شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۳:۲۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانت خواران»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۵    
شهردار قزوین گفت: برخی اصلاحات در شهرداری قزوین موجب اعتراض رانت خواران شده و به همین خاطر تلاش می کنند تا از طریق سمپاشی در فضای مجازی مردم را نسبت به اقدامات شهرداری بدبین کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یکی از دلایل افزایش نرخ تورم در خردادماه سال جاری را جراحی اقتصادی دولت و پیامدهای ناشی از حذف ارز ترجیحی دانست و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۳    
انتقاد علیه وزیری با دو تا سه ماه فعالیت آن هم بعد از تغییر ریل دولت از عجایبی بود که برخی نمایندگان مجلس یازدهم آنرا بیان کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خطاب به رئیس جمهوری گفت: آقای رئیسی، ما تو را در این میدان و کارزار سخت با رانت خواران و فسادگران و تضعیف کنندگان حقوق مردم، تنها نخواهیم گذاشت، چراکه شما را یار و یاور مخلص رهبری و افسر فداکار جبهه انقلاب می دانیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز ،اسکو و آذرشهر در مجلس گفت:برخی جریانات و قدرت طلبان بازمانده از پست و قدرت در آرزوی شکست برنامه های عدالت محور و تحول آفرین دولت نشسته اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۱    
آغاز طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان تهران، ماسک ها را برندارید، محیط زیست توان مقابله با مافیای آشغال را ندارد، نان کارتی به تهران رسید، وزیر اقتصاد : رانت خواران مانع حذف ارز 4200 تومانی می شدند از عناوین روزنامه هاست.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اجرای سیاست اصلاح ارز ترجیحی و برکات اجرای این طرح گفت: مردمی سازی یارانه ها دست سودجویان و رانت خواران را از بیت المال کوتاه می کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در سفر به اصفهان اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تاکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عادلانه سازی یارانه ها اقدام شجاعانه دولت برای حمایت واقعی از مردم است، گفت: متاسفانه فقط نیمی از ارز 4200 تومانی به جامعه هدف رسیده و بقیه به جیب سودجویان و رانتخواران رفته است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز پنج شنبه در ادامه برنامه های سفر یک روزه خود به استان اصفهان، در دیدار جمعی از اقشار مختلف مردم در مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان با ادای احترام به شخصیت های صاحب نام و 23 هزار شهید استان ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۲۰    
نماینده ویژه استاندار در مبارزه با کوه خواری و جنگل خواری گفت: با رانت خواران و مفسدان اقتصادی که به انفال و منابع طبیعی تعرض میکنند برخورد قانونی خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / رئیس جمهور با بیان اینکه قطع دستان رانت خواران و مفسدان یک ضرورت است، گفت: امروز نیازمند میدان دادن به جوانان، باز کردن دست بخش خصوصی، ایجاد انضباط مالی و اداره کشور به صورت کم هزینه و پر بهره، افزایش سرمایه گذاری های خارجی و افزایش بهره وری و رشد اقتصادی در کشور هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۷    
رئیس جمهور اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تأکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر امروز پنج شنبه در ادامه برنامه های سفر یک روزه خود به استان اصفهان، در دیدار جمعی از اقشار مختلف مردم در مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان با ادای احترام به شخصیت های صاحب نام و 23 هزار شهید استان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۳    
رامسر- اکبرزاده، مسئول مبارزه با زمین خواری و کوه خواری در مازندران با اشاره به تشکیل کارگروه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز و رانت خواران را هدف اصلی بیان کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
علی سعدوندی به تابناک اقتصادی گفت: مسئولان صمت، سیاست های اقتصادی کشور را به تمسخر گرفته اند. متاسفانه با خیال آسوده، اعتماد مردم را از بین برده اند و با افکار عمومی بازی می کنند. وزارت صمت باید توضیح دهد که علت ممانعت از عرضه خودرو در بورس کالا چیست؟ اگر نفوذ و مافیا نیست، پس چه دلیلی داشته است؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری مقصد بیست وچهارمین سفر استانی رئیس دولت سیزدهم بود. سید ابراهیم رئیسی در این سفر یک روزه پس از بازدید از برخی پروژه ها و طرح های عمرانی و خدماتی استان، حضور در جمع عشایر و دیدار با اقشار مختلف مردم، در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد و با یک نشست خبری به سفر خود پایان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی گفت: تصمیم دولت بر قطع کردن دست مفسدان ورانت خواران است که در جای جای کشور رخنه کرده اند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سیاهکلی با اشاره به استیضاح احتمالی وزیر صمت اظهار کرد: ضمن اینکه همچنان، استیضاح وزیر صمت در دستور کار است و وزیر هنوز از استیضاح خارج نشده و بنده همچنان پیگیر هستم و معتقدم این کار، کار این وزیر نیست، نمی تواند این کار را پیش ببرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۷:۰۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شک نداریم که ارز ترجیحی بر سفره مردم تاثیر داشت و اگر بی تاثیر بود بعد از حذف ارز ترجیحی قیمت ها چندین برابر بالا نمی رفت ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۱    
دخالت و پافشاری وزارت صمت در امور خودروسازان آنان را وادار کرد که فروش خود را از طریق بورس کالا دنبال کنند، اما این امر هدیه وزارت صمت به رانت خواران برای دلالی سیستماتیک و قانونی بدل خواهد شد. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۷    
حوزه/ کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه مسئولان قدردان مردم باشند، گفت: مسئولان باید دست رانت خواران و مفسدین را کوتاه کنند و مردم را از این مشکلات عبور دهند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
از مدتها قبل به محض آنکه مساله حذف دلار 4200 مطرح می شد عده ای در بوق و کرنا می کردند که در صورت حذف، قیمت مرغ 100 هزار تومان می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۷    
آیت الله حسینی همدانی گفت: هر قرائتی غیر از اسلام ناب در بیان هر مسئولی بود بدانید که وی در خط امام (ره) نیست. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما از وضعیت سفره مردم و فشار اقتصادی واردشده به مردم آگاهیم و حتی دقیقه ای نشده است که در فکر حل مشکلات معیشتی مردم نباشیم و مصمم هستیم با اتکا به قدرت لایزال الهی با قطع دستان مفسدان و رانت خواران از سفره مردم، وضعیت اقتصادی را بهبود بخشیم.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت به دنبال اصلاح و حذف ساختارهای فسادزا و رانت خواری است، گفت: دست جریان قدرت و ثروت را از سفره های مردم قطع می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما از وضعیت سفره مردم و فشار اقتصادی واردشده به مردم آگاهیم و حتی دقیقه ای نشده است که در فکر حل مشکلات معیشتی مردم نباشیم و مصمم هستیم با اتکا به قدرت لایزال الهی با قطع دستان مفسدان و رانت خواران از سفره مردم، وضعیت اقتصادی را بهبود بخشیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۶    
دولت سیزدهم بر اساس عدالت اجتماعی، خود را موظف به اجرای جراحی اقتصادی دانست؛ در این میان اما بودند کسانی که به واسطه اینکه تا به امروز بیشترین بهره را از یارانه ها برده بودند، کامشان از توزیع عادلانه یارانه ها تلخ شد و نمی خواستند این طرح به سرانجام برسد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۶    
بازتاب ایلام/معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: ما از برخی هیاهوها، تهدیدها و جوسازی های رسانه ای در فضای مجازی نمی ترسیم. برای دفاع از حقوق مردم ایلام، در مقابل باج خواهان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۴    
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: اجرای طرح هدفمندی یارانه ها موجب حذف قاچاق کالا، دلالان و رانت خواران شده و در بلند مدت به نفع تولیدکنندگان و مردم کم درآمد است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقدام دولت رئیسی در حذف ارز 4200 تومانی، رانت خواران و قاچاقچیان را نقره داغ کرد. یک سوال؛ چرا جریان اصلاح طلب از این اقدام ناراحت و گلایه مند است!؟
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۵    
کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: عرضه خودرو در بورس کالا می تواند ضمن کاهش قیمت، بساط رانت خواران و مشتریان غیرواقعی را برچیند و خودرو را به دست مصرف کننده واقعی برساند که این اتفاق حتی برای خودروسازان هم می تواند با سود همراه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۴    
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: سودجویان و رانت خواران مهمترین مخالفان طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها هستند، چراکه با اجرای این طرح از رانت خواری و سوء استفاده هایی که می شد جلوگیری بعمل آمد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سالم خبر: رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه گزارش تخلفات ارزی دارو و موارد گران فروشی های سنگین این حوزه به قوه قضاییه اعلام شده و در دست بررسی است، مطرح کرد: امیدوارم جرایمی که به متخلفان داده می شود، آنقدر بازدارنده باشند تا دیگر کسی طرف سودجویی از دارو و غذای مردم نیاید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: سودجویان با گران کردن کالاهایی که ارتباطی به کالاهای اساسی ندارد سعی در ایجاد انحراف در مسیر اجرای طرح عادلانه سازی نظام توزیع یارانه ها دارند.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۹    
سکته های زودرس در انتظار مفسدین و مال اندوزان و رانت خورانی که دستشان دارد از سفره انقلاب کوتاه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: حذف ارز 4200 تومانی انحصار در بخش های مختلف را شکسته و همکاری دستگاه قضا از فعالیت رانت خواران و مفسدان اقتصادی جلوگیری به عمل آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه باید برخورد با مفسدان و رانت خواران بازار بسیار جدی باشد، گفت : نباید منافع مردم نادیده گرفته شود و باید از منافع مردم دفاع کرد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وقتی خودروساز خودرویی می سازد که در مقایسه باخودروهای 5 درصدی وارداتی، 15 درصد مصرف بنزین بیشتری دارد طبیعی است که مصرف بالا برود، پس بخشی از افزایش مصرف بنزین به خودروساز برمی گردد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سخنان روز شنبه ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در نخستین رویداد بین المللی خصوصی سازی در ایران، مبنی بر اینکه قرار است تصمیم های سختی بگیریم ، از همان ساعات اولیه موجب ایجاد گمانه های مختلفی در این خصوص شد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نه این که [نظام] نخواهد اوضاع بهتر شود، حتما می خواهد، اما دیگر توانش را ندارد. خیلی دلشان می خواهد بشود، اما نظام تدبیر چنان از اندیشمندان واقعی و انرژی خِرد جمعی تخلیه شده و چنان در محاصره رانت خواران قرار گرفته است که دیگر توان ایجاد تغییر ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وقتی با اجرای طرح اصلاح یارانه ها، نان قاچاقچیان و رانت خواران آجر شده است، چرا داد و فریاد طیف تندرو اصلاح طلب بلند شده!؟ مگر منافع مشترکی میان این دو طیف وجود دارد!؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با رد خبر افزایش قیمت بنزین، گفت: منظور رئیس جمهور از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی، خصوصی سازی و مبارزه با رانت خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل های انرژی.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان، گفت: تا دیر نشده است جلوی نفوذ رانت خواران و ویژه خواران اتو کشیده و لابی های کثیف به دولت و مراکز اقتصادی را بگیرید، احساس خطر می کنم که این نفوذ از نفوذ جاسوس دشمن نیز خطرناک تر و ویرانگرتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دشتستان در مجلس گفت: رئیس جمهورتا دیر نشده جلوی نفوذ رانت خواران به دولت را بگیرد؛ زیرا این نفوذ از جاسوس دشمن هم ویران کننده تر است و نتیجه آن خیانت به کشور است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی درباره اینکه آیا دولت برنامه یا تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین یا دیگر فرآورده های نفتی در دستور کار دارد، افزود: خیر، دولت هیچگونه تصمیم یا حتی برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین یا سایر فراورده های نفتی وجود ندارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۴   + ۱۰۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت با رد خبر افزایش قیمت بنزین، گفت: منظور امروز رئیس جمهور از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی، خصوصی سازی و مبارزه با رانت خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل های انرژی.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت احمدی نژاد بهشت رانت خواران تازه به دوران رسیده بود. اینک با توصیف این شرایط باید دید دولت سیزدهم در کجای کار قرار دارد؛ آن هم دولتی که در دوره چهارساله اول کارش با اعتراضات مردمی روبه رو شده است. دولتی که ثمره یکدستی است، اما در برابر مردم تنها مانده است ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیران لیبرالی که قائل به اجرای مدیریت با معیارهای انقلابی نبودند و دشمنی استکبار را توهمی بیش نمی پنداشتند! و چشمانشان را برجنایت 8سال جنگ تحمیلی و ترورهای دانشمندان ما بسته ...