شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۱۶Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جامع تجارت»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مجری طرح توزیع سیستمی تایر با اشاره به ثبت اسناد تایرها در سامانه جامع تجارت گفت: این رویه باعث شفافیت این بازار شده و تجمیع داده های این سامانه می تواند به مسئولین امر جهت سیاست گذاری در بازار تایر کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۱    
اصناف استان بایستی اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت وانبار ها ثبت کنند این مهلت تمدید شده است
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بعد از 7 ماه تعلل باز هم خبری از سامانه جامع تجارت نشد آقای روحانی در توجیه بسیاری از ناکارآمدی های اقتصادی و مدیریتی دولتش به انواع بهانه جویی های سیاسی متوسل می شود اما به یکی از اصلی ترین ضرورت های مدیریت کارآمد اقتصادی یعنی مسئولیت راه اندازی سامانه جامع تجارت عمل نکرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مطابق با ابلاغیه مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، از تاریخ 3/5/1400 ثبت فروش سیگار توسط عوامل زنجیره توزیع به خرده فروش، الزامی شده است. کارشناسان می گوید که این اقدام، گام مهمی در جهت مبارزه با قاچاق دخانیات خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت برای نزدیک شدن قیمت لاستیک دولتی و آزاد به یکدیگر راه اندازی شده اما هنوز کامیون داران از قیمت بالای این محصول گلایه مند هستند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۰۷ سایت دیگر  
در ابتدای این جلسه وزیر راه و شهرسازی گزارشی از وضعیت روند ورود ، بارگیری و ترخیص کالاها به ویژه کالاهای اساسی به تفکیک بنادر کشور ارائه کرد. بر مبنای گزارش وزیر راه و شهرسازی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تولید مازاد سیمان در کشور، گفت: در حال حاضر متاسفانه برای افزایش قیمت تمام کالاهای اساسی فرمول خاصی به کار می برند؛ عرضه قطره چکانی، کلافه کردن مردم و مسئولان و راضی کردن جامعه به افزایش قیمت کالاهای اساسی.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: فعالان و دست اندرکاران زنجیره تولید و توزیع مرغ این استان باید در سامانه جامع تجارت نام نویسی کنند، در غیر این صورت نمی توانند فعالیتی داشته باشند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۹    
به گزارش خبرخودرو، دبیر کانون های انجمن های صنفی حمل کالای کشور گفت: برندهای پرمصرف و باکیفیت تایر پس از ورود به سامانه جامع، با استفاده از سند کامیون و بدون اطلاع دارنده آن و بدون محدودیت در تعداد حلقه ، بلافاصله توسط عاملین توزیع برداشت می شوند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شصت و چهارمین جلسه تنظیم بازار استان با ریاست مهندس بازوند؛استاندار کرمانشاه، مهندس دارابی؛رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه و بقیه اعضای این کارگروه امروز چهارشنبه (16 تیرماه) در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد: مدت هاست که بازار لاستیک اوضاع خوبی ندارد و خریداران، چه مشتریان لاستیک سواری و چه مشتریان لاستیک سنگین مشکلات زیادی دارند. برای نزدیک شدن قیمت لاستیک دولتی و آزاد به یکدیگر، سامانه جامع تجارت راه اندازی شد، اما اکنون با وجود خرید و فروش ها در این سامانه، براساس مشاهدات میدانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
برای نزدیک شدن قیمت لاستیک دولتی و آزاد به یکدیگر، سامانه جامع تجارت را راه اندازی کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امکان ثبت آماری واردات به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سامانه جامع تجارت فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: واحدهای صنفی و انبارها موظف به ثبت اطلاعات ورود، خروج و انبارهای خود در سامانه جامع تجارت و انبارها هستند و در غیر این صورت به عنوان متخلف محتکر و عرضه خارج از شبکه شناخته می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: تمامی واحدهای دخیل در زنجیره کالای مرغ مکلف به تعیین نقش خود و ثبت خرید و فروش در سامانه جامع تجارت شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مشاور قائم مقام وزیر در امور بازرگانی وزارت صمت گفت: با راه اندازی اپلیکیشن مجهز و فعالیت سامانه جامع تجارت تولید و عرضه مرغ به صورت روزانه رصد و پایش می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: با راه اندازی سامانه جامع تجارت و اپلیکیشن ثبت اطلاعات مبدأ تا مقصد، عرضه مرغ شفاف شده و عرضه گوشت سفید در خارج از شبکه توزیع در کشور به حداقل رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مشاور قائم مقام وزیر در امور بازرگانی گفت: اردبیل به عنوان آخرین استانهای کشور به سامانه جامع تجارت و رهگیری ثبت اطلاعات گوشت مرغ در کشور پیوست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
صادرکنندگان ریالی کالا در بازه زمانی 97.1.22 لغایت 97.5.16 به کشورهای غیر از عراق و افغانستان، جهت اقدام برای رفع تعهد ارزی خود م توانند حداکثر تا پایان تیرماه جاری به سامانه جامع تجارت – درگاه ثبت فروش ریالی مراجعه و اطلاعات خود را ثبت نمایند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرهاد دلق پوش در کارگروه فرعی تنظیم بازار استان گیلان اظهار داشت: مدیریت سیستمی توزیع مرغ از کشتارگاه ها تا محل عرضه صنوف با کنترل و نظارت بیشتر در استان گیلان انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در سی و پنجمین جلسه کمیته اقدام ارزی از تعیین تکلیف بیش از 83 هزار پروانه صادراتی فروش ریالی به عراق و افغانستان مربوط به بازه زمانی 22 فروردین تا 16 مردادماه 97 در سامانه جامع تجارت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۰:۲۰    
استاندار گلستان گفت: همه اعضای زنجیره کالای مرغ از تا توزیع، مکلفند در سامانه جامع تجارت ثبت نام و نقش تجاری دریافت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: امسال در برنامه های بازرسی، مسائل محوری را مدنظر قرار می دهیم و حول این موضوع برنامه هایمان را طراحی کردیم. 50 درصد برنامه های ما در خصوص مسکن، نهاده های دامی و خودرو است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد، لیلا لطفی : به بهانه دولت الکترونیک انواع و اقسام سامانه ها در بخش تجارت داخلی و خارجی شکل گرفته که نه تنها بوروکراسی را کاهش نداده، بلکه چالش های جدی را نیز برای فعالان اقتصادی به دنبال داشته است. موضوعی که دنیای اقتصاد در سلسله گزارش هایی در یکی، دو ماه اخیر به آن پرداخته است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
همدان - ترابیان، معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان همدان گفت: ثبت نام اجزای زنجیره تولید مرغ از تولید تا توزیع در سامانه جامع تجارت موجب حذف واسطه ها و واقعی سازی قیمت می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۵۵ سایت دیگر  
حمید محله ای روز چهارشنبه در جلسه توجیهی طرح یاد شده در استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه کلیه فعالیت های زنجیره تولید تا توزیع گوشت مرغ بایستی در بستر سامانه جامع تجارت اتفاق بیفتد از ممنوعیت عرضه گوشت مرغ توسط واحدهای فاقد ثبت نام و نقش در سامانه تجارت خبر داد. وی افزود: [...]
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان زنجان گفت: در راستای تنظیم بازار مرغ همه کشتارگاه ها ملزم به ورود و ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بوشهر- معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر بر لزوم ثبت اطلاع فروش تولیدکنندگان سیمان استان بوشهر در سامانه جامع تجارت تاکید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۴    
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی تولید و تامین کنندگان مواد اولیه و زنجیره ارزش صنایع لاستیک کشور گفت: به دنبال جایگزینی ارز نیمایی با ارز دولتی با نرخ 24 هزار تومان، دلیلی بر ادامه فعالیت سامانه جامع تجارت و تشکیل صف خرید وجود ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت فروش ریالی صادرات به عراق و افغانستان 31 خردادماه سال جاری بوده و بر اساس ثبت کوتاژهای صادراتی در سامانه جامع تجارت، نسبت به رفع تعهدات ارزی این دسته از صادرکنندگان و اطلاع رسانی از طریق سامانه جامع تجارت اقدام خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام اتاق اصناف، به اطلاع صادرکنندگان صنفی و غیر صنفی می رساند از این پس می توانند میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات مربوط به خود را با مراجعه سامانه جامع تجارت از قسمت عملیات ارزی-مشاهده اطلاعات ارزی-بازگشت ارز حاصل از صادرات، مشاهده کنند. انتهای پیام/
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم، گفت: صادرکنندگانی که در بازه زمانی 22 فروردین 97 تا 16 مرداد 97 به سایر کشورها، غیر از عراق و افغانستان، فروش ریالی داشته اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مداخلات دولتی همچنان بخش نامطلوب فعالیت های اقتصادی است. طی حدود 11ماه گذشته که پروسه صدور و تمدید کارت های بازرگانی به سامانه جامع تجارت منتقل شده، نه تنها فرآیند کار تسهیل نشده که طولانی نیز شده است ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در بازار آزاد ارز، قیمت دلار 24 هزار و 100 تومان، قیمت یورو 29 هزار و 200 تومان و درهم امارات 6 هزار و 600 تومان اعلام شده است.نرخ اونس طلا 1861 دلار و سکه به 10 میلیون و 730 هزار تومان رسید ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، صادرکنندگان می توانند از این پس اطلاعات مربوط به وضعیت تعهدات ارزی و ارز حاصل از بازگشت صادرات خود را در بخشی که با همکاری بانک مرکزی و وزارت صمت در سامانه جامع تجارت اضافه شده است، مشاهده کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: 31 خردادماه امسال آخرین مهلت برای ثبت پروانه های صادراتی ریالی به عراق و افغانستان در سامانه جامع تجارت است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان چهار محال و بختیاری با بیان اینکه امکان ثبت اطلاعات فروش ریالی صادرکنندگان در سامانه جامع تجارت فراهم شده است، گفت: صادرکنندگان کالا به عراق و افغانستان هر چه سریعتر از فرصت مهیا شده استفاده کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، از امکان مشاهده اطلاعات میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط صادرکنندگان و از طریق سامانه جامع تجارت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قمری، دبیر کمیته اقدام ارزی از راه اندازی سامانه استعلام بر خط ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان در بستر سامانه جامع تجارت خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از امکان مشاهده میزان بازگشت ارز صادرات از طریق سامانه جامع تجارت خبر داد. *** فراهم شدن امکان مشاهده میزان بازگشت ارز صادرات به گزارش صنایع ، حمید زادبوم از امکان مشاهده میزان بازگشت ارز صادرات از طریق سامانه جامع تجارت فراهم شد خبر داد و اظهار داشت: ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون ترس بورس های جهان از ترمز بریدن تورم آمریکا، مهلت ثبت نام تسهیلات کرونایی تمدید شد، پیش بینی اوپک از تقاضای بالاتر برای نفت این گروه، ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت الزامی شد و ارزش بازار جهانی ارز های دیجیتالی را در بر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تأکید بر الزام به ثبت اطلاعات ورود، خروج، تولید و توزیع گوشت مرغ در سامانه جامع تجارت، از جریمه 3.8 میلیارد ریالی یک واحد توزیعی گوشت مرغ به دلیل عرضه خارج از شبکه خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها ملزم به ورود و ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت شدند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها از الزام ثبت اطلاعات کشتار در سامانه جامع تجارت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها ملزم به ورود و ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت شدند.
معاون وزیر صمت گفت: مشاهده اطلاعات میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط صادرکنندگان و از طریق سامانه جامع تجارت امکان پذیر شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان تایر گفت: برخی در سامانه جامع تجارت، تایر وارداتی را بر اساس دلار4200 تومانی و برخی با نرخ نیمایی می فروشند که همین روال باعث لابی بازی شده است. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۹    
رئیس سازمان صمت لرستان گفت: معتقدیم نظارت در زمینه نظام تنظیم بازار و حذف واسطه های غیرضروری از جمله اهدافی ست که باید در این حوزه دنبال شود.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اگرچه وزارت صمت، مجلس، اتاق بازرگانی و ستاد مبارزه با قاچاق مکاتبات زیادی با قوه قضائیه برای اتصال مجدد سامانه جامع تجارت انجام داده اند، اما هیچ کدام از این نامه نگاری ها به ثمر ننشسته است.