جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۴:۴۶Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیستها»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: طاغوت زمان، آمریکا و اسرائیل و متحدان آنها هستند. ماکرون جز عروسکی از عروسک های صهیونیستها نیست که او را به سوی اهانت به اسلام و رسول گرامی اسلام سوق می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس در سخنانی تأکید کرد که این جنبش دیگر نمی تواند تداوم محاصره نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی را تحمل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نهاد مردمی مبارزه با عادی سازی روابط در سودان اعلام کرد که ملت این کشور با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی کاملا مخالف است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۷    
به گفته یک گروه ضد اشغال ، اسرائیل برای اولین بار از سال 2002 ساخت واحدهای مسکونی برای یهودیان را در شهر الخلیل در کرانه باختری تصویب کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دائم کویت در سازمان ملل نسبت به تداوم سیاست های خصمانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین ابراز تأسف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جنبش أنصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که اقدامات رئیس جمهور فرانسه علیه اسلام و مسلمانان با هدف جلب رضایت رژیم صهیونیستی صورت می پذیرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش وحشیانه به فلسطینیان در زندان ریمون اقدام به سرکوب گسترده اسرای فلسطینی کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه اسرای فلسطینی همچنان ادامه دارد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز یک پایگاه دستگاه امنیت پیشگیرانه در شهر سلفیت واقع در شمال کرانه باختری را هدف قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ساحل غربی یمن در حالی در اشغال امارات و کشورهای غربی و صهیونیستها قرار دارد که این کشور با هدایت انگلیس، قصد دارد تجزیه یمن را از همین منطقه کلید بزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۰    
نظامیان صهیونیست در جنایتی جدید یک نوجوان فلسطینی را به شهادت رساندند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بن سلمان این مساله را به خوبی می داند؛ از این رو امارات و بحرین را به سازش واداشت و سودان را برای عادی سازی با صهیونیستها تحت فشار گذاشت تا زمینه برای کشورش برای سازش در آینده فراهم گردد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱    
شورای عالی فتوی فلسطین روز پنجشنبه بازدیدهایی را که اخیراً توسط گروههای طرفدار عادی سازی روابط با صهیونیستها از مسجد الاقصی انجام شده محکوم کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۹    
در صورت صحت این خبر سودان سومین کشوری است که با رژیم صهیونیستی روابط دیپلماتیک طی ماه های اخیر برقرار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶    
ارتش اسرائیل چندین حمله هوایی علیه مواضع در مناطق مرکزی و جنوبی نوار غزه تحت محاصره انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس در سخنانی با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوارغزه اعلام کرد که صهیونیستها با ارتکاب چنین اقداماتی نمی توانند اراده ملت فلسطین را از بین ببرند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، پایگاه خبری آمریکا یی آکسیوس گزارش داد که بحث احداث سفارت رژیم صهیونیستی در منامه، مربوط به یازده سال پیش است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸    
جنگنده ها و بالگردهای صهیونیستی حملات تازه ای علیه مناطق مسکونی نوار غزه انجام دادند و زمین های کشاورزی را نیز تخریب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه امارات در نامه ای به همتای صهیونیست خود بر گشودن سفارت این کشور در تل آویو و نیز افتتاح سفارت صهیونیستها در ابوظبی در اسرع وقت اصرار کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶    
سامانه تحویلی به آمریکا برخلاف نسخه صهیونیستها که ثابت می باشد، بر روی کامیون نصب شده و متحرک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بحرین و امارات پس توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، توافقاتی در زمینه اقتصادی امضا کردند که ظاهرا، هدف از این توافقات، خروج صهیونیستها از بحران اقتصادی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور صلح منطقه گفت وگو با فتح را گزینه راهبردی خواند و از برخی فشارهای خارجی برای سنگ اندازی در مسیر وحدت ملی پرده برداشت.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۵    
در حال حاضر آنها در حال بررسی چندین بالگرد برای این جایگزینی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هراس صهیونیستها از عملیات حزب الله لبنان پایانی ندارد به طوری که رسانه های رژیم صهیونیستی از ادامه حالت آماده باش در مرز با لبنان با گذشت 90 روز، خبر دادند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، جمعیت الوفاق به سفر امروز هیئت صهیونیستی آمریکایی به منامه واکنش نشان داد. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۶    
الوفاق ، خطاب به آنتونیو گوترش ، دبیرکل سازمان ملل گفت: بیش از 95درصد مردم بحرین مخالف توافق و عادی سازی صهیونیست ها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از احزاب ائتلاف حاکم سودان اعلام کرد که خارطوم همچنان از مبارزات ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی حمایت می کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اجرای هرگونه مذاکره ای در خصوص آتش بس طولانی مدت با رژیم صهیونیستی را رد کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، موسی ابومرزوق عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که هیچ مذاکره ای در خصوص آتش بس طولانی مدت با نظارت بین المللی با رژیم صهیونیستی صورت نگرفته است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی با انتشار نتایج یک نظر سنجی اعلام کرد که بیش از نیمی از صهیونیستها خواهان برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی هستند. به گزارش شیعه پرس ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹    
کانال خبری اسرائیل i24 با استناد به منابع ناشناس گزارش داد که این شورا روز چهارشنبه تشکیل جلسه داد و پس از بحث و گفتگوهای سخت تصمیم به عادی سازی روابط با اسرائیل گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۷    
مردم یمن در استان حضرموت در اعتراض به قراردادهای عادی سازی روابط بین برخی رژیم های عربی و رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و علیه این قراردادها شعار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تأکید کرد که یورش نظامیان صهیونیست به تحصن کنندگان فلسطینی در مقرهای کمیته بین المللی صلیب سرخ در کرانه باختری محکوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین نتایج نظرسنجی انجام شده، اغلب صهیونیستها ترجیح می دهند که ترامپ بار دیگر به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یک نویسنده صهیونیست اذعان کرد که رژیم صهیونیستی به سمت نابودی و ویرانی حرکت می کند. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، شموئیل لیوین نویسنده صهیونیست با انتشار یک مقاله به بحران های موجود در رژیم صهیونیستی و جامعه صهیونیستها اشاره کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات ملی در این کشور، اظهار داشت: آغاز هرگونه فرایند سیاسی در فلسطین باید مبتنی بر پایان اشغالگری باشد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۷    
یک گزارش اسرائیلی می گوید اکثریت قریب به اتفاق کاربران عرب رسانه های اجتماعی با برقراری رابطه با اسرائیل مخالف هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی اعلام کرد که تاریخ هرگز به عادی سازانِ روابط با صهیونیستها رحم نخواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۵    
یک کشتی باری اماراتی وارد شهر بندری حیفا در سرزمین های اشغالی شده و رسماً مسیر جدید حمل و نقل مستقیم امارات متحده عربی را به اسرائیل افتتاح می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت امور راهبردی رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی فاش کرد که 90 درصد کاربران شبکه های اجتماعی جهان عرب در فضای مجازی با عادی سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی مخالف هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گردان های الناصر صلاح الدین از همه طرف های فلسطینی خواست، مسئولیت خود را در قبال دشمنی رژیم صهیونیستی با اسرا برعهده گیرند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه امعری در شهر رام الله واقع در کرانه باختری 53 فلسطینی زخمی شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه صهیونیست ها علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عکرمة صبری رئیس هیئت عالی اسلامی قدس و خطیب مسجدالاقصی درباره تلاش رژیم اشغالگر و شهرک نشینان صهیونیست برای تسلط بر بخش هایی از قبله نخست مسلمانان هشدار داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه بین الملل : صهیونیستها این روزها در حالی با مشکلات عدیده ای از جمله بحران کرونا دست و پنجه نرم می کنند که دغدغه امنیتی هم لحظه ای آنها را رها نمی کند. تحلیلگران و مقامات رژیم صهیونیستی به شدت از توان روز افزون مقاومت لبنان و فلسطین هراس دارند ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عادی سازی رابطه با اسرائیل به معنای نادیده گرفتن خون شهدای فلسطین و تلاش ملتهای مسلمان است که از سالهای گذشته به صورت سیاسی و تبلیغاتی در حال مبارزه با اسرائیل هستند اما چند کشور خائن در جهان عرب تحت فشارهای امریکا روابط خود را با اسرائیل برقرار کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۵    
سردار نقدی: اگر حرکتی از طرف صهیونیستها آغاز شود متوقف نخواهد شد و نتیجه آن آزادی فلسطین خواهد بود. ظرفیت عظیمی در داخل و خارج از فلسطین ایجاد شده است و همه چیز آماده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حزب متحد دموکراتیک ناصری سودان مخالفت قاطع خود با هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و پشت کردن به مساله فلسطین را اعلام کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۶:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نسبت به هرگونه ماجراجویی رژیم صهیونیستی در نوار غزه هشدار داد. بر اساس این گزارش ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۲    
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن می گوید اسرائیل در زمان دیکتاتور علی عبدالله صالح در امور داخلی این کشور دخالت مستقیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از تماس تلفنی یک مقام اماراتی با وزیر اطلاعات صهیونیستها که اولین تماس از زمان توافق سازش میان تل آویو و ابوظبی محسوب می شود، خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه لبنانی از احتمال شکست مذاکرات ترسیم مرزی میان لبنان و فلسطین اشغالی به سبب اصرار صهیونیستها برای مشارکت دادن برخی وزیران خود در این مذاکرات خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن عصر امروز یکشنبه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی جزئیاتی از روابط نظام سابق این کشور با رژیم صهیونیستی و نیز مداخلات تل آویو در یمن را فاش می کند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز یکشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی مهم برگزار می کند. ...