جمعه ۰۷ مهرساعت ۲۳:۳۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق السکوت»

بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در دومین قسمت از مصاحبه اختصاصی بورس نیوز با مرتضی مصطفوی، کارشناس صنعت خودرو بیان شد: اقتصاد کلان ما از درآمد نفتی بدون شفافیت تشکیل شده است خودرو سازی به دلایل متعددی بسیار جذاب تر از صنعت پتروشیمی است در این صنعت شما راحت می توانید رد پول را گم کنید در این صنعت اسم رشوه و حق السکوت را می گذارند ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم، اوایل شهریورامسال زنی با پلیس110 تهران تماس گرفت و اطلاع داد از زن سالخورده همسایه شان چند روزی است خبری نیست و بوی نامطبوعی از خانه اش به مشام می رسد. ماموران برای بررسی ماجرا به خانه این زن در شمال تهران اعزام شدند ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
بریتنی اسپیرز مبلغ عجیبی را ماهانه به شوهر سابق خود پرداخت می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اولین اتهام ترامپ که سر و صدای زیادی در مطبوعات کرد و منجر به حکم بازداشت او شد، رشوه و حق السکوت دادن به پورن استار آمریکایی در زمان رقابت های انتخاباتی و دوران ریاست جمهوری بود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۱    
فاطمه کاظمی می گوید: این روزها دیگر روش هایی مانند غُر زدن، تنبیه کردن، موعظه کردن و حق السکوت دادن برای تعامل والدین با نوجوانان مؤثر نیست. نوجوانی دوره تعیین کننده ای است که هوشیاری والدین را می طلبد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ترامپ در پرونده نگهداری اسناد محرمانه و حساس دولتی در عمارتش در فلوریدا، با چندین و چند اتهام روبه رو است. او همچنین در پرونده پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های مستهجن نیز در نیویورک با چند فقره اتهام دیگر مواجه است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ پیش از این در ماه مارس از سوی دادستانی ایالت نیویورک در ارتباط با پرونده پرداخت حق السکوت به یک ستاره پیشین فیلم های پورنو تحت تعقیب قضایی و اتهام قرار گرفته بود. با این حال اعلام جرم دادستانی فدرال علیه یکی از روسای جمهوری سابق آمریکا امری بی سابقه محسوب می شود.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: سکوت شانا در برابر نقاط ضعف استانی و ضعف مسئولان ارشد را شاید بتوان در مناسبات پشت پرده ای جستجو کرد که این شورا خود نیز با گماشتن نیروهایی در بدنه نهادهای اجرایی عملا از بیان ضعف های این نهادها عاجز مانده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حبیب الله انصاری دبیرکل سابق انجمن لوازم خانگی اظهار کرد: صداوسیما میلیون ها تومان از تولیدکننده لوازم خانگی پول می گیرد که فقط چند دقیقه فلان برند ایرانی را به مردم معرفی و تبلیغ کند. کجای دنیا فولاد را در اختیار دلالان می گذارند تا تولیدکنندگان با قیمتی که دلالان می گویند مواد اولیه را تهیه کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : یک سردبیر و کارآگاه ادبی نیویورکی یک داستان کوتاه منتشرنشده از جیمز ام. کین ، یکی از نویسندگان بزرگ آمریکایی ژانر جنایی و نوآر و خالق پستچی همیشه دوبار زنگ می زند را کشف کرد. این داستان حق السکوت نام دارد و قصه زندگی یک کهنه سرباز کُره ای نابینا در واشنگتن دی سی را روایت می کند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۳    
اتحادخبر: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا باید به زودی خود را تسلیم دادستان کند تا به اتهاماتش در ارتباط با پرونده پرداخت حق السکوت به استورمی دنیلز، بازیگر فیلم های پورن رسیدگی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در میان فیلم های سینمایی که شبکه های سیما برای آخر هفته (21 و 22 اردیبهشت) در نظر گرفته است، دو فیلم از زنده یاد محمود حسامی نیز قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۴    
وکیل مدافع دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد ترامپ برای جلسه رسیدگی به پرونده پرداخت حق السکوت در دادگاه حاضر نخواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بایدن در ادامه صحبتهایش به سراغ آنچه که "مطبوعات افراطی" خواند رفت و به کنایه درباره شبکه فاکس نیوز گفت، اگر این شبکه را "صادق، عادل و حقیقت گو" بخواند ممکن است او را به اتهام "زدن تهمت" تحت پیگرد قضایی قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی سیار، شاعری جوان اهل استان فارس و افتخار این استان است که علاوه بر نظم در سرودن نثر هم توانمندی دارد و تاکنون جوایز بسیاری را از آن خود کرده است.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۱:۲۲    
پس لرزه های اظهارات جنجالی احمد علیرضا بیگی در مورد حق السکوت دادن 75 خودرو از طرف وزیر صمت به نمایندگان مجلس برای استیضاح نکردن او کماکان ادامه دارد و فضای کشور را در نوردیده به طوری که مدیر سابق روزنامه جوان ( نزدیک به سپاه) و مدیر کنونی روزنامه همشهری از صحت این افشاگری اظهارنگرانی کرده ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته چندین مقام آمریکایی دلیل انفعال ایالات متحده در برابر سیاست های پادشاهی آن است که دولت این کشور هرگز به شکلی رسمی وقایع را بررسی نکرده است. در جریان فرایندعادی سیاست گذاری ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استورمی دانیلز می گوید دونالد ترامپ به خاطر پرداخت حق السکوت به او که این هفته به دادگاه رفته بود، مستحق زندان نیست.این بازیگر سابق فیلم های پورن در اولین مصاحبه خود پس از جلسه دادگاه گفت: فکر نمی کنم کار او علیه من شایسته زندان باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
دونالد ترامپ حتی در هیئت حاکمه جنایتکار خود آمریکا هم مفتضح شده است. او هم اکنون در دادگاه به نحوی تحقیرآمیز بازداشت است که حتی عنوان جرمش هم یک رسوایی کامل است: حق السکوت به یک بازیگر پورن!
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا به 34 مورد بزه جعل سوابق تجاری برای پنهان کردن پرداخت حق السکوت متهم شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی در واکنش به اینکه ترامپ اولین رئیس جمهور سابق این کشور است به جرائم کیفری متهم شده، تیتر بی سابقه را انتخاب کرد. ترامپ روز گذشته در دادگاه، 34 فقره اتهام در خصوص جعل اسناد مالی برای پرداخت حق السکوت به بازیگر فیلم های مستهجن را رد کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۳    
کیفرخواست علیه دونالد ترامپ، او را متهم می کند که در سال 2017 اسناد سوابق تجاری خود را جعل کرده است تا در نخستین باری که برای ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد می شود، پرداخت های غیرقانونی خود را که به عنوان حق السکوت داده شده تا از رسوایی او جلوگیری کند را از پنهان کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۴    
سرانجام "دونالد ترامپ" رئیس جمهور جنجالی سابق آمریکا و در حالیکه هرگز باور نمی کرد، چهارم آوریل/ 15 فروردین به اتهام پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلمهای مستهجن پیش از انتخابات سال 2016 درباره روابطش،در دادگاه منتهن حضور یافت و پس از حدود یک ساعت،با 34 فقره اتهام، از این دادگاه کیفری خارج شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، روز سه شنبه با چهره ای عبوث در دادگاهی در منهتن نیویورک حضور یافت و در برابر 34 اتهام وارده که او را به پرداخت حق السکوت در تلاش برای دفن خبر های منفی درباره کارزار انتخاباتی اش متهم می کند، اعلام بی گناهی کرده است. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ 76 ساله که چهره پیشتاز نامزدهای جمهوریخواهان در انتخابات 2024 آمریکاست، اولین رئیس جمهوری سابق این کشور است که با اتهامات کیفری مواجه است ...
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا، روز سه شنبه در دادگاه منطقه ای منهتن نیویورک محاکمه شد و نسبت به 34 فقره اتهام وارده اظهار بی گناهی کرد.
رییس جمهور سابق ایالات متحده برای حضور در جلسه محاکمه وارد دادگاه کیفری منهتن در نیویورک شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با آنکه سندی که اتهامات ترامپ در آن مورد تشریح شده مهر و موم است سندی که از کیفرخواست ترامپ منتشر شده نشان می دهد او به 34 فقره جرم در ارتباط با دستکاری اسناد مالی برای پرداخت حق السکوت به دو زن متهم شده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و چهره پیشتاز نامزدهای جمهوری خواهان در انتخابات 2024 این کشور که با اتهاماتی از جمله پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی مواجه است، سه شنبه شب به وقت تهران، وارد دادگاه منتهن نیویورک شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- دادگاه دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا به اتهام جنایی پرداخت حق السکوت به یک پورن استار برگزار شد. ترامپ هنگام ورود به دادگاه منهتن توسط پلیس برای ساعتی بازداشت شد. ترامپ در دادگاه با 34 اتهام روبه رو شد که همه آنها را رد کرد. پایان دادگاه ترامپ 15 فروردین 1402 23:11 ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا_ به گفته یک منبع حاضر در دادگاه، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرده که بی گناه است. به گزارش شفقنا از ایرنا، بر اساس گزارش ها، سند اتهامات ترامپ مهر و موم بوده اما شبکه خبری ای بی سی نیوز آمریکا گزارش داد که ترامپ در این پرونده 34 اتهام درباره جعل اسناد مالی برای پرداخت حق ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از الجزیره، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و چهره پیشتاز نامزدهای جمهوری خواهان در انتخابات 2024 این کشور که با اتهاماتی از جمله پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی مواجه است، سه شنبه شب به وقت تهران، وارد دادگاه منتهن نیویورک شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و چهره پیشتاز نامزدهای جمهوری خواهان در انتخابات 2024 این کشور که با اتهاماتی از جمله پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی مواجه است، سه شنبه شب به وقت تهران، وارد دادگاه منتهن نیویورک شد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
موافقان و مخالفان دونالد ترامپ برای مدت کوتاهی در نزدیکی دادگاه منهتن، جایی که قرار است رئیس جمهور سابق آمریکا در اواخر امروز محاکمه شود، با یکدیگر درگیر شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا متهم است که پیش از انتخابات سال 2016 ریاست جمهوری این کشور، مبلغ 130 هزار دلار به عنوان حق السکوت به یک بازیگر زن فیلم های مستهجن به نام "استورمی دنیلز" که با او رابطه داشته، پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گروهی از حامیان و مخالفان دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در نزدیکی دادگاه کیفری منطقه منهتن تجمع کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
حامیان دونالد ترامپ به سمت دادگاهی که قرار است امروز او را محاکمه کند، هجوم آورده اند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰    
به گزارش پارسینه به نقل از رویترز، دونالد ترامپ اولین کسی است که به عنوان رئیس جمهور مستقر یا رئیس جمهور سابق به خاطر پرونده ای مربوط به پرداخت حق السکوت در سال 2016 به ستاره فیلم های غیراخلاقی، استورمی دانیلز، با اتهامات جنایی روبرو می شود. او می گوید که بی گناه است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا با اتهاماتی از جمله پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های جنسی مواجه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا با هواپیمای شخصی خود وارد نیویورک شد تا در دادگاه رسیدگی به اتهامش مبنی بر پرداخت حق السکوت به یک ستاره فیلم های غیراخلاقی حضور یابد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا روز پنج شنبه 30 مارس (10 فروردین) در جریان رسیدگی به پرونده پرداخت حق السکوت به استورمی دنیلز، بازیگر فیلم های پورن رسما توسط دادگاه منهتن نیویورک متهم شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۸    
امروز سه شنبه دونالد ترامپ به دادگاه منهتن می رود تا درباره پرونده ای قدیمی در خصوص حق السکوت پرداخت شده به یک بازیگر فیلم های غیر اخلاقی پاسخ دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استورمی دنیلز (Stormy Daniels) می گوید که دونالد ترامپ قبل از انتخابات 2016، به او مبلغ 130 هزار دلار به عنوان حق السکوت پرداخته است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خیلی قبل تر از ورود به کاخ سفید، دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا معتقد بود هر نوع تبلیغاتی خوب است. ترامپ یک بار به مشاوران خود گفته بود تا زمانی که پدوفیل نباشید هرگونه خبرساز شدن، اتفاق خوبی است. پرداخت حق السکوت به ستاره فیلم های نامتعارف هم می تواند از این قاعده مستثنی نباشد ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، روز دوشنبه با هواپیمای شخصی خود عازم نیویورک شد تا در دادگاه رسیدگی به اتهام خود مبنی بر پرداخت حق السکوت به یک ستاره فیلم های پورن حضور یابد. در این حال وکلای او خواستار ممانعت از حضور دوربین های رسانه ها در دادگاه شده اند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۴    
هیأت عالی منصفه دادگاه منهتن، ترامپ را به جرم پرداخت حق السکوت 130 هزار دلاری به یک بازیگر متهم کرده است. لحظه انتقال ترامپ به نیویورک برای حضور در دادگاه منهتن را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
هیأت عالی منصفه دادگاه منهتن، ترامپ را به جرم پرداخت حق السکوت 130 هزار دلاری به یک بازیگر متهم کرده است. لحظه انتقال ترامپ به نیویورک برای حضور در دادگاه منهتن را ببینید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۲    
گروه بین الملل: نخست وزیر مجارستان در پیامی توییتری از دونالد ترامپ حمایت کرد. انتظار می رود رئیس جمهوری سابق آمریکا روز سه شنبه و در ارتباط با اتهام پرداخت حق السکوت به استورمی دنیلز ستاره فیلم های پورن در جریان مبارزات انتخاباتی سال 2016، خود را تسلیم نظام قضایی این کشور تسلیم کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا و چهره پیشتاز نامزدهای جمهوری خواهان در انتخابات 2024 این کشور که با اتهاماتی از جمله پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی مواجه است، جهت حضور در یک دادگاه تاریخی وارد شهر نیویورک شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا خود را آماده پاسخگویی به اتهامات در خصوص پرداخت حق السکوت می کند وی همچنین با تحقیقات ایالتی و فدرال دیگری مواجه هست که می تواند وی را به تهدیدهای قانونی حتی جدی تری از جمله حبس طولانی مدت مواجه کند.