دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۲۰:۰۴Aug 2020 10

جدیدترین‌های «دانشگاه علم و صنعت»

 
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علم و صنعت گفت: جریان تحریم بدون کمک جریان تحریف هیچ امیدی به پیروزی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت گفت: درخواست های حذف ترم در سال جاری به نسبت سال های گذشته تفاوت معنا داری نداشته است.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۳    
اولین کنفرانس پیشرفت های اخیر و روندهای آینده در صنعت خودرو ، در تاریخ 29 تا 30 مهر 1399 توسط دانشگاه علم و صنعت ایران در شهر تهران برگزار می شود. از مهندسین و دانشجویان علاقه مند به حوزه صنعت خودرو دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این کنفرانس حداکثر تا 30 مرداد با توجه به محورهای کنفرانس ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت به بررسی سطوح ایمنی خودروهای تولید داخل پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه این دانشگاه وارد پنجمین برنامه راهبردی خود شده است، گفت: برای نیم سال تحصیلی جدید این دانشگاه رشته های جدیدی را در زمینه فناوری های نوظهور در کنار رشته های کلاسیک تأسیس می کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه پیشرفت های علم و فناوری در این دانشگاه با سرعت زیادی همراه است، گفت: ماهواره ظفر 2 هنوز تحویل سازمان فضایی نشده و اکنون در حال آماده سازی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۰    
انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت وبینار "بررسی وضعیت مشاغل بعد از انقلاب هوش مصنوعی" را برگزار می کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علم و صنعت گفت: امسال باید تولید خودرو به یک میلیون و 200 هزار دستگاه افزایش یابد در حالی که چند مدل خودرو در سال جاری از رده خارج شده و قیمت دلار نیز از 13 هزار به 22 هزار تومان رسیده که می تواند تقاضا برای خودرو را به چالش بکشد.
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه حذف کنکور نیاز به زیر ساخت دارد، گفت: ما به سمت حذف کنکور خواهیم رفت و عزم جدی باید داشته باشیم تا در گام دوم انقلاب اسلامی مافیای آموزشی و کنکور جمع بشود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری فارس، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم در برنامه گام دوم بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت که پیرامون برگزاری کنکور سال 99 گفت: در حال حاضر تعداد فوتی های کرونا سه رقمی است و بالای 200 نفر امروز فوت شده اند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علم و صنعت در جلسه تفسیر سوره بقره اظهار کرد: اضلال الهی هیچ گاه ابتدایی نیست، بلکه در پی ضلالت خواهی بندگان پدید می آید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران تجمیع دانشگاه ها را از الزامات کشور دانست و گفت: در کشوری که حدود 83 میلیون نفر جمعیت دارد و بیش از سه و نیم میلیون دانشجو و حدود 2 هزار و 700 واحد دانشگاهی تجمیع دانشگاه ها باید خیلی جدی در نظر گرفته شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست آسیب شناسی حرکت های جهادی و ارائه راهکار های توسعه اشتغال زایی و توانمندسازی مناطق محروم 8 مرداد در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: مشکل اصلی این است که در 2 سال اخیر تولید ما پایین آمده و مسئولین سیاست گذاری صنعت خودرو به جای اینکه به فکر تقویت تولید باشند به فکر راحتی برای خرید عده ای دیگر هستند و عملا رانت ده ها هزار میلیارد تومانی به یک میلیون و 600 هزار نفر ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن توضیح وضعیت ارزی و نحوه مصرف آن در کشور، قیمت نهایی خودرو را متاثر از بازار و هزینه تمام شده دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اینکه تدابیری برای تسهیل در فرایند فارغ التحصیلی دانشجویان در نظر گرفته شده است، گفت: کلاس های نودانشجویان با یک ماه و یا 45 روز تاخیر آغاز می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین کاکایی، عضو هئیت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران دیدگاه نخبگانی و یادداشت اختصاصی برای خبر فوری نوشت: زمانی که بعضی نهادها در مسئله مدیریت قرعه کشی خودرو شرکت می کنند متوجه نیستند که چه بلایی بر سر صنعت و بازار خودرو می آورند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به ارزیابی تولید کارخانه ای خودروهای دوگانه سوز در کشور پرداخت.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت درباره رشد تولید خودروسازان علی رغم زیان های ناشی از قیمت گذاری دستوری سخن گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۵    
مهلت ارسال آثار به جشنواره گلبرگ با موضوع عفاف و حجاب دانشگاه علم و صنعت تا 10 مرداد تمدید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۵    
استاد دانشگاه علم و صنعت گفت: همگان باید دریابند که در هر زمان ممکن است در پی هواخواهی و فریب دنیا، دچار نگون ساری شده و خود را دچار هلاک ابدی سازند؛ لذا بدانیم این مسئله مخصوص یک مقطع تاریخ نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ایران خودرو، توسط جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت و فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به امضا رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۷    
دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه علم و صنعت گفت: نادیده گرفتن شعر و ادبیات سبب شده فرهنگی غنی که در پیوند با مردم ایران قرار دارد به کنار برود و نسل های آینده از آن کم بهره و حتی بی بهره شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تخلیه خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت از امروز، اول مردادماه آغاز شد و تا 10 مردادماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷    
استاد دانشگاه علم و صنعت در تبیین اقوال مختلف در نسبت دادن هدایت و ضلالت به خداوند، به بررسی دیدگاه چند قول از جمله اشاعره پرداخت.
به منظور توسعه تعامل صنعت و دانشگاه، تفاهم نامه همکاری مشترک میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینه آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۳    
علی مجیدی تروجنی / دانشگاه علم و فناوری مازندران که در بهشهر قرار دارد یکی از دانشگاه های مهم شمال کشور محسوب می شود. این دانشگاه تاکنون فارغ التحصیلان زیادی را به جامعه علمی کشور تقدیم کرده و از سوی دیگر اساتید برجسته ای را تربیت کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۵    
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بر استفاده از ظرفیت دانشگاه علم و صنعت برای فعال کردن معادن سنگ های تزئینی تاکید کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، این سازمان و دانشگاه علم وصنعت بر روی سه موضوع "عناصر و فلزات نادر خاکی"، "گوهرسنگ ها" و "سنگ های تزئینی"، فعالیت مشترک خواهند داشت.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان و دانشگاه علم و صنعت بر روی سه موضوع "عناصر و فلزات نادر خاکی"، "گوهرسنگ ها" و "سنگ های تزئینی"، فعالیت مشترک خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علم و صنعت گفت: مصوبه هیئت امنا فقط شامل ترم گذشته است و برای ترم جدید، اجرایی نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری دانشگاه علم و صنعت (ورودی 94 تا 96) جهت انجام پروژه و پس از تاییدیه استاد راهنما می توانند در خوابگاه اسکان یابند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت شرایط اسکان تابستانی دانشجویان دکتری درخوابگاه ها را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قرآن بارها رفتار دوگانه مؤمنان و کافران در برخورد با مسائل مختلف را به تصویر کشیده و نشان می دهد که ایمان موجب دگرگونی نگاه انسان به رخدادهای هستی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۰    
طبق اعلام پایگاه ESI، دانشگاه علم و صنعت ایران دارای 87 مقالات پراستناد، 33 مقاله جبهه تحقیق و دو مقاله داغ است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۲    
انجمن علمی مرکز با همکاری انجمن علمی صنایع دانشگاه علم و صنعت و گروه BigDataServe دوره مجازی "هوش تجاریBusiness Intelligence" را برگزار می کند.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست از سلسله نشست های هم اندیشی و آزاداندیشی پیرامون چالش های صنعت خودرو در ایران با حضور صاحب نظران صنعت، دانشگاه و حاکمیت برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: به منظور کمک به دانشجویان برای خرید تجهیزات ارتباطی مرتبط با آموزش مجازی با سازمان امور دانشجویان رایزنی کرده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: در آزمون جامع دکتری اگر سوابق تحصیلی و معدل دانشجویان مناسب باشد از شرکت در آزمون کتبی جامع دکتری معاف می شوند و تنها در آزمون شفاهی شرکت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۶    
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: با توجه به شرایط کنونی و اوج گیری مجدد بیماری کرونا؛ هیچ گونه اجباری برای تخلیه خوابگاه های دانشجویی تا آخر تیرماه وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۵    
اقتصادنیوز: محسن رضایی در دیدار با مسوولان بسیج کارگری گفت: تابستان سال 46و47 من کارگری ساختمان می کردم و حقوق روزمزد آن زمان بسیار ناچیز بود. در دهه پنجاه هم که دانشگاه علم و صنعت رفتم، کارگر شرکت ارج شدم
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه تعدد قوانین یکی از مشکلات نظام قانونگذاری کشور است، گفت: حل مشکلات اساسی کشور نیازمند کار علمی بوده و هزینه بر است ، قوانین کسب و کار باید تسهیل شده و اجماع ملی منطقی روی مسایل وجود داشته باشد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن تاکید بر رفع موانع تولید و جهش تولید گفت: تنها راه حل مدیریت بازار، تولید است نه برخوردهای قضایی و عدم درج قیمت در فضای مجازی.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۷    
شورای صنفی دانشگاه علم وصنعت مهلت تخلیه خوابگاه ها را تا اول مرداد اعلام کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر پیش توسعه و تکوین محصولات ایران خودرو از تولید خودروهای ارزان قیمت با همکاری معاونت علمی خبر داد و گفت: این طرح تا 6 ماه آینده اجرایی شده و محصول آن تولید می شود. ...
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ذاکری با بیان اینکه استقلال دانشگاه ها در حوزه های مختلف تجلی پیدا می کند، گفت: گام نخست در استقلال، سیاست گذاری دانشگاه هاست.