سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۵:۰۵Oct 2020 27

جدیدترین‌های «حکام عرب»

آنا   ۵ ساعت پیش    
وابسته نظامی سابق فرانسه در آفریقای جنوبی گفت: مدت هاست موازنه قدرت در غرب آسیا به سود محور ایران و متحدانش تغییر کرده است.
تیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نکته مهم این است، نگاهی که ایران به کشور همچون چین دارد، با نگاهی که آن ها به ایران دارند، به هیچ عنوان یکسان نیست، چینی ها با توجه به رقابتی که با آمریکا دارند، نگاهی ابزاری به ایران خواهند داشت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۶    
علمای برجسته اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن سازشگری امارات و برخی دیگر از رژیم های عربی با رژیم صهیونیستی تأکید کردند با این کارها حکام عرب خود و ملت هایشان را به پرتگاه سقوط می کشانند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۱۲    
مصطفی هدایی در راستای توئیت رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره روابط رژیم صهیونیستی و برخی حکام عرب نوشت: رسوایی که بر پیشانی شیوخ نقش بست؛ ذلت سازش.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر داخلی رژیم صهیونیستی در مصاحبه با یک پایگاه عبری ضمن تمسخر توافق صلح، حکام عرب را چهارپایانی خواند که تنها باید از آنها برای رسیدن به مقصد سواری گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶    
مسئول رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، بعد از توافق عادی سازی که برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسرائیل امضا کرده اند، چه کسی به خانواده های شهدای عرب که به دلیل جنایات آمریکا و صهیونیست ها جان خود را از دست دادند، غرامت پرداخت می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۳    
سفیر فلسطین در تهران گفت: باید به برخی حکام عرب فهماند توان نظامی و بازدارنده جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از جهان اسلام است و نه برای ضربه زدن به مسلمانان.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در گذشته کسی فکر نمی کرد که روزی فرا رسد که برخی از حکام عرب به حدی از انحطاط اخلاقی برسند که با زانو زدن در برابر ترامپ، کمکهای خود به مردم فلسطین را قطع کرده و ضمن محاصره این مردم، آنان را گرسنه نگه دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق شورای جمعیت الوفاق بحرین تأکید کرد که کارکرد رژیم های عربی هموار کردن مسیر عادی سازی روابط با اسرائیل و خدمت به این رژیم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۰    
رژیم صهیونیستی ساخت 4500 واحد مسکونی جدید را با هدف محاصره مناطق فلسطینی نشین، جلوگیری از گسترش این مناطق و مصادره اراضی بیشتر کرانه باختری و قدس شرقی آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد امین نویسنده فلسطینی و خبرنگار شبکه الجزیره با انتشار مقاله ای به اقدام برخی از کشورهای عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی انتقاد کرده و با کنایه به حکام عرب نوشته است پیش از آنکه از تاثیرگذاری "واکسن اسراییل" بر بخش های اقتصادی و رفاهی جامعه سخن بگویید بهتر است به عادی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۲    
یک تحلیلگر فلسطینی در گزارشی نوشت: لحن نگران حکام عرب حاشیه خلیج(فارس) در سازمان ملل متحد به دلیل آن است که مقاومت، آن ها را حامیان تروریسم بین المللی در منطقه می دانند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید از احتمال پیوستن چند کشور عربی دیگر به روند عادی سازی روابط با اسرائیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۸    
یک نویسنده صهیونیست به تشریح انگیزه های برخی حکومت های عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی پرداخته است، این در حالی است که خبرنگاران سعودی از طریق فضای مجازی به گفت وگو با وزیر جنگ رژیم اشغالگر پرداختند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سیاست گسترش شهرک سازی صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی با حمایت کامل کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد به طوری که اشغالگران از حمایت آمریکا و توافقات عادی سازی روابط که اخیرا با برخی حکام عرب امضا کردند ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران ؛ عبدالباری عطوان، سردبیر نشریه "رأی الیوم" در توییتر نوشت: با هر درجه افزایش دمای بدن ترامپ بر اثر ابتلا به کرونا ، طرفداران عرب وی هم تب می کنند و نگران فوت وی بر اثر این بیماری هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدالباری عطون تحلیل گر سرشناس جهان عرب و سردبیر روزنامه رای الیوم گفت که مبتلا شدن دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به کرونا حکام برخی کشورهای عربی را نگران و مضطرب کرده است .
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عبدالباری عطوان، سردبیر نشریه "رأی الیوم" در توییتر نوشت: با هر درجه افزایش دمای بدن ترامپ بر اثر ابتلا به کرونا ، طرفداران عرب وی هم تب می کنند و نگران فوت وی بر اثر این بیماری هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش مخالفان بحرین تاکید کرد که موضوع عادی سازی، خیانت بزرگی است که صهیونیست ها تلاش کردند با توسل به زور و خشونت به آن دست یابند اما موفق نشدند و حال با ارائه طرح جایگزینی به نام عادی سازی روابط برای محو و نابودی مسأله فلسطین توافق کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، عبدالباری عطوان ، تحلیل گر فلسطینی الأصل جهان عرب و سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم ، اوضاع حکام عرب حامی رئیس جمهور آمریکا را بعد از مبتلا شدن او به ویروس کرونا نگران کننده خواند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی پادشاهی های عربی حاشیه خلیج فارس پس از سال ها روابط پنهانی با رژیم صهیونیستی، سرانجام با دخالت دولت آمریکا، این رابطه را به صورت رسمی راه اندازی کرده اند. این روابط، که تأثیر غیرقابل انکاری بر موضوع فلسطین و آزادی قدس خواهد داشت، از زوایای گوناگونی قابل بررسی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس مسائل فلسطین گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی یک پروژه است. اما ما باید بدانیم که هیچ تغییری در معادلات منطقه ای رخ نداده و همه این تحولات و موضع گیری های خیانت آمیز زودگذر خواهد بود.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه بیان کرد توافق حکام عرب با رژیم غاصب صهیونیستی چیزی جز ذلت نخواهد داشت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در توهینی آشکار به حکام عرب، آن ها را به حیواناتی تشبیه کرد که کارکرد آنها فقط سواری دادن است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، کانال تلگرامی مطالعات پژواک خرد معاصر درباره روابط اسرائیل با امارات و بحرین نوشت: امارات و بحرین اخیرا طی توافقی روابط خود را با رژیم صهیونیستی آشکار کردند. شواهد از تداوم این روند حکایت دارد. در این خصوص نکات مهمی وجود دارد پرداخت: ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
علی اکبر ولایتی در پیامی به همایش علنی سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: گفتمان مقاومت سیر اعجاز گونه انتفاضه سنگ تا موشک را پدید آورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خالد القدومی در همایش علنی سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی با بیان اینکه این عادی سازی ناشی از فشار آمریکا به کشورهای نوکر خود است که باعث ناامنی در منطقه می شود، گفت: عادی سازی روابط با اسرائیل جبهه مقاومت را نشانه گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: کشور های جهان اسلام باید در برابر عادی سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی واکنش سخت نشان دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران حماس از موضع جانبدارانه دولت و ملت کویت از فلسطین و نیز انصراف تشکیلات خودگردان فلسطین از ریاست اتحادیه عرب به شدت استقبال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان در سخنانی اعلام کرد که حکام عرب از رهگذر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به دنبال حفظ کرسی های خود هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۰    
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان گفت: برخی حکام عرب برای حفظ تاج و تخت خود دست به سازش با رژیم صهیونیستی زده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
باقری به حکام عرب هشدار داد و گفت: دیری نخواهد پایید که با شرمندگی دست به دامان جمهوری اسلامی و ملت ایران خواهید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که در آینده ای نه چندان دور کشور های عربی از سوی غربی ها کنار گذاشته خواهند شد و دود آن به چشم حاکمانی که پای توافق های عادی سازی روابط را امضا کرده اند خواهد رفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قبانچی با اشاره به اینکه عادی سازی روابط با اسرائیل حکام عرب را رسوا کرد و نقاب آنان را در برابر ملت ها کنار زد، از ایران خواست زمینه را برای تشرف عراقی به زیارت عتبات مقدس ایران فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی اعلام کرد که حکام عرب باید صدای ملت های خود در مخالت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را بشنوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم غاصب صهیونیستی ادعا کرد که 6 بار در خلال 15 سال گذشته به صورت محرمانه با وزیر خارجه امارات و یک بار هم با فرستاده بحرین دیدار داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سکوت سایر کشورهای مسلمان در برابر اقدام امارات و بحرین نوعی خیانت است و در نهایت به نفوذ و پیشروی بیشتر صهیونیست ها در منطقه منجر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه حاکمان امارات و بحرین با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین و ملت های منطقه خیانت کردند، گفت: جهان اسلام نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رهبری واحد ملی مقاومت مردمی در فلسطین با صدور فراخوانی امروز (جمعه) را روز خشم مردمی در محکومیت توافق عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اعلام کرد. ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شماری از مردم تهران با تجمع در میدان فلسطین و در برابر سفارت فلسطین در ایران در همبستگی با ملت فلسطین هرگونه عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسراییل را محکوم کردند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شماری از مردم تهران با تجمع در برابر سفارت فلسطین با هدف همبستگی با ملت فلسطین هرگونه عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسراییل را محکوم کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع علمای اهل بیت (ع) ترکیه گفت: روند آمریکایی عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با رهبری سعودی طرحی شکست خورده همچون طرح کمپ دیوید است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۳۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اقدام برخی از کشورهای منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: حکام خیانتکار منطقه از امروز شریک تمام جنایات صهیونیست ها از گذشته تاکنون هستند.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در محکومیت عادی سازی سریالی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی پیامی منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت، در فاصله روز های 16 تا 18 سپتامبر 1982 (26 تا 28 شهریور 61) اردوگاه های فلسطینی صبرا و شتیلا در جنوب بیروت شاهد به خاک و خون کشیده شدن هزاران زن و کودک و پیر و جوان و آواره فلسطینی توسط صهیونیست ها به فرماندهی آریل شارون وزیر جنگ وقت رژیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۳    
مفتیان درباری وابسته به رژیم های عربی حاشیه خلیج فارس با دستکاری مبانی دینی به دنبال مشروعیت بخشیدن به سازش خفت بار حاکمیت های عربی با رژیم صهیونیستی هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۶    
عضو فراکسیون الصادقون در پارلمان عراق گفت: موضع مفتضحانه اتحادیه عرب درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نقاب از چهره حقیقی سازمان کشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: خیانت برخی حکام عرب و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، به عنوان لکه ننگی در تاریخ عرب ماندگار خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۵    
یکی از علمای برجسته کویت گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حکام عرب را رسوا کرد. فرهنگ مقاومت، همان فرهنگی است که در قرآن به آن اشاره شده و نیاز به نوشتن کتاب، نامه نگاری و ارسال پیام نیست.