دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۲May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: پارک محله ای غدیر با مساحتی بالغ بر 3600 مترمربع فردا (سه شنبه) افتتاح خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج از ارزیابی کمی و کیفی عملکرد و رتبه بندی معاونت های خدمات شهری مناطق ده گانه این کلانشهر از خرداد ماه جاری با هدف ایجاد فضای رقابتی در امر خدمت رسانی به شهروندان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی حداکثری شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۴    
گروه استان ها- معاون خدمات شهری شهرداری کاشان در واکنش به پلمب برخی انبار ضایعات گفت: عدم رعایت ضوابط و قوانین منجر به پلمب انبار ضایعات شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از شستشو، بهسازی و نونوار کردن معابر و المان های شهری منطقه خبر داد و گفت: در سال جدید مشکلات محلات 20 گانه رفع می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
امینی شهردار اهواز، اسدللهی معاون خدمات شهری، فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، شمس مدیرکل حوزه شهردار و مدیران حوزه خدمات شهری شهرداری اهواز، امروز جمعه 23 اردیبهشت ماه، در میز خدمت این هفته شهرداری اهواز واقع در مصلای نماز جمعه، پاسخگوی مشکلات و مسائل شهروندان بودند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اقدامات انجام شده برای پیشگیری از حریق در بوستان های جنگلی پایتخت را تشریح کرد. بهار 99 سال ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶    
معاون خدمات شهری منطقه 4 شهرداری کرج از اجرای طرح جمع آوری زباله ها به صورت یک روز در میان در فاز یک مهرشهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اولین جلسه کمیته ایمنی ساختمان های ناایمن سطح منطقه11 در نوزدهمین روز از اردیبهشت ماه با حضور شهردار منطقه11، معاون خدمات شهری و محیط زیست، شهرداران نواحی و روسای ادارات ذی ربط به منظور پیگیری و اتخاد تصمیم در خصوص ساختمان های ناایمن منطقه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اهواز با بیان اینکه بیشتر دامدارن قوانین را رعایت می کنند، گفت: با آن دسته از دامدارانی که بر خلاف قانون دام های خود را به سطح شهر می آورند، برخورد خواهد شد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
قرار بر این است که ابتدا در هر منطقه یک بوستان مادر و کودک به صورت آزمایشی احداث شود.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 همزمان با هفته سلامت از تامین انرژی پاک با استفاده از لامپ های کم مصرف در بوستان های سطح منطقه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها در پی آب گرفتگی معابر سطح شهرمشهد پس از بارندگی های اخیر، شورای شهر به معاونت خدمات شهری شهرداری تذکر و "کارت زرد" داد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه2 گفت: مجسمه حیوانات در حال انقراض در فضای جنگلی کنار بلوار پاک نژاد به سمت خیابان لبخند جانمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/البرز معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج گفت: طرح جمع آوری یک روز در میان زباله تا پایان شهریور در 10 محله و تا پایان سال در همه محلات شهر اجرایی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۷    
معاون خدمات شهری شهردار اهواز با اشاره به آغاز طرح رفع سدمعبر خودروهای فروشنده کالا، گفت: با آغاز این طرح خودروهای متخلف به صورت روزانه جریمه و خودروهای بدون پلاک به پارکینگ منتقل خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد گفت: با توجه به کمبود جدی نیروی پاکبان در شهرداری بجنورد، با برگزاری مناقصه، پیمانکار بخش خصوصی برای انجام رفت و روب بخشی از شهر بجنورد انتخاب و بکار گرفته می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 22 از رفع خاموشی 171 نقطه از بوستان های فرا منطقه ای این محدوده غربی پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام در کمتر از یک ماه مورد اجرا قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۰    
معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: یکی از معضلات شهر کرمان مربوط به ترافیک میدان آزادی تا میدان شهدا است که در این مسیر خط ویژه نداریم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا برزگر مرادی با بیان اینکه توسعه شبکه آبرسانی همزمان با توسعه ی فضای سبز شهری امری بدیهی و لازم الاجرا است، گفت: بر این اساس نزدیک به هزار متر لوله گذاری به منظور آبرسانی به فضای سبز منطقه انجام شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰    
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: هم زمان با بارش های اخیر بیش از هشتاد مورد رفع تجمع آب و آب گرفتگی در شهر را سامان دهی کردیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵    
معاون خدمات شهری منطقه 14 در مورد سرانجام ایمن سازی بازار گل شهید محلاتی گفت: بعد از وقوع حادثه در این باغ و مرگ دو نفر در سال گذشته، فاز اول ساماندهی بنا به دستور دادستان تهران اجرایی شد. یک دستورالعمل 16 بندی هم از سوی شهرداری و آتش نشانی تدوین و برای اجرا ابلاغ شد تا ایمنی باغ گل تامین شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا برزگر مرادی در گفت وگو با ایران اکونومیست، در مورد وضعیت باغ گل محلاتی با بیان اینکه کمیته ساماندهی بازار گل محلاتی تشکیل شد، گفت: با حضور مسوولان شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران و همچنین دبیر و رئیس شورای بازار گل محلاتی، نمایندگانی از آتش نشانی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 درباره جابجایی درختان خجیر برای ساخت ایستگاه متروی پردیس گفت: ما در این خصوص اقدامی نکرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
اصفهان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: زیرساخت های گردشگری این منطقه نسبت به شهرهای همطراز خودش از نظر هتل، مهمانپذیر و دیگر اماکن، کم است و برای مسافران کفایت لازم را ندارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری شیروان گفت: بر اثر بارندگی های شدید، 25 نقطه آبگرفتگی داشتیم که رفع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نیشابور - معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور از تلاش اکیپ های اجرایی شهرداری از نخستین دقایق بارش باران امروز برای جلوگیری و مهار آبگرفتگی های سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست از رفع 45 مورد آبگرفتگی در مناطق مختلف شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با توجه به ناپایداری شرایط جوی در فصل بهار و تغییر ناگهانی وضعیت آب و هوا و هشدارهای هواشناسی شهروندان و مسافرین از برپایی چادر در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۹    
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با توجه به ناپایداری شرایط جوی در فصل بهار و تغییر ناگهانی وضعیت آب و هوا و هشدارهای هواشناسی شهروندان و مسافرین از برپایی چادر در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از اجرای طرح جهادی نگهداشت و رسیدگی به آرامستان کرمانشاه خبر داد.چ
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج گفت که در دوره کنونی مدیریت شهری این کلانشهر بر تاریکخانه کم توجهی به حقوق و مطالباتِ کارگران نور عدالت اجتماعی تابانده شده و تحقق کرامت انسانی این قشر زحمتکش در دستور کار قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از آماده باش نیروهای خدمات شهری در پی تغییرات جوی پیش رو و هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵    
مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به صدور هشدار نارنجی هواشناسی خراسان رضوی، به منظور حفظ جان شهروندان کلیه بوستان های مستقر در مجاورت مسیل ها، رودخانه ها و ارتفاعات شهر تعطیل شد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 6 گفت: چهار اصله درخت به منظور رفع خطر برای نمازگزاران با مجوز سازمان بوستان ها قطع شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۲    
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت: تنظیف و شستشوی معابر شهری مهاباد پس از مساعد شدن هوا به وسیله نیرو های خدماتی شهرداری انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون خدمات شهری شهرداری شهرکرد دلیل آبگرفتگی معابر شهرکرد در زمان بارش، مخصوصا بارش های رگباری موقت و شدید روز گذشته شهرکرد را ناشی از نبود طرح جامع به منظور هدایت آب های سطحی بیان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون خدمات شهری شهرداری یزد منشاء وقوع سیلاب اخیر شهر را تخریب بخشهایی از سیل بند در منطقه کنارگذر یزد به شیراز از سوی یکی از دستگاه ها و عدم اطلاعرسانی این موضوع به دستگاه های ذیربط ذکر کرد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۹    
معاون خدمات شهری شهرداری یزد در مراسم افطاری پاکبانان شهر یزد ضمن قدردانی از پاکبانان به خاطر حضور پررنگشان در سطح شهر و تبریک روز ملی شوراها، اظهار کرد: معاونت خدمات شهری دارای چهار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سیما، منظر و فضای سبز شهری ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از بارش کم سابقه باران در منطقه سپاهانشهر در بعد از ظهر امروز (شنبه) خبر داد و گفت: عصر امروز شاهد بارش یکباره باران در منطقه سپاهانشهر بودیم؛ به طوری که طی حدود 15 دقیقه، حجم قابل توجهی از روان آب ها در این منطقه سرازیر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به بارش احتمالی سنگین در روز دوشنبه، تمهیدات لازم اندیشیده شده و تمامی نیرو ها در حالت آماده باش قرار دارند، همچنین برای زائرانی که در کمپ ها اقامت دارند، اسکان اضطراری در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: رهاسازی زباله ها توسط برخی شهروندان در داخل جوی ها دلیل عمده آبگرفتگی معابر اردبیل در مواقع بارندگی است.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۶    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج گفت که ویژه مراسم تفریحی - آموزشی در دو نوبت همراه با افطاری ساده به مناسبت روز کارگر برای سه هزار پاکبان و سبزبان به عنوان زحمتکشان و خادمین دلسوز مردم تدارک دیده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار کرمان از پیگیری جدی موضوع عقیم سازی سگ های بدون صاحب با همکاری دانشکده دامپزشکی و سرعت بخشیدن به این مهم خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از قتل پاکبان منطقه سه شهرداری مشهد با شلیک گلوله خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، نجفی اظهار کرد: صبح امروز پنجشنبه یک پاکبان منطقه سه شهرداری مشهد با شلیک حداقل چهار گلوله توسط فرد یا افراد ناشناس به قتل رسید. معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: این اتفاق که بین ساعت 8 الی 9 صبح در محدوده خیابان کشمیری رخ داد، همه ما را متاثر کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد، ضمن تشریح برنامه های این معاونت برای روز قدس گفت: تمام خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی قبل و بعد از راهپیمایی روز قدس، شست شو و نظافت می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: نما و منظر شهری بزرگراه محمد علی جناح با مشارکت شهروندان و اصناف بهسازی و ساماندهی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با بیان اینکه تمهیدات لازم توسط شهرداری برای راهپیمایی روز جهانی قدس پیش بینی شده است، گفت: شهرداری زنجان تمام تکالیفی که بر عهده واحدهای مختلف این نهاد گذاشته شده را به نحو احسن انجام می دهد تا شاهد برگزاری یک راهپیمایی باشکوه با حضور پرشور شهروندان در روز جهانی قدس ...