چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۴:۰۳Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت سفارش کالا»

یک فعال اقتصادی معتقد است: باید در ثبت سفارش کالاها نظارت جدی شود تا بعدا مشاهد نشود کالایی وارد شده که در شرایط کنونی برای اقتصاد کشور ضروری نبوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد نهاوندیان تصمیمات ارزی و تجاری ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، تکالیف اعضای کابینه، واردکنندگان و صادرکنندگان در موضوع تهاتر و مکانیزم های واردات در مقابل صادرات را ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک از همکاری وزارت صمت برای ترخیص کالا بدون اصلاح ثبت سفارش مشروط به تغییر نکردن شرح کالا خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با شروع سال تحصیلی جدید تقاضا برای خرید لپ تاپ دو برابر شده است، اما کالا نه تنها در بازار بلکه در سایت های مجازی نیز به اندازه تقاضا ها به نظر نمی رسد وجود داشته باشد. ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
ضرورت اتخاذ سیاستگذاری مناسب پولی، مالی و تجاری به منظور مدیریت نرخ ارز و تامین ارز کالا های اساسی تا پایان سال موضوع نشست مشترک 5 عضو اقتصادی کابینه با رئیس و روسای کمیسیون های اقتصادی مجلس بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به پایان زمان محدودیت تسلیحاتی ایران طبق برجام در تاریخ 27 مهر اظهار داشت: از روز یکشنبه می توانیم به هر کشوری که بخواهیم اسلحه بفروشیم و همچنین از هر کس بخواهیم اسلحه بخریم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، در مورد بخشنامه اخیر وزارت صمت در رابطه با لزوم ویرایش ثبت سفارش کالا متعاقب تغییر تعرفه در گمرکات کشور اظهار داشت: گمرک معتقد است در صورتی که شرح کالا و نوع آن تغییر نکند و فقط تعرفه آن بنا به استنباط گمرک تغییر یابد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک از حذف تمدید ثبت سفارش کالاها به صورت مشروط خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سیدکمال سیدعلی گفت: هماهنگی با وزارت صمت در زمینه ثبت سفارش کالاهای غیر ضرور بر قیمت ارز اثر کاهشی دارد و به این واسطه تقاضای ارز مدیریت می شود.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۷    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور روسیه در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۱    
نشست تخصصی جهت بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور چین در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۵    
گروه کسب و کار: ثبت سفارش کالا چیست؟ مراحل ثبت سفارش کالا به چه صورت می باشد؟ در این مطلب از شرکت ایمن تجارت کارآمد بعنوان کارگزار رسمی گمرک و ارائه دهنده خدمات بازرگانی، به شما صفر تا صد ثبت سفارش کالا را آموزش خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت فارس با بیان اینکه 2 درصد ثبت سفارش کالا های کشور مربوط به این استان است، از ثبت 1837 فقره سفارش واردات کالا با اولویت تامین مواد اولیه به فارس در 4 ماه نخست امسال خبر داد.
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور آذربایجان در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
گمرک از تطبیق ثبت سفارش کالا با کالای اظهارشده قبل از خروج آن از گمرک به دلیل قطع سامانه استعلام وزارت صمت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: طی چهار ماهه اول امسال بیش از 32 هزار و 700 پرونده ثبت سفارش کالا به این سازمان ارسال شد که نشان دهنده ثبت 40 درصدی ثبت سفارش های کشور در تهران است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۴    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور عراق در محل سالن کنفرانس اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی در تبریز تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حاجی زاده؛ دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران از نامه بانک مرکزی به بانک های عامل برای ممنوعیت صدور تاییدیه برای ثبت سفارش کالا مبنی بر قرار گرفتن در صف تامین وتخصیص ارز خبر داد و گفت ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۰    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور سوریه در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پاسخگویی به شکایات منطقه آزاد قشم گفت: ثبت سفارش و کالاهای وارد شده باید مطابق با ساز و کار مناطق آزاد باشد تا تولیدکنندگان بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
محمد فرجی از افزایش 10 تا 15 درصدی قیمت لپ تاپ و کالا های مرتبط با آن در سال جاری خبر داد و علت آن را بسته شدن موقتی ثبت سفارش کالا های IT و افزایش تقاضا در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
درحالی رئیس دیوان محاسبات تأکید دارد که حتی آمارهای ثبت سفارش کالا هم محرمانه نیست و هر ایرانی باید بداند که چه نوع و چه میزان کالا وارد شده؛ امروز بسیاری از آمارهای تجارت خارجی رسمی کشور حبس شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت با تاکید بر اینکه مدیریت واردات به جهت حمایت از تولید و صیانت از منابع ارزی در دستور کار جدی ما است، اعلام کرد: ثبت سفارش هر کالایی که مشابه تولید داخلی دارد، ممنوع می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا گفت: هموطنان در هنگام ثبت سفارش کالا و اقلام مورد نیاز از سایتهای فروشگاهی مجاز و دارای نشان اعتماد الکترونیکی خرید مطمئن شده و سپس خرید کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۱    
کیش- تسری قوانین مغایر با روح و چگونگی اداره مناطق آزاد اقتصادی و صنعتی این بار وارد حریم و نیازهای اولیه زندگی مردم در جزیره کیش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری رتبه چهارم کشور در زمینه رسیدگی به پرونده ثبت سفارش کالا ها را کسب کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کلیه دارندگان این کارت اعم از افراد حقیقی و حقوقی میتوانند بدون محدودیت به امور ثبت سفارش کالا پرداخته و نیز کایه کالای خود را از تمامی گمرکات کشور ترخیص نمایند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۱    
گروه بنگاه ها : رئیس سازمان توسعه تجارت منطقه آزاد کیش، با انتقاد از الزام ثبت سفارش کالا برای ورود به مناطق آزاد، گفت: در سال 96 که هنوز مشکلی برای واردات و ثبت سفارش کالا در مناطق ایجاد نشده بود 605 میلیون دلار کالا برای خرید مسافر وارد مناطق هفتگانه آزاد کشور شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد: از این پس در بازارچه های مرزی واردات کالا منوط به ثبت آماری است و دیگر ثبت سفارش کالا انجام نمی شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، رضا رحمانی در نشست هم اندیشی مبارزه با قاچاق کالا و ارز فی مابین اعضای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت صنعت، اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری یکی از برنامه های اولویت دار وزارت صنعت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اعضای کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق ایران در نشستی که با حضور سعید عباس پور مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، به بیان مهم ترین مشکلات خود درخصوص تخصیص ارز و ثبت سفارش کالا پرداختند ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیربازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو از امکان ثبت سفارش برای ورود کالاهای گروه 4 جهت تولید و پردازش و صادرات صددرصدی آن به خارج از کشور خبر داد. علی قنبری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: با پیگیری های متعدد صورت گرفته ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۲:۳۲    
مصوبات مهم کارگروه تنظیم بازار درباره چگونگی ملاک قرار دادن ارزش مندرج در ثبت سفارش کالا های اساسی و ضروری جهت تخصیص ارز، اظهار و ترخیص گمرکی و تعیین نرخ ابلاغ شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مصوبات مهم کارگروه تنظیم بازار درباره چگونگی ملاک قرار دادن ارزش مندرج در ثبت سفارش کالا های اساسی و ضروری جهت تخصیص ارز، اظهار و ترخیص گمرکی و تعیین نرخ ابلاغ شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، دستورالعمل گمرک در خصوص چگونگی ملاک قرار دادن ارزش مندرج در ثبت سفارش کالاهای اساسی و ضروری جهت تخصیص ارز ، اظهار و ترخیص گمرکی و تعیین نرخ توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شد . ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، در این نامه که 24 آذرماه 98 به مدیران و ناظران گمرکات اجرایی صادر شده، آمده است که وفق مفاد ماده 12 قانون امور گمرکی به منظور تسهیل و تسریع در انجام تشریفات گمرکی در مبادی ورودی و خروجی ...
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه منطقه آزاد ارس جلفا در دیدار با مشاور رئیس جمهور بر رفع مسائل و مشکلات منطقه آزاد ارس از جمله مشکلات ثبت سفارش کالا و رونق کسب و کار اصناف، کسبه و بازاریان تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، عباس قبادی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان اظهار کرد: روند ثبت سفارش کالاها تسهیل و به روز شده و از نظر ثبت سفارش برای واردات کالا مشکلی نداریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار کشور گفت: مشکلات مربوط به تخصیص ارز برطرف شده و روند ثبت سفارش کالا حالت عادی پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره تجارت خارجی وزارت صمت گفت: در بخش واردات ما سامانه ای ایجاد کردیم که به شرط بخش دولتی از جمله وزارت اقتصاد و گمرک متصل است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رویه های واردات و ثبت سفارش کالا در مناطق آراد، از این پس مطابق با قوانین و مقررات ابن مناطق انجام و ارز مورد نیاز به واردات کالاهای لازم و ضروری تخصیص داده می شود. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی و رفع موانع و مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی مناطق آزاد با حضور رییس کل بانک مرکزی و مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری برگزار شد که خروجی آن مستثنی شدن مناطق آزاد از مصوبه دولتی ثبت سفارش کالا بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
کیش - ایرنا- رویه های واردات و ثبت سفارش کالا در مناطق آراد، از این پس مطابق با قوانین و مقررات ابن مناطق انجام و ارز مورد نیاز به واردات کالاهای لازم و ضروری تخصیص داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان: استان اصفهان در حوزه ثبت سفارش کالا، در کشور رتبه دوم است .
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۵:۳۰    
معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش از سهمیه 100 میلیون دلاری منطقه آزاد کیش و 528 میلیون دلاری مناطق آزاد برای ثبت سفارش کالا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعلام کرد: با پیگیری های انجام شده از مهرماه امسال امضای الکترونیک در سامانه جامع تجارت رونمایی می شود و از این پس ثبت سفارش کالا با استفاده از این امضاء اجرایی خواهد شد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: براساس تصمیمات چهل و هشتمین کارگروه ستاد تنظیم بازار، در هنگام ثبت سفارش کالاها و بررسی ارزش، نمایندگان گمرک در وزارت صمت مستقر خواهند شد و دیگر نیازی به بررسی مجدد در زمان تشریفات گمرکی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: فرایند ثبت سفارش کالا های وارداتی مشمول شبکه خدمات پس از فروش الکترونیکی شد.