دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۳۳Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بانک مرکزی»

برترین ها / نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خراسان: یک منبع آگاه از احتمال معرفی علی طیب نیا به عنوان رئیس کل بانک مرکزی خبر داد. طی یک ماه گذشته و همزمان با معرفی کابینه، بحث درباره انتخاب رئیس کل بانک مرکزی بالا گرفته و سه گزینه مطرح شده بود ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
از آنجا که متاسفانه در کشور ما، وضعیت بسیاری از بازارهای پایه به فرود و صعود ارز بستگی دارد و کنترل ارز نیز در دست رئیس کل بانک مرکزی است، بازارهای پایه منتظر تعیین تکلیف رئیس کل بانک مرکزی هستند. تهران – اقتصاد برتر – 27 شهریور 1400 ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 0.32 درصد کاهش به 47 هزار و 161.77 دلار رسید. تهران – اقتصاد برتر – 27 شهریور 1400 رئیس بانک مرکزی اروپا که سابقه طولانی در حمله به رمزارزها دارد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۷    
رئیس بانک مرکزی اروپا به ارز های دیجیتال حمله کرده و گفت: رمزارز ها ارز نیستند، بلکه دارایی هایی بسیار سوداگرایانه و مشکوکی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم : وزیر اقتصاد گفت: گفتگوهایی در ارتباط با انتخاب رئیس بانک مرکزی انجام شده و نتیجه آن، در هفته های آینده اعلام خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۵۷ سایت دیگر  
کمیجانی در ادامه خواستار اقدامات جدی از سوی شبکه بانکی برای مدیریت نقدینگی و نیز کنترل اضافه برداشت ها شد و خاطرنشان کرد: در صورتی که شبکه بانکی کنترل لازم را بر اضافه برداشت های خود نداشته باشند، این بانک ناگزیر به انجام اقدامات احتیاطی و نظارتی لازم خواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در توئیتی برلزوم هرچه سریع تر معرفی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهوری تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه تعیین رییس بانک مرکزی مدت ها در بلاتکلیفی به سر می برد، گفت: از رییس جمهور درخواست دارم که نسبت به تعیین تکلیف سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تسریع کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی آلمان، جنس وایدمن، می گوید یوروی دیجیتال که در حال حاضر تحت طراحی بانک مرکزی اروپا است، باید در ابتدا نقش محدودی داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایبِنا : مدیرعامل بازار متشکل ارزی با بیان اینکه این بازار به مرجع کشف قیمت و نرخ گذاری ارز در کشور تبدیل شده است، گفت: بانک مرکزی در سال 1400 حتی یک مورد عرضه یا مداخله هم در بازار متشکل ارزی نداشته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در حالی که پاناما و اوکراین در تلاشند تا رویه السالوادور در به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال را دنبال کنند، بانک های مرکزی و بانک داران بزرگ در جهان از جمله رئیس بانک مرکزی سوئد همچنان دوست دار رمزارزها نبوده و نسبت به از دست رفتن یکباره سرمایه هشدار می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
مارتین آرنولد منبع: فایننشال تایمز پنجشنبه هفته گذشته، نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا برگزار شد و در آن نشست کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا اعلام کرد که این نهاد در حال بررسی موضوع کاستن از خرید ماهانه اوراق قرضه است. البته هنوز میزان کاهش اعلام نشده است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۶    
همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه با انتقاد از عملکرد بانک مرکزی در دولت سابق، توصیه ناپذیری را از ویژگی های ضروری رئیس کل بانک مرکزی دانست و اظهار داشت: رئیس بانک مرکزی باید مدیری منضبط و توصیه ناپذیر باشد و بتواند در برابر فشارهای وارده به بانک مرکزی در موضوعات مختلف اعم از چاپ پول ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی سوئد گفت که بیت کوین در نهایت می تواند سقوط کند; این حرف باعث کم رونق شدن بازار بیت کوین شده است. بیت کوین که تحت سرکوب های نظارتی و نگرانی ها در مورد تاثیرات زیست محیطی استخراج آن قرار گرفته بود، پس از رسیدن به بالاترین حد خود دوباره سقوط را تجربه کرد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی بیت کوین اخیراً با فراز و نشیب هایی روبرو بوده است، برخی از روسای بانک های مرکزی جهان درباره سوددهی و نوسانات ذاتی دارایی های رمزنگاری شده ابراز تردید کرده اند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۱    
بانک مرکزی به دنبال پاسخ های معتبر در مورد چگونگی کمک ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به اقتصاد کشور است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: رییس جدید بانک مرکزی افغانستان در اولین روز کاری اش بعد از ایجاد دولت در دفتر کارش حاضر شد. این تصویر از حاج محمد ادریس رئیس بانک مرکزی طالبان در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جدید بانک مرکزی افغانستان در اولین روز کاری بعد از ایجاد دولت در دفتر کارش حاضر شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از محمد ادریس رئیس بانک مرکزی افغانستان را مشاهده می کنید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حاج محمد ادریس، از اعضای طالبان، رئیس بانک مرکزی افغانستان شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز و معامله گران از سیگنال جدیدی که به قیمت دلار توسط وال استریت ژورنال و انتخاب رئیس جدید بانک مرکزی خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دولت موقت طالبان به شرح زیر است: ملا محمد حسن: سرپرست نخست وزیری ملا عبدالغنی برادر: معاون نخست وزیر سراج الدین حقانی: سرپرست وزارت کشور هدایت الله بدری: وزیر امور مالی شیخ الله منیر: وزیر آموزش خلیل حقانی: وزیر امور پناهندگان عبدالحق وثیق: رئیس سازمان اطلاعات و امنیت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی لبنان به عنوان مرد شماره یک آمریکا در این کشور و نیز مهره کشورهای غربی در پرونده های مختلف فساد داشته است و عامل اصلی سقوط آزاد ارزش پول ملی لبنان محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۶۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره اعلام گزینه ریاست بانک مرکزی گفت: گفت وگوهایی در این ارتباط انجام شده و نتیجه آن، در هفته های آینده اعلام خواهد شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد دولت سیزدهم از معرفی رئیس کل بانک مرکزی در هفته های آینده خبر داد. به گزارش انصاف نیوز، احسان خاندوزی گفت: از آنجایی که معرفی رئیس کل بانک مرکزی توسط وزیر اقتصاد صورت می گیرد، در هفته های آینده رئیس کل بانک مرکزی به هیئت دولت معرفی خواهد شد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، روزنامه لبنانی الأخبار مطلبی را در خصوص قاچاق پول توسط ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی این کشور، منتشر کرده است. این روزنامه در مطلب خود آورده است: ریاض سلامه در جریان سفر از لبنان به فرانسه مبالغ هنگفتی را به صورت غیرقانونی با خود حمل کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه، نخستین جلسه هماهنگی برای بودجه سال آینده بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد برگزار خواهد شد، گفت: بزودی رئیس کل بانک مرکزی به هیئت دولت معرفی خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۲:۲۲    
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر رئیس کل بانک مرکزی با نظر وزیر اقتصاد تعیین شود، مقداری از لحاظ هماهنگی تیم اقتصادی نگرانیمان کمتر می شود.
رییس کل بانک مرکزی گفت: در هشت ماه اخیر اضافه برداشت و دریافت خط اعتباری بانک ها از بانک مرکزی به حداقل ممکن و به حدود صفر رسیده است.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۹    
در روز های اخیر شاهد کاهش نرخ ارز در بازار بوده ایم، چرا که دلار آمریکا در حال حاضر در حدود 260000 ریال معامله می شود و این در حالی است که به 280000 ریال رسیده بود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی در خصوص اخبار منتشره شده مرتبط با سخنان رئیس این بانک اطلاعیه را منتشر کرد. *** توضیح تکمیلی در خصوص اخبار منتشره شده مرتبط با سخنان رئیس بانک مرکزی به گزارش صنایع ، روابط عمومی بانک مرکزی در اطلاعیه اعلام کرد: ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نوسان بازار دلار، ظاهرا به این زودی ها پایان نمی پذیرد. یک روز با شایعه انتصاب رئیس بانک مرکزی قیمت دلار صعودی میشود و روز دیگر با شایعه از سرگیری مذاکرات برجام نزولی میشود. مردم هم یک روز برای خرید دلار صف می کشند و یک روز برای فروش.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۸    
با توجه به استقبال گسترده از ارزهای دیجیتال، شبکه های پرداخت مانند ویزا (Visa) و مسترکارت (Mastercard) نیز از گزینه های پرداخت ارزدیجیتال استفاده می کنند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در سخنان تازه رئیس بانک مرکزی گریزی به سال 97 و سیاست های ارزی آن سال هم زده شد؛ سیاستی که البته بار دیگر براثر فشار تحریم ادامه پیدا نکرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مخالفان با طرح بانکداری جدید با انتقاد و درخواست اصلاح در بند های آن خواستار نظارت بر خلق پول توسط بانک های خصوصی ، جرم انگاری و پاسخگویی رئیس بانک مرکزی و نظارت قوا بر فعالیت های آن شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در خبرها آمده که رئیس بانک مرکزی افغانستان در حکومت طالبانی تنها سواد خواندن و نوشتن دارد. شهروند با انتشار کارتونی از محمد رضا ثقفی به این موضوع پرداخت. 6060
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه بیشتر بانک ها به کسب و کارهای سالم تسهیلات نمی دهند، گفت: مطالبه اصلی فعالان اقتصادی این است که امکان پیش بینی و برنامه ریزی داشته باشند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی با تاکید بر ضرورت فروش فوری اوراق بدهی برای تامین کسری بودجه و رشد 39.4 و 42 درصدی نقدینگی و پایه پولی ، نحوه کنترل بازار ارز را اعلام کرد . ...
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت نرخ ارز در بازار از 28 هزار تومان به 26 هزارتومان بودیم و انتظارداریم این روند ادامه یابد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۰:۴۷    
می متالز - قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه در حالی رشد کرد که در سخنان جمعه شب رئیس بانک مرکزی آمریکا خبری از افزایش قریب الوقوع نرخ بهره نبود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مسؤولان فرودگاهی در فرانسه پس از پیدا کردن 90 هزار یورو در چمدان رئیس بانک مرکزی لبنان وی را مجبور به پرداخت جریمه نقدی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۱    
منابع رسانه ای از جریمه شدن رئیس بانک مرکزی لبنان در فرودگاه فرانسه خبر دادند.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی تحت تاثیر اظهارات روز جمعه رئیس بانک مرکزی آمریکا، نزدیک به بالاترین حد خود در چهار هفته گذشته ایستاد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه در حالی رشد کرد که در سخنان جمعه شب رئیس بانک مرکزی آمریکا خبری از افزایش قریب الوقوع نرخ بهره نبود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: معاملات آتی سنگ آهن در سنگاپور 23 آگوست، تا 10درصد افزایش یافت؛ زیرا افزایش احتمالی واکسیناسیون ایالات متحده انتظارات افزایش تقاضا در بازار را تقویت کرد ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: گروه تروریستی طالبان، حاج محمد ادریس را به ریاست بانک مرکزی افغانستان منصوب کردند. در سابقه حاج محمد ادریس آمده که وی خواندن و نوشتن پشتون را بلد است و پول های خلیفه قبلی ملا اختر منصور را برایش پنهان و نگهداری کرده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
احسان خاندوزی در مکاتبه ای با کمیجانی، رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، با توجه به ضرورت ترخیص به موقع کالاها از گمرک و تنظیم چرخه اقتصاد کشور خصوصا اقلام اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی، به جهت ارزیابی صحیح و بررسی های پیش از ترخیص ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در سابقه حاج محمد ادریس آمده که وی خواندن و نوشتن پشتون را بلد است و پول های خلیفه قبلی ملا اختر منصور را برایش پنهان و نگهداری کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس بانک مرکزی هند گفت بانک مرکزی هند برنامه آزمایشی رمزارز خود را تا ماه دسامبر آغاز می کند.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از اینکه اظهارات رئیس بانک مرکزی آمریکا اشاره ای به عدم افزایش نرخ بهره بانکی این کشور داشت، بازارهای جهانی با افزایش 25.15 دلاری طلا بسته شد و هر اونس به 1817.58 دلار رسید.