شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۴۳Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان سیا»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کسانی که از ماموریت رئیس سازمان سیا در جنگ اوکراین باخبر هستند اعلام کردند که او با هدف خاصی به این کشور سفر می کند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اوایل مهرماه وب سایت صدای آمریکا ارگان سازمان سیا در یک خبر اختصاصی ادعا کرد که پاهای یک متهم امنیتی در هنگام دستگیری شکسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فتنه ای که این روز ها سازمان سیا و موساد آن را مدیریت کرد برای مسدودسازی گفتمان انقلاب اسلامی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۲    
سفارت روسیه در واشنگتن به طرح سازمان جاسوسی آمریکا برای استخدام روس هایی که از جنگ اوکراین منزجر شده اند، واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران –ایرنا - روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یکی از مسئولان ارشد سیا نوشت که این سازمان جاسوسی به دنبال جذب روس های ناراضی از میان مقام های نظامی، روسای شرکت ها و الیگارش های این کشور است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مایکل دوران مدتی قبل با سفر به مناطق اشغالی و دیدار با رئیس ستاد رژیم موقت صهیونیستی نوشت که همه در سرزمین های اشغالی درباره تبریز می خوانند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) اتباع روسیه و مخالف جنگ اوکراین را جذب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
براساس گزارش وال استریت ژورنال، سازمان سیا علاقه مند به استخدام روس هایی است که از جنگ در اوکراین "منزجر" هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی نوشت: توافق محرمانه بین طالبان و واشنگتن در دوحه یکی از اسرار روزهای پایانی جنگ افغانستان درباره خروج نیروهای قطعات خاص تحت نظر سیا از مناطق تحت کنترل طالبان و فرار به خارج از این کشور را افشا می کند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر کشور ترکیه در سخنانی گفت که گروهک حزب کارگران کردستان به سازمان اطلاعات آمریکا وابسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه بار دیگر ایالات متحده آمریکا را حامی و پشتیبان گروه های تروریستی فعال در اراضی ترکیه دانست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سفر کوخاوی به آمریکا پنج روز به طول خواهد انجامید و طی آن دیدارهایی با مایکل هرتزوگ سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا، ویلیام برنز رئیس سازمان سیا و مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا خواهد داشت.
آنا / کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز یک ایران مجازی ساخته شده که در این ایران مجازی خیابان ها مملو از جنازه، سپاهی در حال فرار، پول ها را به بانک های سویس برده اند و... خلاصه کار تمام است و آنچه انقلاب خوانده اند در لبه پیروزی است. راستی چطور چنین فاصله ای ممکن است اتفاق بیفتد؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: برخی سلبریتی ها مدیریت شبکه های مجازی خود را به سازمان سیا فروخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: برخی سلبریتی ها مدیریت شبکه های مجازی خود را به سازمان سیا فروخته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که با ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در کی یف دیدار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین با اشاره به دیدار خود با رئیس سازمان سیا در کی یف، گفت درباره تهدیدهای اتمی روسیه صحبت کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ویلیام برنز رئیس سازمان سیا به کی یف پایتخت اوکراین رفت و با مقامات این کشور دیدار کرد. این برای دومین بار طی یک ماه گذشته است که برنز عازم کی یف می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دویست و شصت و ششمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضفعین با اشاره به اینکه بیش از 50 درصد قدرت نظامی جهان در اختیار آمریکا است، افزود: اکنون آمریکا قدرت اجرا ندارد و ابزار استفاده از قدرت نظامی خود را نیز ندارد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدانیوز به نقل از،خبرگزاری تاس روسیه دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین خبر دیدار سرگئی ناریشکین ، رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه در شهر آنکارا، پایتخت ترکیه با ویلیام برنز رئیس سازمان سیا را تایید کرد. به گزارش این خبرگزاری روسیه، پسکوف بیان کرد: چنین مذاکراتی واقعا اتفاق افتاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه رئیس سازمان سیا با مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه دیدار داشته، گفت او درباره هرگونه استفاده احتمالی از تسلیحات اتمی به مسکو هشدار داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیل برنز، رئیس سازمان سیا روز دوشنبه در آنکارا، پایتخت ترکیه با همتای روسی اش دیدار کرد، اما آمریکا می گوید در هیچ گفتگوی سری درباره صلح با مسکو بدون حضور مقامات اوکراینی شرکت نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نشستی میان مقامات سازمان سیا و سرویس اطلاعات خارجی روسیه در آنکارا و به میزبانی ترکیه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیا در سفر به آنکارا پایتخت ترکیه با سرگئی ناریشکین رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه دیدار کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در سندی که به تازگی از طبقه بندی خارج شده، جورج بوش اعتراف می کند که برآورد اطلاعاتی سازمان سیا پیش از حملات 11سپتامبر اشتباه بوده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دشمنان که تاب و تحمل عظمت جمهوری اسلامی ایران را نداشته و ندارند همواره سعی دارند با نزدیک شدن به منافقین و حمایت از فعالیت های تروریستی طرح های خود علیه نظام جمهوری اسلامی را جامه عمل بپوشانند که هر بار با شکست رو به رو می شوند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به روابط عمیق و درهم تنیده ی ایران و آمریکا در دوران پهلوی و ابعاد مختلف سیاسی، اطلاعاتی و نظامی آن، سفارت ایالات متحده در تهران نقش مهمی در تحولات آن دوره ایفا می کرد. جایی که ایستگاه اطلاعاتی سازمان سیا در آن مستقر بود و همین نکته بر اهمیت سفارت اضافه می کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حوادث و اتفاقات اخیر پیامی روشن به همراه داشت و بار دیگر نشان داد سازمان سیا و موساد به دنبال تبدیل اعتراض به اغتشاش هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حوادث و اتفاقات اخیر پیامی روشن به همراه داشت و بار دیگر نشان داد سازمان سیا و موساد به دنبال تبدیل اعتراض به اغتشاش هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام طیبی فر با تاکید بر اینکه دشمن توسط عمال فتنه گر سناریوهایی را تعریف کرده و سازمان سیا امریکا، نسل کشی فکری در ایران را دنبال می کند، گفت: از قوه قضائیه می خواهیم با کسانی که به عنوان لیدرهایی که به مردم رحم نکردند، برخورد درس آموز کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر جدید از نیلوفر حامدی جاسوس شاغل در روزنامه شرق در دوره های سازمان سیا را مشاهده میکنید:
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۰:۱۸    
یوم الله 13 آبان از آن جهت در کشور ما حائز اهمیت است که در این روز به یکباره به حیات سیاسی مملو از خباثت آمریکا و عملکرد سازمان سیا در ایران خاتمه داده شد ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دیوید میلر نویسنده و خبرنگار انگلیسی، بر این باور است،حوادث اخیر ایران تازه ترین انقلاب رنگی است که توسط سازمان سیا و با کمک صهیونیست ها اجرا می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۰    
اگرچه ریشه امتیاز اعطای حق قضاوت کنسولی یا کاپیتولاسیون ، به دوران مغولان در ایران برمی گردد اما آغاز رسمی آن را می توان در اوایل قاجاریه و با شکست ایران در جنگ با روس و تحمیل معاهده ترکمانچای در سال1828م/ 1203ش دانست.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۶    
سیا هیچ ساختار متصلبی برای استفاده از خبرنگاران نداشت. برخی قرارداد امضاء می کردند، برخی دیگر ترجیح می دادند رابطه شان هیچ جا ثبت نشود. بعضی به صورت مقطعی با سیا همکاری داشتند و بعضی هم به صورت رسمی مأمور سازمان سیا می شدند.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در بیانیه وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه به نقش کلیدی "نیلوفر حامدی" و "الهه محمدی" در اعتراضات اخیر اشاره شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۲۱:۲۹   + ۱۸۳ سایت دیگر  
ن. ح و الف. م از آموزش دیدگان دوره های آموزشی سازمان سیا بوده و در پوشش خبرنگاری با حضور در بیمارستان و شهر سقز به تحریک بستگان مهسا امینی و ارسال اخبار جهت دار پرداخته اند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۹:۵۲    
بر اساس گزارش مشترک سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات، سازمان سیا پیش از شروع اغتشاشات با ترک تشریفات بودجه ای معادل 53 میلیون دلار را به هزینه های رسانه ای و تبلیغاتی اغتشاشات اختصاص داده است.
اقتصاد ایران: آمل- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نقش سرویس های امنیتی خارجی از جمله سازمان سیا را در ترورهای اخیر در کشور از جمله آمل پررنگ دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۰    
دویست و چهل و ششمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دویست و چهل و ششمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری سی ان ان می گوید رئیس سازمان سیا اوایل این ماه به کی یف سفر کرده و با رئیس جمهور اوکراین دیدار کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه سی ان ان گزارش داد که بیل برنز رئیس سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا (سیا) در روزهای آینده برای گفتگو با ولودمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین و دیگر مقامات این کشور بازدید از پیش اعلام نشده داشته باشد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: برآورد سرویس های اسرائیلی و سازمان سیا هم این بود که در این وضعیت اقتصادی و با جراحی های اقتصادی که انجام شده، ظرفیت مهار ایران و تغییر رفتار این کشور در داخل وجود دارد؛ لذا طرحی راهبردی و کوتاه مدت تعیین کردند و آن مهار راهبردی انقلاب اسلامی در منطقه بود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰    
جکسون هینکل، فعال رسانه ای آمریکایی در واکنش به تجمع اعتراضی ایرانیان گفت:برای وقت تلف کردن در تجمع اعتراضی ایرانیان در کالیفرنیا شرکت کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سابق سازمان سیا در اظهاراتی با بیان اینکه احتمال دخالت مستقیم آمریکا در جنگ اوکراین حتی بدون تهدید به قلمرو ناتو نیز وجود دارد، تاکید کرد: واشگتن برای این منظور یک ائتلاف جدید از موافقان تشکیل داده و جایگزین ناتو خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۶    
مزدوران لندن نشین ریاض با کمک عمله سازمان سیا مشغول وطن فروشی هستند!
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رادیوفردا رسانه ی وابسته به سازمان سیا مدتی قبل با استناد به گزارشی از نشریه آتلانتیک، طی سوالی از مخاطب می پرسد که: آیا پهپاد ایرانی با فوتوشاپ ساخته شده است؟
سلام نو / ایستنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در بسیاری از فیلم های سینمایی شاهد ظهور ربات های قاتل و بی رحمی هستیم که قابلیت های فراانسانی دارند، متاسفانه باید اذعان داشت این ربات ها در دنیای واقعیت نیز وجود دارند.