یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۱۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 10 از آماده سازی محیطی ضلع شرقی حرم مطهر برای میزبانی از زائران سی وچهارمین سالگرد ارتحال امام(ره) خبر داد.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6 تهران از فضاسازی محیط شهری به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، پاسداشت قیام خونین پانزدهم خرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از آخرین تمهیدات و برنامه ریزی های لازم از سوی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از اجرای طرح بیمه آتش سوزی منازل این کلان شهر در ازای تحویل پسماند خشک خبر داد و گفت: شهروندان می توانند در ازای تحویل 25 کیلو پسماند خشک، منزل خود را تا مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان بیمه آتش سوزی کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا :جلسه برنامه ریزی اجرایی احداث زباله سوز و تعیین تکلیف این پروژه به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت و با حضور معاون خدمات شهری شهردار و پیمانکار پروژه شرکت تی تی اس برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم از آمادگی کامل مدیریت شهری در ایام بزرگداشت ارتحال امام(ره) و قیام 15 خرداد خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه22 از اجرای عملیات باندینگ تنه درختان نارون برای کنترل آفت پوستخوار و چوبخوار درختان در بوستان جنگلی چیتگر خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از ارائه خدمات شهری به زائران مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) و پاکسازی قدمگاه زائران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 اظهار کرد: طرح جمع آوری، مدیریت و کنترل سگ های ولگرد از طریق زنده گیری با همکاری سازمان مدیریت پسماند، در بوستان جنگلی چیتگر با حضور سه اکیپ مجرب انجام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: استقبال مردم از مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی فراتر از تصور ما بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه 14 تهران از رنگ آمیزی و اجرای نقاشی دیواری در 2 هزار متر از دیواره ها و سازه ها محور نبرد جنوبی تقاطع زمزم خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: در راستای ارتقای وضعیت نظافت و پاکیزگی محیط شهری و همچنین تاکیدات شهردار تهران درخصوص تحول در نگهداشت شهر؛ طرح نوسازی، تعمیر و تعویض حدود نیمی از مخازن زباله شهر تهران در حال انجام است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 14 از نورپردازی مساجد دارالمومنین تهران در راستای بهبود و ارتقای کیفیت نمای مساجد خبرداد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بازدید مشترک معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 با همراهی نمایندگان اداره کل خدمات شهری شهرداری تهران و رئیس اداره مسیل ها و قنوات این منطقه از کانال های بلوار گلها و بزرگراه جاویدالاثر متوسلیان انجام گرفت.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر اینکه با حمایت های شهردار و شورای شهر، کلان شهر قم امروز در حوزه های مختلف سرآمد است، گفت: قم امروز حرف های زیادی در حوزه مدیریت پسماند، فضای سبز، ایمنی، عمرانی، ترافیکی و... برای گفتن دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: طرح جامع آبیاری فضای سبز شهر همدان امسال اجرایی خواهد شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه20 تهران از آماده سازی ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برای میزبانی از زائران به مناسبت سالگرد ارتحال امام(ره) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲    
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 5 تهران از نصب آبگرمکن خورشیدی در بوستان جنگلی کوهسار و بوستان جوانمردان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از مشارکت این منطقه در آماده سازی حرم امام خمینی (ره) همزمان با سالگرد ارتحال امام (ره) همچون سال های گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 تهران گفت: در بوستان دوستدار کودک واقع در ناحیه یک 200 بوته، اصله درخت و درختچه غرس شد. همچنین تعمیر و تعویض وسایل بازی کودکان شامل تاب و سرسره انجام و رنگ آمیزی شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه6 از کاشت بیش از 700 اصله کاشت برگ بو و یاس هلندی در خیابان های شهید سپهبد قرنی، کریم خان، حافظ، اسد آبادی خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه2 گفت: با هدف استفاده از انرژی های نو و تجدید پذیر، بهره مندی از انرژی های پایدار، اصلاح الگوی مصرف و کاهش هزینه ها، تعدادی از بوستان های منطقه به آبگرمکن خورشیدی تجهیز شدند.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۳    
معاون خدمات شهری شهرداری یزد با تاکید بر لزوم زیباسازی سطح شهر، بیان داشت: برای زیباسازی سطح شهر ابتدا باید رفع نازیبایی صورت گیرد و این مهم در ابتدا باید از خود شهرداری شروع شود و کارها به گونه انجام گیرد تا به الگویی برای مردم تبدیل شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: هدف ما افتتاح 50 جایگاه سوخت طی سال 1402 است و جانمایی آن با توجه به نیازسنجی که انجام شده به دلیل بافت و تعداد جایگاه ها و تراکم در سطح مناطق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی شهرآفتاب برای اسکان زائرین در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اقدامات شهرداری برای برگزاری سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۲    
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 5 تهران در راستای ساماندهی واحدهای صنفی از اجرای 10 مورد رأی بند 20 ماده 55 در دو ماه گذشته خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی پروژه های اولویت دار حوزه خدمات شهری منطقه22 در سال 1402 و چگونگی اجرای طرح تحول در حوزه نگهداشت شهر با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و دیگر مدیران شهرداری کاشان در سفر یک روزه طی جلساتی با مدیرعامل و معاونان سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم به تبادل تجربیات در حوزه پردازش پسماند و موضوعات وابسته پرداختند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران پروژه های اولویت دار در سال 1402 و چگونگی اجرای طرح تحول در حوزه نگهداشت شهر بررسی شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 از برخورد با عواملی که به صورت غیرمجاز و غیربهداشتی اقدام به جمع آوری، تفکیک و بازیافت پسماند های شهری می کنند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: سال قبل 1200 متکدی در سطح شهر زنجان جمع آوری و به دستگاه های متولی ارجاع شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: عوارض ورودی النگدره برای خودروهای سواری 20 هزار تومان، برای خودرو های ون، وانت بار و مینی بوس 40 هزار تومان و برای اتوبوس 80 هزار تومان مصوب شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین خوزستان: به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز،در این بازدید اسماعیل عالیپور سرپرست منطقه 4 و معاونین ومسئولین حوزه معاونت محیط زیست وخدمات شهری منطقه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از آماده باش کامل شهرداری کرمانشاه در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نصر: معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 1 تبریز ترکیدگی لوله آب شرب و عدم پایدارسازی مؤثر در گودبرداری یک ساختمان نیمه کاره را دلیل رانش زمین در کوچه برق کوی نگین پارک معرفی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از حضور بیش از 200 آتش نشان از 11 ایستگاه آتش نشانی در عملیات اطفا آتش انباری در میدان رازی خبر داد و گفت: این انبار چندین اخطار داشته و 5 اخطار فقط در سال 1401 از شهرداری ناحیه دریافت کرده بود. آخرین اخطار شهرداری هم هنوز بر روی درب این انبار موجود است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 از تعویض و نوسازی پوشش پلی کربناتی فرسوده پل عابر پیاده بزرگراه یادگار امام (ره)-فرحزادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران گفت: داشتن شهری زیبا، امن و آراسته حق مسلم شهروندان است که مدیریت شهری منطقه 4 به طور جد به آن پرداخته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 14 تهران از زیباسازی و نورآرایی زیرگذر بزرگراه امام علی(ع) در راستای افزایش ضریب امنیت و ایمنی شهروندان و محورهای عبوری خبرداد.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران درخصوص آخرین وضعیت احداث آرامستان جدید پایتخت را توضیح داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تصویب طرح جامع پسماند اثرات خوبی در حوزه ساماندهی پسماند و نظافت شهر خواهد داشت.