سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

کوتاه آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اجرای مانور آمادگی کامل ستاد برف روبی منطقه 16 با مشارکت پلیس راهور جابر انصاری معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 16؛ از مانور برف روبی با مشارکت پلیس راهور با هدف حفظ آمادگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف روبی برای ارائه خدمت به شهروندان در زمان بارش برف در سطح منطقه 16 خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان از اجرای طرح تعطیلی روزبازارها و شب بازار بوعلی توسط شهرداری خبر داد.
شهر فردا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زوائد بصری از معابر این منطقه خبر داد و گفت: به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان با سد معبر مصالح ساختمانی در معابر و کوچه به طور جدی برخورد می شود.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا علی بخشی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6 تهران در گفت وگو با خبرنگارشهری فارس: درباره آماده سازی فضاهای سبز قلب پایتخت برای بارش های زمستانی اظهارداشت: عملیات آماده سازی 45هزارمتر مربع از فضاهای سبز شهری آغاز شده و کاملا فضاهای سبز قلب پایتخت برای بارش های زمستانی آماده است. ...
ربیع   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید امیر سامع با اشاره به نقاط بحرانی پیرامون شهر قم که خطر سیلاب در قم را افزایش می دهند، اظهار داشت: کوه یزدان که در شرق قم و در فاصله چند کیلومتری خارج از حریم قرارگرفته، یکی از نقاط بحرانی در حریم است. ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه با وجود آغار بارندگی ها اما طرح اضطراری جمع آوری آب های سطحی که توسط اعضای شورای شهر و با مشارکت کارشناسان شهرداری و آبفا تهیه شد، هنور تکمیل نشده است، گفت: قطعا اگر این طرح درست اجرا می شد حداقل بحران تا این حد و به این گستردگی رخ نمی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۹    
اراک - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: 6 میلیون و 300 هزار لیتر مواد گندزدا و ضدعفونی در قالب 70 هزار نفر ساعت کار از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در معابر و خیابان های این شهر پخش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: 700 میلیارد ریال اعتبار برای دفع آب های سطحی از اعتبارات شهرداری هزینه شده است و 300 نقطه بحرانی آبگرفتگی معابر در این کلانشهر وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون هیچ یک از مراجعان به گرمخانه ها مبتلا به این ویروس نبوده اند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۲۹    
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: تمامی عوامل خدمات شهری شهرداری اهواز برای بارش های پیش رو در اواخر هفته از آمادگی لازم جهت ساماندهی آب های سطحی برخوردار هستند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰    
به گفته مدیرعامل سازمان بهشت زهرا، آمار متوفیان تهران بر اثر کرونا در ماه گذشته به 179نفر در روز رسید آماری که در 50سال گذشته بی سابقه بود. به گزارش همشهری ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۸    
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان با بیان اینکه مراکز خرید و فروش ضایعات در زاهدان ساماندهی می شوند، گفت: 370 مرکز خرید و فروش ضایعات در زاهدان پلمپ می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان برای اولین بار در کشور از تکنولوژی هاضم بی هوازی برای مدیریت پسماندها استفاده می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر توسعه مراکز تفریحی در شهر قم از نصب تجهیزات و راه اندازی آزمایشی تله سیژ بوستان علوی و افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه15از اجرای عملیات فرم دهی 700 اصله درختچه در سطح منطقه15 با بهره گیری از ذوق و هنر و با رعایت اصول فنی و ایمنی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون خدمات شهری شهرداری کرج از جانمایی و استقرار مخازن ماسه و نمک در سطح شهر با هدف آمادگی برای مقابله با بارش های احتمالی روزهای آینده خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ اعضای مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی عصر روز یکشنبه (9 آذرماه) ضمن برگزاری نشست با مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و بررسی اقدامات سازمان بهشت زهرا(س)بعد از شیوع ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - آموزش مجازی طرح کاپ در قالب هر محله یک گروه در ورودی غربی پایتخت آغاز شده است. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه21 ...
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه , جلسه بررسی و احداث مسیرهای دوچرخه سواری در سطح شهر ساوه با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان , شهردار ساوه , معاون خدمات شهری شهرداری , مدیر انجمن حافظان طبیعت ساوه , رئیس هیئت دوچرخه سواری و سایر حاضرین برگزار و در خصوص احداث این مسیر ویژه بحث و تبادل نظر صورت گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: با تلاش پرسنل زحمتکش شهرداری کرمانشاه با وجود بارندگی در 24 ساعت گذشته، مشکل خاصی از آبگرفتگی معابر سطح شهر نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: با تلاش پرسنل زحمتکش شهرداری کرمانشاه با وجود بارندگی در 24 ساعت گذشته، مشکل خاصی از آبگرفتگی معابر سطح شهر نداشتیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: تمامی نیروهای عملیات خدمات شهری اعم از سازمان های تابعه و معاونت های خدمات شهری مناطق پنج گانه با توجه به هشدارهای هواشناسی در آماده باش کامل قرار دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۷    
ورامین(پانا)- معاون خدمات شهری شهرداری قرچک از هرس به موقع درختان به منظور حذف شاخه های خشک و ایجاد فضای مطلوب شهری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خائف گفت: این اقدام از اول آذر به منظور حفظ و نگهداری مناسب درختان، حذف شاخه های خشک، ایجاد فضای مطلوب شهری ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار آمل از دورکاری کارکنان این شهرداری به دلیل اعمال محدودیت های کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از بهینه سازی سیستم نورپردازی پل تاریخی سی و سه پل با هماهنگی کامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک گفت: پویش با برف زندگی کنیم در شمال تهران با آمادگی کامل شهرداری منطقه یک برای بارش های برف در پاییز و زمستان، اجرایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۵    
معاون خدمات شهری محمد شهر اعلام کرد که هیچ یک از درختان بلوار دشت بهشت محمد شهر قطع نشده است و درختان هرس شده اند، این درحالیست که پیگیری خبرنگار فارس بیانگر قطع تنه چندین درخت در همین بلوار است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از اجرای عملیات به زراعی و هرس حدود 180.000 متر مربع از فضاهای سبز شهری خبر داد و گفت: عرصه های جنگلی و فضاهای سبز شمال شرق تهران برای بارش های زمستانی آماده سازی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 تهران اعلام کرد: پس از اتمام فعالیت بازپیرایی و فرم دهی درختان نوبت به هرس کاری درختان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۹    
معاون خدمات شهری شهردار و دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری مبارکه گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا همه پارک ها و بوستان ها، آرامستان ها و بازارهای روز این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید امیرسامع با اشاره به افتتاح باغ پرندگان با وسعتی حدود 11 هکتار، اظهار داشت: این باغ در فضای بسیار طبیعی و در محدوده دره بلوار شهید آوینی قرارگرفته و طراحی آن به گونه ای است که کاملاً خصوصیات طبیعی دره حفظ شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: افزایش ظرفیت پذیرش در گرمخانه اراک تا سقف 20 تخت وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها- معاون خدمات شهری شهرداری شیراز ضمن مناسب توصیف کردن تمهیدات یک سال گذشته جهت پیشگیری از خسارات احتمالی ناشی از بارش ها، از وجود 200 نقطه آبگیر در سطح این کلانشهر خبر داد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
فرجام پسماندها تنها شرکتی که پسماندهای قابل بازیافت در اراک را جمع آوری می کرد از این شهر رفته است، حالا سرنوشت پسماندهای قابل بازیافت در اراک چه خواهد شد؟تفکیک زباله های خشک ادامه خواهد یافت؟ روند جمع آوری پسماندهای شهر چه تغییری کرده است؟ شهروندان برای حفظ سلامت پاکبانان و سلامت شهر چه کار کنند؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۶    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: برای تردد در بازار استفاده از ماسک اجباری است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معابر منطقه یک برای افزایش ایمنی شهروندان و پیشگیری از سیلاب های احتمالی توسط نیروهای عملیاتی به صورت آماده باش، پایش و کنترل می شوند. مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه یک در این باره گفت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بوستان ها و معابر منطقه 2 برای افراد توانیاب به مبلمان شهری مجهز می شود. علی اکبر کریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه 2 گفت: این کار همسو با تحقق اهداف شعار تهران، شهری برای همه اجرا می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قم ایرنا معاون خدمات شهری شهرداری قم، با اشاره به پنج نقطه آسیب خیز سیلاب پیرامون شهر قم از تصمیم به حفظ کانال خاکی در منطقه پردیسان و جلوگیری از هر گونه تعرض به آن گفت: ایمنی شهر قم در ساخت وسازها جدی گرفته شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۶    
معاون خدمات شهری شهرداری مشگین شهر گفت: کلیه نیروها و تجهیزات خدمات شهری شهرداری مشگین شهر در پی تغییرات جوی پیش رو در حالت آماده باش قرار داشتند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مانور ستاد برف روبی منطقه 6 تهران با همکاری شهرداری منطقه، پلیس راهور، سازمان آتش نشانی، بسیج، سازمان پسماند، نیروهای شهربان و ... در حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از آماده باش 100 نفر از کارگران شهرداری برای برف روبی خبر داد و گفت: به جز این تعداد نیروهای آتش نشانی نیز برای پاک سازی برف شاخه های درختان سطح شهر فراخوان شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اراک- معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان گرمخانه شهر اراک آماده اسکان افراد آسیب دیده به ویژه بی خانمان ها و کارتن خواب ها است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با رد شایعه سرقت تاسیسات پل تاریخی سی و سه پل، گفت: تاسیسات و کابل های برق سی و سه پل با همکاری و هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان باز شده و به سرقت نرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل – با بارش برف پاییزی به مانند سالیان گذشته درختان اردبیل قربانی شده و آسیب های جدی به درختان وارد شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به 5 نقطه آسیب خیز سیلاب پیرامون شهر قم، از تصمیم به حفظ کانال خاکی پردیسان و جلوگیری از هرگونه تعرض به آن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان توضیحاتی درباره خبر سرقت کابل های برق 33 پل ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: برای فصل بارشها در آمادگی کامل هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۸    
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: زیرساخت های شهر کرمانشاه در زمینه دفع آب های سطحی فرسوده و نیازمند اعتبار کلان و سنگین است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مانور برف روبی منطقه2 در بوستان نهج البلاغه برگزار شد مانور بزرگ برف روبی شهرداری منطقه 2به منظور آمادگی و هماهنگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف روبی با حضور مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری تهران،مدیرکل خدمات شهری و مدیران منطقه2 در بوستان نهج ابلاغه برگزار شد . ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آمادگی کامل اکیپ ها و تجهیزات زمستانی مناطق دهگانه برای مواجه با بارش های زمستانی و جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از این بارش ها خبر داد.