دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «آنیما»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – فیلم بلند "آنیما" به کارگردانی شهاب گلچین محصول سال 1398 منتخب چهل و چهارمین دوره جشنواره جهانی سائوپولو برزیل شد .
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۷:۳۶    
تفکر قالبی آفتی است که موجب شناخت نادرست از واقعیت می شود. یکی از مصادیق این نوع تفکر مربوط به قالب های تعریفی است که جامعه برای زنان و مردان در نظر می گیرد و یک سری صفات ثابت را به آنها نسبت می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۴    
راوی نامطمئن سروده حامد ابراهیم پور توسط نشر آنیما منتشر شد. جشن امضای اینترنتی این کتاب تا پایان تیر در سایت نبض هنر برپاست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۶    
مجموعه شعر سرخپوست ها اثر حامد ابراهیم پور توسط انتشارات آنیما به چاپ دوم رسید. خانه کتاب چاپ نخست سرخپوست ها را به عنوان برترین مجموعه شعر بهمن 1398 انتخاب کرده بود.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اسامی نامزدهای بخش داستان بزرگسال و کودک ونوجوان هجدهمین جشنواره قلم زرین اعلام شد. به گزارش دبیرخانه جشنواره قلم زرین ، اسامی کتاب های راه یافته به مرحله نهایی بخش داستان بزرگسال عبارتند از: جادوی گوبتا / محمد حنیف / انتشارات علمی فرهنگی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۰    
مجتبی یاوری راد مجموعه شعری با عنوان آنیما را برای چاپ به انتشارات سیب سرخ سپرده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه سرخپوست ها سروده حامد ابراهیم پور توسط موسسه خانه کتاب به عنوان برترین مجموعه شعر منتشر شده در بهمن 1398 انتخاب شد. به گزارش مهر، مجموعه شعر سرخپوست ها ، سروده حامد ابراهیم پور، توسط خانه کتاب به عنوان برترین مجموعه شعر در بهمن 1398 انتخاب شد ...
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶    
بی وقفه زن بودن نگاهی به مجموعه شعر می خواستم شاعر شوم، اما غذایم سوخت معصومه داودآبادی می خواستم شاعر شوم اما غذایم سوخت اولین مجموعه شعر ملیحه اکبری؛ شاعر خوب اراکی است. این کتاب توسط انتشارات آنیما در شمارگان 500 نسخه و در نود صفحه در تابستان سال جاری به چاپ رسیده است ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این کتاب 116 صفحه ای با شمارگان یک هزار نسخه در قطع رقعی از سوی انتشارات آنیما منتشر شده و با قیمت هر جلد 10 هزار تومان در اختیار علاقه مندان به شعر و ادب فارسی قرار گرفته است ... ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
پنج کتاب از 14 کتاب نامزد نهایی سومین دوره کتاب سال شعر جوان، جایزه قیصر امین پور متعلق به نشر ایهام و انتشارات آنیماست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۳    
حامد ابراهیم پور، از چاپ جدیدترین کتاب خود که بیستمین کتابِ چاپ شده او در بیست سال اخیر است، خبر داد. این مجموعه با عنوان سرخپوست ها به زودی توسط نشر آنیما منتشر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شب های پرفورمنس گالری فرشته با اجرای آنیما احتیاط، تارا نظم علیزاده، امین مظفری، میلاد نظم علیزاده و علی قنبری شب گذشته 12 خردادماه به کار خود پایان داد.
پیام خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۰    
سی سال زن بودن جهانم را عوض کرد عنوان مجموعه غزل های راضیه موسوی است که انتشارات آنیما آن را در 84 صفحه چاپ و منتشر کرده که کیوان زارعی، منتقد ادبی بر این کتاب یادداشتی نوشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۹    
صنم نافع در نمایشگاه کتاب امسال ترجمه من از رمان بر خاک های حاصلخیز نوشته اورهان کمال، نویسنده شهیر و اثرگذار ترکیه ای از سوی نشر آنیما به مخاطبان عرضه شد. می توان گفت که بر خاک های حاصلخیز مشهورترین اثر کمال است اما متاسفانه پیش تر به فارسی ترجمه و منتشر نشده بود ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کتاب اسلام و موسیقی اثر شریعت سنگلجی، با بازنویسی و مقدمه محمد آسیابانی توسط نشر آنیما منتشر شد و در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷    
ما خاطره های ترسناکی داریم گزیده اشعار حامد ابراهیم پور توسط انتشارات آنیما در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یکشنبه در بوداپست شامل گزیده شعری از شاعران آمریکای لاتین با گزینش و ترجمه حامد رحمتی توسط نشر آنیما منتشر شد. این کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مخاطبان عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر خداحافظ عزیزم گزیده اشعار زندان و عاشقانه ناظم حکمت با گردآوری و ترجمه مرتضی سلمانی از سوی نشر آنیما منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین چاپ مجموعه رودخانه ها به عقب برنمی گردند: چند شعر از چند شاعر فرانسوی با ترجمه مریم قربانی از سوی انتشارات آنیما منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
رمان آرش افشار به نام سفید پوستی که در دریای سرخ افتاد به زودی در انتشارات آنیما منتشر می شود.
بسیج   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۷:۰۵    
مجموعه داستان قهقهه زرد نوشته مراد اوزیاشار با ترجمه پری اشتری در نشر آنیما منتشر شد. انتشار ترجمه فارسی این اثر با انتشار ترجمه فرانسه آن هم زمان شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز جلسه معرفی و نقد و بررسی مجموعه داستان سمیرا نرفته است نوشته هادی خورشاهیان با حضور حامد ابراهیم پور، فریاد شیری و نویسنده کتاب در خبرگزاری مهر برگزار شد. این مجموعه داستان در 140 صفحه و بهای 16 هزار تومان از سوی نشر آنیما روانه کتابفروشی ها شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مجموعه داستان قهقهه زرد نوشته مراد اوزیاشار با ترجمه پری اشتری در نشر آنیما منتشر شد. انتشار ترجمه فارسی این اثر با انتشار ترجمه فرانسه آن هم زمان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۱    
کتاب مجموعه اشعاری از جیحون ییلماز، شاعر معاصر ترک با ترجمه پریا شجاعیان از سوی انتشارات آنیما منتشر می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۰    
انیمیشن کوتاه آنیما / Anima به کارگردانی مشترک توماس فایول، نیکولاس گویون، کریم فرادین، الکسندر گردزینسکی، الکساندرا ترونل محصول کشور فرانسه است. آنیما و آنیموس / Anima and Animus ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فیلم انیمیشن روباه به کارگردانی صادق جوادی ، به بخش مسابقه جشنواره سینه انیما پرتغال راه یافت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۲۰:۰۲    
فیلم انیمیشن آدم خانگی از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار به بخش مسابقه جشنواره انیمیشن انیما موندی برزیل راه یافت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
انیمیشن روبی و جوجه ها ساخته برادران نکویی از ایران به جشنواره انیما موندی برزیل راه پیدا کرد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۲    
انتشارات آنیما در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با 65 عنوان کتاب حضورخواهد یافت که از این میان 62 عنوان کتاب جدید است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات آنیما پنج مجموعه شعر جدید از انفجار سرم در دهان یک خودکار ، طره های باد ، آبان سال قبل که باران گرفته بود ، چشمهایت و فیلمفارسی را روانه کتابفروشی ها کرد.
ایمنا   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۸    
نشستی با عنوان بررسی مجموعه انیما و انیموس در گالری متن برگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۰    
محفل ادبی حافظ خوانی فرهنگ سرای فردوس شنبه 24 تیرماه ساعت 17 با موضوع تحلیل آنیما در غزلیات حافظ توسط قدمعلی سرامی برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۱    
رد نشینی عنوان یک برنامه رمان خوانی مشترک علی قنبری و آنیما احتیاط است که عنوان دوئت نوشتاری برای آن انتخاب شده است.
هشتمین جشنواره بین المللی پویانمایی انیما سیروس یونان با حضور 15 کشور و در6 بخش، در جزیره سیروس یونان، برگزارشد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، جشنواره انیمیشن یونان که به انیماسیروس شهرت دارد ...
با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در یونان، بهرام عظیمی، هنرمند فیلمساز پویانمایی کشورمان در جشنواره بین المللی انیما سیروس در جزیره سیروس یونان شرکت خواهد کرد. ...