دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۲:۱۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بانک مرکزی»

سیما نیوز: عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی گفت: برای بیت کوین صرافی هایی مشخص می کنیم که فقط برای مبادلات تجاری بتوان استفاده کرد اما خرید و فروش بیت کوین آزاد نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - با اظهار نظر روز چهارشنبه گذشته رئیس بانک مرکزی و اعلام پرداخت یک میلیارد دلار از دارایی های ایران در کره جنوبی، داستان آزادسازی دارایی های خارجی جمهوری اسلامی ایران به فصل تازه ای رسید.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
همتی رئیس بانک مرکزی از خودش تعریف کرد. همتی گفته است، معلوم نبود بدون ما چه سرنوشتی در انتظار نرخ ارز و تورم بود. همتی گفته است فشار زیادی، از ناحیه تحریم های ظالمانه و غیر انسانی بر مردم عزیزمان وارد شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۰    
شقاقی شهری گفت: همان طور که همتی، رئیس بانک مرکزی تاکید کرد، نرخ ارز هرگز به شکل دستکاری شده بالا و پایین نمی شود و این نرخ ماحصل وضعیت منابع ارزی کشور و نااطمینانی هایی است که دلار را به 32 هزار تومان نیز رساند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مهر : رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تصویب لوایح پالرمو و سی اف تی به نفع کشور است، افزود: فضای مجمع برای تصویب لایحه پالرمو را منفی ندیدم
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار و اظهارات رئیس بانک مرکزی آمریکا افزایش یافت و نزدیک به بالاترین حد خود در یک هفته اخیر ایستاد.
خبرگزاری مهر: رئیس کل بانک مرکزی گفت: کره ای ها خودشان درخواست کردند و آمدند صحبت کردند که می خواهند منابع ایران را پرداخت کنند و ما هم راه پرداخت را به آنها نشان دادیم. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1808 دلار و 15 سنت رسید. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که تضعیف دلار و اظهارات رئیس بانک مرکزی آمریکا مبنی بر اینکه اقتصاد این کشور همچنان نیاز به حمایت دارد سبب افزایش جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا شده ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی، در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: امروز ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند نیز تخصیص یافت.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی در صفحه شخصی خود از تخصیص ارز مورد نیاز خرید واکسن از کشور هند خبر داد. *** بررسی لوایح FATF به گزارش خبرگزاری صنایع، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود پیرامون، بررسی لوایح FATF، نوشت: ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره آخرین وضعیت ارز دیجیتال بومی در کشور گفت: بانک مرکزی حالا ارزهای دیجیتال را به رسمیت می شناسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران در انتظار پاسخ احتمالی جروم پاول، رئیس بانک مرکزی آمریکا نسبت به افزایش نگرانی ها درباره تورم در این کشور هستند، دلار در بازارهای آسیا روند نزولی داشت و به کمترین سطح خود طی شش هفته گذشته رسید.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خانم کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا معتقد است که احتمال نگه داری بیت کوین توسط بانک های مرکزی به این زودی ها وجود ندارد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۸۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس بانک مرکزی پیشنهاد استفاده از منابع کشورمان در ژاپن برای خرید واکسن کرونا را به ژاپن ارایه داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱    
رئیس بانک مرکزی اظهار کرد: تا 6 ماه آینده ارز 4200 تومانی برقرار خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۷    
رئیس بانک مرکزی گفت: بخش خصوصی 70 درصد نیاز های اساسی کشور را با تامین ارز مورد نیاز وارد می کند.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی و نظام بانکی علیرغم وجود محدودیت ها در منابع، توجه ویژه ای به قشر اصناف، فضای کسب و کار و جهش تولید داشته است.
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۴    
پایگاه خبری فولاد ایران - رئیس بانک فدرال رزرو بوستون انتظار دارد روند پیروزی ارز دیجیتال بیت کوین به پایان برسد. اریک روزنگرن، رئیس بانک مرکزی این منطقه، روز جمعه در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت: "من شخصاً تعجب می کنم که چرا بیت کوین همچنان در حال رشد است" ...
جلسه هیات امناء دانشگاه بوعلی سینای همدان، با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس بانک مرکزی روسیه اعلام کرد این بانک مفهوم دقیق تری از روبل دیجیتال را در اوایل تابستان به عموم مردم، شرکت کنندگان بازار و بانک ها ارائه می دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۷    
نخستین نکته از آخرین مطلب اینستاگرام رئیس بانک مرکزی درخصوص رمز پول ها، آن است که بانک مرکزی پذیرفته روندی جدید و جهانی شکل گرفته و باید در این مسیر گام برداشت .
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی موضوع FATF عصر امروز (سه شنبه) با حضور رئیس کل بانک مرکزی برگزار می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
همتی گفت: از همکارانم در ادارات ذی ربط بانک مرکزی خواسته ام بر اساس اقدامات انجام گرفته، مقررات انتشار رمز پول بانک مرکزی را بررسی کرده و جهت تصمیم گیری ارائه نمایند تا امکان استفاده از نتایج آن در سیاست گذاری پولی فراهم آید. تهران – اقتصادبرتر – 26 بهمن 99 ...
رییس کل بانک مرکزی اظهار داشت: از همکارانم در ادارات ذی ربط بانک مرکزی خواسته ام بر اساس اقدامات انجام گرفته، مقررات انتشار رمز پول بانک مرکزی را بررسی کرده و جهت تصمیم گیری ارائه نمایند تا امکان استفاده از نتایج آن در سیاست گذاری پولی فراهم آید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از راشاتودی، بانک مرکزی روسیه با اعلام اینکه عملکرد اقتصادی این کشور فراتر از انتظار بوده نرخ بهره خود را در 4.25 درصد ثابت نگاه داشت. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایتالیا، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا را به عنوان نخست وزیر این کشور معرفی کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ادیب گفت: به اظهار رئیس بانک مرکزی روزانه 150 میلیون دلار ارز نیمایی در بازار عرضه می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۸۹ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی گفت: تا فردا لایحه بودجه 1400 در دولت نهایی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
برترین ها: ماریو دراگی، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا که پیش تر از سوی رئیس جمهوری ایتالیا مامور تشکیل کابینه شده بود روز جمعه رسما ریاست دولت را پذیرفت و به عنوان نخست وزیر جدید این کشور معرفی شد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: عبدالناصرهمتی، رئیس بانک مرکزی با انتشار یک پست اینستاگرامی مهلت استفاده از تمدید شرایط ویژه امهال بدهی واحدهای تولیدی به بانک ها گفت. رئیس کل بانک مرکزی نوشت: مهلت استفاده از شرایط ویژه امهال بدهی واحدهای تولیدی به بانکها تا پایان شهریور 1400تمدید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی در شرایطی از مواجهه با خبرنگاران رسانه ها اجتناب می کند که روابط رسانه ای خود را به صداوسیما محدود کرده و به نظر می رسد پاسخگویی به سوالات هماهنگ شده به مذاقش خوش آمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی اروپا پیش بینی کرده که اوضاع اقتصادی منطقه یورو تازه از اواسط سال 2022 می تواند به وضعیت قبل از کرونا برگردد و کشورهای اروپایی هم یکی پس از دیگری برای تولید واکسن های تایید شده در اروپا ابراز تمایل می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۹    
با توجه به اثرات اقتصادی بیماری همه گیر کووید-19، رئیس بانک مرکزی اروپا اذعان داشت که اقتصاد کشورهای این منطقه تا اواسط سال 2022 به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا باز نخواهد گشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی اروپا گفت احیای اقتصادی مورد انتظار اتحادیه اروپا پس از رکود ناشی از همه گیری کووید -19 به تعویق افتاد، اما از اواسط سال 2021 احتمالا شروع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس بانک مرکزی خواستار تسریع در امور بانکی خانواده شهدا شد و بر دلجویی از خانواده 3 شهید ازنایی از سوی مسوولان بانکی تاکید کرد.
برترین ها / ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کل بانک مرکزی در پی انتشار ویدیو تظلم خواهی پدر و مادر سه شهید در شهر ازنا در فضای مجازی درخصوص مزایده ملک مسکونی آنها در ازای بدهی بانکی، در نامه ای به مدیر عامل بانک صادرات خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شد. ...
رییس بانک مرکزی گفت: تا زمانی که اطلاع رسانی کامل شود و مردم از موضوع چک های جدید باخبر شوند، چک های قبلی اعتبار خواهند داشت و به تدریج به سمت استفاده از چک های جدید خواهیم رفت.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی گفت: سامانه صیاد تنها راه قابل نقد کردن چک ها خواهد شد و افراد بعد از اجباری شدن از فروردین سال بعد می توانند از چک های جدید استفاده کنند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۱    
رئیس بانک مرکزی انگلیس ضمن ابراز اینکه تا کنون رمزارزی که ماندگار باشد عرضه نشده است، گفت: در سال های اخیر نوآوری های بزرگی برای بهبود عملکرد زیرساخت های حوزه پرداخت انجام شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، انوشیروان محسنی بندپی ، عصر سه شنبه در حاشیه شصت و هفتمین جلسه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: عبدالناصر همتی ، رئیس بانک مرکزی قول مساعدت داد تا در شورای پول و اعتبار موضوع به تعویق افتادن اقساط کرونایی را مطرح کند چراکه از زمان کرونا مشاغل خدماتی از جمله تالارداران ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی با وزرا، معاون اقتصادی دولت، رئیس بانک مرکزی و سایر نمایندگان دولت در کمیته ها و کمیسیون ها جلسه برگزار می کنیم به مجلس التماس می کنند که رانت ارز 4200 تومانی را از بین ببرید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۷    
نرخ سود بین بانکی از طرف رئیس بانک مرکزی 18 درصد اعلام شد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۱    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون تاکید رئیس بانک مرکزی مبنی بر رسیدن دلار به قیمت زیر 20 هزار تومان و کاهش تمامی شاخص های بورس تهران پرداختند.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ ارز ممکن است به زیر 20 هزار تومان نیز برسد و من فکر می کنم حتما تعدیل خواهد شد.، این بخش از صحبت های رئیس کل بانک مرکزی در ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با 10 هزار تومان کاهش به قیمت یک میلیون و 91 هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: با صحبت های اخیر رئیس بانک مرکزی مبنی بر تداوم کاهش قیمت دلار، احتمالا طلا فردا هم ارزان می شود.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هیرمان شیر نر ایرانی 9 ساله باغ وحش ارم که سال گذشته از باغ وحش بریستول انگلستان به تهران منتقل شد این روز ها حال خوشی ندارد. به گفته مدیر و دامپزشک باغ وحش علائم بالینی شیر نر ایرانی بی حالی و آبریزش بینی است. همچنین این شیر دچار اختلال در قسمت فوقانی سیستم تنفسی شده است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۵    
نرخ دلار در بازار آزاد که در روز 12 بهمن 23 هزار و 921 تومان ثبت شد، امروز 13 بهمن ماه اندکی کاهش داشت. به عقیده رئیس بانک مرکزی نرخ دلار ناشی از جو روانی است و به همین دلیل هم امکان دارد دلار به زیر 20 هزار تومان برسد، البته همتی پیش از این نیز وعده هایی داده بود که قابل تامل هستند.