چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۳۷Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

ط درخت به صورت مستمر با اولویت خیابان ولیعصر و درختان کهنسال سطح محدوده، سنداژ اطراف ریشه و طوقه درخت را جهت شناسایی عارضه های قارچی و باکتریایی احتمالی، آغاز کردند. ...
فکر اقتصادی   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بوستان و بازار روز های منطقه 15 به دلیل وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران و طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا با هدف کاهش تردد شهروندان و مقابله با شیوع ویروس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۱    
معاون خدمات شهری شهردار مشگین شهر از آغاز عملیات احداث پروژه شوتینگ پسماند به منظور تسریع در جمع آوری و انتقال پسماندها از نقاط مختلف شهر همچنین حذف تدریجی مخازن زباله جهت حفظ بهداشت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به ابلاغ محدودیت های کرونایی، گفت: معابر پرتردد شهر کرج ضدعفونی می شوند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۵    
معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر: در جهت حفظ پاکیزگی، ارتقای سطح بهداشت عمومی، گندزدایی و جلوگیری از آبگرفتگی احتمالی، لایروبی و پاکسازی مسیل ها و انهار باقرشهر انجام شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح پنج شنبه های نگهداشت شهر در این منطقه با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۴۳    
معاون خدمات شهری شهردار بندرانزلی گفت: به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا، تمامی مراکز تفریحی، گردشگری، پارک ها، بوستان ها، طرح دریا، کمپ های اقامتی و بازار هفتگی این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
محسن هاشمی رفسنجانی- رئیس شورای شهر تهران شاید 22فروردین 1400، به نقطه عطفی در موضوع پسماند تهران تبدیل شود، کلیات طرح جامع پسماند که حاصل 2سال فعالیت بی وقفه کارشناسی و برگزاری 260جلسه، در کمیسیون تخصصی محیط زیست شورا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آماده باش کامل و استقرار نیروهای خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی بارشهای بهاری خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از آراستگی و زیباسازی بیش از 120 مسجد و مدرسه در طرح استقبال از بهار 1400 و در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد .
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: شهرداری می تواند برای بهبود کیفی شهر از ظرفیت های علمی مرکز رشد کشاورزی اصفهان استفاده کند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از 10هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 12 از برگزاری نشست با مدیر کل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 14 از کاشت درختان روت بال در 3محور این منطقه با هدف توسعه و تقویت فضای سبز شهری خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14 ...
طلوع کرمان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مهندس رامین امیر مداح، معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: در حال حاضر، کار مجسمه سازان حرفه ای کشور در چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی شهرداری کرمان، تقریباً 50 درصد پیشرفت داشته است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۳    
معاون خدمات شهری شهردار مشگین شهر گفت: به منظور زیباسازی و توسعه فضای سبز 29 هزار و 600 بوته انواع گل های فصلی و 23 هزار و 900 اصله درخت و درختچه در محیط شهری کاشته شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۰    
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: با دستور شهردار تبریز و با توجه به افزایش شیوع کرونا و اعلام وضعیت قرمز در کلانشهر تبریز و در راستای تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای شهرستان، قرارگاه های مبارزه با کرونا در معاونت های خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز برپا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم، اطلاع رسانی های روزآمد در بستر تبلیغات شهری را از برنامه های شهرداری قم دانست و اظهار کرد: این اطلاع رسانی ها بر اساس رنگ بندی رسمی و با استفاده از محتوای تولید شده از سوی کارشناسان حوزه سلامت صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت مشهد کلیه بوستان های سطح شهر مشهد تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: فعالیت تمامی استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی و باشگاه ها ممنوع بوده و کلیه مراکز گردشگری، مراکز تفریحی، باغ وحش و مجموعه های گردشگری تعطیل بوده و پذیرای مراجعین نیستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: با توجه به شرایط قرمز بودن شهر، ستاد کرونا استان در حوزه شهرداری مصوباتی را داشته است و برخی مکان ها و فعالیت های شهرداری با محدودیت هایی به مدت 15 روز مواجه است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 در بهار 1400 از طرح جمع آوری و امحاء جانوران موذی در منطقه خبر داد و گفت: در این طرح با توجه به درخواست های شهروندان با ازدیاد جانوران موذی و مضر شهری مبارزه می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری در نشستی که با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با هدف بررسی جا به جایی محل عوارضی تهران - قم به منظور تسهیل در دسترسی به ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: طرح محله سبز با مدل توسعه پایدار شهری با مشارکت فعالان و اعضای کانون محیط زیست در منطقه اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۵    
معاون خدمات شهری شهردار مشهد موفقیت ایست کارها را در گرو همراهی و مشارکت شهروندان و به میدان آمدن 12 دستگاه ذی ربط دانست و گفت: از نهادهای متولی انتظار داریم که با توجه به فعال شدن ایست کارها، خدمات خود از جمله خدمات بیمه ای، آموزشی رایگان را در این مکان ها به کارگران واقعی ارائه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری از تجهیز پارک ها ی سطح شهر یزد به وسایل بازی با هدف پرورش کودکان خلاق خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۷    
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: دو هزار دیوارنگاره در سطح شهر با موضوع بهار مهدوی انجام شده و آذین بندی شهر نیز در همه مناطق انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون خدمات شهری شهرداری قم نیز با تشریح اقدامات و فعالیت های صورت گرفته شهرداری در نیمه شعبان گفت: ایجاد شور و نشاط مهدوی به همراه فضاسازی در اولویت برنامه ها بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 6 گفت: علت سقوط درخت در خیابان ولیعصر محدوده پله سوم تا پارک ساعی، پوسیدگی و بیماری قارچی بر روی درخت است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 6 تهران از سقوط چنار 60 ساله در خیابان ولیعصر در پی وزش باد خفیف خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران گفت: همزمان با آغاز سال نو، بیش از 25 چشمه سرویس بهداشتی در بوستان های منطقه 4 احداث شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۰    
معاون خدمات شهری شهردار بندرانزلی گفت: در نوبت اول تعداد 60 پاکبان و غسال در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در حاشیه سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به مشهد، از توسعه 2400 هکتاری فضای سبز کمربند سبز شمالی و جنوبی این شهر، طی سالهای 96 تا 1400 خبرداد.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از تزریق واکسن کرونا به نارنجی پوشان خدمات شهری در کرج خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار بندرعباس از آغاز طرح واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از برگزاری آیین روز طبیعت و بجای ماندن مقدار زیادی از انواع زباله در حاشیه سد مهاباد، مراحل پاکسازی این مکان از مسیر “تاقه دار” به وسعت سه کیلومتر توسط ماموران شهرداری و دوستداران محیط زیست انجام شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری سقز گفت: 130 تابلوی غیرمجاز در 2 ماه آخر سال 1399 در سطح این شهر جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰    
معاون خدمات شهری شهرداری یزد از اجرای نمایش جذاب و دیدنی ویدیو مپینگ بر بنای تاریخی امیرچخماق خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: در حال حاضر 5 تن پسماند بیمارستانی و دو تن زباله مطلب و کلینیک در قم جمع آوری می شود.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: همزمان با آغاز سال 1400 ، ساعت های شهری منطقه 4 تنظیم و کوک شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۹    
معاون خدمات شهری شهردار لاهیجان از آغاز واکسیناسیون پاکبانان شهرداری خبر داد و گفت: در نوبت اول تعداد 48 پاکبان در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر اجرای دقیق عملیات امحاء آگهی ها، دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در سطح شهر در راستای حذف آلودگی های بصری تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
کرج - معاون خدمات شهری شهردار کرج از تزریق واکسن کرونا به نارنجی پوشان خدمات شهری در کرج خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد به همراه مدیرعامل سازمان از جمعه بازار شهید شوشتری بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و عمرانی این پروژه قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری یزد گفت: استارت آپ ملی با محوریت تجاری سازی آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پسماند برگزار می شود.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری یزد در نشست بررسی واگذاری اجراییات شهرداری به بخش خصوصی و نظارت دقیق بر عملکرد آن، با بیان این مطلب که ضرورت ایجاد یک ساختار منسجم و قوی برای جلوگیری از تخلفات و نظارت دقیق بر آن از وظایف اصلی مدیریت شهری است ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، وزش تند باد شنبه شب که با بارش شدید باران رگباری نیز همراه بود، باعث شکسته شدن چند اصله درخت حاشیه خیابان و قطع برق در برخی مناطق شهری و روستایی در شهرستان اسفراین شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود_ معاون خدمات شهری شهرداری شاهرود با اشاره به آغاز واکسیناسیون پاکبانان در این شهر، گفت: در مرحله اول 132 واکسن تزریق شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به منظور طراوت بخشی و زیبایی فضاهای سبز شهری فرش های گل با کاشت گل های فصلی در بدنه بزرگراه ها و میادین منطقه2 پایتخت گسترده شد. به گزارش راه مردم آنلاین ، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هدف ارتقای کیفیت فضای سبز ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: برای حمایت از بیماران اوتیسمی پل های فردوسی و سردار شهید عرب همچنین نورپردازی درختان بلوار فیض اصفهان به رنگ آبی برجسته شد. ...