پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت تولیدی»

اقتصاد آنلاین   ۷ ساعت پیش    
یک شرکت تولیدی معتبر در شهرک صنعتی لاکان رشت جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نمایند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت سنگین مدیر عامل یک شرکت تولیدی بذر به علت کم فروشی در یکی از شهرستان های استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۷    
شرکت تولیدی معتبر صنایع فردان آریان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۵    
یک شرکت معتبر تولیدی در شیراز جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۹    
یک شرکت تولیدی فعال در زمینه پلی اتیلن جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۳    
به منظور تسهیل و رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای رونق اشتغال، مشکلات دو شرکت تولیدی و صنعتی در شهرستان پردیس بررسی شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
درآمد بهمن ماه شرکت تولیدی ایران تایر گرچه افت 18 درصدی نسبت به ماه قبل مواجه شده است اما همچنان با درصد قابل توجهی از میانگین 10 ماهه بالاتر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱    
کرج- غلامرضایی مدیرعامل یک شرکت تولیدی صنایع لاستیک و پلاستیک در البرز با اشاره به فیک بودن قیمت پی وی سی در ایران گفت: با نظارت دولت در این بخش و کاهش هزینه های تولیدی، می توانیم نیاز کشورهای جنگ زده و در حال بازسازی همسایه را تامین و صادرات در این بخش را توسعه دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از تأمین مالی واحدهای تولیدی با روش مبتنی بر قرارداد و با هدف توسعه و ایجاد اشتغال روستایی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰    
یک شرکت معتبر تولیدی در زمینه نساجی جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان، شهرک صنعتی سه راهی مبارکه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولیدی و بازرگانی آسیالنت جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۲    
گروه شرکت ها : کرمونا برند تخصصی شکلات صبحانه و فرآورده های شکلاتی پس از چند سال توقف تولید، دوباره توسط شرکت تولیدی شیوا به بازار ایران بازگشت.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۴    
مدیرعامل شکرت صنعتی لنت پارس گفت: لنت های تولید شده در این شرکت مطابق با استانداردهای کشور آلمان، انگلیس و امریکا است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۲    
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان زنجان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
فرهاد دلق پوش در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهر صنعتی رشت، از راه اندازی مجدد شرکت تولیدی آرد بوجار بعد از گذشت 4 سال خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۲    
یک شرکت تولیدی معتبر در شهرک صنعتی شیراز جهت تکمیل و تقویت منابع انسانی خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۵    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : گروه صنعتی مارال صنعت جاوید با نام تجاری مارال تریلر در شهرستان ارومیه است و در حال حاضر 650 نفر در بخشهای مختلف شرکت بطور مستقیم مشغول بکار میباشند؛ گروه تولیدی صنعتی مارال به عنوان بزرگترین زنجیره تولید تریلر در ایران متشکل از شرکت های همچون مارال صنعت جاوید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۴    
یک شرکت تولیدی معتبر در زمینه ساخت قطعات الکترونیکی جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تولیدی روغنهای روان ساز دماوند (سهامی خاص) تولید کننده محصولات پروفی-کار اعم از روغن موتور خودرو، روغن دنده ها و ضدیخ، جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران نماینده فعال می پذیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، با حضور در 8 شرکت تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال استان تهران، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت مشکلات تولیدی این شرکت ها قرار گرفت.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، امروز با حضور در شرکت لبنیات وارنا با بیان اینکه در سالی که مزین به جهش تولید است ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، امروز با حضور در 8 شرکت تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال استان تهران، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت مشکلات تولیدی این شرکت ها قرار گرفت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۹    
یکی از شرکت های تولیدی شهرک صنعتی ایلام به علت قطعی آب از سوی شرکت تولیدی خود توسط شهرک های صنعتی ایلام، مجبور به تعطیلی کارگران شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایبنا : اوباما و بانوی اول سابق آمریکا که کم و بیش از دنیای سیاست دور شده اند در سال های اخیر با انتشار کتاب خاطرات پرفروش خود رونق تازه ای به بازار کتاب بخشیده و حالا این زوج تصمیم گرفته اند تا از طریق شرکت تولیدی خود هایر گراند برای تولید یک فیلم اقتباسی از رمان فرار به غرب نوشته محسن حمید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از اجرای حکم بیش از یک میلیارد ریال جریمه نقدی و ممهور نمودن پروانه به مهر تخلف برای یک شرکت به اتهام تقلب خبر داد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
عصر خودرو- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از کلنگ زنی فاز دوم طرح توسعه شرکت تولیدی قطعات خودرو در تبریز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار روز یکشنبه در آئین کلنگ زنی فاز دوم طرح توسعه شرکت تولیدی قطعات خودرو در تبریز بر افزایش توان تولید و ارتقاء ظرفیت تولید واحدهای موجود به عنوان یکی از اهداف مهم در توسعه اقتصادی استان تأکید کرد و گفت: این واحد تولیدی در حال حاضر یکی از قطعه سازان استان [...]
خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ارس خودرو دیزل بزرگترین شرکت تولیدی گروه آمیکو است که طرح فروش ویژه نقد و اقساطی پیکاپ آمیکو آسنا از امروز یکشنبه 26 بهمن ماه را آغاز و تا 15 اسفند 99 ادامه دارد. قیمت نقدی و قطعی این خودرو در رنگ سفید 848 میلیون تومان اعلام شده است و موعد تحویل 30 روز کاری در نظر گرفته است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ مهرشاد میرخانی بسیجی 47 ساله کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و دانشجوی دکتری DBA و مدیر عامل شرکت تولیدی بازرگانی طلوع آوین مهر می باشد که برای اولین بار در کشور موفق به طراحی و تولید کاشی های شیشه ای با ویژگی هایی جدید شده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۹    
همدان- نشست بصیرتی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شرکت تولیدی پایابسپار همدان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۳    
یک شرکت تولیدی صنعتی معتبر واقع در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۱    
گروه جامعه-آزاده فراهانی: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح سومین تولید کننده محصولات تنفسی و بیهوشی کشور با نام شرکت تولیدی بهار طب امین در شهرستان اراک با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی به بهره برداری رسید. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر محمد محمدزاده فرد: در بازدید برخی مسوولین از جمله یاسر جبرائیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی که توسط سید مهدی صفوی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با افزایش محبوبیت واکسن روسی اسپوتنیک وی، ونزوئلا از دریافت نخستین محموله آن در هفته آینده و شیلی از آغاز قریب الوقوع مذاکرات خرید با این شرکت تولیدی خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت شرکت تولیدی توسعه گچ متین سمنان در هرمزگان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستگاه کاشت غلات به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر روز سه شنبه در شرکت تولیدی ادوات و ماشین های کشاورزی رزکان شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۸    
شرکت تولیدی صنعتی اتحاد پلاست البرز جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۸    
یک شرکت تولیدی معتبر در راستای تکمیل کادر خود در استان البرز، از یک نفر بازنشسته نیروی انتظامی یا سپاه یا ارتش آشنا با حراست اماکن و امور و ضوابط اداری دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۷    
سهامداران "رفاه" آماده باشند 1399/11/20 - 14:16 شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تاریخ 1399/11/30 مجمع عمومی برگزار می کند. سهامداران "پدرخش" دور هم جمع می شوند 1399/11/20 - 14:05 شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران درتاریخ 1399/12/03 مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران درتاریخ 1399/12/03 مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۸    
شرکت تولیدی صنعتی متحد پرچ جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۷    
یک شرکت تولیدی صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۵    
یک شرکت تولیدی صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران با نماد پدرخش اطلاعیه ای مبنی بر صدور مجوز افزایش سرمایه در سامانه کدال منتشر کرد. براساس این اطلاعیه تقاضای افزایش سرمایه 200 درصدی شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران در سازمان حسابرسی مورد بررسی قرار گرفت.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری (پانا) - شرکت تولیدی و بازرگانی سدنا و فاز اول پروژه ساخت سیلوی بتنی گندم شرکت آرد گندم طلایی امروز با حضور استاندار مازندران در نکا افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۴    
شرکت تولیدی صنعتی علمی سازان پاسارگاد با برند (KANGAROO) در سال 1386 با هدف تولید و تامین مواد اولیه شیمیایی و فروش مواد شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات صنایع پایین دستی داخلی، نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد، بازدید از شرکت تولیدی کود شیمیایی گهرزای یزد و برخی کارگزاری ها و فروشندگان داخل استان به منظور پایش بازار و نمونه گیری مورخ 18 بهمن ماه 1399 انجام گرفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت معتبر تولیدی و فعال رافد صنعت جهت تکمیل پرسنل در خود در دفتر تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.