یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۴۵Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت سفارش کالا»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، با اشاره به اینکه تخلیه کالای سلامت محور بدون ثبت سفارش ممکن است به پرسنل انبارها و گمرک آسیب برساند، تاکید کرد، انبارهای عمومی پیمانکار گمرک است و تنها دروازده ورودی کشور گمرکات هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۷    
2 هزار و 102 فقره ثبت سفارش کالا امسال در استان مرکزی صورت گرفته که 2 هزار و 12 فقره آن تایید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 2 هزار و 102 فقره ثبت سفارش کالا امسال در این استان صورت گرفته که 2 هزار و 12 فقره آن تایید شده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۴    
می متالز - به گفته رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران، ثبت سفارشات در تهران، در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد رشد داشته که با توجه به سهم 84 درصدی مواداولیه، کالا های واسطه تولید و ماشین آلات خط تولید از واردات ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی چندی پیش در نامه ای به رییس جمهور افزایش معنادار نرخ و تقاضای ارز در روز های پایانی اردیبهشت ماه را متأثر از حکم دیوان عدالت اداری درباره عدم ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد دانست و در این زمینه هشدار داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران، ثبت سفارشات در تهران، در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد رشد داشته که با توجه به سهم 84 درصدی مواد اولیه، کالا های واسطه تولید و ماشین آلات خط تولید از واردات ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به نامه رئیس کل بانک مرکزی به رئیس جمهور سابق مبنی بر اینکه علت افزایش نرخ ارز را در پایان اردیبهشت متاثر از عدم ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد دانست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور افزایش معنادار نرخ و تقاضای ارز در روزهای پایانی اردیبهشت ماه را متاثر از حکم دیوان عدالت اداری درباره عدم ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد دانست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۵    
گروسی با انتقاد از مصوبه ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد گفت: طبق قوانین، واردات کالا به مناطق آزاد نیاز به ثبت سفارش ندارد و با پیگیری های انجام شده طی 2 سال توانستیم مصوبه ثبت سفارش را حذف کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: یک هزار و 143 فقره ثبت سفارش کالا امسال در این استان صورت گرفته که یک هزار و 115 فقره از آن تایید شده است.
معاون فنی گمرک با اشاره به اینکه 2 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام خمینی تخلیه شده است، گفت: ثبت سفارش کالاهای اساسی موجود در این بندر، نیاز به تامین 1.8 میلیارد یورو دارد که هنوز تخصیص یا تامین نشده اند.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران گفت: تعیین تکلیف نشدن ارز ترجیحی (4200تومانی) و ابهام در ثبت سفارش کالا و تامین ارز مانع از ترخیص کالا در گمرک شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد دلق پوش در دومین جلسه کارگروه صادرات غیرنفتی استان از صادرات 102 میلیون دلاری طی دوماه در گیلان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۲    
آبادان- کردزنگنه، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: ثبت سفارش کالا در آبادان و خرمشهر باید حذف شود و امتیازات دیگری جایگزین آن شود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: وزارتخانه های صمت و کشاورزی با نیازسنجی دقیق، میزان تخصیص ارز برای ثبت سفارش کالا های اساسی را متناسب با نیاز های کشور تعیین و به بانک مرکزی اعلام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
با لغو الزام ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد، مدیریت بخش قابل توجهی از تقاضای ارز از کنترل بانک مرکزی خارج شده و ازیک طرف منابع محدود ارزی کشور به سمت کالاهای غیرضرور سوق می یابد و از طرف دیگر صادرکنندگان را به بازگشت ارز حاصل از صادرات بی میل می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۷    
جمال ارونقی با اشاره به اینکه کالا های گروه چهار یا ممنوعه که ثبت سفارش بانکی ندارند متوقف شده است، گفت: اگر بانک مرکزی تایید کند که ثبت سفارش کالا های متوقف شده بانکی است؛ ما مجبوریم که رفع توقیف کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۶۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست مشترک دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و گمرک ایران برگزار شد و در این نشست درخصوص ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد تصمیم گیری شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 9 هزار و 229 ثبت سفارش کالا سال گذشته در این استان انجام شد که بیش از 80 درصد آن تایید شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا حمیدرضا مومنی دوشنبه شب در نشست با فعالان اقتصادی شهرستان های آبادان و خرمشهر اظهار داشت: فعالان اقتصادی شرکای تجاری مناطق آزاد محسوب می شوند و بدون حضور آنها فلسفه وجودی این مناطق زیر سوال می رود ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما ، ارونقی معاون فنی گمرک ایران درباره دپوی 3 میلیون تن کالا در گمرکات کشور اظهار کرد: این کالاها موجودی بنادر است و بیش 3 میلیون تن شامل 6 نوع کالای اساسی است که مشمول ارز دولتی هستند و در بندر امام خمینی(ره) دپو شده است. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان تهران با اعلام خبر صدور و تمدید 12 هزار و 729 کارت بازرگانی درسال گذشته، از ثبت 66 هزار و 357 پرونده ثبت سفارش کالا به ارزش 19 میلیارد و 298 میلیون یورو درسیستم سازمان صمت استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا -رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از 10 هزار و 262 ثبت سفارش کالا طی سال جاری در استان خبر داد و گفت: این استان از لحاظ تعداد ثبت سفارش رتبه نهم را در کشور داشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: خبرها حاکی از آن است که در جلسه دیروزِ هیات دولت تصمیم به واردات 50 هزار تن مرغ برای تنطیم بازار گرفته شده است. این تصمیم در حالی است که به گفته کارشناسان روند ثبت سفارش کالا زمان بر بوده و این واردات تاثیری بر بازار نوروز که تنها چند روز از التهاب آن باقی مانده ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه برای ذخیره سازی کالاهای اساسی مشکلی نداریم، گفت:با توجه به شرایط انتخابات در سال 1400، تغییر دولت و نوع فضای سیاسی و اقتصادی که در این ایام خواهیم داشت، تاکید بر این است که هم در تامین و ذخیره سازی و هم ثبت سفارش کالا تصمیمات مناسبی گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تنظیم بازار از تخصیص ارز مورد نیاز شش ماهه نخست سال برای واردات کالا های اساسی توسط بانک مرکزی خبر داد و گفت: بخشی از کالا های مورد نیاز ثبت سفارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 70 درصد سامانه جامع تجارت که درگاهی برای تمام امور تجاری از زمان ثبت سفارش کالا تا توزیع آن است، توسط رییس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفته که با راه اندازی کامل آن، ضمن کاهش مراجعه حضوری، جلوی رانت خواری گرفته شده و امضاهای طلایی نیز حذف خواهد شد.
یک فعال اقتصادی معتقد است: باید در ثبت سفارش کالاها نظارت جدی شود تا بعدا مشاهد نشود کالایی وارد شده که در شرایط کنونی برای اقتصاد کشور ضروری نبوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد نهاوندیان تصمیمات ارزی و تجاری ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، تکالیف اعضای کابینه، واردکنندگان و صادرکنندگان در موضوع تهاتر و مکانیزم های واردات در مقابل صادرات را ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک از همکاری وزارت صمت برای ترخیص کالا بدون اصلاح ثبت سفارش مشروط به تغییر نکردن شرح کالا خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با شروع سال تحصیلی جدید تقاضا برای خرید لپ تاپ دو برابر شده است، اما کالا نه تنها در بازار بلکه در سایت های مجازی نیز به اندازه تقاضا ها به نظر نمی رسد وجود داشته باشد. ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
ضرورت اتخاذ سیاستگذاری مناسب پولی، مالی و تجاری به منظور مدیریت نرخ ارز و تامین ارز کالا های اساسی تا پایان سال موضوع نشست مشترک 5 عضو اقتصادی کابینه با رئیس و روسای کمیسیون های اقتصادی مجلس بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به پایان زمان محدودیت تسلیحاتی ایران طبق برجام در تاریخ 27 مهر اظهار داشت: از روز یکشنبه می توانیم به هر کشوری که بخواهیم اسلحه بفروشیم و همچنین از هر کس بخواهیم اسلحه بخریم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، در مورد بخشنامه اخیر وزارت صمت در رابطه با لزوم ویرایش ثبت سفارش کالا متعاقب تغییر تعرفه در گمرکات کشور اظهار داشت: گمرک معتقد است در صورتی که شرح کالا و نوع آن تغییر نکند و فقط تعرفه آن بنا به استنباط گمرک تغییر یابد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک از حذف تمدید ثبت سفارش کالاها به صورت مشروط خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سیدکمال سیدعلی گفت: هماهنگی با وزارت صمت در زمینه ثبت سفارش کالاهای غیر ضرور بر قیمت ارز اثر کاهشی دارد و به این واسطه تقاضای ارز مدیریت می شود.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۷    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور روسیه در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۱    
نشست تخصصی جهت بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور چین در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۵    
گروه کسب و کار: ثبت سفارش کالا چیست؟ مراحل ثبت سفارش کالا به چه صورت می باشد؟ در این مطلب از شرکت ایمن تجارت کارآمد بعنوان کارگزار رسمی گمرک و ارائه دهنده خدمات بازرگانی، به شما صفر تا صد ثبت سفارش کالا را آموزش خواهیم داد.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس از ثبت سفارش واردات کالا با اولویت تامین مواد اولیه به استان فارس در4 ماه ابتدایی سال1399 خبر داد. ...
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور آذربایجان در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز تشکیل شد.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری رتبه نخست ثبت سفارش واردات کالای کشور را کسب کرد. به گزارش شاتا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: واردات تمام کالاها به کشور براساس قانون با مجوز ثبت سفارش کالا در سامانه ثبتارش انجام میشود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
گمرک از تطبیق ثبت سفارش کالا با کالای اظهارشده قبل از خروج آن از گمرک به دلیل قطع سامانه استعلام وزارت صمت خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: طی چهار ماهه اول امسال بیش از 32 هزار و 700 پرونده ثبت سفارش کالا به این سازمان ارسال شد که نشان دهنده ثبت 40 درصدی ثبت سفارش های کشور در تهران است. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۴    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور عراق در محل سالن کنفرانس اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی در تبریز تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حاجی زاده؛ دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران از نامه بانک مرکزی به بانک های عامل برای ممنوعیت صدور تاییدیه برای ثبت سفارش کالا مبنی بر قرار گرفتن در صف تامین وتخصیص ارز خبر داد و گفت ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۰    
نشست تخصصی بررسی مشکلات ارزی، گمرکی و ثبت سفارش کالا با کشور سوریه در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد.