جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۰:۱۸Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرم شدن هوا»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۰۸    
همزمان با گرم شدن هوا و سبز شدن مراتع عشایر بخش مروست کوچ کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه عسگری نیا| امدادگران گیلانی موفق شدند بعد از گذشت 12 روز پیکر دو غریق رودخانه سفیدرود را پیدا کنند. حادثه ای که متأسفانه در پی تفریح و بی احتیاطی یک خانواده در حاشیه رودخانه خروشان سفیدرود اتفاق افتاد تا دوباره به یادمان بیاورد که تازه کار سخت نجاتگران هلال احمر با گرم شدن هوا آغاز می شود ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سنتی آتش زدن مرد زمستانی موسوم به بوگ که سمبل گرم شدن هوا و آغاز تعطیلات سِکسُلوته/سکسلائوتن است، هرساله در مرکز شهر زوریخ سوئیس برگزار می شود.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : آخرین وضعیت و آمار کرونا در ایران امروز چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 توسط روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد. باید با توجه به فصل بهار و گرم شدن هوا امکان اوج گیری مجدد بیماری کرونا در کشور باید تمهیدات بیشتری برای جلوگیری از ورود به پیک جدید کرونا بیاندیشیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا -رییس اداره امور عشایر لالی گفت : کوچ بهاره عشایر بختیاری این شهرستان با گرم شدن هوا به سمت مناطق ییلاقی آغاز شد.
خوزنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کوچ بهاره عشایر از امروز (30 فروردین ماه) به صورت رسمی آغاز شده است؛ پیش از این به دلیل گرم شدن هوا و خشک شدن علوفه عشایر، کوچ غیررسمی عشایر آغاز شده بود و غالباً عشایر با استفاده از خودروهای حمل، دام های خود را جابه جا کرده اند.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، روند افزایش دمای هوا این روزها پله پله به سمت صعود در حرکت است و آن گونه که کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد، افزایش تدریجی دما تا روز چهارشنبه در نوار غربی کشور تداوم خواهد یافت. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی محیط زیست همدان محسن جعفری نژاد بسطامی افزود: در ماه های فروردین و اردیبهشت به دلیل وجود رطوبت و بازندگی این پدیده کمتر دیده می شود اما با گرم شدن هوا به دلیل ورود گرد و غبار با منشا کشورهای همسایه استان همدان نیز از [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با گرم شدن هوا سازمان دامپزشکی گیلان طرح مبارزه با بیماری های دامی را نیز آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به گرم شدن هوا و احتمال شروع آتش سوزی ها در طبیعت، شیوه نامه پیشگیری از آتش سوزی ها تهیه و بزودی به استان ها ابلاغ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با گرم شدن هوا در استان خوزستان، جهادگران میان کوه امیدیه، لوازم منزل خانوار های کم برخوردار را تعمیر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ممکن است به علت گرم شدن هوا و روشن شدن کولرها و همچنین تجمعات سنتی عید فطر، با پیک جدید بیماری مواجه شویم و این مساله لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دوچندان می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه گرم شدن هوا و استفاده از وسایل سرمایشی آمار حوادث ناشی از برق گرفتگی نیز افزایش می یابد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶    
دوشنبه 00/1/23 ، تهران , (اخبار رسمی) : از جمله مواردی که باعث شل شدن سنگ نما می شود استفاده از ملات با درصد سیمان پایین و همچنین استفاده از نخاله های ساختمانی در پشت سنگ نما می باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با گرم شدن هوا اولین آتش سوزی در جنگل ها و مراتع کهگیلویه و بویراحمد به وقوع پیوست تا به نوعی آغازی بر سریال غمگین آتش سوزی جنگل های زاگرس در سال جدید باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۰    
سلامت رکنا : گرم شدن هوا کولرها را به کار می اندازد که باید بدانیم نوع کولر بر شیوع کرونا ویروس موثر است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کار سمپاشی دفنگاه زباله سراوان و روستاهای همجوار آن روزانه با پخش و پاشش 4000 لیتر سم با تراکتور مخزن دار و تجهیزات به طور مستمر دنبال می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
با توجه گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان، متابولیسم بدن افزایش می یابد و تعریق بیشتر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: امسال سطح زیرکشت گندم در استان 12 هزار و 400 هکتار است و هزار هکتار نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام گرم شدن هوا در بیشتر مناطق کشور، گفت: از فردا 19 فروردین، بارش های پراکنده در غرب، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس، پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فصل بهار و گرم شدن هوا در حنوب فارس برداشت شَمام در شهرستان مهر آغاز شد
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در فصل بهار با توجه به گرم شدن هوا دامداران و دامپروان اقدام به شستن و چیدن پشم گوسفندان می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۱    
حسینی گفت: با گرم شدن هوا کار ساخت منازل سرعت گرفته و امیدواریم ظرف سه ماه آینده کلیه واحدهای مسکونی روستاهای زلزله زده رامیان به اتمام برسد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۶    
رئیس هیئت اسکی استان اصفهان از پایان فصل اسکی در این استان با گرم شدن هوا و ذوب شدن برف مناسب اسکی در پیست اسکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خاتم گفت: آتش سوزی جنگل و مراتع زنگ خطری است که باید جدی گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر اعلام کرد: از پنجشنبه تا شنبه، خلیج فارس در برخی از ساعات مواج خواهد بود و ضمن افزایش دمای هوا، احتمال ایجاد گردوخاک هم وجود دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مدیریت بحران سنقروکلیایی با اعلام خبر گرفتار شدن سه کوهنورد در کوه دالاخانی هشدار داد: با توجه به گرم شدن هوا احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات متصور است لذا کوهنوردان نا آشنا به راه، اصول ایمنی، توصیه ها و هشدارها را جدی بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- چهره شهر ارومیه با گرم شدن هوا در آستانه سال جدید و شکوفه زدن درختان، بهاری شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زمستان امسال در تالاب میانکاله، بیش از 80 هزار قطعه پرنده مهاجر کشته شده اند؛ همه به دلیل سم بوتولیسم. ورود پساب و فاضلاب باعث آلودگی تالاب میانکاله و خلیج گرگان شده و رئیس اداره حیات وحش مازندران معتقد است تنها راه حل توقف مرگ و میر پرندگان مهاجر، گرم شدن هوا و بازگشت به سرزمین اصلی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مصرف بیشتر ویتامین C، تاثیر گرم شدن هوا بر شیوع کرونا، استفاده کردن یا نکردن از ماسک و ده ها باور غلط درباره کرونا ممکن است جان شما را بیشتر در خطر بیندازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۴    
اقتصاد ایران: با گرم شدن هوا استفاده از دوچرخه افزایش پیدا می کند؛ برای همین بد نیست کمی درمورد خرید دوچرخه مناسب بدانید. البته باید دراین میان نباید ویژگی های حایز اهمیت خود را از یاد برد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۸    
هواشناسی بوشهر اعلام کرد: بر اثر وزش باد جنوبی خلیج فارس از امروز تا پنجشنبه مواج است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن - با توجه به گرم شدن هوا و افزایش تقاضای فولاد در فصل ساخت و ساز، حاشیه سود فولادسازان چینی در ماه مارس بهبود می یابد.
ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وقوع بهمن از جمله حوادث طبیعی است که هر ساله در کشور با گرم شدن هوا اتفاق می افتد و باید برای در امان ماندن از آن، نکات ایمنی لازم را رعایت کنید.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۹    
به گزارش مشهد فوری، حسین میش مست، رئیس پلیس راه فرمانداری انتظامی خراسان رضوی در گفت وگو با مشهد فوری اظهار کرد : از شب گذشته تاکنون 9 فقره تصادف شامل یک فقره فوتی، 5 فقره جرحی و 3 فقره خسارت در جاده های استان اتفاق افتاده است. برف و باران در تمام جاده های استان قطع شده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۳    
صادق ضیاییان، مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا آخر سال بارش قابل توجه دیگری نداریم و با گرم شدن هوا در روزهای آینده احتمال وقوع بهمن در محورهای کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس فدراسیون کوهنوردی با تاکید بر اینکه تا پایان اردیبهشت ماه شرایط ارتفاعات ناپایدار است، گفت: کوهنوردان نباید فریب گرم شدن هوا را بخورند به خصوص که احتمال ریزش بهمن بهاره خیلی زیاد است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۷    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت : با توجه به عقب بودن مزارع غلات و همچنین رطوبت پایین مزارع و گرم شدن هوا احتمال حضور آفت سوسک سیاه در مزارع گندم وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با گرم شدن هوا و در آستانه فصل بهار گرده افشانی نخلستان های لارستان زودتر از موعد آغاز شده است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۳    
به گزارش عصر همدان؛ کاهش بارندگی در سالهای اخیر و گرم شدن هوا و در نتیجه تغییرات اکوسیستمی باعث شده است که درختان زودهنگام از خواب زمستانی بیدار شوند و ملبس به شکوفه های زیبا شوند، اما شلاغ باد های سرد زمستان بر روی شاخه و برگ درختان جولان می دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شوش گفت: با گرم شدن هوا مهاجرت پرندگان از زیستگاه های زمستانه در تالاب ها و آبگیرهای شهرستان شوش آغاز شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
این اتفاق هم به این دلیل است که هم افزایش عرضه در تخم مرغ داشتیم و هم قیمت گذاری از درب مرغداری ها انجام گرفت و همچنین با گرم شدن هوا نگه داری طولانی مدت انجام نمی شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تخم مرغ ارزان شد. سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن می گوید: در آستانه فصل بهار و با گرم شدن هوا هر کیلو تخم مرغ سه هزار تومان ارزان شد. درحال حاضر هر شانه تخم مرغ 29 هزار تومان است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به بارندگی های اخیر و گرم شدن هوا توزیع نهال از اوایل اسفند آغاز شده و یک میلیون و 300هزار اصله نهال توسط نهالستان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به صورت رایگان توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: با گرم شدن هوا، دمای هوای شبانه در شهر های استان طی شبانه روز گذشته به بالای صفر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز - حضور مسافرین و گردشگران در باغات و طبیعت روستای مهارلو که این روزها با گرم شدن هوا شاهد طبیعتی بهاریست، آسیب جدی به درختان این منطقه زده است. قطع درختان برای درست کردن آتش و ریختن زباله ، درختان بادام و میوه این منطقه را با خطر مواجه کرده است./ عکس:رضا قادری
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۷    
فرارو: یک توده یخ شناور بسیار وسیع تقریباً به مساحت شهر لندن است، در نزدیکی پایگاه تحقیقاتی انگلیس در قطب جنوب شکسته شد. مرکز تحقیقات انگلیس در قطب جنوب اعلام کرد که این صفحه یخی شناور به ابعاد 1270 کیلومتر مربع (490 مایل مربع) در فرایندی به نام زایش ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان یکی از نشانه های بر هم خوردن چرخه های طبیعی در زمین است. کاهش بارندگی و گرم شدن هوا باعث می شود که درختان زودهنگام از خواب زمستانی بیدار شوند و شکوفه بدهند. ...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: گرم شدن هوا موجب باز شدن شکوفه های درختان میوه به ویژه بادام در شهرستان سامان و مناطق دیگر استان شد. اما متاسفانه با بارش برف و کاهش دما در چهارمحال و بختیاری، شکوفه های باز شده درختان بادام در این استان به ویژه شهرستان سامان یخ زدند و در حال از بین رفتن هستند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با گرم شدن هوا بزودی قیمت تخم مرغ ارزان می شود و حتی با کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.