سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۰۶Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دندانپزشکی»

روزنامه سپید   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حسن درویشیان با اشاره به تکلیف قانون برنامه برای تعیین تعرفه خدمات دندانپزشکی بخش های غیردولتی و خصوصی اعلام کرد: عدم اجرای بند الف احکام دائمی برنامه به عنوان یک ترک فعل مورد پیگیری قرار گرفت و با اقدامات این سازمان شورای عالی بیمه سلامت در وزارت بهداشت در تاریخ چهاردهم مرداد ماه ...
ایران آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از آغاز بررسی ادعای آزمایش داروهای خارجی کرونا بر روی 3 هزار ایرانی خبرداد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۴    
دکتر بهنام عباسیان عضو شورای عالی نظام پزشکی در یادداشتی به بیان اهم مشکلات جامعه دندانپزشکی کشور پرداخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۰    
تهران - ایرنا - جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 1399-1400 اعلام شد.
دانشگاه علوم پزشکی مجازی به دنبال تصمیمات گرفته شده در شورای عالی آموزش مجازی و در راستای تحقق عدالت آموزشی برای کلیه دانشجویان گروه علوم پزشکی کشور اقدام به مجازی سازی دروس این رشته ها با همکاری دبیرخانه های مربوطه کرده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
14 تیرماه، ساعت 18 و 40 دقیقه، روزی بود که پدر علی، فکرش را هم نمی کردپسرش را در آن غائله مرگبار از دست بدهد. خیابان تختی یاسوج، آن روز شاهد وقوع حادثه ای دردناک برای علی شفیعی بود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۵    
رشته پزشکی و دندانپزشکی از رشته های مورد توجه و پردرآمد، چه در داخل و چه خارج از ایرانه. برای تحصیل در این رشته ها رقابت بسیار تنگاتنگی بین داوطلبان هم در انگلستان و هم در سراسر دنیا برقراره ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشکی امروز اول آذر اعلام شد.
نتایج آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشکی امروز اول آذر اعلام شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۹    
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به رونمایی از پروژه ملی مجازی سازی بخش نظری کوریکولوم دندانپزشکی عمومی از تسریع در برخی از سیاستگذاری ها خبر داد. ...
دکتر هوشمند با اشاره به رونمایی از پروژه ملی مجازی سازی بخش نظری کوریکولوم دندانپزشکی عمومی از تسریع در برخی از سیاستگذاری ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی با بیان این که کارهای مربوط به زیبایی دندان باید به تعویق انداخته شوند؛ موارد ضروری و اورژانسی برای مراجعه به دندانپزشکی را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۷    
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام کرد: بخش های بالینی دانشکده دندانپزشکی اهواز و کلاس های کارآموزی دانشجویان این دانشگاه به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.
دانشکده دندانپزشکی تبریز به مدت 2 هفته تا 15 آذر در تمام مقاطع تعطیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشکده دندانپزشکی شیراز از اول آذر تا اطلاع ثانوی به دلیل تعطیلی سراسری تعطیل شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
با برگزاری آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 1399 در مردادماه سال جاری رشته های علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی امسال به دلیل شرایط کشور متأثر از شیوع ویروس کرونا ، بخش مصاحبه آنها برخلاف ادوار گذشته به صورت غیر حضوری برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۵    
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ آزمون پیش کارورزی (میان دوره) و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که قرار بود 6 آذر 99 برگزار شود، در تمامی دانشگاه های علوم پزشکی لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که قرار بود 6 آذر برگزار شود به دلیل محدودیت های کرونا لغو شد.
شیوه نامه اجرایی تنوع بخشی به مدل های انجام پایان نامه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول گروه جهادی "راه خدا" دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: یک مرکز خدمات رسانی عام المنفعه از سوی این گروه در کوی سیاحی اهواز با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی و بهداشتی اجتماعی راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جزئیات ایجاد تنوع در پایان نامه دوره دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد و بر اساس آن دانشجویان می توانند از کارآموزی و کارورزی داوطلبانه به جای پایان نامه استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون های میان دوره پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی آذر ماه 99 از 17 آبان ماه آغاز شده است و تا امروز، 28 آبان ماه ادامه دارد.
در نامه ای با امضای دکتر ملک زاده و دکتر حق دوست، معاونین تحقیقات و فناوری و آموزشی وزارت بهداشت، شیوه نامه اجرایی تنوع بخشی به مدل های انجام پایان نامه دانشجویان پزشکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶    
دانشکده دندانپزشکی کرمان برای مراجعه کنندگان جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا اتاقک های بهداشتی مهیا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۳    
رئیس بیمارستان کیش از ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی در بخش دندانپزشکی بیمارستان و کلینیک امام علی (ع) خبر داد.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشکی هفته آینده اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشکی هفته آینده اعلام می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مرحله نظری چهاردهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور 11 دیماه 99 برگزار می شود. به گزارش خبرنگار مهر، چهاردهمین دوره آزمون ملی دانشآموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات (به ویژه مفاد دستورالعمل اجرایی آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشکی هفته آینده اعلام می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۳۹    
سلامت دهان و دندان ها جزء مهمی از سلامت عمومی بدن انسان محسوب می شود.انجام معاینات دوره ای دندانپزشکی برای جلوگیری از بروز مشکلات دندانی و درمان بیماری های دهان و دندان و در نتیجه آن حفظ سلامت کلی بدن لازم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل زندان های استان کردستان از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان توسط گروه های جهادی به زندانیان کردستانی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۴    
گروه سلامت و زیبایی: شاید بتوان ارتودنسی دندان را مورد درخواست ترین درمان در حوزه دندانپزشکی تخصصی دانست. افراد زیادی از قشرهای مختلف وجود دارند که بنابه دلایل زیبایی یا وابسته به سلامت، به بهترین متخصص ارتودنسی در تهران و یا سایر شهرها مراجعه می کنند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۲    
در این نوع دندانپزشکی از روش لیزر درمانی برای درمان بیماران استفاده می کنند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۷    
در دنیای مدرن که سلامتی و بهداشت حرف اول را می زند، بهداشت دهان و دندان یکی از دغدغه های پرهزینه برای افراد آگاه یک جامعه است. هرچند هزینه خدمات دندانپزشکی در کرج بسیار مقرون به صرفه می باشد اما با این وجود باز بعنوان خدمات بهداشتی پرهزینه قلمداد می شود. ...
طلا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۷    
داشتن دندان خراب و کرم خورده همیشه به خالی کردن و پرکردن آن ها منتهی می شود. تقریبا اتفاقی ترسناک که حتی بزرگتر ها را نیز می ترساند. اگر تا به حال کارتان به دندانپزشکی خورده باشد دیده اید که با ماده ای تیره و یا سفید دندان های شما را پر می کنند اما این ماده چه بلایی سر قلب و بدن شما خواهد آورد؟
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۳    
سلامت نیوز : متخصص ایمپلنت به فردی گفته می شود که در رابطه با ایمپلنتولوژی دارای مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه معتبر باشد. اگر دندانپزشکی قصد داشته باشد که به یک متخصص ایمپلنت تبدیل شود باید شروع به تحصیل در دانشگاه های یکی از کشور های آلمان و یا فرانسه نماید که البته در این کشور ها نیز تعداد ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همه ی ما دوست داریم دندان های سالمی داشته باشیم و هر چه از دست مان برمی آید انجام می دهیم تا از این بابت مطمئن شویم: مرتب دندانپزشکی می رویم، از خوردن شیرینی جات خودداری می کنیم و مراقب رژیم غذایی مان هستیم ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۲    
علم دندانپزشکی، علمی گسترده است. به همین دلیل افراد زیادی برای رفع مشکلات دهان و دندان خود از طرف دندانپزشکان، به متخصصان دیگر ارجاع داده می شوند. در زمینه ناهنجاری های فک و دندان، دکتر یا متخصص ارتودنسی می تواند به فرد بیمار کمک کند ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش 39 میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴    
دکتر امیر رضا رکن، رئیس دانشکده دندانپزشکی به دانشجویانی که در ماراتن سخت کنکور پذیرفته شدند و همچنین به خانواده آنها که زمینه ساز این موفقیت بودند تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تعداد 13 دانشگاه علوم پزشکی، شهریه پردیس های خودگردان را اعلام کردند و به این ترتیب گران ترین رشته مقطع دکتری عمومی دندانپزشکی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰    
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران از امروز، 21 آبان ماه 99 آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۷    
همه ما به خوبی از اهمیت حفظ سلامت دندان ها آگاهی داریم. اما این روزها با توجه به هزینه های بالای خدمات دندانپزشکی از رفتن به دندانپزشک خودداری می کنیم ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۱    
در جلسه سازمان نظام پزشکی با مدیران ارشد وزارت بهداشت و درمان در خصوص بررسی مسائل و مشکلات مبتلا به جامعه دندانپزشکی کشور بر وفاق و همدلی به منظور ارتقاء جایگاه حوزه دندانپزشکی تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی 6 آذر برگزار می شود. ثبت نام برای این آزمون ها تا 28 آبان ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، قهرمان بمانا سه شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به افزایش موارد ابتلاء و شیوع موج سوم بیماری کرونا در شهرستان جهرم از 20 آبان ماه، کلیه درمانگاه ها دندانپزشکی، مطب های دندانپزشکی و حرفه های وابسته تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. ...
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از کاهش 34 درصدی مراجعین نسبت به سال گذشته به دندانپزشکی خبرداد و گفت: در ایام شیوع کرونا مراجعان واحدهای دندانپزشکی کاهش 34 درصدی مواجه شده است.