دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۰۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حکام عرب»

خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: عبد الرحمن الراشد در الشرق الاوسط نوشت: با اقدام اسرائیل در تاسیسات نطنز، رژیم صهیونیستی سریال حوادث مرتبط با تاسیسات هسته ای ایران را ادامه داد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان در نشست مجازی بروکسل درباره سوریه ، بدون ذکر هیچ دلیل و مستندی خواستار توقف تلاش های جمهوری اسلامی ایران برای تغییر ترکیب جمعیتی در سوریه شد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ائتلافی از حاکمان منطقه که در راستای سرکوب دموکراسی بسیار تلاش کرده اند، اکنون تضعیف شده و اعضای این ائتلاف به شدت از هم دلخورند و در حال از پشت خنجر زدن به یکدیگر هستند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۰    
تحلیلگران عرب اعتقاد دارند گشایش پرونده قتل جمال خاشقچی و متهم شدن محمد بن سلمان در کنار تغییر رویکرد واشنگتن حاوی این پیام برای حکومت های عربستان و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است که باید نرم و به تدریج رفتار خود تغییر کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی از انجام تماس های سیاسی میان مقامات بلندپایه این رژیم و حکومت سعودی پرده برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۶    
در این وبینار 500 شخصیت از بیش از 40 کشور مختلف بر تغییر ناپذیری سیاست حمایت امریکا و تامین منافع رژیم صهیونیستی با پایمال کردن حقوق فلسطینیان تاکید کردند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت سالروز افتتاح سفارت فلسطین در تهران ضمن تاکید بر تقویت روح جهاد، وحدت و یکپارچگی جهان اسلام گفت: امروز تمام فلسطینیان می دانند که آینده شان در دست خودشان است و این دستاورد ایمان به مبارزه و مقاومت است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تحقیقی که توسط رسانه های صهیونیستی منتشر شد از نقش زنان در سازمان اطلاعات خارجی این رژیم در انعقاد توافق نامه های عادی سازی اخیر با تعدادی از کشورهای عربی از جمله امارات پرده برداشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین تحلیلی کوتاه از سیاست بایدن در قبال حکام عرب را منتشر کرد. با گذشت اندک روزهای سپری شده از استقرار دولت بایدن، سیر تحولات، نشان دهنده وقوع برخی تغییرات در خصوص رویکرد دولت جدید آمریکا در قبال کشورهای منطقه غرب آسیاست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دولت سعودی که طی سال های اخیر مجری سیاست های تنش زای کاخ سفید در منطقه بوده و با چراغ سبز به برخی حکام عرب منطقه پای صهونیست ها را به خلیج فارس باز کرده است، حالا با طرح ادعای نگرانی از اوضاع امنیتی منطقه مدعی شده درباه فعالیت های هسته ایران با آمریکا و اروپا گفت وگو می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه عرب زبان نوشت که اگر رئیس جمهوری پیشین آمریکا در پرونده های قضایی مطرح شده علیه او محکوم نشود، ممکن است که بار دیگر به کاخ سفید بازگردد اما با این وجود؛ حکام عرب به شدت از پیروی از دیکته های او حتی در آخرین لحظات حضورش در کاخ سفید پشیمان هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲    
علاوه بر کشورهای غربی و تحولات آمریکا، دگرگونی منطقه و تغییر موازنه قدرت به سود محور مقاومت باعث شده است حکام عرب بریده از آمریکا، به سمت مذاکره و گفت وگو با ایران تمایل پیدا کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در سخنانی گفت: وقتی سعودیها برای کشتار مردم یمن جنگنده های خود را به این کشور می فرستند، ما نمی توانیم در مقابل، کبوتر صلح به عربستان بفرستیم. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: اقدام وزارت دفاع آمریکا در قرار دادن رژیم صهیونیستی زیر نظر فرماندهی سنتکام، پیامدهای سازش حکام عرب با رژیم صهیونیستی است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) اقدام دولت آمریکا در قرار دادن رژیم صهیونیستی زیر نظر فرماندهی آمریکا در خاورمیانه(سنتکام) را از تبعات سازش حکام عرب با رژیم صهیونیستی دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - در اولین گام ازنبردهای پنهان بعداز عادی سازی روابط برخی حکام عرب با رژیم صهیونیستی حالا این رژیم درصدد محو قضیه فلسطین از اندیشه و ذهن کودکان عرب است و با سوءاستفاده ازضعف دولت های عرب و با توسل به عادی سازی کارتونی ، شکل گیری آگاهی نسل جدید عرب را آنگونه که خود می خواهد، کنترل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد: معاملات تجاری برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جنایت علیه مردم فلسطین است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۷    
"کشورهای عرب حوزه خلیج فارس تلاش دارند که روابط خود با ایران را مجددا بازسازی کنند و به زودی شاهد یک تغییر موضع بسیار متفاوت از طرف عرب های حوزه خلیج فارس نسبت به ایران خواهیم بود."
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۴۵    
تهران-ایرنا- فلسطین اشغالی سال 2020 میلادی را در حالی پشت سر گذاشت که شاهد چالش ها و تحولاتی مهم از جمله قدرت گیری جریان مقاومت ، سازش برخی حکام عرب ، اعتراض ها علیه ناکارآمدی نتانیاهو، اختلافات احزاب، انحلال کنست و ناکامی در تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۹    
کشورهای عربی اسلامی در سال 2020 میلادی یکی از خیانت های بزرگ حکام عرب به آرمان فلسطین را با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی پشت سر گذاشت.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۸۵ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله گفت که هدف قرار دادن رهبران و فرماندهان حزب الله هدف مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی است و درباره احتمال ترور وی نیز طی مدت اخیر هشدارها و تأکید های از سوی منابع صادر شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۸    
امام جمعه اهل سنت قروه با تاکید بر این مطلب که عادی سازی روابط با اسرائیل درواقع زیرپاگذاشتن حق و حقوق مسلمانان دنیا است، گفت: جنایتی که حکام عرب در جریان عادی سازی روابط با اسرائیل مرتکب شدند نباید به فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از تحرکات خطرناک آمریکا به همراه برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با هدف تجزیه عراق پرده برداشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روند علنی سازی مناسبات برخی حکام عرب با تل آویو در حالی به بهانه جلوگیری از الحاق بیشتر سرزمین های فلسطینی کلید زده شد که بررسی ها نشان می دهد صهیونیست ها با سوء استفاده از این موقعیت ساخت دستکم 5 هزار واحد مسکونی جدید بر خرابه خانه های فلسطینی را در دستور کار قرار داده اند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به نظر می آید سیاست عادی سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی عبور از همه خط قرمزهایی است که کشورهای عربی دهه های گذشته تکرار و بر آنها پافشاری می کردند ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نه تنها ایران و برجام، بلکه نقض مکرر حقوق بشر در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس باعث نگرانی عربستان و متحدانش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تمایل جو بایدن برای بازگشت به برجام در طول رقابت های انتخاباتی با پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بازتاب وسیعی در میان مخالفین و موافقین این رویکرد احتمالی داشت. در حالی که برخی حکام عرب و اسراییل از این تحول نگران شدند، اصحاب رسانه و اندیشمندان عرب ابراز امیدواری می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در خصوص سکوت برخی حکام عرب در ترور شهید فخری زادهگفت: ما دوست داریم تصور کنیم همسایگان ما در حال بازگشت به مسیر هستند والا در غیر این صورت اگر ردپایی از کسی در این ترور پیدا شود همان طور که ارکان نظام اشاره کردند هم آمرین و هم عاملین این اقدام بزدلانه مجازات خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
یک روزنامه رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو و اطرافیانش را متهم کرد برای فرار از بحران های داخلی که گریبان گیر این رژیم است به سوی انجام شوهای تبلیغاتی سازشکارانه رفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس)، تصریح کرد که تکاپوی برخی حکومتهای عربی برای برای عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی،پیش از اینکه سبب تضعیف مسئله فلسطین شود، سازشکاران را ضعیف و منزوی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان در سرمقاله روزنامه رأی الیوم چاپ لندن از فرآیند عادی سازی مناسبات برخی کشور های عربی با رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگ ترین دام و باج خواهی در جهان نام برد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایدی کوهن، روزنامه نگار و تحلیلگر صهیونیست، در توئیتی از بیماری شدید یکی از حکام عرب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رئیس شورای سیاسی جنبش النُجَباء عراق در واکنش به خبر ملاقات محرمانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ولیعهد سعودی گفت که حاکمان عربی برای بقا تلاش می کنند ولی در حال رقم زدن زوال خود پیش از نابودی رژیم صهیونیستی هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۷    
عضو هیأت رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: برخی از حکام عرب گاوهای شیرده آمریکا هستند، هویتی از خود ندارند، ذلیل بوده و ملت های خود را هم می خواهند به ذلت بکشانند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
العربی الجدید در تحلیلی نوشت که از زمان پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، حالتی از خوش بینی و رضایت در بین اعراب حاکم شده است و این خوش بینی -که به دلیل فاجعه های سیاسی که در طول 4 سال ریاست ترامپ در منطقه خاورمیانه اتفاق افتاد، تا حدی توجیه امیز است- نوعی افراط هم در خود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی در فضای مجازی، در واکنش به شکست رئیس جمهور کنونی آمریکا گفتند که حکام عرب، به خاطر این مسئله، یتیم شده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر به کشورهای منطقه توصیه کرد که قدرت خود را از مردمشان و نه از رئیس جمهور دموکرات یا جمهوری خواه آمریکا بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مجری معروف مصری، جایگاه حکام عرب برای آمریکا را مانند مرده ای دانست که اختیارش در دست مرده شور است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مجری مشهور مصری: ترامپ وحشی "حکام عرب" را با داد و فریاد می دوشید و بی آبرو می کرد/ به خدا قسم "بایدن" هم آنها را خواهد دوشید اما داخل "طویله" و با آبروریزی و رسوایی کمتر!
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرنا: با وجود اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برخی حکام عرب حاشیه خلیج فارس که اخیرا روابط خود را در سایه دونالد ترامپ با رژیم صهیونیستی کرده اند، تاکنون نسبت به شکست دونالد ترامپ سکوت اختیار کرده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - همزمان با نزدیک شدن به پایان شمارش آرا در ایالت های باقیمانده ( پنسیلوانیا ، جورجیا، کارولینای شمالی، نوادا و آلاسکا ) اضطراب و نگرانی حاکمان و دولتمردان برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از احتمال شکست دونالد ترامپ در رقابت های انتخاباتی افزایش یافته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۳:۵۳    
یک تحلیلگر عرب زبان گفت: ساختار نظام انتخاباتی آمریکا بر مبنای تفکر تک قطبی و نژادپرستی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان عنوان کرد مستکبران باید منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ شهید سلیمانی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فسلطین با صدور بیانیه ای به مناسبت یکصد و سومین سالروز وعده "بالفور" اعلام کرد که شتابزدگی رژیم های عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از خروجی های این وعده شوم است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: رییس ائتلاف دولت قانون در عراق تلاش برخی حکام عرب برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به منظور نگهداری تاج و تخت خود را محکوم کرد و گفت که این رژیم از صحنه روزگار محو خواهد شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا در ماجرای کرونا ضعف مدیریتی خود را به نمایش گذاشت و با بیش از 220 هزار جان باخته، رکورددار مرگ و میر ناشی از کووید-19 در جهان شد.