگویی شایسته برای همه زنان و مردان جامعه است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضرت زینب کبری سلام الله علیها در بیان معارف دینی و حقایق سخنران غرایی بودند و این مسئله الگویی برای بانوان ما باید باشد که خودشان را به بیان سخن در عرصه های مختلف جهت ترویج، تبیین و دفاع از دین مجهز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی حقیقت شهادت را زنده کرد، گفت: قبل از انقلاب تلقی توده مردم از شهادت به این نحوی که امروز مطرح است نبود و عنوان شهید را در مورد امام حسین(ع) ویاران پیامبر که در جنگ ها کشته شدند مطرح می کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی گرامیداشت حماسه 9 دی به منزله تجدیدعهد با ولایت است،گفت: حضور مردم در تجمعاتی همچون گرامیداشت 9 دی سبب تقویت وحدت در جامعه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه 9 دی از روزهایی است که مردم دین خودشان را به انقلاب و به دین و اسلام ادا کردند، گفت: همان طوری رهبر معظم انقلاب فرمودند، حماسه 9 دی جزو روزهای تاریخ ساز انقلاب و ملحق به روزهای بزرگ و ایام الله انقلاب شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: قبل از انقلاب اسلامی از شیعه و اهل بیت(ع) در دنیا مطرح نبود، ولی امروز شیعه در کشورهای اروپایی، آفریقایی و کشورهای مختلف، تا درون کاخ کرملین و کاخ سفید نفوذ کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که نباید به غیر از خدا و اهل بیت(ع) در برابر کس دیگری اظهار خضوع کنیم، گفت: امروز اعتماد به کسانی که تشنه خون ما هستند نمی توان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۰:۵۴    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: سال 88 و فتنه ای که توسط اغتشاشگران ایجاد شد سبب شد مردم احساس کردند که این فتنه برای مقابله با اسلام و ولایت فقیه است و جمعیت میلیونی به خیابان ها آمد و طومار فتنه را در هم پیچید.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۳    
حوزه/عضو خبرگان رهبری بابیان این که 9 دی نماد پایداری، آمادگی و وفاداری ملت ایران است، گفت: قطعاً بصیرت ملت و هدایت های رهبری تمامی توطئه ها و فتنه ها را یکی پس از دیگری خنثی خواهد کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر لزوم گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: مردم ایران با وجود اشکالاتی که به برخی مسؤولان دارند همچنان حامی و وفادار به انقلاب هستند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۰    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: مسئله 9 دی، اظهار اعتراض مردم به بی تدبیری مسئولین،اعلام انزاجار از فتنه گران و اعلام حمایت از ارکان انقلاب و نظام است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۷    
عضو جامعه مدرسین تأکید کرد که فراست و مدیریت قاطع رهبری و بصیرت و هوشمندی ملت دو عامل مهم خنثی سازی فتنه ها و توطئه ها و دو عنصر مهم پیشبرد انقلاب و عبور از بحران ها است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر لزوم دوری انسان از عجب و خودبرتر بینی گفت: خودبزرگ بینی از خطراتی است که می تواند انسان را به هلاکت برساند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله سید محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نیز عضو پنج دوره شورای عالی حوزه های علمیه تنوع علوم را از ویژگی های برجسته حوزه علمیه قم دانسته و معتقد است: هیچ حوزه ای در جهان اسلام جامعیت حوزه علمیه قم را ندارد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۱    
گروه حوزه های علمیه عضو جامعه مدرسین حوزه قم گفت: ما تعصب نداریم بلکه قصد داریم بگوئیم فقهای بزرگی از جمله عبدالاعلی سبزواری تفسیری قیم در همین سده اخیر نوشته شده است لذا فقها در صف اول جوینگان معارف قرآن بوده و هستند و باید این تهمت کم توجهی را دور کنیم.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه دشمنان شیعه و علمای شیعه را متهم به بی توجهی به قرآن کریم می کنند، گفت: فقهای شیعه در صدر اعتنا کنندگان به قرآن کریم هستند.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در دیدار طلاب مدرسه علمیه شهید صدوقی(فاز پنجم) که در سالن جلسات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد،اظهار داشت: پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه های گوناگون مرهون نهضت امام خمینی(ره) است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۲    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: امروز بعضی از سخنان در مورد حوزه مطرح می شود که بسیار نادرست است، چرا که وقتی این سخنان شنیده می شود، هر انسان منصفی که از اوضاع فعلی حوزه با خبر باشد، خواهد گفت که بیان این سخنان که حوزه در عرصه های مختلف کاری نکرده است، حرف نابجایی است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برخی از افراد به صورت احساسی عمل می کنند، گفت: باید این اندیشه های احساسی جای خود را به اندیشه های عقلانی و اعتقادی بدهد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۷:۰۰    
عضو جامعه مدرسین با اشاره به تلاش دشمن برای اختلاف افکنی بین حوزه و دانشگاه گفت: باید سعی کنیم حوزه و دانشگاه ید واحده باشند و دشمنان و اختلاف افکنان را ناکام بگذارند
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین از هجمه برخی افراد به دستاوردهای علمی و تراث ارزشمند حوزه انتقاد کرد و خطاب به آنان گفت: اگر چیزی را نمی فهمید انکار نکنید.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که اساتید باید عمل خود معلم اخلاق باشند، گفت: حوزه باید در این راه فعال شود و از مقام الفاظ خارج شده و مقام عمل را تقویت کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۸    
حوزه/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه پژوهشی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بک عضو جامعه مدرسین با اشاره به تالیف جدید آیت الله جوادی آملی در شرح نهج البلاغه گفت: سخنان امیرالمومنین در قالب نهج البلاغه خیلی در بین مردم بسط داده نشده و امیدواریم مردم با کلمات امیرالمومنین(ع) بیشتر روبرو شوند و در زندگی خود پیاده کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ افرادی که عدل و عدالت و نیکی و احسان را برای دیگران توصیف می کنند، اما خودشان از عدالت به دور هستند و یا دیگران را نهی از منکر می کنند اما خودشان مبتلا به همان ایرادات و نواقص هستند. بزرگ ترین حسرت ها در روز قیامت، حسرت چنین افرادی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۳    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با توجه به کاهش بودجه و مشکلات شدید مالی در انجام فعالیت های پژوهشی در کشور باید اولویت بندی دقیقی صورت بگیرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیمارستان بستری شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۲:۱۲    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، راهبردهای هفتگانه علم و پژوهش، اقتصاد قوی، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت در سیاست خارجی، سبک زندگی و اخلاق و معنویت را از ویژگی های بارز بیانیه گام دوم تلقی کرد و گفت: روحانیت باید در تبیین این راهبردها نقش تبیینی ایفا کند.