پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۱:۲۲Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیستها»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای ائتلاف حاکم بر رژیم صهیونیستی، اقدامات ایتامار بن گویر رهبر حزب افراطی عوتسما یهودیت به عنوان یکی از اعضای این ائتلاف را عامل تشدید ناآرامی بین صهیونیستها در سرزمین های اشغالی دانستند.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
بنا بر اطلاعات رسیده، ایران به تمام آرشیو قضائی اسرائیل دسترسی پیدا کرده است که شامل اطلاعات مهم و حساس درباره پرونده نتانیاهو می شوند. بنابر این اطلاعات، نتانیاهو احتمالا به یک بیماری مزمن روان شناختی مبتلا است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری جروزالم پست با تیتر ایران دور-بردترین پهپاد جهان را برای تهدید اسرائیل به نمایش گذاشت، بار دیگر به قدرت پهپادهای رزمی نیروهای مسلح کشورمان اذعان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۹    
تهران-ایرنا- گروهی از جوانان موریتانی در پی اظهار نظرهای مسئولان رژیم صهیونیستی مبنی بر تلاش برای برقراری روابط این رژیم با عربستان، تجمعی اعتراض آمیز را در مقابل مسجد سعودی در نواکشوت پایتخت کشورشان برگزار کرده و مخالفت خود را با هرگونه عادی سازی روابط با صهیونیستها اعلام و از مسئله فلسطین حمایت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار داوود جعفری که در سوریه به دست صهیونیستها به شهادت رسید، از جمله پاسدارانی بود که در زمستان سال 1394 تفنگداران آمریکایی را که وارد آبهای ایران در خلیج فارس شده بودند، دستگیر کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بی ثباتی کابینه رژیم صهیونیستی، افزایش عملیات های ضد صهیونیستی در کرانه باختری و تقویت جایگاه مقاومت در این منطقه، گمانه زنی ها را به این سمت و سو هدایت می کند که جغرافیای درگیری میان فلسطینیان و صهیونیستها گسترده شده و به سمتی می رود که کرانه باختری را به غزه ای دیگر تبدیل کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز کشتار صبرا وشتیلا توسط رژیم صهیونیستی، پیامی منتشر کرد. به گزارش شفقنا ناصر کنعانی در این پیام نوشته است: ...
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مصی علی نژاد از عناصر مزدور ضدایرانی دیروز رسماً اعلام کرد که دولت بایدن رئیس جمهور آمریکا از او خواسته است که هویت خود را تغییر دهد و پنهان شود. احتمالاً او تصور می کرد این افشاگری به سود اوست ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳    
موحدیان می گوید: امریکاییها و صهیونیستها همواره تلاش کرده اند تا ضمن جلوگیری از افزایش وزن ژئوپلیتیکی ایران با استفاده از ظرفیتهای ترانزیتی و عدم پیوند ایران، سوریه و عراق، کریدور مقاومت شکل نگیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جوانان فلسطینی در هجدهمین سالگرد بیرون رانده شدن ارتش رژیم صهیونیستی از نوار غزه زیر ضربات مقاومت و نیز در اعتراض و محکومیت اقدامات ظالمانه صهیونیستها علیه اسیران فلسطینی، در نزدیک مراکز نظامی ارتش این رژیم در مرز نوار غزه تجمع کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۵    
صهیونیستها همیشه ادعا دارن هر کی تو سرزمینای اشغالی زندگی می کنه، درهای بهشت به روش بازه و به قول شاعر همه چی آرومه من چقدر خوشبختم!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
یک خودروی متعلق به جوان فلسطینی به سمت خودروی صهیونیستها در حواره تیراندازی کرد که در پی آن، دو اسرائیلی زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ساکنان شهرها و روستاهای عرب نشین واقع در فلسطین اشغالی موسوم به اراضی 1948 امروز به صورت سراسری علیه جنایات صهیونیستها اعتصاب کردند تا بتوانند از گسترش این جنایات جلوگیری کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که رژیم اشغالگر قدس می کوشد از خود تصویری لیبرال و دموکراتیک به نمایش بگذارد، شلومو سند در کتاب اختراع قوم یهود با افشای دروغ های متداول صهیونیستها دربارۀ گذشته ادعای امروز آنها را هم باطل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۶    
تهران- ایرنا- صهیونیست های معترض به لایحه تغییرات قضایی کابینه رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم و ساره همسرش را در قبرس هم راحت نگذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۶    
تهران- ایرنا- مبارزان فلسطینی ظهر امروز با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین در شمال کرانه باختری به شدت درگیر شدند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مبارزان فلسطینی ظهر امروز با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین در شمال کرانه باختری به شدت درگیر شدند. نیروهای رژیم صهیونیستی ظهر امروز با خودروهای نظامی خود به شهر جنین یورش بردند که با مقاومت مسلحانه مبارزان فلسطینی روبرو شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم اشغالگر صهیونیستی در بازه زمانی 8 الی 21 اوت گذشته (17تا 30 مرداد ماه)، 33 ساختمان فلسطینیان را در کرانه باختری و شهر قدس اشغالی به بهانه نداشتن مجوز ساخت تخریب یا مصادره کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۶    
وزارت امور خارجه فلسطین تشدید حملات و جنایات رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تروریست علیه غیرنظامیان فلسطینی، زمین ها، اموال، منازل و اماکن مقدس آنها را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نشست مفصلی با رهبران گروههای حماس و جهاد اسلامی فلسطینی حاضر در لبنان برگزار کرد. طرفین در این دیدار بر لزوم آزادسازی سرزمین فلسطین از اشغال صهیونیستها تأکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۷    
تهران - ایرنا - سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با محکوم کردن اقدامات امروز چهارشنبه نیروهای تشکیلات خودگردان فلسطین در شهر طولکرم در کرانه باختری رود اردن، جان باختن یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله این نیروها را یک جنایت ملی و اخلاقی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۲    
تهران - ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی از شهادت یک جوان فلسطینی در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی در دیدار با دبیر کل سازمان ملل در مقر این سازمان در نیویورک، به بدگویی و رایزنی علیه ایران و حزب الله لبنان پرداخت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یائیر لاپید نخست وزیر سابق و رهبر کنونی اپوزیسیون رژیم صهیونیستی ضمن محکوم کردن درز خبر دیدار وزیر خارجه این رژیم با همتای لیبیایی، این اقدام را رسوایی برای صهیونیست ها توصیف کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی ضمن ابراز تاسف از درگذشت طلال سلمان روزنامه نگار لبنانی و بنیان گذار روزنامه السفیر ، اظهار کرد:ایشان با تاسیس روزنامه لبنانی السفیر در سایه گفتمان مقاومت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس تأکید کرد که رژیم صهیونیستی باید سیاست ترور رهبران مقاومت را از دستور کار خود خارج کند و به میانجی مصری پیام داده است که صهیونیست ها همان گونه که سال 2005 از غزه خارج شدند، امروز هم باید کرانه باختری را ترک کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس گفت: حمله اشغالگران به نمازگزاران در باب الاسباط در مسجد الاقصی یک حمله جدی و خطرناک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حسن حجازی گفت: صهیونیستها احساس وابستگی به این سرزمین نمی کنند و به خوبی می دانند که مالکان واقعی آن نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس جنبش حماس با اشاره به اینکه باید صهیونیستها را از کرانه باختری اخراج کرد، گفت که ملت فلسطین و گروههای مقاومت قصد ندارند در برابر تل آویو تسلیم شوند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۱    
کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر اینکه مسجد نماد مقابله با سلطه و محل تصمیم گیری راجع به حرکت های آزادی بخش در جهان است، گفت: همچنین این مکان مقدس نماد حرکت های انسانی و کمک به دیگران به حساب می آید بطوریکه ما امروز شاهد این هستیم که مساجد امروز محل اصلی برای کمک به مظلومان و مستضعفان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در روند صلح خاورمیانه گفت که همه شهرکهایی که صهیونیستها در کرانه باختری احداث کردند، غیر قانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۴    
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر ادامه مقاومت در برابر اشغالگران اعلام کرد حمله امروز الخلیل واکنش طبیعی به جنایات صهیونیستها است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر انفجار یک بمب کنار جاده ای در جنوب جولان، یک خودروی نظامی اسرائیلی متوقف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهارات وزیر امور راهبردی این رژیم درباره عدم مخالفت تل آویو با هسته ای شدن عربستان سعودی را تکذیب و تأکید کرد که سیاست صهیونیستها در این باره تغییر نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان که بارها با رژیم صهیونیستی همکاری کرده است، امروز اعتراف کرد که صهیونیستها راهکار دو دولتی را از بین می برند و اهمیتی برای آن قائل نیستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به ناآرامی ها بر سر اصلاحات قضایی نتانیاهو تاکید کرد که انسجام ارتش بسیار آسیب دیده است.
رئیس پیشین سرویس جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی گفت که کابینه کنونی این رژیم باعث خواهد شد که رؤیای صهیونیسم از بین برود و صهیونیستها نیز نابود شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه هیاهوی رسانه ای مبنی بر جنگ احتمالی با حزب الله، مدعی شد که اگر جنگی صورت بگیرد، صهیونیستها لبنان را به عصر حجر باز خواهند گرداند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی، شهادت سه فلسطینی در داخل یک خودرو در نزدیکی جنین در کرانه باختری را "جنایتی وحشتناک" توصیف کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۵    
به گزارش ایران آنلاین، نیروهای رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه خانه یک شهید فلسطینی را در کرانه باختری منفجر کردند. یروهای رژیم صهیونیستی سحرگاه امروز به اردوگاه عسکر در شرق شهر نابلس یورش برده و خانه شهید عبدالفتاح خروشه را منفجر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۶:۱۱    
نظامیان اشغالگر برای تخریب خانه شهید عبد الفتاح خروشه عامل عملیات تیراندازی در منطقه الحواره، به اردوگاه عسکر یورش بردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان صهیونیست طی ماه ژوئیه به جنایات و تجاوزگری روزانه خود علیه فلسطینیان در کرانه باختری و بیت المقدس ادامه دادند؛ به طوری که تعداد این جنایت آفرینی ها و اقدامات تجاوزگرانه به 3099 مورد در این ماه رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۲    
در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق ، چهار نظامی ارتش سوریه به شهادت رسیدند و چهار نظامی دیگر زخمی شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عبداللطیف القانوع سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: عملیات شهادت طلبانه در تل آویو، پاسخ عادی به جنایات صهیونیستها و نشانگر خشم عمیق مردم فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رهبران جنبش حماس تأکید کردند که عملیات شهادت طلبانه در تل آویو، پاسخ عادی به جنایات صهیونیستها و نشانگر خشم عمیق مردم فلسطین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری از تجمع شهروندان لبنانی برای محکومیت تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی در مرز جنوب لبنان با فلسطین اشغالی و آماده باش نظامیان ارتش این رژیم در منطقه اشغالی تپه های کفرشوبا خبر دادند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از تجمع شهروندان لبنانی برای محکومیت تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی در مرز جنوب لبنان با فلسطین اشغالی و آماده باش نظامیان ارتش این رژیم در منطقه اشغالی تپه های کفرشوبا خبر دادند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، در پی افزایش اعتراض پزشکان صهیونیست به لایحه جنجال برانگیز تغییرات قضایی کابینه رژیم صهیونیستی، رسانه های این رژیم از پیشنهاد به این پزشکان برای کار در خارج از سرزمین های اشغالی و نگرانی از فروپاشی ساختار نظام پزشکی صهیونیستها خبر دادند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
آنچه مسلم است اصلی ترین دشمنان اسلام، صهیونیستها هستند و قطعاً قضیه اخیر قرآن سوزی در سوئد و دانمارک نیز خارج از برنامه ریزی آنها نخواهد بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری ادعا کرده است که توافق ایران و آمریکا وارد مرحله اجرایی شده است و هر دو کشور به وضوح برای آرام کردن اوضاع تلاش می کنند.