پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۱:۳۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جامع تجارت»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در راستای استفاده از ظرفیت شبکه صنفی لازم است دارندگان پروانه کسبِ رسته فروش لاستیک به سامانه جامع تجارت مراجعه کرده و نسبت به اخذ کد نقش ، تایید خرید و ثبت فروش کالا اقدام کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۸۴ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه ای به فعالان صنف عمده و خرده فروش لاستیک اعلام کرده که در زمان فروش تایر سواری به مصرف کننده نیاز است پنج رقم آخر شماره شاسی و شماره موتور خودرو از خریدار دریافت و در سند خرده فروشی ثبت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۱    
همه فلزات گرانبها و گهرسنگ ها از جمله طلا باید در سامانه جامع تجارت ثبت شود.
نحوه ثبت درخواست استثنا از شروط تمدید کارت بازرگانی در سامانه جامع تجارت اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نحوه ثبت اطلاعات و اخذ شناسه رهگیری در سامانه رهگیری، ردیابی و کنترل اصالت (TTAC) و سامانه جامع تجارت (NTSW) ابلاغ شده است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ابتدای سال جاری بود که معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با ارسال پیامک هشداری به اعضای اتحادیه طلافروشان و سکه فروشان، نسبت به الزام ثبت معاملات انواع طلا در سامانه جامع تجارت تأکید کرد. ...
رییس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق اداره صمت تهران با اشاره به ضرورت ثبت معاملات طلا و سکه گفت: دررابطه با اجرای این طرح از واحدهای صنفی گوناگون بازدید صورت گرفته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: بازرگشت ارز حاصل از صادرات را می توان یکی از مشکلات صادرکنندگان دانست. فعالان اقتصادی معتقدند که سیاست های ارزی بانک مرکزی درباره رفع تعهد ارزی علیه صادرکنندگان است و سیاست های یکسان ارزی در همه حوزه های اقتصادی قابلیت اجرایی ندارد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۴    
درحالی که رئیس اتحادیه طلا و جواهر توصیه به عدم ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت را تکذیب کرده اما برخی فعالان بازار طلا و جواهر تهران از انجام وظایف در این زمینه خودداری می کنند. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت با صدور اطلاعیه ای برای خرده فروشان تایر سواری، دستورالعمل فروش خرده فروشی لاستیک ها را اعلام و تاکید کرده است که در زمان فروش تایر سواری به مصرف کننده نیاز است شماره شاسی و شماره موتور خودرو را از خریدار دریافت و در سند خرده فروشی ثبت کنند؛ همچنین جهت کنترل میزان سهمیه خریدار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان ثبت درخواست و اعتراض درباره بازگشت ارز حاصل از صادرات در این سامانه فراهم شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت دستور العمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان را اعلام کرد بر این اساس سهمیه خریدار قبل از فروش کنترل می شود.
معاون تجارت و خدمات وزیر صمت در بخشنامه ای نحوه ثبت اطلاعات و اخذ شناسه رهگیری در سامانه ردیابی و کنترل اصالت (TTAC) و سامانه جامع تجارت (NTSW) را ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی رئیس اتحادیه طلا و جواهر توصیه به عدم ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت را تکذیب و تأکید دارد که واحد صنفی وی نیز اقدامات ثبتی را انجام می دهد؛ اما شواهد حاکی است، برخی فعالان بازار طلای و جواهر تهران نسبت به انجام وظایف خود منفعل هستند.
سامانه جامع تجارت دستور العمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان را اعلام کرد بر این اساس سهمیه خریدار قبل از فروش کنترل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی گفت: متصدیان واحد های صنفی عرضه کننده طلا و جواهر ملزم به ثبت موجودی خود در سامانه جامع تجارت هستند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای به تمامی فعالان صنف عمده و خرده فروش لاستیک اعلام کرد که کد نقش دریافت کنند. در این اطلاعیه آمده است: در راستای استفاده از ظرفیت شبکه صنفی و واحدهای عمده فروش و خرده فروش لاستیک در فرایند توزیع لاستیک ...
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۵    
با صدور اطلاعیه ای، سامانه جامع تجارت تغییرات سهمیه ارزی مربوط به واردکنندگان کاغذ را اعلام کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: طلافروشی های استان مرکزی در صورتی که نسبت به ثبت اموال و اطلاعات خرید و فروش خود در سامانه جامع تجارت اقدام نکنند باید براساس قانون با آن ها برخورد شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه در موضوع ثبت معاملات طلا و جواهرات و فلزات گرانبها در سامانه، در استان دچار انفعال شده ایم، گفت: قانون مصوب شده عقبه کارشناسی دارد و عدم تمکین طلافروشان در این حوزه قابل پذیرش نیست.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان اردبیل با اشاره به حجم قاچاق 5/5میلیارد دلاری گروه های کالایی فلزات گران بها و گوهرسنگ ها در کشور، از مردم خواست که از فروشندگان طلا فاکتور قابل استعلام از سامانه جامع تجارت را مطالبه کنند. ...
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کد تعرفه 10083000 با استفاده از ارز حاصل از صادرات در سامانه جامع تجارت فعال شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان لنجان گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان بیش از 57 هزار لیتر انواع روغن موتور خودروهای سبک و سنگین که در سامانه جامع انبارها و سامانه جامع تجارت به ثبت نرسیده بود کشف کردند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۶    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل به میزان قاچاق فلزات گران بها و گوهرسنگ ها اشاره کرد و گفت: فعالین این صنف لازم است برای مقابله با قاچاق میزان کالای نگهداری و میزان معاملات را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سهمیه مازاد واردات بازرگانی به میزان 135 درصد سهمیه سالانه مربوطه برای ثبت سفارش کالای لاستیک برای تمامی شرکتها اختصاص یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۰    
سامانه جامع تجارت اعلام کرده که واردکنندگان برای اطلاع از وضعیت تعلیق پرونده ثبت سفارش خود می توانند با ورود به سامانه جامع تجارت از قسمت جزئیات پرونده، گزینه استعلام اولویت ثبت سفارش را انتخاب کنند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۵    
داود صفی خانی – فروردین امسال معاون دفتر خدمات عمومی وزرات خانه صمت از آغاز بکار سامانه ای به نام سامانه شفافیت فروشگاهی خبر داد و در توضیح کارکرد آن گفت: سامانه شفافیت فروشگاهی زیر سامانه جامع تجارت محسوب می شود و طبق برنامه ریزی های انجام شده ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۴    
به گزارش خبرخودرو، معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده اداره کل صمت استان بوشهر گفت: برای بررسی و استعلام اصالت لوازم یدکی خودرو با مراجعه به سامانه جامع تجارت (https://info.ntsw.ir) می توان قطعه اصل یا تقلبی را مشخص نمود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده اداره کل صمت استان بوشهر گفت : جهت بررسی و استعلام اصالت لوازم یدکی خودرو با مراجعه به سامانه جامع تجارت (https://info.ntsw.ir ) می توان قطعه اصل یا تقلبی را مشخص نمود .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه یک واحد صنفی لوازم التحریر به دلیل عدم ثبت اطلاعات گردش کالا در سامانه جامع تجارت به 25 میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
سارنج، از رتبه بندی کارت های بازرگانی خبر داد و گفت: این کارت ها براساس چهار شاخص در سامانه جامع تجارت رتبه بندی می شوند.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۰:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اگر سامانه جامع تجارت در صندوق های فروشگاهی نصب می شد مشکلاتی که اکنون در بحث سوءاستفاده و افزایش قیمت ها و ... وجود دارد دیگر وجود نداشت.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه در 5 ماه گذشته بازار هیچ تنشی نداشته است، گفت: این نشان از مدیریت خوب بخش خصوصی، عمومی و دولتی است که باید مستمر باشد و ضعف ها شناسایی شود تا پیروزی امروز سبب شکست فردا نشود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: کاهش تخلفات صنفی با اتصال سامانه جامع تجارت به صندوق تمامی اصناف، فروشگاه ها و بازاریان امکان پذیر است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان هرمزگان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارمند دفتری خانم نوع قرارداد: تمام وقت شرایط احراز: آشنا به سامانه جامع تجارت (ثبت سفارش) تسهیلات و مزایا: بیمه تکمیلی پاداش پاداش دوره ای و فصلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صنعت، معدن و تجارت کاشان گفت: همه تولیدکنندگان و فروشندگان عمده و خرده طلا و جواهر موظفند معاملات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
روسای اتاق های سراسر کشور در نشست با هیات رئیسه اتاق ایران، بر لزوم ارزیابی وضعیت صدور کارت های بازرگانی و عملکرد سامانه جامع تجارت در این حوزه تأکید کردند.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همه تولیدکنندگان و فروشندگان عمده و خرده طلا و جواهر موظف هستند معاملات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همه تولیدکنندگان و فروشندگان عمده و خرده طلا و جواهر موظف هستند معاملات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.
اقتصاد ایران: یک مقام مسئول گفت: تاکنون معاملات مربوط به 500 هزار سکه و 5 تن طلا در سامانه جامع تجارت ثبت شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
همچنین به گفته معاون وزیر صمت طرح دیگری مبنی بر تطبیق شناسه گذاری سامانه های مربوط به وزارت بهداشت و سامانه جامع تجارت دنبال می شود که این موضوع کمک می کند شفافیت در زنجیره توزیع افزایش پیدا کند و کمتر شاهد این نوسانات در بازار باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان بر ثبت اطلاعات توسط آهن فروشان در سامانه جامع تجارت تاکید کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت ضمن هشدار درباره معامله سکه های تقلبی، گفت:متقاضیان این کالا مسکوکات مورد نیاز خود را از واحد های صنفی خریداری کنند که در آنجا فرایند ثبت معاملات آن به صورت کامل در سامانه جامع تجارت درج می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به افزایش حدود 50 درصدی قیمت لاستیک خودرو در سال جاری گفت: مهم ترین عامل افزایش قیمت این کالا در بازار کاهش تولید در کارخانه های داخلی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در تازه ترین تغییرات اعمال شده در سامانه جامع تجارت امکان مشاهده سهمیه و پرونده های استفاده کننده از آن فراهم شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بوشهر از عملیاتی شدن تهاتر خرما با میوه های گرمسیری در سامانه جامع تجارت خبر داد و گفت: با این اقدام، فعالانی که صادرات خرما داشتند می توانند به جای برگشت ارز، میوه های گرمسیری وارد کنند.
سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور معاون امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی و دستگاه ها و سازمان های استانی ذیل کمیسیون با بررسی موضوعات آخرین وضعیت خودروهای گذر موقت در استان ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، به موجب این اطلاعیه از تاریخ اول آبان سال جاری، نحوه محاسبه سهمیه مواد معدنی و فلزی تغییر خواهد کرد. بر این اساس برای محصولاتی که الزام به رعایت عرضه در بورس دارند ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۴    
مدرسین: اعظم طالبی، محمد مصلاح (کارشناسان حوزه کارت بازرگانی در دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران) تاریخ : 19 مهر ماه 1402 زمان برگزاری : 9 صبح الی 11:30