پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۶:۳۱Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخلفات ارزی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: طی دی ماه جاری، 789 میلیارد ریال تخلفات ارزی در این استان کشف و در این باره، پنج فقره پرونده تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالیکه تخلفات ارزی و کارت خواب بودن عده ای از صادرکنندگان محل اختلاف بین بانک مرکزی و اتاق بازرگانی شده است، آخرین اخبار بیانگر این است که دادگاه 19 نفر از صادرکنندگان کارتن خواب برگزار و سرانجام مشخص می شود که ادعای کدامیک از نهادها چون بانک مرکزی و اتاق بازرگانی در این رابطه درست بوده است؟
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
دستگاه های نظارتی امکان شناسایی افرادی که از کارت بازرگانی سوء استفاده می کنند را دارند و از این طریق می توان جلوی برخی تخلفات ارزی را نیز گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۱    
دولت در شش ماه پایانی کار خود، تعهد اجرای کامل سامانه جامع تجارت را نیز به سرانجام رساند تا مساله تخلف در ارز صادراتی نیز وارد یک سیستم شفاف شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۵    
کارگران هفت تپه خواستار تعیین تکلیف هر چه سریعتر پرونده تخلفات ارزی مالک شرکت و تحقق وعده های مسئولان هستند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - یک عضو اتاق بازرگانی با اشاره به حواشی کارت های بازرگانی گفت: وزارت صمت در برخی تاییده های خود دچار اشتباه شد و ممکن است تعدادی از شرکت ها مجموعه ای باشند که طبق قانون به کارت بازرگانی نیاز نداشتند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۵    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بررسی 40 پرونده تخلفات ارزی که ارز را دریافت کرده اند در حالی که ارز دریافتی در مسیر تعریف شده قرار نگرفته در دستور کار این اداره کل است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۱    
در مدت 20 روز گذشته عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت هایی از ایرادات این مصوبه و تخلفات احتمالی خبر داد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۳:۳۷    
هشدار همتی در مورد شکل گیری پرونده های تخلفات ارزی به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور با هشدار نسبت به شکل گیری پرونده های تخلفات ارزی، این امر را منجر به نارضایتی دستگاههای نظارتی دانست و عنوان کرد: صورتجلسه بدون نظر ما تدوین شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سرانجام پس از جار و جنجال وزارتخانه های صمت و کشاورزی با بانک مرکزی برسر ترخیص کالا های دپو شده در گمرک؛11 آبان ماه مصوبه ای تنظیم شد که براساس آن بانک مرکزی موظف به تأمین ارز تمامی کالا های مانده در گمرکات کشور شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور با هشدار نسبت به شکل گیری پرونده های تخلفات ارزی، این امر را منجر به نارضایتی دستگاه های نظارتی دانست و عنوان کرد: صورتجلسه بدون نظر ما تدوین شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۰۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کل بانک مرکزی اخیراً در نامه ای به رئیس جمهور به مصوبه اخیر درباره ترخیص کالاهای رسوبی از گمرک که بدون حضور نماینده بانک مرکزی تصمیم گیری شد، به 3 دلیل مهم این مصوبه را غیر عملیاتی، خلاف قوانین و موجب پیچیده تر شدن مشکلات ارزی و تجاری دانست. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
علی خضریان با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت هفت تپه، گفت: با پیگیری هایی که در مجلس پیرامون موضوع شرکت کشت و صنعت هفت تپه صورت گرفت و همچنین پیگیری پرونده تخلفات ارزی مالک هفت تپه در دستگاه قضایی با ارسال نامه سازمان خصوصی سازی به هیات داوری این پرونده وارد فاز جدیدتری شده است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
علی خضریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت هفت تپه، گفت: با پیگیر هایی که در مجلس پیرامون موضوع شرکت کشت و صنعت هفت تپه صورت گرفت، پرونده تخلفات ارزی مالک هفت تپه در دستگاه قضایی وارد فازهای جدیدتری شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۵    
سخنگوی قوه قضاییه: این موضوع صحت دارد که در پرونده های تخلف ارزی از کارت های صوری، اجاره ای و اصطلاحاً از کارتن خواب ها استفاده کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: 40 پرونده تخلفات ارزی به ارزش 1000 میلیارد تومان در کرمانشاه در حال رسیدگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بررسی 40 پرونده تخلفات ارزی که ارز را دریافت کرده اند در حالی که ارز دریافتی در مسیر تعریف شده قرار نگرفته در دستور کار این اداره کل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سامانه جامع تجارت که به زودی به طور کامل راه اندازی می شود، راهکاری مناسب برای ممانعت از تخلفات ارز صادراتی و سوءاستفاده از کارت های بازرگانی است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از برخورد قاطع با متخلفان حوزه آرد و نان خبر داد و عنوان کرد: در این زمینه برای متخلفان بیش از 36 میلیارد ریال جریمه صادر شده و در حوزه تخلفات ارزی و در مدت 6 ماه اول سال 48 پرونده به تعزیرات حکومتی در سطح استان ارسال شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۳    
صادرکنندگان متخلف به گفته رئیس کل بانک مرکزی همچنان 19 میلیارد دلار از تعهدات خود را برای بازگشت ارزهای صادراتی به کشور انجام نداده اند و سرنوششان مشخص نیست؛ لیست این افراد به قوه قضائیه ارسال شده اما ردپای چه کسانی در تخلفات ارزی دیده می شود و چرا بانک مرکزی لیست آن را منتشر نمی کند؟
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
صادرکنندگان متخلف به گفته رئیس کل بانک مرکزی همچنان 19 میلیارد دلار از تعهدات خود را برای بازگشت ارزهای صادراتی به کشور انجام نداده اند و سرنوششان مشخص نیست؛ لیست این افراد به قوه قضائیه ارسال شده اما ردپای چه کسانی در تخلفات ارزی دیده می شود و چرا بانک مرکزی لیست آن را منتشر نمی کند؟
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دلالان با قیمت گذاری فولاد آبدیده می شوند، انزوای تجاری ایران در دولت روحانی و داغ پیش فروش روی تن خریداران مسکن، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بازیگران اصلی تخلفات ارزی چه کسانی هستند؛ هنوز اطلاعاتی به دست نیامده یا حداقلش این است که منتشر نشده. اما این همچنان سوال باقی می ماند، اگر نهادهای اطلاعاتی و قضایی و حتی خود بانک مرکزی هنوز نتوانسته اند به حقیقت این ماجرا پی ببرند و متخلفان ارزی را شناسایی کنند ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۲    
رئیس اتاق ایران: در سازمان ثبت 700 هزار شرکت کاغذی با ارائه مدارک لازم به ثبت رسیده که برای برخورد با آنها سازمان ثبت را مواخذه نمی کنند. تعداد قابل توجهی حساب اجاره ای در شعب بانک ها گشوده می شود که برای برخورد با آنها نیز مدیران بانک ها را مواخذه نمی کنند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز گفت: با توجه به اینکه بخشی از تخلفات ارزی در ماه های گذشته به شکل متمرکز در پایتخت صورت می گیرد، حضور دلالان ارزی در البرز کمرنگ شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۶    
مدیر کل تعزیرات استان تهران جزئیات احکام صادره تعزیرات در پرونده تخلفات ارزی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: پرونده تخلفات ارزی یک بانک در استان در دستور کار رسیدگی تعزیرات حکومتی قرار گرفت.
دادستان تهران با اشاره به تشکیل هزار و 169 فقره پرونده در حوزه جرایم ارزی از بازداشت 445 نفر و صدور کیفرخواست برای 225 نفر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - گروه ماشین سازی تبریز با بیش از پنجاه سال سابقه تولید انواع ماشین های ابزار و ارائه مستمر خدمات پس از فروش در سطح کشور جزو کارخانجات قدیمی و مادر ایران محسوب می شود؛ اما این شرکت با سابقه طی سال های اخیر با مشکلات متعددی در فرایند خصوصی سازی مواجه بوده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شهدای ایران: پس از چند ماه اظهارات متناوب مسئولان دولت و بانک مرکزی درباره مقصر بودن صادرکنندگان در زمینه گرانی ارز، نهایتا بانک مرکزی چند هفته قبل لیستی از این صادرکنندگان را به قوه قضائیه ارسال کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مالک شرکت هفت تپه علاوه بر عدم انجام تعهدات در ارتباط با این شرکت دارای تخلفات ارزی نیز هست و پرونده وی در این باره در قوه قضائیه مفتوح است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز مرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۶    
اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران، این نهاد دولتی را عامل اصلی در برخورد با تخلفان ارزی دانست و گفت: گاه برای محکوم کردن تجار با مشکل روبرو هستیم.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب 9 صرافی به دلیل خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در این بازار، خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب 9 صرافی به دلیل خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در این بازار، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب 9 صرافی به دلیل خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در این بازار، خبر داد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۱    
شوشان - عبدالرحمن نیک سرشت : انفعال سازمانی در زیر مجموعه ی سه قوای حاکمیتی در قبال بحرانهای اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی کشور منطقی و درست نیست چون که بی تصمیمی آثارش خسارت بار تر از اعمال سوء مدیریتی است . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگو دستگاه قضا گفت: آنچه بانک مرکزی تا امروز اعلام کرده 6.8 دهم میلیارد یورو است در حالی که مبلغ ارز ناشی از صادرات که باید به کشور برگردد 25 میلیارد یورو بوده یعنی تنها 25 درصد یا یک چهارم از این موضوع به دادسرا اعلام شده و سه چهارم دیگر هنوز اعلام نشده و جای بررسی دارد که چرا تاکنون این رقم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی قوه قضاییه: در سال گذشته 1169 فقره پرونده در مورد تخلفات ارزی فقط در تهران تشکیل شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۸۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام رییسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه عنوان کرد: هیچ اخلالی در نظام تولید و توزیع و نظام ارزی و ریالی کشور را برنمی تابیم و برخورد می کنیم؛ اما رسیدگی به پرونده های متعدد تخلفات ارزی واردکنندگان، ارز های صادراتی ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۹    
عضو هیئت رییسه مجلس با بیان مماشات با متخلفان ارزی درست نیست چرا که باعث جری تر شدن این افراد و ادامه تخلفات سودجویان حوزه ارز می شود. گفت: دولت باید با دستگاه های دولتی که زمینه ساز تخلفات ارزی شده اند، برخورد کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو هیئت رییسه مجلس با بیان مماشات با متخلفان ارزی درست نیست چرا که باعث جری تر شدن این افراد و ادامه تخلفات سودجویان حوزه ارز می شود. گفت: دولت باید با دستگاه های دولتی که زمینه ساز تخلفات ارزی شده اند، برخورد کند. تاریخ انتشار: 03:01 - 04 مرداد 1399 ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس کمیسیون اصل نود مجلس ضمن تشریح اولویت های این کمیسیون گفت: تخلفات ارزی از جمله مواردی نیست که به سادگی از کنار آن عبور کرد و نسبت به آن بی تفاوت بود. تاریخ انتشار: 10:53 - 30 تیر 1399 - کد خبر: 639155
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
این روزها مجلس تازه نفس یازدهم درگیرودار انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات است. دیوان محاسبات که جزء نهادهای نظارتی مهم در ساختار سیاسی کشور است، در شرایطی در حال تعیین تکلیف میان مجلسی هاست که در ماه های اخیر و بعد از انتشار گزارش تفریغ با جنجال های زیادی همراه بود ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مصطفی نظری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه خواست تا در محل کار خود حضور یابند و این اطمینان را داشته باشند که حمایت دستگاه قضایی در حفظ شرکت و تولید ملی و مطالبات جامعه کارگری تا تحقق کامل عدالت ادامه دارد. ...
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۰    
اطرافیان رئیس جمهور چگونه او را به ملاقات متهم تخلف و ارتشا در پرونده تخلفات ارزی بردند؟
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اطرافیان رئیس جمهور چگونه او را به ملاقات متهم تخلف و ارتشا در پرونده تخلفات ارزی بردند؟
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۱۵    
کسب و کار نیوز - معمای ارزهای صادراتی باعث شده به دلیل تنگنای ارزی دولت قیمت دلار بالا برود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حال که این روزها عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد به یک چالش جدی تبدیل شده، باید دید که مقصران اصلی این تخلفات ارزی چه کسانی هستند وسهم پارلمان بخش خصوصی، وزارت صمت وبانک مرکزی در این ماجرای پرچالش ومهم چقدر است؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۱    
معاون قضایی دادستان تهران در اخبار شبکه یک سیما گفت: شناسایی های عمیقی از افراد صوری و ذینفعان پشت پرده صورت گرفته؛ برخورد با این افراد جدی خواهد بود.